Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

1110112»

Hozzászólások

  • Vidéki farmer (HU1)Vidéki farmer (HU1) Bejegyzések: 12
    konvoj (HU1) mondta:
    Én is kérdeznék valamit. Nővérem is farmozik, én is. Sokat járunk egymáshoz és olyankor használjuk a másik gépét. Ez is probléma?

    Tapasztalatom a Vezeték nélküli hálózati kapcsolatról:
    Szomszédnak nincs levédve jelszóval a a VIFI-je. Az egész környék azon lóg, és internetezik.
    IP cím: hármat biztosan tudok, más gépek, és az IP címük ugyanaz.
    Ebből gondolom, hogy mind a 15 vagy mennyi, aki rajta lóg, mindegyiknek ugyanaz az IP címe.

    Szerintem IP cím alapján nem igen lehet a tiltás.

  • Vidéki farmer (HU1)Vidéki farmer (HU1) Bejegyzések: 12

    Olvasom ezt a Felhasználási irományt:


    2.7     A felhasználók kötelesek saját maguk regisztrálni a fiókjukra. .........

    Ezt értem: magamnak kell regisztrálni :-)))


    2.9     A felhasználók nem jogosultak eleve a regisztrációra vagy a fiókjuk aktiválására.

    Naaa! Ezt nem értem.
    Mi történt? Ki halt meg?
    Ha már regisztráltam én nem akarnák regisztrálni!!!

    Aki tudja és érti homályosítson fel, mit jelent ez a mondat

    Vidéki






  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szerintem ez azt jelenti, hogy bárki jelentkezhet a játékba, de nem biztos, hogy a jelentkezését elfogadják. Viszont a regisztrációt mindenkinek magának kell intéznie. Más helyett nem jelentkezhetek.
    De lehetséges, hogy én értelmezem rosszul. :)
  • Songish (HU1)Songish (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    A termelő gazdasági gépek közül a kerti homokfutóm 4. szintre fejlesztettem, így a karbantartási idő 23 óráról 18 órára csökkent. Elvileg. Sajnálattal tapasztaltam viszont, hogy aktiváláskor mégis a hosszabb karbantartási idővel indult el a gép... Valaki meg tudja mondani ez miért lehet vagy lehet-e tenni ellene valamit?
    Köszönöm a segítséget!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Tapasztalatom a Vezeték nélküli hálózati kapcsolatról:
    Szomszédnak nincs levédve jelszóval a a VIFI-je. Az egész környék azon lóg, és internetezik.
    IP cím: hármat biztosan tudok, más gépek, és az IP címük ugyanaz.
    Ebből gondolom, hogy mind a 15 vagy mennyi, aki rajta lóg, mindegyiknek ugyanaz az IP címe.

    Szerintem IP cím alapján nem igen lehet a tiltás.

    szia

    hát másképp pedig nem tudnak szűrni, csak IP cím alapján
    Szerintem ez azt jelenti, hogy bárki jelentkezhet a játékba, de nem biztos, hogy a jelentkezését elfogadják. Viszont a regisztrációt mindenkinek magának kell intéznie. Más helyett nem jelentkezhetek.
    De lehetséges, hogy én értelmezem rosszul. :)
    szia Kiskapa

    nem tom mi alapján döntenék el, h elfogadják-e a játékos jelentkezését, hisz semmilyen kérdőívet nem kell kitölteni, 1xűen csak regisztrálni kell. legalábbis eddig úgy volt,  ( majd regisztrálok egy farmot, megnézem változott-e valami. )
    azt se tudják leellenőrizni, h más helyett regisztrálsz-e. ha én megbeszélem valakivel, h milyen néven és jelszóval regizzek neki egy farmot, mert éppen nem ér rá vagy más okból, akkor ki a fene tudja azt megmondani, h nem ő regizett?
    és akkor talán itt jönne képbe az IP cím :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    A termelő gazdasági gépek közül a kerti homokfutóm 4. szintre fejlesztettem, így a karbantartási idő 23 óráról 18 órára csökkent. Elvileg. Sajnálattal tapasztaltam viszont, hogy aktiváláskor mégis a hosszabb karbantartási idővel indult el a gép... Valaki meg tudja mondani ez miért lehet vagy lehet-e tenni ellene valamit?
    Köszönöm a segítséget!
    szia

    próba előzményeket és sütiket törölni, majd újra belépni a farmra. ha ez sem hozna eredményt, akkor csak a Support tudja megnézni mi a baj de ők hétvégén nincsenek, szal csak hétfőn tudják esetleg orvosolni a problémát
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 19.12.2015
    Sziasztok! :) Kellemes hétvégét!
    Belenéztem abba a szabályzatba. A 2.9 mondat nekem is kínai.  :D Úgy tűnik, nem mindenkinek van joga regisztrálni, de hogy mi alapján nem, arra nem térnek ki. Viszont máshol fel van sorolva, hogy kik nem játszhatnak a játékaikkal, talán erre utalnak itt vissza, de ez csak tipp.
    Az egymás farmjára mászkálásról, meg az azonos IP címekről pedig annyit, hogy mi is összejárunk, és akkor annak a gépén arat le mindenki, ahol épp vagyunk. Meg néha mászkálunk is, bár mivel nem projektezünk, nem sűrűn fordul elő. Nem vagyunk hajtós, nagy szövi, csak baráti társaság. Mivel a farmok közt ebben a játékban nincs kapcsolat, tehát nem lehet multizni, a tiltásnak sincs nagy értelme, és szerintem nem veszik túl komolyan az üzemeltetők sem, kár parázni. Csak magukat védik le arra az esetre, ha gáz lenne. Kitiltogatással maguk alatt minek vágnák a fát? Meg hát arra sincs idejük, hogy a hibákat javítsák, nem még ilyesmivel bíbelődni... De ez persze csak az én véleményem. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! :) Kellemes hétvégét!
    Belenéztem abba a szabályzatba. A 2.9 mondat nekem is kínai.  :D Úgy tűnik, nem mindenkinek van joga regisztrálni, de hogy mi alapján nem, arra nem térnek ki. Viszont máshol fel van sorolva, hogy kik nem játszhatnak a játékaikkal, talán erre utalnak itt vissza, de ez csak tipp.
    Az egymás farmjára mászkálásról, meg az azonos IP címekről pedig annyit, hogy mi is összejárunk, és akkor annak a gépén arat le mindenki, ahol épp vagyunk. Meg néha mászkálunk is, bár mivel nem projektezünk, nem sűrűn fordul elő. Nem vagyunk hajtós, nagy szövi, csak baráti társaság. Mivel a farmok közt ebben a játékban nincs kapcsolat, tehát nem lehet multizni, a tiltásnak sincs nagy értelme, és szerintem nem veszik túl komolyan az üzemeltetők sem, kár parázni. Csak magukat védik le arra az esetre, ha gáz lenne. Kitiltogatással maguk alatt minek vágnák a fát? Meg hát arra sincs idejük, hogy a hibákat javítsák, nem még ilyesmivel bíbelődni... De ez persze csak az én véleményem. 
    hali cowboy :)

    nálad a pont
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Liz65 (HU1) mondta:
    hali cowboy :)

    nálad a pont
    Hali, Liz! :)
    Köcce, feltűzöm a többi mellé. :D 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Olvasd el a feltételeket a főoldalon.
Ez a beszélgetés lezárult..