Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

1523

Hozzászólások

  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Nem tudtam én se belépni délután, zöld volt minden. Az most rendbejött, viszont az Ázsia eventet nem tudom elkezdeni, mert nincs baloldalt fül hozzá. Termelem a trágyát, de vajon beszámítja, ha végre előkerül?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Nem tudtam én se belépni délután, zöld volt minden. Az most rendbejött, viszont az Ázsia eventet nem tudom elkezdeni, mert nincs baloldalt fül hozzá. Termelem a trágyát, de vajon beszámítja, ha végre előkerül?

    Szia!

    Kattints rá az eventre. Akkor nyílik fel hozzá a szintválasztó, ha már válszhatsz, majd a feladatsoros ablak.

    Zsuzsi
  • Anda72Anda72 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Sziasztok,én szövetkezetet keresek,és ahányan eddig irtak,és meghívót küldtek,a következő van alevélben: feladó player: yum yum.tárgy :random ,és a szöveg helyén meg olyan van,hogy bla bla. Az alsó sorban ,ahol annak kéne kiirva lennie,hogy válasz,vagy törlés,az van kiirva ,hogy textbutton. a legjobb ,hogy bezárni sem tudom,csak akkor ,ha az egész játékot újra inditom. Ez csak ameghívásoknál van, a levelezés amúgy rendesen működik. tapasztalt már valaki ilyet? Mitől lehet?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Anda72 írta: »
    Sziasztok,én szövetkezetet keresek,és ahányan eddig irtak,és meghívót küldtek,a következő van alevélben: feladó player: yum yum.tárgy :random ,és a szöveg helyén meg olyan van,hogy bla bla. Az alsó sorban ,ahol annak kéne kiirva lennie,hogy válasz,vagy törlés,az van kiirva ,hogy textbutton. a legjobb ,hogy bezárni sem tudom,csak akkor ,ha az egész játékot újra inditom. Ez csak ameghívásoknál van, a levelezés amúgy rendesen működik. tapasztalt már valaki ilyet? Mitől lehet?


    Szia!

    Igen, ez is előforduló hiba. :( Elméletileg javították, gyakorlatilag meg.....
    Annyi lenne a kérésem, jelezd a problémát a Support felé mindenképpen.
    Amelyik szövetkezetbe szeretnél belépni, beszéljétek meg, hogy addig nyissák meg a szövetkezetet, amíg belépsz. Ahhoz nem kell meghívó, simán be tudsz hozzájuk csatlakozni.

    Zsuzsi
  • Anda72Anda72 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Köszi agyors választ :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    voyage2 írta: »
    Most itt vagyok egy másik gépről, másfajta operációs rendszerrel, és ugyanúgy nem tudok belépni a játékba, itt is próbáltam három fajta böngészővel, mindnél flash player frissítés volt az első, és semmi. Központilag annyi előrelépés történt mindkét gépen, ami az elmúlt hetekben mindig szokott lenni ilyentájt, hogy a főoldal bejön, mivel el van mentve a jelszavam, nem kell külön bejelentkezni, de kb negyed órája vakondot ás, és csirkét etet, és stb, de onnan nem lép egyszerűen tovább. Egyszer behozta a kezdőoldalt, új játékosként engedett volna regisztrálni érdekes módon, de mikor arra kattintottam, hogy már meglévő játékos vagyok, és szeretnék belépni, akkor megint csak a nagy zöld semmi. Egy másik böngészőn lassan behozta a bejelentkező oldalt, mert ezen a gépen nincs mentve a jelszó, de adatok beírását követően, vakondot ás a végtelenségig, és nem lép be. És ugyanezt játszotta az elmúlt hetekben, és mindig kb éjfél után engedett csak be. Nagyon kétlem, hogy ez játékosnál jelentkező hiba lenne, hogy bárhol bármivel próbálkozom, nem jutok el addig, hogy a játékba belépjek.

