Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Tervező

2»

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.08.2015
    Rusticus írta: »
    Én nem játszom arannyal, csak amit a játék ad. Nem azért, mert nem tehetném meg, DE....

    Úgy vagyok vele, hogy ha arannyal kifizetem a fejlesztést, építést, megjelenik a 4. farm(változó néven) és félóra múlva kész, akkor nem játszottam! Még soha nem értem el a Vikingen a második könyv ajándékát, de nem is izgat. A "tervező" ugyan ez. Amikor belekezdek egy fejlesztésbe, akkor jelenik meg. Ha szerencsém van elkapom - aki nappal dolgozik, iskolában van, az kiesett. Este meg 1 valamit lehet fejleszteni, mert olyan óra számok vannak. Aztán megint 2-3 hét várakozás.
    Természetesen aranyért !!! DE AZ NEM JÁTÉK - legalább is nekem. Bízom benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül.

    Nem az arany vásárlás ellen beszéltem. Aki akar az vegyen. Nem kellene ezen ennyit rágódni.

    szia Rusticus

    nem vagy vele egyedül.
    ez az arany téma mindig meg van itt a fórumon :D legalábbis mióta én játszom, azóta elég sokszor felvetődik. nem kellene rajta rágódni, mégis mindig valaki felhozza. mindenki úgy játszik a játékkal, ahogyan akar vagy kedve tartja. Apcikának amit írtam az sajnos úgy van :) egy idő után minden játékban kérnek valamilyen formában valós pénzt. és az csak a játékoson múlik, h él-e a lehetőséggel. vagy odébb áll mint Apcika írja és keres mást ahol tud ezen eszköz nélkül játszani vagy marad, és mint ahogyan te is..... arany nélkül játszod. mert ugyebár ez teljesen lehetséges ebben a játékban. max lassabban haladunk, de élvezetesebb, hisz saját erőnkből érünk el kül. eredményeket.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 24.08.2015
    Apcika3 írta: »
    Sziasztok,


    Tovább már nem rágnám ezt a csontot, de a véleményemet fenntartom.

    Jó éccakát.

    Azt hiszem Apcikán ebben a dologban nem lehet segíteni, pedig ennyi hasznos és okos hozzászólást - a legkomolyabban írom - ritkán lehet olvasni. Ha ő nem is hasznosítja, talán más igen, ez a fórum lényege.
Ez a beszélgetés lezárult..