Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

12023

Hozzászólások

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sőt alul a felirat is német!!
  • lightplayer (HU1)lightplayer (HU1) Bejegyzések: 6
    Egy "érdekes" hibát találtam a játékban.

    Régóta nem játszom. Most regisztráltam újra, hogy ezt ide írhassam.
    Néhány nappal ezelőtt elkezdtek jönni a fórum hozzászólások.Megpróbáltam belépni, hogy kikapcsoljam, vagy segítséget kérjek, hogy mit lehet csinálni, hogy ne jöjjenek. Nem tudtam belépni. Közölte, hogy nincs ilyen felhasználó. Ma még regisztrálni is engedett az akkori név/jelszó párossal. Valószínűleg amikor ez a fórum "feature" aktiválva lett az összes korábbi játékosnak is beaktiválták. Lehet, hogy a játékos/fórumos adatbázist át kellene vizsgálni és ki kellene szűrni belőle, az inaktív címeket, hogy másnak ne legyen hasonló problémája és ne kelljen csak azért regisztrálni újra, hogy ki kapcsolja a leveleket.

    köszi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Egy "érdekes" hibát találtam a játékban.

    Régóta nem játszom. Most regisztráltam újra, hogy ezt ide írhassam.
    Néhány nappal ezelőtt elkezdtek jönni a fórum hozzászólások.Megpróbáltam belépni, hogy kikapcsoljam, vagy segítséget kérjek, hogy mit lehet csinálni, hogy ne jöjjenek. Nem tudtam belépni. Közölte, hogy nincs ilyen felhasználó. Ma még regisztrálni is engedett az akkori név/jelszó párossal. Valószínűleg amikor ez a fórum "feature" aktiválva lett az összes korábbi játékosnak is beaktiválták. Lehet, hogy a játékos/fórumos adatbázist át kellene vizsgálni és ki kellene szűrni belőle, az inaktív címeket, hogy másnak ne legyen hasonló problémája és ne kelljen csak azért regisztrálni újra, hogy ki kapcsolja a leveleket.

    köszi

    szia

    lehet nem jól értelmezlek, de azt mondod, h mikor beakartál lépni, nem ismert meg a játék/fórum, mivel tudtál az akkori régi adatokkal regizni. tehát mintha a legelső játékba regisztrálásod előtt lett volna minden. új regisztráló lennél. viszont ellentmond az, h mégis kaptad a méleket a hsz-ekről mert ugye, ha nem vagy elvileg játékos, akkor miért is kapod? ez a fórum szrtm annyira nem a jövőben lett aktiválva. én kb 2 és fél éve regiztem és tegnap mégsem ismerte a belépéshez szükséges adatokat. inkább arra gondolnék, h próba megoldani azt, h ne kelljen állandóan a mélt és jelszót minden fórumra lépésnél beírni, mint a réginél. és itt valamit elszúrtak, ezért nem ismerte fel a játékost és írta ki, h nem létező kombináció.

    és persze, ha az összes korábbi játékosnak is beaktiválták, akkor miért is nem tudtál belépni? miért kellett újra regizned?

    amúgy meg ez az új fórum szrtm alig 1-2 hónapja pattant ki a fejlesztők fejéből. bár nem tom te mióta nem játszol. de elvileg a rendszer 6 hónap inaktivitás után töröl. tehát ha a korábbiakat is beaktiválták, akkor engem és más olyan játékost aki több mint 2 éve vagy akárcsak 1 éve regizett, miért nem engedett be? és persze akkor ebből kiindulva simán be kellett volna téged engednie :)

    de mint jeleztem, talán csak nem értem a gondolatmenetedet és elbeszélünk egymás mellett :smile: 



  • sanya9 (HU1)sanya9 (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

    A George projekttel is baj van!
    Nem lehet elindítani, nem jeleníti meg mit kell termelni, stb.
    Hiába kattintgatok, nem indul el!
    Csak megjelent bal oldalon, mint projekt, s amikor végigklikkeltem, akkor a torony.
    De az már nem műxik, pedig minden más (a kereskedő, stb.) igen!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    sanya9 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A George projekttel is baj van!
    Nem lehet elindítani, nem jeleníti meg mit kell termelni, stb.
    Hiába kattintgatok, nem indul el!
    Csak megjelent bal oldalon, mint projekt, s amikor végigklikkeltem, akkor a torony.
    De az már nem műxik, pedig minden más (a kereskedő, stb.) igen!
    Szia!
    Próbálkozz egy gép takarítással. Előzmények, sütik, DNS gyorsítótár törléssel. Futtasd le a Ccleaner tisztítót.
    Esetleg még a Java, valamint a Flash Player frissítéssel, ha nem az utolsó verziók vannak a gépeden.
    Remélem segíteni fog megoldani a problémád.
  • Babra falu 63 (HU1)Babra falu 63 (HU1) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 12.09.2015
    Sziasztok!
    Big - big nagy találmányt fedeztem fel. Lehet, hogy más is észrevette - szóvátette, nem néztem utána. Akkor elnézést kérek.
    Új idő sikot fedezett fel a BF csapata. A malomban úgy írja ki db/ másodperc. Furcsa volt ránézésre, megszámoltam!

