Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

piac és levelező

bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
szerkesztette ezt: 20.08.2015 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
Hát javaslataim a következők

Jó lenne,ha tudnánk,hogy a piac felépítése hány szintből áll,és mutatná valahol,hogy mi hanyas szinten állunk.Mert tetszik,ahogy nőnek a bódék és kivi lennék meddig fog még nőni.

A másik,hogy jó lenne,ha a levelezőnél lenne mentett levél fül is.Mert én mint szövvezető rengeteg levelet írok naponta és kimenő levél csak 25 fér el.Ami elég karcsú.Tehát jó lenne ha el tudnánk menteni néhány levelet.Pl: a tagkeresős levelet,szöviszabályzatok levelet,az eventek,szigetek feladatsorait,infós leveleket játékrészekre stb.

Igazán köszi a lehetőséget :D
Post edited by bourges (HU1) on

Hozzászólások

  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    bourges írta: »
    Hát javaslataim a következők

    Jó lenne,ha tudnánk,hogy a piac felépítése hány szintből áll,és mutatná valahol,hogy mi hanyas szinten állunk.Mert tetszik,ahogy nőnek a bódék és kivi lennék meddig fog még nőni.

    A másik,hogy jó lenne,ha a levelezőnél lenne mentett levél fül is.Mert én mint szövvezető rengeteg levelet írok naponta és kimenő levél csak 25 fér el.Ami elég karcsú.Tehát jó lenne ha el tudnánk menteni néhány levelet.Pl: a tagkeresős levelet,szöviszabályzatok levelet,az eventek,szigetek feladatsorait,infós leveleket játékrészekre stb.

    Igazán köszi a lehetőséget :D

    Szia !
    Mi lenne ha csinálnál egy mappát az asztalra , és abba bemásolnál minden ilyesmit ? Onnan meg csak "másol/beilleszt" és mehet akinek akarod .
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    bourges írta: »
    Hát javaslataim a következők

    Jó lenne,ha tudnánk,hogy a piac felépítése hány szintből áll,és mutatná valahol,hogy mi hanyas szinten állunk.Mert tetszik,ahogy nőnek a bódék és kivi lennék meddig fog még nőni.

    A másik,hogy jó lenne,ha a levelezőnél lenne mentett levél fül is.Mert én mint szövvezető rengeteg levelet írok naponta és kimenő levél csak 25 fér el.Ami elég karcsú.Tehát jó lenne ha el tudnánk menteni néhány levelet.Pl: a tagkeresős levelet,szöviszabályzatok levelet,az eventek,szigetek feladatsorait,infós leveleket játékrészekre stb.

    Igazán köszi a lehetőséget :D


    hali Bourges

    az jó lenne, ha tudnánk hányas szinten van a piacunk és mennyi szint van
    a levelezésnél teljesen igazad van, nagyon keveset tárol az elküldöttből. másnap vagy pár óra múlva már nem is lehet visszanézni. de előbb jó lenne ha megcsinálnák, mert ez az állandó törölgetés....... kiakaszt teljesen
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Támogatom a javaslatot! :) A piacot javarészt "vakon" csináljuk, nem ártana tudni, hogy mi és mitől fejlődik, hol áll éppen. Olykor fellobogózódik, odakerül egy-egy újabb napernyő, aztán lehet találgatni.
    A levelező tárkapacitását is lehetne bővíteni, ez tény, darabszámban is, és a levél hosszának tekintetében is.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    icarika írta: »
    Szia !
    Mi lenne ha csinálnál egy mappát az asztalra , és abba bemásolnál minden ilyesmit ? Onnan meg csak "másol/beilleszt" és mehet akinek akarod .

    Igen végülis ez is egy megoldás és nem is rossz :D De jobb lenne,ha a levélládikámban lenne,de míg nincs,lehet megfogadom a tanácsod,csak már annyi sz@raságot lementettem a gépre a játékból,hogy nem győzök takarítani :D Ott meg elférne és ha már csinálják úgyis a levelezőt (remélem),akkor odabiggyeszthetnék azt is :D
    Liz652 írta: »
    hali Bourges

    az jó lenne, ha tudnánk hányas szinten van a piacunk és mennyi szint van
    a levelezésnél teljesen igazad van, nagyon keveset tárol az elküldöttből. másnap vagy pár óra múlva már nem is lehet visszanézni. de előbb jó lenne ha megcsinálnák, mert ez az állandó törölgetés....... kiakaszt teljesen

    Ne is mondd Liz,már megölt.És a ranglistába is így van,ha névre keresel,ott is törölgetni kell.Rémálom
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    jó ötlet, támogatom:D
    a levél mentés tényleg jól jönne:D
    az nekem is ismerős, h jó sokszor kell irjak szövi szabályos üziket az újaknak, ami nem rövid:D és mivel az elküldött üziknél a rendszer csak 25 öt tárol, ami elég kevés, mindig elvesznek:mad: na és akkor irhatok újakat:mad: szal ezt az ötletet támogatooom :D:D
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    bourges írta: »
    Hát javaslataim a következők

    Jó lenne,ha tudnánk,hogy a piac felépítése hány szintből áll,és mutatná valahol,hogy mi hanyas szinten állunk.Mert tetszik,ahogy nőnek a bódék és kivi lennék meddig fog még nőni.

