Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

181112

Hozzászólások

  • timi8814 (HU1)timi8814 (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok!

    Már több, mint két órája nem tudok belépni a játékba. Addig minden rendben volt, egyszer csak lelassult, frissítettem, azóta viszont nem enged be, csak próbál csatlakozni a játékhoz, mintha nem működne az internet kapcsolatom (pedig a net jól működik).
    Csak nálam van ez a probléma? Esetleg valaki tudna tanácsot adni, hogy mit lehetne tenni?
    Előre is köszönöm! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    szia Líz! amit ki akartam hozni az az, hogy elrettent embereket a játéktól:)mert vannak feladat orientáltak, sokan, és inkább elmegy, mert túl sok neki:(főképp a kezdők, akik bizonyítani akarnak:)és nem tud szelektálni, mi kell, mi a jó, mi viszi előbbre, aztán 1 idő után, mivel sikerélmény kevés, feladja:(gond, ha nincs jó mentora:(

    tudom :)
    vannak sikerorientáltak, úgy ahogy mondod. és mivel egyre több feladat van, így elég nehéz már őket teljesíteni, főleg, ha mellette dolizik vagy más elfoglaltsága van :) ezért is jó, ha valaki szöviben van, tud segítséget kérni, vagy mint írod.... van mentora. max felnéz a fórumra ötletek után kutatni :)
    de alapjában azt kellene elfogadni, h ez csak egy játék, nem maga az élet, és ha nem megy elsőre, akkor majd megy másodjára vagy sokadjára :) addig is lehet gyűjteni a tapasztalatokat, ha valamit nem jól csinált, mit tegyen másképp, h legközelebb sikerüljön :)

    timi8814 írta: »
    Sziasztok!

    Már több, mint két órája nem tudok belépni a játékba. Addig minden rendben volt, egyszer csak lelassult, frissítettem, azóta viszont nem enged be, csak próbál csatlakozni a játékhoz, mintha nem működne az internet kapcsolatom (pedig a net jól működik).
    Csak nálam van ez a probléma? Esetleg valaki tudna tanácsot adni, hogy mit lehetne tenni?
    Előre is köszönöm! smile.png

    szia Timi

    egyenlőre belépési problémáról nem írtak mások. milyen böngésződ van? mit frissítettél?
  • timi8814 (HU1)timi8814 (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Liz652 írta: »

    szia Timi

    egyenlőre belépési problémáról nem írtak mások. milyen böngésződ van? mit frissítettél?

    Szia!
    Firefox-szal játszom. Egyszerűen csak az oldalt frissítettem. Ezek szerint nem kellett volna...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    timi8814 írta: »
    Szia!
    Firefox-szal játszom. Egyszerűen csak az oldalt frissítettem. Ezek szerint nem kellett volna...

    semmi gond azzal. próba a Flash-t is frissíteni. előtte esetleg nem árt az előzményeket és a sütiket törölni, bár én ritkán szoktam :)
  • timi8814 (HU1)timi8814 (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Liz652 írta: »
    semmi gond azzal. próba a Flash-t is frissíteni. előtte esetleg nem árt az előzményeket és a sütiket törölni, bár én ritkán szoktam :)

    Köszönöm a tanácsot! A Flash frissítése segített, végre sikerült bejutnom! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    timi8814 írta: »
    Köszönöm a tanácsot! A Flash frissítése segített, végre sikerült bejutnom! :)

    örülök neki
    további jó játékot neked :)
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Hali! Velem volt már, hogy benéztem, és gyermekláncfű volt a vadvirág. :) Kosár, kosár, és tele van gazzal. :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Hali! Velem volt már, hogy benéztem, és gyermekláncfű volt a vadvirág. :) Kosár, kosár, és tele van gazzal. :D

    szia Brad...

    ezer meg ezer éve nem láttalak :D örülök, h újra itt vagy :)
    már bocsi, de szrtm azért nem olyan egyformák :D bár én is néztem már be dolgokat, nem is 1x :D
    de igazad van... gaz az gaz :D
  • Csaba2224Csaba2224 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok! Nekem az lenne a problémám hogy nem kapok eszközt, vagy ha kapok is nagyon keveset, a siló és a komposzt ad egyet-egyet a szokásos három-négy helyett de az istállók nem adnak egy darabot sem.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Csaba2224 írta: »
    Sziasztok! Nekem az lenne a problémám hogy nem kapok eszközt, vagy ha kapok is nagyon keveset, a siló és a komposzt ad egyet-egyet a szokásos három-négy helyett de az istállók nem adnak egy darabot sem.

    szia

    elemekre gondolsz? ami a projikhoz kell?
    sajna azok eléggé ritkán jönnek. a friss óta meg még ritkábban :(
  • Csaba2224Csaba2224 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Nem arra hanem ami a traktorokhoz kell
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Csaba2224 írta: »
    Nem arra hanem ami a traktorokhoz kell

    áááá...... értem
    a szerszámos ládákra gondolsz? hát sajna azok, mint fehér holló :)
    nem jönnek túl gyakran :(
  • Csaba2224Csaba2224 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Igen arra gondolok. Eddig jó volt jöttek rendesen adták az istállók is folyamatosan, most a héten látom hogy egyre csak fogy és nem kapok. Ha ez így megy tovább, nem fogom tudni aktiválni a traktorokat csak alacsonyabb szinten.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Liz652 írta: »
    semmi gond azzal. próba a Flash-t is frissíteni. előtte esetleg nem árt az előzményeket és a sütiket törölni, bár én ritkán szoktam :)