    Csak egy ötlet, amivel tele van a padlás ;): aki nem tud belépni a farmjára, megpróbálhatna egy új regisztrációt. Ha akkor minden OK, persze nincs előrébb, de legalább egy újabb adalék a hiba körülhatárolásához...
    Nem tudtam én se belépni délután, zöld volt minden. Az most rendbejött, viszont az Ázsia eventet nem tudom elkezdeni, mert nincs baloldalt fül hozzá. Termelem a trágyát, de vajon beszámítja, ha végre előkerül?

    A trágyát hiába termeled, amit az event indítása előtt csinálsz, azt nem veszi figyelembe :(
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Nem kaptam meg az emailos ajándékot, support válasza ,adjak meg más emailcimet, mert csak gmailre megy.De én nem gmailoson regisztem,
    Nem lehetne pl a játékba bedobni egy ajándék dobozt?
    és nem lenne gond az emailokkal!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Mvkati2 írta: »
    Nem kaptam meg az emailos ajándékot, support válasza ,adjak meg más emailcimet, mert csak gmailre megy.De én nem gmailoson regisztem,
    Nem lehetne pl a játékba bedobni egy ajándék dobozt?
    és nem lenne gond az emailokkal!

    Elég szomorú, hogy a Support ilyen blőd választ ad :(:( Számtalan játékos van nem gmail címen (én is), és mégis kapnak ajándéklevelet - de nem mindenki, amint az már számtalanszor le lett írva.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Hürrem2 írta: »
    Tudjátok, mi az érdekes? Volt egy olyan feltételezésem, hogy a GoodGame Studios nem is tud arról, hogy itt, Magyarországon milyen fennakadások vannak. Ezért olvasgattam kicsit a német fórumot. És véletlenül beleakadtam a lótenyésztésbe, nos ott már elejétől fogva részletes leírással tájékoztattak, mi hogy működik. Itt meg a nagy homály és a találgatások. Jó, mi? Azaz ebből az jön le, hogy a magyar "oldal" (nem tudom a szervezet felépítését, pl. hogy van ez országokra osztva, hogyan vannak a feladatok delegálva) már jó ideje szabotál.

    Elég valószínűnek tartom, hogy a németek nincsenek is tisztában az itteni problémákkal, elégedetlenkedésekkel. Érdekes helyzet...

    (És arra is kíváncsi vagyok, hogy ez a hozzászólásom itt marad-e. Mindenesetre készítek róla print screen-t, és esetleges törlése esetén blogbejegyzést a jelenségről.)

    Ja, a játékba továbbra se tudok belépni. Másokkal ellentétben egészen ma estig ez nálam akadozás nélkül működött.

    Szia!A németekhez nem tudsz írni direktbe?Sajnos én nem tudok idegen nyelvet,de ha tudnék már írtam volna nekik.üdv.
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Sziasztok
    Válaszolt a Support a belépési problémákra.
    ****

    Elnézést kérek a Support szó szerinti idézéséért.
    A lényeg az volt, hogy tudnak a problémáról, másik szervereken is előfordult már, dolgoznak rajta.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Hürrem2 írta: »
    Tudjátok, mi az érdekes? Volt egy olyan feltételezésem, hogy a GoodGame Studios nem is tud arról, hogy itt, Magyarországon milyen fennakadások vannak. Ezért olvasgattam kicsit a német fórumot. És véletlenül beleakadtam a lótenyésztésbe, nos ott már elejétől fogva részletes leírással tájékoztattak, mi hogy működik. Itt meg a nagy homály és a találgatások. Jó, mi? Azaz ebből az jön le, hogy a magyar "oldal" (nem tudom a szervezet felépítését, pl. hogy van ez országokra osztva, hogyan vannak a feladatok delegálva) már jó ideje szabotál.

    Elég valószínűnek tartom, hogy a németek nincsenek is tisztában az itteni problémákkal, elégedetlenkedésekkel. Érdekes helyzet...

