Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

savanyuret@citromail.hu

gondos gazdagondos gazda Bejegyzések: 1
szerkesztette ezt: 31.08.2015 itt: Technikai problémák és bugok (a)
segitsetek légyszives

van a játékban hogy hivj meg barátot.... nos én meghivtam a kisfiam csinálta is az uj farmot. egy gépen játszunk ,ö is kérte a jelszo mentést, és azota én nem tudok belépni a saját farmomra. biztos nagyon béna vagyok de nem szeretném ha elveszne mert minden nap játszottam eddig. kérlek ha tud valaki akkor segitsen nekem. köszönöm elöre is: bazsika
Post edited by gondos gazda on

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.08.2015
    segitsetek légyszives

    van a játékban hogy hivj meg barátot.... nos én meghivtam a kisfiam csinálta is az uj farmot. egy gépen játszunk ,ö is kérte a jelszo mentést, és azota én nem tudok belépni a saját farmomra. biztos nagyon béna vagyok de nem szeretném ha elveszne mert minden nap játszottam eddig. kérlek ha tud valaki akkor segitsen nekem. köszönöm elöre is: bazsika

    szia

    amikor a kisfiad belép a játékba, menjen a kilépés gombra, majd az újrakapcsolódásra. ekkor behozza a bejelentkezési oldalt. vegyétek ki a pipát a jelszómentésnél. ezentúl bármelyikőtök lép be, a pipa soha ne legyen benne. csak így tudtok egy gépről többen is játszani
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 28.08.2015
    segitsetek légyszives

    van a játékban hogy hivj meg barátot.... nos én meghivtam a kisfiam csinálta is az uj farmot. egy gépen játszunk ,ö is kérte a jelszo mentést, és azota én nem tudok belépni a saját farmomra. biztos nagyon béna vagyok de nem szeretném ha elveszne mert minden nap játszottam eddig. kérlek ha tud valaki akkor segitsen nekem. köszönöm elöre is: bazsika

    Szia !
    Ha egy gépről játszotok , érdemes megírni a Supportnak , mert törölhetik akár mindkettőtökét is .
  • bazsika2006bazsika2006 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 31.08.2015
    sziasztok
    nagyon köszönöm a választ sikerült megoldani, nem vagyok egy számitogép zseni... remélem nem törölnek az én farmom már több mint másfél éves... és még mindig szeretek játszani, pedig nem épp gyerek vagyok...
    de most a fiam is elkezdte ujbol...
Sign In to comment.