Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

1111

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Hogyan tudok telefon vagy tablet játszani? Már próbáltam mindent de sehogy nem tudok rájönni hogyan is lehet játszani rajtuk a játékot valaki tudna segíteni? 
    szia
    az alábbi linken megoldást találsz rá :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/56056/jatek-mobiltelefonrol-tabletrol#latest

  • gabriel (HU1)gabriel (HU1) Bejegyzések: 8
    Az adventi naptárral kapcsolatban szeretnék kérdezni:
    meglepődve tapasztaltam, hogy a dec 10-11-i ablakokban az szerepel, hogy továbbra is megvehetem az ajándékokat. Ki van zárva, hogy 2 napig nem nyitottam ablakokat. Tapasztalt valaki ilyet? Mit lehet tenni?
  • macskanyelv (HU1)macskanyelv (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    a karácsonyi farmmal kapcsolatba lenne kérdésem,a diszeket amit meg vettem azt meg fogom kapni ha lejár az event idö? köszi a választ.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    a karácsonyi farmmal kapcsolatba lenne kérdésem,a diszeket amit meg vettem azt meg fogom kapni ha lejár az event idö? köszi a választ.
    Nézzél körül a raktárakban, mert ha megveszel egy díszt, akkor azt azonnal meg kell hogy kapjad. Esetleg egy frissítést csinálj, ha nem találod.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    a karácsonyi farmmal kapcsolatba lenne kérdésem,a diszeket amit meg vettem azt meg fogom kapni ha lejár az event idö? köszi a választ.
    Ha a rúnakereskedőtől vetted, akkor az ott van a raktárban, ha az ideiglenesen vetted, az sajnos eltűnik a farmmal együtt, ha letelik a 30 nap.
  • macskanyelv (HU1)macskanyelv (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    köszönöm a választ.a farmon vettem.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Kutatást akarunk indítani, és az egyik szövitársamnak azt írja ki, hogy nincs hozzá jogosultsága, pedig 58-as szinten van. Az előző kutatásba be tudott lépni, akkor ebbe miért nem? Válaszokat előre kösz.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Kutatást akarunk indítani, és az egyik szövitársamnak azt írja ki, hogy nincs hozzá jogosultsága, pedig 58-as szinten van. Az előző kutatásba be tudott lépni, akkor ebbe miért nem? Válaszokat előre kösz.
    szia Angel
    te sem vagy mai játékos, így valszeg tod.... talán egy sütik és előzmények törlése segít a dolgon :)
    de talán mire a soraimat olvasod a probléma megoldódott :)
  • emeráld (HU1)emeráld (HU1) Bejegyzések: 8
    hát tudod nekem ikerült egyszerü lekel tölteni a bigfarmot a számotogépre ha meg van a telefon töltöd usb csatlakozáját  az egyik felét be dugod a gép be és átmásolod telora enyi eszt most telon irtam meg éppen!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    :)
    gratulálok
    viszont a telódnak tudnia kell a Flash-t :) kül hiába másolgatod a progit :)
    amúgy ha ilyen 1xű lenne, akkor már több ezren játszanának vele telón avagy tableten :)
    szal.... azt gondolom.. más mese? :)
  • emeráld (HU1)emeráld (HU1) Bejegyzések: 8
     :)  igen ez igy van
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Kutatást akarunk indítani, és az egyik szövitársamnak azt írja ki, hogy nincs hozzá jogosultsága, pedig 58-as szinten van. Az előző kutatásba be tudott lépni, akkor ebbe miért nem? Válaszokat előre kösz.
    szia Angel
    te sem vagy mai játékos, így valszeg tod.... talán egy sütik és előzmények törlése segít a dolgon :)
    de talán mire a soraimat olvasod a probléma megoldódott :)
    Szia Liz, ezt én is javasoltam neki :)
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Mikulásos feladatot teljesitettük s arra lenék kiváncsi ,pluszt is adtunk be a szinek mit jelentenek a plussz beadásnál ?
    köszönettel .cicamica35
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Válasz✓
    Én azt láttam, hogy attól függ hány % pluszt adott be másnak, attól függően sötétebb ill. világosabb zöld a háttere a beadott %-nak.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    1-2 %- os sárga,16 % v.zöld, 9 % s. zöld változo szinek
  • Gyöngy-tyúk (HU1)Gyöngy-tyúk (HU1) Bejegyzések: 53
    A karácsonyi szigetfarmmal kapcsolatban nem találtam megbeszélős helyet, de csak nekem fáj, hogy megdrágultak a telekárak?
    Még öt területem van hátra, de a következőt már 14 milláért akarja adni. Megnéztem a Szigetfarmos leírást a Tippek és trükkökben és az utolsót kellene ennyiért adnia. Direkt gyűjtöttem pénzmagot erre az eventre, de így most nagyon végesek a lehetőségeim. :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.12.2015
    A karácsonyi szigetfarmmal kapcsolatban nem találtam megbeszélős helyet, de csak nekem fáj, hogy megdrágultak a telekárak?
    Még öt területem van hátra, de a következőt már 14 milláért akarja adni. Megnéztem a Szigetfarmos leírást a Tippek és trükkökben és az utolsót kellene ennyiért adnia. Direkt gyűjtöttem pénzmagot erre az eventre, de így most nagyon végesek a lehetőségeim. :(
    Szia!
    Bocsánat, hogy áthelyeztem, de ide jobban illik a téma.
    Én is csak az utolsó 3 kivételével vettem meg, mert felmentek az árak, igaz én a 2 fejezet végéig terveztem, karácsony előtt és alatt ünnepelek.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok.Azt szeretném kérdezni a télapós játékkal kapcsolatba,ha egy szövis tagunknak pl.virág parfümöt kellene gyártani,de még nem tud akkor  vasárnap másnak ugyan azzal kell segíteni?Előre is köszönöm.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok.Azt szeretném kérdezni a télapós játékkal kapcsolatba,ha egy szövis tagunknak pl.virág parfümöt kellene gyártani,de még nem tud akkor  vasárnap másnak ugyan azzal kell segíteni?Előre is köszönöm.
    Szia!
    Nem, hanem azt kell tudni hanyadik a listában, s nektek a saját azon sorszámú terméketekkel tudtok segíteni. Pl. ha neki 2. a parfüm, neked meg búza, akkor te búzával tudod kiváltani. Ha másnak mézkrém a 2., akkor ő azzal.
  • zsurmi (HU1)zsurmi (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!Tud valaki segíteni a virágfarmon mennyibe kerülnek a telkek?Köszi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    zsurmi (HU1) mondta:
    Sziasztok!Tud valaki segíteni a virágfarmon mennyibe kerülnek a telkek?Köszi
    szia

