Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

kritika

kacababakacababa Bejegyzések: 1
szerkesztette ezt: 20.08.2015 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
Sziasztok!!Szeretnék megosztani veletek egy számomra igen dühítő esetet!Tegnap folyamán 10óra után feltöltöttem az arany készletemet/ és nem pár forinttal/majd az oldal karbantartást végzett!!Délután beléptem a játékba és láss csodát az előző esti játék állást kapom vissza,ezzel még nem is lett volna problémám,de a feltöltött aranyamnak is nyoma veszett:mad:majd kaptam kárpótlásul, a több tízezer arany helyett 250 aranyat.Írtam nyomban az ügyfélszolgálatnak,majd csatoltam a visszaigazolást a feltöltésről, még tegnap és azóta néma csend!De nem ez volt az első eset,hogy gondom volt a feltöltéssel és nekem kellett bizonygatnom,csatolgatnom a visszaigazolásokat!!!Elgondolkodtató,hogy ezek után,hogy invitáljak a játékba játszani,ismerősöket,barátokat,ha ez az oldal nem megbízható!!!!!
Post edited by kacababa on
«13

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    kacababa írta: »
    Sziasztok!!Szeretnék megosztani veletek egy számomra igen dühítő esetet!Tegnap folyamán 10óra után feltöltöttem az arany készletemet/ és nem pár forinttal/majd az oldal karbantartást végzett!!Délután beléptem a játékba és láss csodát az előző esti játék állást kapom vissza,ezzel még nem is lett volna problémám,de a feltöltött aranyamnak is nyoma veszett:mad:majd kaptam kárpótlásul, a több tízezer arany helyett 250 aranyat.Írtam nyomban az ügyfélszolgálatnak,majd csatoltam a visszaigazolást a feltöltésről, még tegnap és azóta néma csend!De nem ez volt az első eset,hogy gondom volt a feltöltéssel és nekem kellett bizonygatnom,csatolgatnom a visszaigazolásokat!!!Elgondolkodtató,hogy ezek után,hogy invitáljak a játékba játszani,ismerősöket,barátokat,ha ez az oldal nem megbízható!!!!!

    Szia Kacababa!

    Nagyon megértem a dühödet, mert itt valódi pénzről van szó. De most ne vonj le ebből mély következtetéseket, mert ilyen rollback (a játék visszaállítása egy korábbi időpontra) és a belőle adódó hibák rendkívül ritka, én évek óta most találkozok ilyennel először. Az eltűnt aranyadat pedig egész biztosan visszakapod, ha írsz az Ügyfélszolgálatnak. A 250 arany az fájdalomdíj mindenre, nem a vásárolt arany helyett kaptad!
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Porrima írta: »
    Szia Kacababa!

    Nagyon megértem a dühödet, mert itt valódi pénzről van szó. De most ne vonj le ebből mély következtetéseket, mert ilyen rollback (a játék visszaállítása egy korábbi időpontra) és a belőle adódó hibák rendkívül ritka, én évek óta most találkozok ilyennel először. Az eltűnt aranyadat pedig egész biztosan visszakapod, ha írsz az Ügyfélszolgálatnak. A 250 arany az fájdalomdíj mindenre, nem a vásárolt arany helyett kaptad!

    Már bocs de te elolvastad kacababa kommentjét végig? oda figyetél mit olvastál egyáltalán???
    Csak hogy értsd miről beszélek ...

    Első sorban gond a feltöltött/vásárolt arany eltűnése... de ami engem is felbosszantana szintúgy mint kacababa-t és persze ezt nem értetted te meg... Írt a supportnak és azóta se kapott választ...

    Mindemellett jelenleg a szerver és maga a játék egy nagy rakás... khm....
    Sehol egy arra szakavatott ember /GM,GO,bárki aki legalább egy kis tájékoztatást adna...
    Láthatóan a kisujjukat sem mozdítják meg az emberek tájékoztatása de még a valós pénzen vett aranyak eltűnésével kapcsolatban sem.
    Kapa-t hiába nyaggatjuk ő "csak" moderátor és még így is többet tesz mint kéne.
    Kritikán aluli a jelenlegi helyzet a játék minden terén.
  • doragondoragon Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Sziasztok! Bár nem arannyal kapcsolatos problémám van, hanem konkrétan takarmány és humuszos gebasz, vagyis eltűnt több mint 500-600 egység kaja, és több mint ezer humusz, és nem tudom miért??? De az aranynál inkább angolosan késik a jóváirás.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    doragon írta: »
    Sziasztok! Bár nem arannyal kapcsolatos problémám van, hanem konkrétan takarmány és humuszos gebasz, vagyis eltűnt több mint 500-600 egység kaja, és több mint ezer humusz, és nem tudom miért??? De az aranynál inkább angolosan késik a jóváirás.