    (És arra is kíváncsi vagyok, hogy ez a hozzászólásom itt marad-e. Mindenesetre készítek róla print screen-t, és esetleges törlése esetén blogbejegyzést a jelenségről.)

    Ja, a játékba továbbra se tudok belépni. Másokkal ellentétben egészen ma estig ez nálam akadozás nélkül működött.

    Szia! :)

    Ha ennyire jól megy a német, egy kicsit bővebben is írnál arról, hogy a német fórumon milyen tájékoztatásról olvastál. Tényleg érdekel, mert a forrás minden Hivatalos Hírhez ugyanaz. Én sajnos nem értem a németet.

    Zsuzsi
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Hali belépés -problémásak, csak meg szeretném erősiteni, h nem kizárólag a játékkal van gond, ahogy azt már mások is irták, nem mind1, h milyen gépről játszol, op rendszert és stb-t hsználsz, mert 1 másik gépről is beléptem, ahol nagyon lassan töltött be (és onnan 1xer sem tudtam úgy belépni, h le ne fagyjon a gép), viszont amikor a laptopról léptem be, semmi lassulás, hiba 1xerűen be tudtam lépni, nem töltött 5 percig, mint a másikon..
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Hali belépés -problémásak, csak meg szeretném erősiteni, h nem kizárólag a játékkal van gond, ahogy azt már mások is irták, nem mind1, h milyen gépről játszol, op rendszert és stb-t hsználsz, mert 1 másik gépről is beléptem, ahol nagyon lassan töltött be (és onnan 1xer sem tudtam úgy belépni, h le ne fagyjon a gép), viszont amikor a laptopról léptem be, semmi lassulás, hiba 1xerűen be tudtam lépni, nem töltött 5 percig, mint a másikon..

    hali Setsry
    hát én is ezt próbálom már egy ideje mondogatni......
  • Nicky2485 (HU1)Nicky2485 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Sziasztok!
    Ma én is küldtem ki meghívót a szövetkezetünktől és nem tudtak azzal belépni a játékosok. Úgy oldottuk meg hogy jelentkeztek és azt fogadtam el. De jó lenne ha már nem kéne mindennap vmi technikai gonddal szembesülni.
  • Mami70 (HU1)Mami70 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Nekem is ugyanez a problémám, lehet, hogy abba is hagyom az egészet, ha nem változik.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Hali belépés -problémásak, csak meg szeretném erősiteni, h nem kizárólag a játékkal van gond, ahogy azt már mások is irták, nem mind1, h milyen gépről játszol, op rendszert és stb-t hsználsz, mert 1 másik gépről is beléptem, ahol nagyon lassan töltött be (és onnan 1xer sem tudtam úgy belépni, h le ne fagyjon a gép), viszont amikor a laptopról léptem be, semmi lassulás, hiba 1xerűen be tudtam lépni, nem töltött 5 percig, mint a másikon..

    Eszerint Internet sebesség és IP diszkrimináció kizárva!?
    Liz652 írta: »
    hali Setsry
    hát én is ezt próbálom már egy ideje mondogatni......

    Én már hónapok óta sok mindent mondogatok ezzel kapcsolatban.
    Ha olyan játékot lehetne csinálni, ami minden hardver- és szoftverkonfigurációban tökéletesen működne, akkor az egy tökéletes játék lenne, és sokkal kevesebb probléma lenne - de sajnos olyan játékot lehetetlen készíteni :(:(, persze törekedni azért kell rá ;)
  • FreeLiszek.lasz (HU1)FreeLiszek.lasz (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Sziasztok!Én 2 asztali géppel és egy laptoppal próbálkozom naponta.Chrome és Mozilla ,a Chrome egy árnyalattal jobb.Kb 1 órája nem tudom elindítani a hajót.Én nem itt keresném a hibát.Egy másik farmos játékon ahol több mint 50000000 játékos van regisztrálva,nagyon gyorsan orvosolják a problémákat.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Porrima írta: »
    Eszerint Internet sebesség és IP diszkrimináció kizárva!?

    hali Porrima
    hát eszerint én azt mondanám, h igen...