    sajnos neked is csak azt tudom mondani, h az új fórummal ezek az adatok/leírások is elvesztek :(
    már csak a játékosok tudnak segíteni, akik éppen földet vesznek a virágfarmon
  • Banita34 (HU1)Banita34 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Szerencsére nem a Mikulás kívánságlistájával kapcsolatban írok. Mi a teendő szerintetek, ha egy perverz "játékos" olyan obszcén üzeneteket küld tinilányoknak, amik még ebbe a játékba sem férnek bele? Én rugalmas vagyok, de az anyukával történő extrém szexuális taralmú üzik, nem hiszem, hogy a Mikulást feldobnák. Ha van moderátor, aki ebben illetékes, kérem, aktuválja magát...!

    köszönöm a szövi nevében
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Szerencsére nem a Mikulás kívánságlistájával kapcsolatban írok. Mi a teendő szerintetek, ha egy perverz "játékos" olyan obszcén üzeneteket küld tinilányoknak, amik még ebbe a játékba sem férnek bele? Én rugalmas vagyok, de az anyukával történő extrém szexuális taralmú üzik, nem hiszem, hogy a Mikulást feldobnák. Ha van moderátor, aki ebben illetékes, kérem, aktuválja magát...!

    köszönöm a szövi nevében
    szia Banita

    sajnos ez ügyben a moderátor se tehet semmit, nektek kell a levelet elküldeni a Supportnak, ők majd letiltják a játékost
    annyit tehettek még, hogy letiltjátok a leveleit, így nem kaptok tőle többet
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Banita!