    Egy Big percben csak 17 másodperc van. 8-ason pörög a tartály az lenne 60x8 = 460 pont

    Így                                                                                                                 17x8 = 136 pont

    Nem rosz dolog, mit csinálnék a rengeteg ajándékkal.  
  • kellerbalogh (HU1)kellerbalogh (HU1) Bejegyzések: 16
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, ma amikor beléptem és elkezdtem leszedni a megtermelt dolgokat a sziget farmon azt írta megcsináltam a küldetést bal oldalt rá kattintok ilyenkor mutatja mit kapok és ez után az ide vele gombra eddig minden rendben ment, no ez után azt írja ki érvénytelen azonosító miért is :/ ? Remélem érthetően írtam le a problémámat. Előre is köszönöm a segítséget!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, ma amikor beléptem és elkezdtem leszedni a megtermelt dolgokat a sziget farmon azt írta megcsináltam a küldetést bal oldalt rá kattintok ilyenkor mutatja mit kapok és ez után az ide vele gombra eddig minden rendben ment, no ez után azt írja ki érvénytelen azonosító miért is :/ ? Remélem érthetően írtam le a problémámat. Előre is köszönöm a segítséget!


    szia
    próbálj meg egy előzmények és sütik törlését, majd ha újra belépés után megint jelentkezik a probléma, akkor már sajna csak a Support tud segíteni, nekik kell írnod. őket a főoldalon legfelül vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod. kis fejecske fülhallgatóval. arra katt, majd az oldal alján az e-mailes támogatásokra.
  • kellerbalogh (HU1)kellerbalogh (HU1) Bejegyzések: 16
    Szia Liz65 :)

    Köszönöm a gyors válaszodat. Nem rég csináltam ilyet azért nem erre gondoltam de megcsináltam újra probléma letudva.
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Nekem is volt-van ilyen gondom, megpróbálom a "sütis" dolgot mert eddig usb interneten voltam egy ideig!:)))
  • szándzsó (HU1)szándzsó (HU1) Bejegyzések: 19
    nekem az a gondom,hogy kétszer rendeltem aranyat és nem kaptam meg,pedig a rendszer levette a mobilomról a pénzt!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    nekem az a gondom,hogy kétszer rendeltem aranyat és nem kaptam meg,pedig a rendszer levette a mobilomról a pénzt!
    szia
    irj a supportnak
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok! Ez az event számomra szinte teljesíthetetlen:( Kezdetnél cseresznyét kért , almát fogadott el!  Most 340-nél nem számol tovább hiába gyűjtöm a festményeket:(  Többször ki-be léptem, de semmi változás:(
  • true13 (HU1)true13 (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Nekem is az eventel van problémám :( a szöviben szinte mindenkinél változó káposztát, tojást stb kér :( nekem pl káposztábol 3800-at kér, mig egy szövi tagtol csak 1900-at! ez így tényleg nem igazságos!!! remélem kifogják a hibát javítani!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.09.2015
    true13 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Nekem is az eventel van problémám :( a szöviben szinte mindenkinél változó káposztát, tojást stb kér :( nekem pl káposztábol 3800-at kér, mig egy szövi tagtol csak 1900-at! ez így tényleg nem igazságos!!! remélem kifogják a hibát javítani!!!
    Szia! :)

    Sajnos ezt a frissítést sem sikerült nekik hibamentesre megoldani. :)

    Viszont amit írsz, hogy Neked a 3800 káposzta kell, annál már tudom, mi a baj. Te és a többiek a régi feladatsort csináljátok, ezek a régi mennyiségek (ez 100 %, mert nekem minden event megvan teljes leírásban). Akik az 1960 káposztásat, azok pedig az újat. Nálad ez a hiba. A többi elcseszésre jöjjönek ők rá, én csak ennyit súgok. :):):)

    Zsuzsi

    pancsa2100 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Ez az event számomra szinte teljesíthetetlen:( Kezdetnél cseresznyét kért , almát fogadott el!  Most 340-nél nem számol tovább hiába gyűjtöm a festményeket:(  Többször ki-be léptem, de semmi változás:(

    Szia! :)

    Csinálj egy gyorsítótár- és sütitörlést. :) Azután működnie kellene. :)

    Zsuzsi
  • szerabin (HU1)szerabin (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    Sziasztok! a festmények után mi jön? tudja valaki? mert a leírást nem találom! köszönöm!
    További szép napot! :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! a festmények után mi jön? tudja valaki? mert a leírást nem találom! köszönöm!
    További szép napot! :)
    Szia! :)

    Ezen a linken megnézheted. :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/2594178/#Comment_2594178