    (azért nem értek úgy a géphez, nem tok pontos magyarázatot adni :S)
  • flesdenc (HU1)flesdenc (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    Sziasztok :)
    Segítség kéne kész van a káposztám és bármit csinálok nem tudom learatni.Másik géppel is próbáltam azzal se megy :( Minden mást le tudok aratni csak ezt nem :( Lehet köze hozzá hogy meg lett szórva kis szerencsével? Ötlet valakinek?
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • pankalina (HU1)pankalina (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 03.03.2015
    ez szörnyű, már megint nem töltődik be a játék. nekem is főleg este csinálja, igy az esti ültetéseket nem tudom elindítani. .mikor javitják ki ?
  • Hürrem (HU1)Hürrem (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    fodorme írta: »
    Szia!A németekhez nem tudsz írni direktbe?Sajnos én nem tudok idegen nyelvet,de ha tudnék már írtam volna nekik.üdv.
    Hali! Hát igen, rá kéne szánnom magam. :) Lehet, úgy írok nekik, hogy azt is megkérdem, mit fizetnek, ha lefordítom. :) Ja, azt nem tudom, hogyan tudok nekik írni direktbe, de gondolom, csak rájövök majd.
    Szia! :)

    Ha ennyire jól megy a német, egy kicsit bővebben is írnál arról, hogy a német fórumon milyen tájékoztatásról olvastál. Tényleg érdekel, mert a forrás minden Hivatalos Hírhez ugyanaz. Én sajnos nem értem a németet.

    Zsuzsi

    Szia Zsuzsi!

    Most csak találomra egy - ez épp a lótenyésztésről, de minden más lovakkal kapcsolatos frissítéskor/bevezetéskor egyből és ilyen részletességgel írtak. (Bocs, nem fordítanék le belőle most semmit, csak a létezést igazolandó.)

    http://de.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?113951-Update-11-Dezember-Pferdezucht-und-weitere-%C3%9Cberraschungen&highlight=pferde

    Aki egy szót se tud németül, is láthatja, hogy azért ez egy tájékoztatás, nem is csak hevenyészett, odahajított, hanem egy alapos ismertetés. És aláírásként is ott áll, hogy Big Farm Team.
    Hali belépés -problémásak, csak meg szeretném erősiteni, h nem kizárólag a játékkal van gond, ahogy azt már mások is irták, nem mind1, h milyen gépről játszol, op rendszert és stb-t hsználsz, mert 1 másik gépről is beléptem, ahol nagyon lassan töltött be (és onnan 1xer sem tudtam úgy belépni, h le ne fagyjon a gép), viszont amikor a laptopról léptem be, semmi lassulás, hiba 1xerűen be tudtam lépni, nem töltött 5 percig, mint a másikon..

    Szia, egész biztos vagy benne, hogy regisztráláskor egyértelműen szerepelt, hogy ez a játék bizonyos (és megnevezett!) operációs rendszerekről, esetleg böngészőkről nem lesz elérhető? Mert ha igen, akkor okés, amit írsz, ha viszont nem, akkor a GoodGame Studios a hunyó. Nem is kicsit.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Hürrem2 írta: »
    Szia Zsuzsi!

    Most csak találomra egy - ez épp a lótenyésztésről, de minden más lovakkal kapcsolatos frissítéskor/bevezetéskor egyből és ilyen részletességgel írtak. (Bocs, nem fordítanék le belőle most semmit, csak a létezést igazolandó.)

    http://de.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?113951-Update-11-Dezember-Pferdezucht-und-weitere-%C3%9Cberraschungen&highlight=pferde

    Aki egy szót se tud németül, is láthatja, hogy azért ez egy tájékoztatás, nem is csak hevenyészett, odahajított, hanem egy alapos ismertetés. És aláírásként is ott áll, hogy Big Farm Team.