    Ebben, ahogy Liz is írta, csak a support tud segíteni. Én itt csak a nem megfelelő tartalmú hozzászólásokat tudom törölni, és a fórumról kitiltani a felhasználót, ha ilyen megnyilvánulást tesz itt, de a játékban való letiltást csak a support teheti meg.
    Az aláírásomban megtalálod az elérhetőségét.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok!
    Elolvastam nagyjából a küldött új felhasználási feltételeket, nem igazán látok benne új dolgot. Nálunk sokan dolgznak és besegítünk egymásnak, úgy hogy belépünk a farmjára. Az a kérdésem, hogy ezután még szigorubban fog figyelni a support és letilthatja a játékost, aki besegít a másiknak ? Tudom, hogy eddig sem igazán lehetett volna, de nem a mi szövink az egyetlen aki ezt csinálja.Válaszokat előre kösz.
    Még1 dolog, van egy játékosunk, aki tegnap kiépett tőlünk, írtam neki levelet, azt válaszolta, ő nem lépett ki, de már másik szöviben van, nem érti ez hogy lehet. Azt javasoltam neki lépjen onnan ki és jöjjön vissza, írjon a supportnak, kérjen másik játékosnevet és változtasson jelszót.Szerintetetk ez megoldja a problémát ? És hogy lehet így átvenni más farmját ?Egyébként az ottani szövivezető csak 1 betű eltéréssel ugyanaz a felhasználói névvel játszik, ugyanazon a szinten van.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Elolvastam nagyjából a küldött új felhasználási feltételeket, nem igazán látok benne új dolgot. Nálunk sokan dolgznak és besegítünk egymásnak, úgy hogy belépünk a farmjára. Az a kérdésem, hogy ezután még szigorubban fog figyelni a support és letilthatja a játékost, aki besegít a másiknak ? Tudom, hogy eddig sem igazán lehetett volna, de nem a mi szövink az egyetlen aki ezt csinálja.Válaszokat előre kösz.
    Még1 dolog, van egy játékosunk, aki tegnap kiépett tőlünk, írtam neki levelet, azt válaszolta, ő nem lépett ki, de már másik szöviben van, nem érti ez hogy lehet. Azt javasoltam neki lépjen onnan ki és jöjjön vissza, írjon a supportnak, kérjen másik játékosnevet és változtasson jelszót.Szerintetetk ez megoldja a problémát ? És hogy lehet így átvenni más farmját ?Egyébként az ottani szövivezető csak 1 betű eltéréssel ugyanaz a felhasználói névvel játszik, ugyanazon a szinten van.

    szia Angel
    valóban nem a ti szövitek az egyetlen, ahol besegítenek a tagoknak projektezés közben vagy akár eventek alatt, míg ők doliznak. tulajdonképpen szrtm pont ez a szövi lényege, bár a játék üzemeltetői ezt nem tolerálják.
    viszont, ha még szigorúbban fogják figyelni, és szankciók lesznek, az nagyon nem fog jót tenni a játéknak, hisz én úgy érzékelem, h egyre kevesebben vagyunk, újakat se igen látni. régebben rengeteg új játékos keresett szövit, most jó, ha pár hetente egy
    másik kérdésedre:
    nem szerencsés valóban, h szinte u. az a két játékos neve. valszeg ez lehet a probléma, a rendszer összekeverte őket. a chat falon ti is láttátok a rendszerüzit, miszerint kilépett?
    jó ötletnek tartom a játékosnév megváltoztatását, kérjétek a Supporttól, írjátok meg, h mi történt, akkor valszeg
    átírják a nevet
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok. Nekem is evvel kapcsolatos kérdésem lenne.Hogy csak jelszót kell módosítanunk?A mi családunkba mindenkinek van farmja saját emaillel.Mivel itt is vannak dolgozók és egy gép van én szoktam álltalába napközbe csinálni.És egy jelszóval megy az egész,mert így egyszerübb a bejelentkezés.Lehet ezt vagy minden farmon más jelszónak kell lenni. Előre is köszönöm. Én nyugdíjas vagyok.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok. Nekem is evvel kapcsolatos kérdésem lenne.Hogy csak jelszót kell módosítanunk?A mi családunkba mindenkinek van farmja saját emaillel.Mivel itt is vannak dolgozók és egy gép van én szoktam álltalába napközbe csinálni.És egy jelszóval megy az egész,mert így egyszerübb a bejelentkezés.Lehet ezt vagy minden farmon más jelszónak kell lenni. Előre is köszönöm. Én nyugdíjas vagyok.
    szia Anikó