    Zsuzsi
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! a festmények után mi jön? tudja valaki? mert a leírást nem találom! köszönöm!
    További szép napot! :)
    Szia!
    3. feladat: Gyűjtsd össze a következőket:
                            tojás           2000
                            káposzta    1960
                            rizs               720 
    4. feladat: Találd meg:       1200 cseresznyevirág
    5. feladat: gyűjtsd össze:    450 sertéstakarmány
                     indítsd el:             45 sertésólak
    6. feladat: gyűjtsd össze:  2200 origamidaru
  • szerabin (HU1)szerabin (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    Köszönöm szépen a gyors választ!
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok! Én már erre az eventre +vethetek:( Tegnap reggel óta áll a festmény számlálóm, hiába repkednek a festmények:(  Szerintem összeakadt a régi és új event! Sajnos a support sem tudja miért:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! Én már erre az eventre +vethetek:( Tegnap reggel óta áll a festmény számlálóm, hiába repkednek a festmények:(  Szerintem összeakadt a régi és új event! Sajnos a support sem tudja miért:(
    Szia! 

    Nem segít ezen a problémán a sütik és gyorsítótár törlése sem? (Bocsáss meg, de nem tudom, esetleg tisztában vagy-e azzal, hogy a művelet elkezdése előtt bezárod a játék ablakát? Ha igen, akkor még egyszer bocsika. :)

    Zsuzsi
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Szia Zsuzsi!
    A ccleanert használtam a gyorsítótár és sütik törlésére.  Kiléptem  játékból amikor indítottam, de semmi változás:( A játék többi része simán fut:) Már beletörődtem, hogy ez az event most kimarad.Azért köszi a tanácsot.
    Pancsa :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Szia Zsuzsi!
    A ccleanert használtam a gyorsítótár és sütik törlésére.  Kiléptem  játékból amikor indítottam, de semmi változás:( A játék többi része simán fut:) Már beletörődtem, hogy ez az event most kimarad.Azért köszi a tanácsot.
    Pancsa :)
    Szia!

    Próbáld meg a flash-t frissíteni és a sütijeit törölni,asszem a tippek és trükkökben Kapa berakta a linket ahol lehet törölni őket.
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    Sziasztok!

    Hiába gyártom a speciális magokat, nem lesz több a készletem. Ilyenkor mi a teendő? Már frissítettem, sütiket töröltem, gyorsítótárat ürítettem. Nincs több ötletem. Nem vagyok boldog ettől... :(

    Kösz!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Hiába gyártom a speciális magokat, nem lesz több a készletem. Ilyenkor mi a teendő? Már frissítettem, sütiket töröltem, gyorsítótárat ürítettem. Nincs több ötletem. Nem vagyok boldog ettől... :(

    Kösz!
    szia

    ebben az esetben nem marad ,más hátra, mint a Supportnak írnod, melyet akár itt a fórum főoldalán legfelül találsz vagy a farmodon a kilépés gomb alatt. kis fejecske fülhallgatóval :)
  • ZSÓKA53 (HU1)ZSÓKA53 (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok! Megköszönném, ha valaki tudna segíteni! Egy gépről játszunk a lányommal (ő többnyire délután, én pedig délelőtt érek rá). Természetesen két külön farmunk van, más az email címünk is. Amikor az új fórumot bevezették, csak erről a farmról tudtuk megnyitni, a másikról nem. Nem fogadja el a jelszót. Nem is lenne ez akkora probléma, de elegem van belőle, hogy a kéretlen levelek állandóan jönnek. Erről a farmról már nem, de a másikról igen. Mit tudunk tenni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia! Írd meg a supportnak és segítenek, nálam is hasonló volt a gond, s most már be tudok lépni.
  • Ken 38 (HU1)Ken 38 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!!

    Szeretném tudni,hogy miért nem lehet még mindig megnézni,azt,hogy az eventekhez mik kellennek????.Mért van az,hogy még mindig németül van legtöbb dolog????Már lassan elmegy a kedvem a játéktól,mert nem találok,meg semmit,ha megtalálom akkor nem tudom megnyitni............stb.................
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ken 38 (HU1) mondta:
    Sziasztok!!

    Szeretném tudni,hogy miért nem lehet még mindig megnézni,azt,hogy az eventekhez mik kellennek????.Mért van az,hogy még mindig németül van legtöbb dolog????Már lassan elmegy a kedvem a játéktól,mert nem találok,meg semmit,ha megtalálom akkor nem tudom megnyitni............stb.................
    szia
    itt tudsz olvasni róla, bár ez még a felújított event előtti. az újat sajna még senki sem ismeri, mivel ez az első földönkívüli azóta. a mennyiségek változhatnak, sőt biztos, de talán a beadandók és feladatok u. azok

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/106492/foeldoenkivueli#latest

  • Ken 38 (HU1)Ken 38 (HU1) Bejegyzések: 3
    Köszönöm  a gyors választ!! :)
Sign In to comment.