    Valszeg a kapzsi szomszéd vitte el,ez a specialitása :D
  • doragondoragon Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Kösz, és hurrá, több hétig tartott mire összejött ez a mennyiség :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    doragon írta: »
    Kösz, és hurrá, több hétig tartott mire összejött ez a mennyiség :(

    nyugi... nem vagy egyedül. többünket átvágott a zsivány és kirabolt
    de már feljelentettük és körözés van ellene
    szal..... remélhetőleg hamar elkapják :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    doragon írta: »
    Kösz, és hurrá, több hétig tartott mire összejött ez a mennyiség :(

    Hát sajna mindőnket kirabolt az első izgatott perceinkben.De azóta figyelünk és ha fel-feltűnik 1 szomszéd,akkor nagyívben kerüljük.Neked is ezt tudom tanácsolni.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Tiger1977 írta: »
    Már bocs de te elolvastad kacababa kommentjét végig? oda figyetél mit olvastál egyáltalán???
    Csak hogy értsd miről beszélek ...

    Első sorban gond a feltöltött/vásárolt arany eltűnése... de ami engem is felbosszantana szintúgy mint kacababa-t és persze ezt nem értetted te meg... Írt a supportnak és azóta se kapott választ...

    Mindemellett jelenleg a szerver és maga a játék egy nagy rakás... khm....
    Sehol egy arra szakavatott ember /GM,GO,bárki aki legalább egy kis tájékoztatást adna...
    Láthatóan a kisujjukat sem mozdítják meg az emberek tájékoztatása de még a valós pénzen vett aranyak eltűnésével kapcsolatban sem.
    Kapa-t hiába nyaggatjuk ő "csak" moderátor és még így is többet tesz mint kéne.
    Kritikán aluli a jelenlegi helyzet a játék minden terén.

    Én még most is azt hiszem, hogy a hozzászólást jól értelmeztem, és jól is válaszoltam rá.

    1. "Első sorban gond a feltöltött/vásárolt arany eltűnése..." - erre válaszoltam, nem idézem, mert Te figyelsz ;)

    2. "Mindemellett jelenleg a szerver és maga a játék egy nagy rakás..." - ez így konkrétan nem volt leírva. Egyébként magam is így gondolom (1-2 évvel ezelőtt többször is leírtam), de ezen nem tudunk változtatni: akinek ez nem fogadható el, egyet tehet, nem játszik itt.

    3. "Láthatóan a kisujjukat sem mozdítják meg az emberek tájékoztatása de még a valós pénzen vett aranyak eltűnésével kapcsolatban sem." Ez viszont így nem igaz. Lehet, hogy vannak néhányan, akik nem kapták meg a pénzükért járó aranyat, de a nagy többség igen. Az, hogy nekem a kb. 4-5 jelzett hibából egyet sem javítottak, és érdemleges választ sem adtak, az sajnos igaz, de ott nem aranyvásárlásról volt szó.
  • big-rozanita (HU1)big-rozanita (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    üdv! Eddig minden hónapban vettem egy aranycsomagot, simán egy üzenettel sms-ben. Ma megint szerettem volna, de újítottak, kér egy telószám visszaigazoló sms-t, utánna lehet csak az aranycsomagot megvenni újabb sms-el. Ezt a pofátlanságot, most már 2 sms-kell elküldeni az eddigi egy helyett. Akkor nem veszek.
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Porrima írta: »
    Én még most is azt hiszem, hogy a hozzászólást jól értelmeztem, és jól is válaszoltam rá.

