Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Nick megkülömböztető szín

Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
szerkesztette ezt: 09.08.2015 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
sziasztok
emlékszem... valamikor nagyon régen... talán Bourges javasolta, h a szövin belül legyen mindenkinek más színe a chat-en. h jobban ki lehessen venni ki beszél, mert néha káosz van :)
hát most ezt a javaslatot újra előszedném és javasolnám én is :)
igaz... mikor már majd 60-an leszünk, akkor kellenek színek bőven, de talán megérné :)))
és persze még mellette javasolnék egy olyan opciót, h lehetne egy "vezetői szoba" vagy akármi más néven
ahol a szöv. vezető tudna a képviselőkkel beszélgetni, nem kellene külön minden egyes képviselőnek elküldeni u. azt az üzit, hanem direktbe chat-elhetnénk :)

köszönöm :)
egyenlőre csak ennyit szeretnék :D:D

a többit meg nem írom, mert nem biztos, h teljesíthető :)))
Post edited by Liz65 (HU1) on

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 21.06.2015
    szia Liz, jó 5let, támogatom:D
    ja és sztem lehetne olyan chat rendszer is mint a fb-n ,a chat menűn belül

    ja és nekem is volt bajom azzal, h csak képviselőknek szánt üzit külön-külön el kellett küldenem ..
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.06.2015
    szia Liz, jó 5let, támogatom:D
    ja és sztem lehetne olyan chat rendszer is mint a fb-n ,a chat menűn belül

    ja és nekem is volt bajom azzal, h csak képviselőknek szánt üzit külön-külön el kellett küldenem ..

    szia Sestri
    kösz a mankót :D:D
    az fb-t nem tom, nekem nincs, de szrtm jó lenne egy külön szoba a vezetőknek :D:D
  • tűzvirág (HU1)tűzvirág (HU1) Bejegyzések: 74
    szerkesztette ezt: 08.08.2015
    Szerintem is, csatlakozok!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 08.08.2015
    Ezt a topicot én nem is láttam :D
    De támogatom :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    bourges írta: »
    Ezt a topicot én nem is láttam :D
    De támogatom :D


    szia Bourges

    hát ez az ötlet még valamikor tőled indult :)
    emléxem akkor én még nem tartottam valami jó 5letnek, mert sok szín..... kavarodás így is. meg aztán képeket is akartál hozzá meg stb :)
    viszont megesett ez a formáció velem is :D
    többen beszélünk a chat-en és nagyon kell figyelnem ki ír vissza nekem. de ha tudnám
    azt, h xy zöld vagy kék, akkor azokat a sorokat jobban figyelném :)
    és persze ez mellet még mindig szorgalmaznám a "vezetők szobája"-t, ill. hogy a képviselőkkel tudnék beszélni direktbe.
    de ha ezt nehéz megoldani, akkor a levél küldésnél lehetséges lenne pipálni.
    "összes kipipálása" vagy manuális kipipálás és csak azok láthatnák a leveleket akiket kipipálok :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    Liz652 írta: »
    szia Bourges

    hát ez az ötlet még valamikor tőled indult :)
    emléxem akkor én még nem tartottam valami jó 5letnek, mert sok szín..... kavarodás így is. meg aztán képeket is akartál hozzá meg stb :)
    viszont megesett ez a formáció velem is :D
    többen beszélünk a chat-en és nagyon kell figyelnem ki ír vissza nekem. de ha tudnám
    azt, h xy zöld vagy kék, akkor azokat a sorokat jobban figyelném :)
    és persze ez mellet még mindig szorgalmaznám a "vezetők szobája"-t, ill. hogy a képviselőkkel tudnék beszélni direktbe.
    de ha ezt nehéz megoldani, akkor a levél küldésnél lehetséges lenne pipálni.
    "összes kipipálása" vagy manuális kipipálás és csak azok láthatnák a leveleket akiket kipipálok :)

    Cső Liz.
    Igen az ötletgazda én voltam :D És a képek még most is jól jönnének,mivel sok helyen családias a légkör de vannak akik csak némán játszanak és nem beszélnek túl sokat,de olvasnak figyelnek (ahogyan itt is).Ezek az emberek általában csak a vezetőkkel besz prv-ben,de a csapat ugyanolyan értékű tagjai.Így lehet mások is kivik lennének rá,hogy kikkel vannak 1 csapatban,kik a némább tagok.Mert én megkukk őket itt ott,így nagyjából képbe vok,de szer csapatépítő lenne,ha mindenki látná a csapat összes tagját.Talán még szerelmek is bimbóznának itt ott :D
    De nem ez a lényeg,hanem segítség lenne mondjuk 1 kép és alá egy valódi keresztnév.Mert sokan nem jegyeznek meg 40 nevet,főleg ha nem produkálja a fele magát.De ha kell meg tudná szólítani.Az újak neve jóideig nekem is papírra van írva,mert tök gáz ha elfelejted.Így nem lenne gond és szer sokkal közvetlenebb lenne,ha már csapatról van szó :D Hisz együtt küzdünk a célokért,legalább tudjuk kivel is állunk össze :D
Ez a beszélgetés lezárult..