Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

1323

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 28.02.2015
    Szia és köszönöm:))
    A supportra nem érdemes sajnos írni,napok esetleg egy hét is eltelik mire megjön a negativ válasz:((Pláne,hogy hétvége van:(
    Szia!

    Pedig sajnos ezt csak ők tudják Neked megnézni, mi moderátorok nem. Mi is olyan játékosok vagyunk itt, mint bárki más. Több rálátásunk nekünk sincs.

    Zsuzsi

    Éppen erről irtam, csakis a support segithet, akármilyen lassú is
  • SzékelykópéSzékelykópé Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 28.02.2015
    Szia!

    Pedig sajnos ezt csak ők tudják Neked megnézni, mi moderátorok nem. Mi is olyan játékosok vagyunk itt, mint bárki más. Több rálátásunk nekünk sincs.

    Zsuzsi
    Szia Zsuzsi!
    Köszönöm a válaszotokat,további jó játékot és szép hétvégét:)
    Üdv Csaba:)
  • bommiebommie Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 28.02.2015
    Sziasztok! Nemrég vettem észre, hogy az ínyenc farmomon termesztem a barackot és a mandulát, de aratás után eltűnik. Mintha nem is termeltem volna semmit...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 28.02.2015
    bommie írta: »
    Sziasztok! Nemrég vettem észre, hogy az ínyenc farmomon termesztem a barackot és a mandulát, de aratás után eltűnik. Mintha nem is termeltem volna semmit...

    Ezen is csak a Support tud segíteni. Próbálj bizonyító erejű képernyőmentéseket küldeni a hibáról.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.02.2015
    bommie írta: »
    Sziasztok! Nemrég vettem észre, hogy az ínyenc farmomon termesztem a barackot és a mandulát, de aratás után eltűnik. Mintha nem is termeltem volna semmit...
    Porrima írta: »
    Ezen is csak a Support tud segíteni. Próbálj bizonyító erejű képernyőmentéseket küldeni a hibáról.

    sziasztok
    először egy törlést és ki-belépést megpróbálnék, ha ez sem segít, akkor jöhet a Support :)
  • Perdant (HU1)Perdant (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Sziasztok!
    Nagyon érdekes felpörgött minden nem akadozik a játék,vége a versenynek senki nem győz meg hogy az utolsó napon nem direkt volt :(
  • liza195664 (HU1)liza195664 (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Sziasztok! Miért nem lehet a szövetkezeti meghívót elfogadni? Ha rákattintok a levélre,sületlenségeket ír ki,és ki sem tudok lépni belőle,csak ha az egész farmból kilépek!! Így nem tudom elfogadni a meghívást! Ki- belépés sem segít, a sütik törölve,a gép takarítva.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    liza195664 írta: »
    Sziasztok! Miért nem lehet a szövetkezeti meghívót elfogadni? Ha rákattintok a levélre,sületlenségeket ír ki,és ki sem tudok lépni belőle,csak ha az egész farmból kilépek!! Így nem tudom elfogadni a meghívást! Ki- belépés sem segít, a sütik törölve,a gép takarítva.

    Szia!

    A meghívó előtti kicsi ablakot pipáld ki, és töröld a meghívót.

    Beszéld meg azzal a szövetkezettel, ahová szeretnél belépni, hogy sajnos a meghívón keresztül nem lehetséges a belépés, ezért tegyék nyitottá arra az időre a szövetkezetet, amíg belépsz hozzájuk.

    Zsuzsi
  • 1Gazdasszony (HU1)1Gazdasszony (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Sziasztok!
    Nekem eddig nem sok gondom volt a játékkel - vagy csak nem vettem észre -, de most aztán van. Napok óta alig tudok belépni a farmra, ha igen, akkor is csak részlegesen töltődik be az összes elem. Nagyon sokat kell rávárni.
    Most a fórum is akadozik, az Éjszakai bagoly pedig félig meddig látszik.
    Javítsatok ezeken a hibákon, nem én vagyok az egyetlen, aki panaszkodik. Elvész a játék élvezete.
    üdv.
  • Süti68 (HU1)Süti68 (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Üdv az illetékeseknek!

    Érdeklődnék, hogy nagyon szép a sarki fény farm, de nincs hozzá kereskedő!!! Ez normális dolog, vagy netán némi hiba csúszott a hó alá???

    Köszi a mielőbbi választ!
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Szia! Biztos egy kicsit később ön.
    Süti683 írta: »
    Üdv az illetékeseknek!

    Érdeklődnék, hogy nagyon szép a sarki fény farm, de nincs hozzá kereskedő!!! Ez normális dolog, vagy netán némi hiba csúszott a hó alá???

    Köszi a mielőbbi választ!
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Jó lenne, ha a viking boltozat is kijelezné, ha lehet dollárt váltani, mint ahogy ezt a trópusi sziget-banknál megszokhattuk.... Köszi.
  • Bencefarmer2003Bencefarmer2003 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
  • Süti68 (HU1)Süti68 (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Hát nem tudom, de eddig mindig az indulással együtt megjelent, és +2 napig maradt!
  • rojo (TEST-SERVER1)rojo (TEST-SERVER1) Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    sziasztok! azén farmomon el sem indul a sarki fényfarm!!! oldalt oda van irva,hogy adományozzak bizonyitványt, és hiába akarom nem fogadja el. mit tudok tenni? takaritás frissités már megvolt::

    Megoldódtt a probléma, csak nagyon lassan tölt be.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Szia! Biztos egy kicsit később ön.