    1. "Első sorban gond a feltöltött/vásárolt arany eltűnése..." - erre válaszoltam, nem idézem, mert Te figyelsz ;)

    2. "Mindemellett jelenleg a szerver és maga a játék egy nagy rakás..." - ez így konkrétan nem volt leírva. Egyébként magam is így gondolom (1-2 évvel ezelőtt többször is leírtam), de ezen nem tudunk változtatni: akinek ez nem fogadható el, egyet tehet, nem játszik itt.

    3. "Láthatóan a kisujjukat sem mozdítják meg az emberek tájékoztatása de még a valós pénzen vett aranyak eltűnésével kapcsolatban sem." Ez viszont így nem igaz. Lehet, hogy vannak néhányan, akik nem kapták meg a pénzükért járó aranyat, de a nagy többség igen. Az, hogy nekem a kb. 4-5 jelzett hibából egyet sem javítottak, és érdemleges választ sem adtak, az sajnos igaz, de ott nem aranyvásárlásról volt szó.

    Leginkább a 3. váalszodra válaszolnék...

    Helyzet az hogy egy nyuszi telepen dolgozom gondozóként... felfogásod szerint ha én úgy etetném meg a nyuszikat hogy páran kimaradnak a szórásból... akkor bizony azok idővel éhen pusztulnának de én is mert kivágnának rövid úton...Összegezve ha te megkapod az aranyad az jó ha mások esetleg a reklamáció útján sem az nem baj... érdekes felfogásod van...

    És ha már ez itt a Javaslatok fóruma...

    Javasolnám a fejlesztői gárda fejlesztését/cseréjét/ mert jelenleg nem képessek úrrá lenni a játékba betett újítások okozta hibákon. Lásd eltűnedező eventek/főfeladatok és még ki tudja mi minden jön ma elő....
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Tiger1977 írta: »
    Összegezve ha te megkapod az aranyad az jó ha mások esetleg a reklamáció útján sem az nem baj... érdekes felfogásod van...

    Hát pajtás, Neked aztán piszok jó a felfogásod, amit rajtam kértél számon ;)

    Én soha nem vettem aranyat, így vissza se kaphattam, a jelzett hibáim közül meg egyet sem javítottak - szóval ekkora melléfogással még nem találkoztam a fórumon - hálistennek!
  • Csinibabaizu (HU1)Csinibabaizu (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Sziasztok! Neharagudjatok, hogy bele szólok az arany témában, nekem is volt, hogy nem írták jóvá az aranyat a pénzt meg levonta a telómról, de addig keresgettem míg rá jöttem, hogy ilyenkor általában adnak egy vochert aminek van sorszáma, ezt én akkor szoktam használni amikor újra van olyan akció mint amilyet előzőleg vásároltam.
    Ha meg nyitod a vásárlást, oldalt mutatja hogy van vochered erre kell kattintani meg az összegre, akkor kérni fogja a sorszámot és ha be ütötted már fel is van töltve az arany készleted.
    Nekem legalább hússzor volt már ilyen esetem.
    Érdemes lenne utánna nézni, ráadásul azthiszem fél éven belül lehet fel használni.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Sziasztok! Neharagudjatok, hogy bele szólok az arany témában, nekem is volt, hogy nem írták jóvá az aranyat a pénzt meg levonta a telómról, de addig keresgettem míg rá jöttem, hogy ilyenkor általában adnak egy vochert aminek van sorszáma, ezt én akkor szoktam használni amikor újra van olyan akció mint amilyet előzőleg vásároltam.
    Ha meg nyitod a vásárlást, oldalt mutatja hogy van vochered erre kell kattintani meg az összegre, akkor kérni fogja a sorszámot és ha be ütötted már fel is van töltve az arany készleted.
    Nekem legalább hússzor volt már ilyen esetem.
    Érdemes lenne utánna nézni, ráadásul azthiszem fél éven belül lehet fel használni.

    Kedves Csinibabaizu!