    a legjobb, ha a Supportnak megírod, h egy gépről többen játszotok, mert ha szűrésre kerül a sor, akkor an, valszeg törölni fogják a farmokat, mert azt gondolják, h multizol. szal írd meg nekik, h egy gép van a családban, de mindenkinek van farmja. írd meg a farmok nevét és a hozzátartozó méleket is. így elvileg engedélyezni fogják. kb. 3 éve volt ilyesmi, akkor több szövitagom megírta a Supportnak, h többen játszanak egy gépről, így nem volt baj.
    a jelszó meg szrtm nem probléma, ha mindenkinek u.az. valóban 1xűbb, ha nem akarsz 3-4 jelszót megjegyezni :)
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Elolvastam nagyjából a küldött új felhasználási feltételeket, nem igazán látok benne új dolgot. Nálunk sokan dolgznak és besegítünk egymásnak, úgy hogy belépünk a farmjára. Az a kérdésem, hogy ezután még szigorubban fog figyelni a support és letilthatja a játékost, aki besegít a másiknak ? Tudom, hogy eddig sem igazán lehetett volna, de nem a mi szövink az egyetlen aki ezt csinálja.Válaszokat előre kösz.
    Még1 dolog, van egy játékosunk, aki tegnap kiépett tőlünk, írtam neki levelet, azt válaszolta, ő nem lépett ki, de már másik szöviben van, nem érti ez hogy lehet. Azt javasoltam neki lépjen onnan ki és jöjjön vissza, írjon a supportnak, kérjen másik játékosnevet és változtasson jelszót.Szerintetetk ez megoldja a problémát ? És hogy lehet így átvenni más farmját ?Egyébként az ottani szövivezető csak 1 betű eltéréssel ugyanaz a felhasználói névvel játszik, ugyanazon a szinten van.

    szia Angel
    valóban nem a ti szövitek az egyetlen, ahol besegítenek a tagoknak projektezés közben vagy akár eventek alatt, míg ők doliznak. tulajdonképpen szrtm pont ez a szövi lényege, bár a játék üzemeltetői ezt nem tolerálják.
    viszont, ha még szigorúbban fogják figyelni, és szankciók lesznek, az nagyon nem fog jót tenni a játéknak, hisz én úgy érzékelem, h egyre kevesebben vagyunk, újakat se igen látni. régebben rengeteg új játékos keresett szövit, most jó, ha pár hetente egy
    másik kérdésedre:
    nem szerencsés valóban, h szinte u. az a két játékos neve. valszeg ez lehet a probléma, a rendszer összekeverte őket. a chat falon ti is láttátok a rendszerüzit, miszerint kilépett?
    jó ötletnek tartom a játékosnév megváltoztatását, kérjétek a Supporttól, írjátok meg, h mi történt, akkor valszeg
    átírják a nevet

    Szia Liz!
    igen a chetfalon is láttuk, hogy kilépett, ezért írtam neki levelet, majd meglátjuk mi lesz.

  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Én is kérdeznék valamit. Nővérem is farmozik, én is. Sokat járunk egymáshoz és olyankor használjuk a másik gépét. Ez is probléma?
Ez a beszélgetés lezárult..