    A másik,hogy jó lenne,ha a levelezőnél lenne mentett levél fül is.Mert én mint szövvezető rengeteg levelet írok naponta és kimenő levél csak 25 fér el.Ami elég karcsú.Tehát jó lenne ha el tudnánk menteni néhány levelet.Pl: a tagkeresős levelet,szöviszabályzatok levelet,az eventek,szigetek feladatsorait,infós leveleket játékrészekre stb.

    Igazán köszi a lehetőséget :D

    A második témára: a privát üzenetek valamilyen formában történő felhasználására nem gondoltál? Ott van levél elmentési lehetőség, bár voltak problémáim vele, de az utóbbi időben nem használtam.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Porrima írta: »
    A második témára: a privát üzenetek valamilyen formában történő felhasználására nem gondoltál? Ott van levél elmentési lehetőség, bár voltak problémáim vele, de az utóbbi időben nem használtam.

    szia Porrima

    hol van levél elmentési lehetőség? én nem látom, de ha megmondanád..... nagyon örülnénk neki Bourgessal együtt. meg szrtm másoknak is jól jönne :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Liz652 írta: »
    szia Porrima

    hol van levél elmentési lehetőség? én nem látom, de ha megmondanád..... nagyon örülnénk neki Bourgessal együtt. meg szrtm másoknak is jól jönne :)

    Ezen a képen láthatő.
    Ki kell jelölni a mentendő üzeneteket, majd a lenyíló listában bejelölni a kívánt formátumot.
    http://kepfeltoltes.hu/150820/mac3_20082015_190601_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Porrima írta: »
    Ezen a képen láthatő.
    Ki kell jelölni a mentendő üzeneteket, majd a lenyíló listában bejelölni a kívánt formátumot.
    http://kepfeltoltes.hu/150820/mac3_20082015_190601_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    köszke Porrima

    de mi a szövin belüli levelezésről beszélgetünk, nem a fórumosról :)
    ott kellene egy mentés és persze a kiküldött levelek megtartásának növelése, mivel jelenleg 25 elküldött levelet tárol. én ma pl kaptam egy levelet, ami valszeg tegnap volt aktuális és nem értettem, mert közben több levelet is írtam. de nem tudtam visszanézni, mert már nem fért bele a 25-be. ha több emberrel levelezgetsz, akkor nem mindig tod megtartani a fonalat, így néha jó visszanézni kinek mit is írtál. de mivel keveset tárol, nem tod visszanézni :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Liz652 írta: »
    köszke Porrima

    de mi a szövin belüli levelezésről beszélgetünk, nem a fórumosról :)
    ott kellene egy mentés és persze a kiküldött levelek megtartásának növelése, mivel jelenleg 25 elküldött levelet tárol. én ma pl kaptam egy levelet, ami valszeg tegnap volt aktuális és nem értettem, mert közben több levelet is írtam. de nem tudtam visszanézni, mert már nem fért bele a 25-be. ha több emberrel levelezgetsz, akkor nem mindig tod megtartani a fonalat, így néha jó visszanézni kinek mit is írtál. de mivel keveset tárol, nem tod visszanézni :(

    Tudom, hogy arról van szó, ezért én csak kérdeztem: "a privát üzenetek valamilyen formában történő felhasználására nem gondoltál?"

    Mert ugye nem valószínű, hogy a közeli vagy távoli jövőben megvalósulna a javaslat :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Porrima írta: »
    Tudom, hogy arról van szó, ezért én csak kérdeztem: "a privát üzenetek valamilyen formában történő felhasználására nem gondoltál?"

    Mert ugye nem valószínű, hogy a közeli vagy távoli jövőben megvalósulna a javaslat :(

    persze.. lehetne úgy ahogy icarika írja
    de akkor ez már megint plusz meló és saját dolgunk :D végül is.... nyithatok egy mappát és lementhetem.... de ez megint elég macerás, ha arra gondolok, h napi pl. 50-100 levelet kell nekem manuálisan lementeni, ahelyett, h a rendszer auto megtenné ezt :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Hali
    Ezek az ötletek azért nem a legjobbak,mert amit te muti Porrima,az még első ránézésre nekem is magas volt.Akkor ha ez el szeretném újságolni másoknak,akik esetleg nem számgép guruk,azok csak pislog nagyokat.Azonkívül ahogy Liz is írja,elég macerás.Könnyebb lenne ha a farmon a levelezőben simán 1 kattintással meg lehetne oldani és 1 másik kattintással már elő is lehetne venni.Mert biztos vannak olyanok,akiknek fél év után is megvan a 25 levél,de egy olyan embernél aki barizós,vagy épp vezető,képviselő stb,annak biza napi szinten is kevés az a hely.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    bourges írta: »
    Hali
    Ezek az ötletek azért nem a legjobbak,mert amit te muti Porrima,az még első ránézésre nekem is magas volt.Akkor ha ez el szeretném újságolni másoknak,akik esetleg nem számgép guruk,azok csak pislog nagyokat.Azonkívül ahogy Liz is írja,elég macerás.Könnyebb lenne ha a farmon a levelezőben simán 1 kattintással meg lehetne oldani és 1 másik kattintással már elő is lehetne venni.Mert biztos vannak olyanok,akiknek fél év után is megvan a 25 levél,de egy olyan embernél aki barizós,vagy épp vezető,képviselő stb,annak biza napi szinten is kevés az a hely.