    Nagyon jó, hogy hozzászóltál, mert akik ezt nem tudják, azok fölöslegesen idegesítik magukat és játékostársaikat, azon kívül igaztalanul szidják a rendszert.
  • Csinibabaizu (HU1)Csinibabaizu (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Köszönöm kedves Porrima! de tényleg felesleges idegesíteni másokat is, szerintem nagyon jó ez a farm, frissítéseknél szokott hiba lenni, de ezt is iparkodnak javíttani.
    Utánna kell nézni dolgoknak, én is csak mostanában jövök fel a fórumra és olvasgatok, vagy épp én is jelzem ha hiba van nállam , vagy épp a rendszerbe, de akkor én nem csinálom,mint pl: most a piacot és ennyi, most meg csinálták már sokkal jobb.
    Naponta több órát töltök a farmon.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    Köszönöm kedves Porrima! de tényleg felesleges idegesíteni másokat is, szerintem nagyon jó ez a farm, frissítéseknél szokott hiba lenni, de ezt is iparkodnak javíttani.
    Utánna kell nézni dolgoknak, én is csak mostanában jövök fel a fórumra és olvasgatok, vagy épp én is jelzem ha hiba van nállam , vagy épp a rendszerbe, de akkor én nem csinálom,mint pl: most a piacot és ennyi, most meg csinálták már sokkal jobb.
    Naponta több órát töltök a farmon.

    Kellemes játékot kívánok, és ha lesz még a fentihez hasonló szuper tanácsod, akkor ne tartsd vissza magadat a közléstől ;)
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    ma eldöntöttem nem veszek soha aranyat.
    sokszor pórul jártam a mellé kattintással. mostanában igyekszem nagyon figyelni. de ma is elvitt 400 aranyam, úgy, hogy semmi sem jelzi kattintás előtt, hogy ez aranyba fog kerülni.

    a játékot nagyon szeretem, nagyon jónak tartom. de, amíg nem oldják meg, hogy meg kell erősítsem az arannyal fizetési szándékom nem veszek pénzért aranyat.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    izgimozgi írta: »
    ma eldöntöttem nem veszek soha aranyat.
    sokszor pórul jártam a mellé kattintással. mostanában igyekszem nagyon figyelni. de ma is elvitt 400 aranyam, úgy, hogy semmi sem jelzi kattintás előtt, hogy ez aranyba fog kerülni.

    a játékot nagyon szeretem, nagyon jónak tartom. de, amíg nem oldják meg, hogy meg kell erősítsem az arannyal fizetési szándékom nem veszek pénzért aranyat.

    szia izgimozgi

    sajnos többen is jártunk így, de hiába kértük a megerősítő gombot, csak nem akar elkészülni :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    izgimozgi írta: »
    ma eldöntöttem nem veszek soha aranyat.
    sokszor pórul jártam a mellé kattintással. mostanában igyekszem nagyon figyelni. de ma is elvitt 400 aranyam, úgy, hogy semmi sem jelzi kattintás előtt, hogy ez aranyba fog kerülni.

    a játékot nagyon szeretem, nagyon jónak tartom. de, amíg nem oldják meg, hogy meg kell erősítsem az arannyal fizetési szándékom nem veszek pénzért aranyat.

    Hát akkor jobb,ha ezek után kuporgatod az aranyad,mert nem mostanában lesz,hogy gombot varázsolnak rá :D
    Kitartás....
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    sziasztok,
    a zsiványnak nevezett megrendelő senkit sem rabol ki. kér, ajánlatot tesz és Ti teljesítitek, a pénzt megkapjátok. mielőtt kattintasz nézd meg mit kér, mit ad cserébe.
    én csináltam táblázatot azokról, amiket eddig kért. beírtam a farmos árát. csináltam kiszámolót. ide beírom mennyit kér. itt meglesz automatice mennyi a farmos ára. ha ettől kedvezőbb az ajánlat és a terméket eladhatónak tartom, akkor eladom. vannak kurrens árúk, amiket nem adok sosem el.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    izgimozgi írta: »
    sziasztok,
    a zsiványnak nevezett megrendelő senkit sem rabol ki. kér, ajánlatot tesz és Ti teljesítitek, a pénzt megkapjátok. mielőtt kattintasz nézd meg mit kér, mit ad cserébe.
    én csináltam táblázatot azokról, amiket eddig kért. beírtam a farmos árát. csináltam kiszámolót. ide beírom mennyit kér. itt meglesz automatice mennyi a farmos ára. ha ettől kedvezőbb az ajánlat és a terméket eladhatónak tartom, akkor eladom. vannak kurrens árúk, amiket nem adok sosem el.