    Reméljük így lesz, nálam sincs kereskedő.
  • cimedli 1 (HU1)cimedli 1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    az elkészitett tunikát nem jelzi
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Kereskedő jól jönne, ott dekkol a hajó, és nincs bele elég málnám... ez már bojkott. :(
  • ciliedit66 (HU1)ciliedit66 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Kitudja mikor jönn a kereskedő nagyon kellene.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    Szia!

    A meghívó előtti kicsi ablakot pipáld ki, és töröld a meghívót.

    Beszéld meg azzal a szövetkezettel, ahová szeretnél belépni, hogy sajnos a meghívón keresztül nem lehetséges a belépés, ezért tegyék nyitottá arra az időre a szövetkezetet, amíg belépsz hozzájuk.

    Zsuzsi
    Szia Zsuzsi!
    Nem tudom értetted-e a probléma mibenlétét,de én is így jártam többször is.Nem normális dolog hogy be sem lehet csukni azt a nyavalyás meghívót,nem biztos hogy be akarok lépni csak elolvasnám.Ettől kezdve ki se nyitom csak törlöm.Szerintem lesznek ezzel mások is így.üdv.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 01.03.2015
    ciliedit66 írta: »
    Kitudja mikor jönn a kereskedő nagyon kellene.

    Hétvégén biztos nem jön, olyankor nem dolgoznak a programozók. Leghamarabb hétfőn van rá esély, hogy megjelenjen.
  • Süti68 (HU1)Süti68 (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 02.03.2015
    hunkeldon írta: »
    Hétvégén biztos nem jön, olyankor nem dolgoznak a programozók. Leghamarabb hétfőn van rá esély, hogy megjelenjen.
    Akkor miért indították el a farmot??? A kereskedő ahhoz tartozik, legalább is eddig így volt!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 02.03.2015
    Tica54 írta: »
    Reméljük így lesz, nálam sincs kereskedő.

    Ébresztő!! Hétfő van! Hol vannak a szervezők?Már kétszer ne tudtam megtölteni a hajót!!Micsoda veszteség!:mad:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 02.03.2015
    fodorme írta: »
    Szia Zsuzsi!
    Nem tudom értetted-e a probléma mibenlétét,de én is így jártam többször is.Nem normális dolog hogy be sem lehet csukni azt a nyavalyás meghívót,nem biztos hogy be akarok lépni csak elolvasnám.Ettől kezdve ki se nyitom csak törlöm.Szerintem lesznek ezzel mások is így.üdv.


    Szia!

    Igen, értettem a probléma lényegét. :)
    Mivel azonban nem tudok többet tenni annál, hogy lejelentem a hibát, ezért írtam, töröljétek a meghívót. Amelyik szövetkezetbe pedig szeretnétek belépni, levelezzétek le, hogy nyissák meg arra az időre a szövetkezetet, amíg beléptek. A hiba kijavításáig megoldást nyújthat a szövetkezetbe lépésre.

    Zsuzsi
    Süti683 írta: »
    Akkor miért indították el a farmot??? A kereskedő ahhoz tartozik, legalább is eddig így volt!

    Szia!

    Már jeleztem az illetékesek felé. Reméljük, hamarosan megérkezik Benny. :)

    Zsuzsi
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 02.03.2015
    sziasztok!
    a termelési ktg.-met az ínyenc farmomon fordítva jelzi + helyett - !
    Így is számol nekem? mi a megoldás?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 02.03.2015
    Sziasztok!

    Most kaptam az információt, elméletileg a meghívós problémát kijavították. Ha valakinek mégis fennáll ilyen gondja, a support felé jelentse legyen olyan kedves!!!

    Zsuzsi
  • MedvebocsiMedvebocsi Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 02.03.2015
    sziasztok
    friss probléma. a rúnakőárus jelenlétét 7 napra jelzi (???)
    már korábban is jeleztem, hogy a melegházban, amikor törpemálnát termelsz, még mindig szedret ír. menet közben. amikor kész, már a málna képe jelenik meg.
    köszi, ha továbbítjátok.
  • katakovacs20katakovacs20 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 02.03.2015
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet az hogy a speciális búzavetőmaggal kevesebb búzát termesztettem mint a sima vetőmaggal? köszönöm
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 02.03.2015
    Szia! Azért mert a spec mag 30 perc alatt terem a sima búza pedig 7 óra lalatt.
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet az hogy a speciális búzavetőmaggal kevesebb búzát termesztettem mint a sima vetőmaggal? köszönöm
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 02.03.2015
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet az hogy a speciális búzavetőmaggal kevesebb búzát termesztettem mint a sima vetőmaggal? köszönöm

    Szia!

    Ez nem hiba. A speciális magok hozamát arányaiban kell nézni a sima vetőmagokéhoz képest.
    Ahogy Angel is írja, speciális búza érési ideje rövidebb, mint a simá búzánál, emiatt kevesebbet is terem ennyi idő alatt. De ha azt a mennyiséget összehasonlítod, hogy 12-szer tudsz annyit termelni a 6 óra alatt, akkor látod, kedvezőbb a speciális búza hozama.
    Viszont kicsit megkavaró lehet, hogy a speciális vadvirág, spec. kukorica és spec. káposzta többet terem, mint a sima változatai. Ha megnézed, ott az érési idők is hosszabak. :)

    Zsuzsi
Sign In to comment.