    Szia!

    Akkor megadnék Neked egy linket itt a magyar fórumon. :)

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29152-Friss%C3%ADt%C3%A9s-december-11-%C3%A9n-L%C3%B3tanya-%C3%BAjdons%C3%A1gok

    A némettel megkérnélek, hasonlítsd össze, és utána várom az észrevételeidet. De ne az aláírást nézd, mert a németen hiába azt írja: Big Farm Team, azt a német CM posztolta, itt nálunk pedig a magyat CM. :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • Anda72Anda72 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    meje írta: »
    Sziasztok
    Válaszolt a Support a belépési problémákra.
    ****

    Érdekes .én is ezt a választ kaptam,ez valószínű sablon szöveg,és megnézném azokat a kollegákat ,akik folyamatosan ezen dolgoznak,de megoldásra ezek szerint nem nagyon jutnak. a problémák továbbra is fennállnak,talán a hatékonysággal van a baj :(

    ****
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Sziasztok! Nem tudom másnál is jelentkezik az alábbi probléma. reggel óta, több gépen próbálkozva vagy a röfis autós event fagy meg és csak újraindítással tudok tovább lépni, vagy eleve a beszedés, így a küldetést nem tudom teljesíteni rendesen. Ki-be lépés ideiglenesen megoldja, néhány funkció megy, de a beszedés nem. Pl. lovat tudok versenyeztetni miközben megfagyva áll a tojás beszedés, vagy a malom.Tegnap semmi problémám nem volt. Flash friss, törlések megvoltak, és mégis.
    Akkor fagy be ha a röfis kocsira kattintok, onnantól nem tudok beszedni semmit, de bevetni és mást tudok.
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Évek óta játszom a játékkal, két farmom is van, de ilyen probléma ilyen hosszú ideig még nem volt. Nem hinném, hogy ennek a sok panaszosnak a gépével lenne probléma.
  • barnamacika (HU1)barnamacika (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Sziasztok!

    Nálam is fagyaszt a röfis event. :mad::(
    Ki-be lépés segít, de ha megint a röfire kattintok FAGY!
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Sziasztok! Nálam is ez a gond, így nem nézem meg, hogy mennyi füvet gyűjtöttem, ha meg lesz úgy is látom.
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Nem olyan rég jöttek az újítással, hogy elvették a vásárlási lehetőséget, most meg ez a belépési, betöltési probléma, amit nem képesek megoldani. Nem csodálom ha sokan itt hagyják a játékot. Ennyire bizonytalan dologra, sem időt, sem pénzt nem lehet költeni, csak bosszankodni lehet.
  • Hürrem (HU1)Hürrem (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Szia!

    Akkor megadnék Neked egy linket itt a magyar fórumon. :)

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29152-Friss%C3%ADt%C3%A9s-december-11-%C3%A9n-L%C3%B3tanya-%C3%BAjdons%C3%A1gok

    A némettel megkérnélek, hasonlítsd össze, és utána várom az észrevételeidet. De ne az aláírást nézd, mert a németen hiába azt írja: Big Farm Team, azt a német CM posztolta, itt nálunk pedig a magyat CM. :)

    Üdv.: Zsuzsi
    Szia Zsuzsi!

    Micsoda felfedezések vannak itt számomra! :) Tudod, alapvetően nem vagyok egy fórumozós típus, megnézem a GYIK-ot, és ami ott nincs, arról úgy vettem, hogy nincs leírása.

    Köszi, ezentúl ezt is figyelni fogom majd. ;)
  • földműves3 (HU1)földműves3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Sziasztok! Nálam is lefagy a röfis autó event, nem lehet megnézni, hogy mennyit gyűjtöttem! Egyre bosszantóbb a sok hiba, türelem is egyre fogy! Várom a csodát, hogy Valakik /Moderátorok/ továbbítják a megfelelő helyre és kijavítják a hibákat!!! Köszönöm
Sign In to comment.