    szia

    mi a "?" jeles pasit nevezzük zsiványnak, mert ő aztán rabol :D és nem tudhatod mit ad a pénzedért csak ha már odaadtad neki :D
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Hát ezért a fórumért még a gondolat is kár volt!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    hát ez elég gáz a másik jobb volt,azt sem tom mi van
    ráadásul az építés menüm átkerült az ablakból a jobb kijelző sor alá.Ez azt jelenti,hogy nálam majd lesz most mozi?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    nah nem tom hogy kell szerkeszteni,így újat írok
    Nálam van mozi,megnéztem vagy 5-6 videót és az utcsónál lefagyott a kifizetés :(
    Am még van like gomb :D elájulok
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 04.09.2015
    bourges () mondta:
    nah nem tom hogy kell szerkeszteni,így újat írok
    Nálam van mozi,megnéztem vagy 5-6 videót és az utcsónál lefagyott a kifizetés :(
    Am még van like gomb :D elájulok

    az event leírások viszont nincsenek meg! :(
     
    most minden alkalommal be kell jelentkezni???? :(

    a kis fogaskerékre katt, és utólag is tudsz írni..most próbáltam ki! :smiley: 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    hzsoka () mondta:
    bourges () mondta:
    nah nem tom hogy kell szerkeszteni,így újat írok
    Nálam van mozi,megnéztem vagy 5-6 videót és az utcsónál lefagyott a kifizetés :(
    Am még van like gomb :D elájulok

    az event leírások viszont nincsenek meg! :(
     
    most minden alkalommal be kell jelentkezni???? :(

    a kis fogaskerékre katt, és utólag is tudsz írni..most próbáltam ki! :smiley: 


    Szia Zsóka
    Köszi az infót,időközben megleltem,de még én is ismerkedek
    De a evileírás megvan a Tippek és trükkökre klikk és ut a lexikonban van.
    Pux
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 04.09.2015
    Sziasztok! Nekem még kicsit bonyolult ez a fórum, nézegetek, keresgélek, de a régi jobban tetszett, Biztos csak meg kell szokni. Nálam sincs mozi :( Az órát hogy lehet beállítani? Nálam a délelőtti időt mutatja.
    Post edited by Angel63Gamer5 (HU1) on
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Kérem vissza az aláírás képemet. Nem értek a géphez és régebben nehezen raktam. Most pedig nincs!!! :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    konvoj () mondta:
    Kérem vissza az aláírás képemet. Nem értek a géphez és régebben nehezen raktam. Most pedig nincs!!! :(
    Szia Konvoj
    Az aláírási képet vissza tod tenni.A lap tetején a fekete sávban ahol a neved is van,a jobb legszélső gomb a fiók beállítás.Klikk.A legördülőben a preferences - re klikk.
    Majd görgesd lejjebb az ablakot és jobb oldalon ott lesznek a lehetőségek.Ott klikk az aláírás beállításra.
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Napi feladatok a szigetfarmon

    Nagy vicc ez a szigetes napi feladatok.
    Ki találta ki, hogy a szigetre érkezés után napi feladat eladni 18000 pávát, és termelni nemtom mennyi mangót.
    Éjfélkor újabb napi feladatokra váltott, hasonló agyament teljesíthetetlen napi feladatra.
    Ezeket a feladatokat bizonyára Dr. Agyalágy találta ki.

    Ilse
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Ilse () mondta:
    Napi feladatok a szigetfarmon

    Nagy vicc ez a szigetes napi feladatok.
    Ki találta ki, hogy a szigetre érkezés után napi feladat eladni 18000 pávát, és termelni nemtom mennyi mangót.
    Éjfélkor újabb napi feladatokra váltott, hasonló agyament teljesíthetetlen napi feladatra.
    Ezeket a feladatokat bizonyára Dr. Agyalágy találta ki.

    Ilse
    hát nálam már rögtön banánt követel,bár nem mintha tejesíteni akarnék bármilyen napi feladatot is,csak érdekes :disappointed:
    De a mozizás jó,bár nem hiszem hogy ez így maradna.Reggelente 10 filmet nézek (mindig ugyanazt a 10 et) és mindig az aranyat választom ajándéknak.Így 3 nap alatt közel 1000 aranyat gyűjtöttem :disappointed:
    Nem hinném hogy ez kivetülne 1 hónapra......De tőlem mehet én elnézegetem míg kapcsizok reggel
Sign In to comment.