    Naponta egyszer ajánlatos a DNS gyorsítótárat is törölni. Az sokat segíthet. Végső soron még a számítógép újraindítása is hozhat eredményt. Sajnos nekem mindezeket naponta többször meg kell tennem, mert más játékban nem oly könnyű bejutnom, mint ide. Márpedig ott is játszom. Nem egyszer szimultán megy. Itt is és egy másik böngészővel ott is. :p
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok,köszi,megoldódott! :)
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    bakter írta: »
    Sziasztok,köszi,megoldódott! :)

    Örülök. :) Elárulod, hogyan? Csak hogy tanuljunk belőle.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Csaba2224 írta: »
    Igen arra gondolok. Eddig jó volt jöttek rendesen adták az istállók is folyamatosan, most a héten látom hogy egyre csak fogy és nem kapok. Ha ez így megy tovább, nem fogom tudni aktiválni a traktorokat csak alacsonyabb szinten.

    hát sajna a héten kezdődtek a gondok a piacos frissel. a méhek is nehezen jöttek, és persze az elemek, zsetonok is :(
    ne aggódj azért, mert ha nem rövid időn belül szeretnéd a játékot befejezni, akkor előbb vagy utóbb meglesz hozzá a kellék és fejlesztheted :) az egész élet nem szól másról, csak a türelemről :)
    Kiskapa írta: »
    Naponta egyszer ajánlatos a DNS gyorsítótárat is törölni. Az sokat segíthet. Végső soron még a számítógép újraindítása is hozhat eredményt. Sajnos nekem mindezeket naponta többször meg kell tennem, mert más játékban nem oly könnyű bejutnom, mint ide. Márpedig ott is játszom. Nem egyszer szimultán megy. Itt is és egy másik böngészővel ott is. :p

    ezt azért jó hallani Kiskapa, h más játékba nehezebb bejutni :)
    őszintén...... én nagyon ritkán törlöm a sütiket és előzményeket, mert lusti vagyok mindig újra a méleket meg stb-t beírogatni :D szeretem, ha 2 hónap múlva is vissza tudok nézni valamit, amit nézegettem anno :)
    bár tény és való, h a DNS-t se árt időnként törölni, de eddig még elvoltam, nem volt rá szükségem :)
    csak a foxit használom, nekem ez nagyon bejött.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Örülök. :) Elárulod, hogyan? Csak hogy tanuljunk belőle.

    igen.... ez jó lenne :)
  • harcsaharcsa Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Helló.

    Abban kérnék segítséget,hogy Iphon telefonról milyen módon lehet belépni a játékra.
    Ha be akarok lépni mindig annyit ír ki,hogy rossz a név amit megadok.
    Amikor pedig asztali gépről küldöm el a játék linkjét meg sem tudja nyitni a játékot.
    Kell hozzá valami program???
    Próbáltam Puffin és google chrome-val is a belépést.
  • Diabolikal (HU1)Diabolikal (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok. Fullon van a dobozolós bácsi gépezete vadvirággal. Most épp azt kell gyűjtenem. Viszont most vettem észre h egész idő alatt egyetlen pontot sem számolt... 0 pontom van és 0 helyezésem.... ez így nem túl jó. Tud valaki segíteni?
  • kajditanya (HU1)kajditanya (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Szia, mire kell rákattintani, hogy a bejelentkezés megjelenjen? Már 3. napja nem tudok bejelentkezni a másik tanyámra! Légyszi segíts mielőbb!!! Várom a gyors válaszodat, üdv Edit!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    kajditanya írta: »
    Szia, mire kell rákattintani, hogy a bejelentkezés megjelenjen? Már 3. napja nem tudok bejelentkezni a másik tanyámra! Légyszi segíts mielőbb!!! Várom a gyors válaszodat, üdv Edit!

    Jobb oldalt a négy kis ikon egyike a kijelentkezés. Azt kell megnyomni.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Diabolikal írta: »
    Sziasztok. Fullon van a dobozolós bácsi gépezete vadvirággal. Most épp azt kell gyűjtenem. Viszont most vettem észre h egész idő alatt egyetlen pontot sem számolt... 0 pontom van és 0 helyezésem.... ez így nem túl jó. Tud valaki segíteni?
    Először a Kezdjük! gommbal el kell idítani az eventet.
  • gizi54 (HU1)gizi54 (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    sziasztok szeretném meg kérdezni, hogy mért nem tudom eladni a szomszéd áruját? eddig semmi gond nem voltköszönöm
  • amadea11amadea11 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Sziasztok nálam olyan gond van nem tudok máshova be lépni,ha ki lépek akkor a farmot mutatja de nem lép ki a játékból.
  • gizi54 (HU1)gizi54 (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    köszönöm már jó:))

    nálam is szokott lenni olyankor megnyitok egy uj ablakot van mikor sikerül, de nem mindig sok probléma van
  • boszorkánytanya (HU1)boszorkánytanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Sziasztok ! Én ma kaptam meg az eventet . Egy nap alatt nem lehet megcsinálni .
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Sziasztok ! Én ma kaptam meg az eventet . Egy nap alatt nem lehet megcsinálni .

    Azért rőzsegyűjtéssel szerezhetsz valami jutalmat, úgyhogy mégis szerencsésebb vagy, mint én ;)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Augusztus 14-én jelent nálam meg az event és most lettem vele kész. Csak azért is megcsináltam és arany használat nélkül!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    konvoj írta: »
    Augusztus 14-én jelent nálam meg az event és most lettem vele kész. Csak azért is megcsináltam és arany használat nélkül!


    szia konvoj

    gratula hozzá, szép teljesítmény :) na látod.... mégiscsak jó, h Bourges lebeszélt a távozásról :)
Ez a beszélgetés lezárult..