    Tökéletesen egyetértek Veled, de szerinted mikorra valósítják meg a javaslatodat?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    bourges írta: »
    Hali
    Ezek az ötletek azért nem a legjobbak,mert amit te muti Porrima,az még első ránézésre nekem is magas volt.Akkor ha ez el szeretném újságolni másoknak,akik esetleg nem számgép guruk,azok csak pislog nagyokat.Azonkívül ahogy Liz is írja,elég macerás.Könnyebb lenne ha a farmon a levelezőben simán 1 kattintással meg lehetne oldani és 1 másik kattintással már elő is lehetne venni.Mert biztos vannak olyanok,akiknek fél év után is megvan a 25 levél,de egy olyan embernél aki barizós,vagy épp vezető,képviselő stb,annak biza napi szinten is kevés az a hely.

    napi szinten...?
    Bourges... pár óra múlva már nem is látok belőle semmit :D
    szal.... a mentés amit te is ajánlottál, nagyon jó lenne :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Porrima írta: »
    Tökéletesen egyetértek Veled, de szerinted mikorra valósítják meg a javaslatodat?

    Hát hamarosan :D Látod kaptunk a hajónak is hangot,meg még volt vmi,már nem emlékszem :D
    Az én ötleteimet szeretik és alig várják írjak valamit,hogy legyen mit csináljanak :D
    Liz652 írta: »
    napi szinten...?
    Bourges... pár óra múlva már nem is látok belőle semmit :D
    szal.... a mentés amit te is ajánlottál, nagyon jó lenne :)

    Jah főleg ha te is benne vagy a levélládámba,akkor még 20 perc sem kell és elfüstöljük a 25 helyet :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    bourges írta: »
    Hát hamarosan :D Látod kaptunk a hajónak is hangot,meg még volt vmi,már nem emlékszem :D
    Az én ötleteimet szeretik és alig várják írjak valamit,hogy legyen mit csináljanak :D



    Jah főleg ha te is benne vagy a levélládámba,akkor még 20 perc sem kell és elfüstöljük a 25 helyet :D

    Bourges..
    szrtm túloztál :D:D a 20 perc is sok :D:D 10 perc is bőven elég :D
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    bourges írta: »
    Hát hamarosan :D Látod kaptunk a hajónak is hangot,meg még volt vmi,már nem emlékszem :D
    Az én ötleteimet szeretik és alig várják írjak valamit,hogy legyen mit csináljanak :D

    Abból a szempontból igazad lehet, hogy megcsinálni pillanatok műve (lenne), sztem.
    Azért majd figyelem ;)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Porrima írta: »
    Abból a szempontból igazad lehet, hogy megcsinálni pillanatok műve (lenne), sztem.
    Azért majd figyelem ;)

    hát...
    pillanatok műve. :D
    khmmm. erre nem mondok inkább semmit :D:D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Porrima írta: »
    Abból a szempontból igazad lehet, hogy megcsinálni pillanatok műve (lenne), sztem.
    Azért majd figyelem ;)

    Azért addig ne ülj szerintem a gép előtt,mert elfárad a nyakad :D
    De soha nem lehet tudni,én bizakodom.....(bár ha már a sablon dumás törölgetést megjavítanák,már annak is örülnék)
    Meg az sem lenne rossz,ha nekünk magyaroknak magyar szűrőt tennének be,mert a mofo és társai keresgélése egy fullra kihasznált levélben,nem épp nyugtatólag hat az emberre,főleg ha épp menne dolgára utána.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    bourges írta: »
    Azért addig ne ülj szerintem a gép előtt,mert elfárad a nyakad :D
    De soha nem lehet tudni,én bizakodom.....(bár ha már a sablon dumás törölgetést megjavítanák,már annak is örülnék)
    Meg az sem lenne rossz,ha nekünk magyaroknak magyar szűrőt tennének be,mert a mofo és társai keresgélése egy fullra kihasznált levélben,nem épp nyugtatólag hat az emberre,főleg ha épp menne dolgára utána.



    bezzeg a lökött az nem volt neki rossz, meg az idiótát is elfogadja :D
    ójajjj... repült egy pizsi :D ( hálóingben alszom :) )
    jó éjt mindenkinek :)
Ez a beszélgetés lezárult..