Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

223

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Édua32 írta: »
    Sziasztok! A megsimogatott kacsaólamat és vadvirágomat nem tudom leszedni. Így igen nehéz nyerni, és megfelelő pontot szerezni. Tudtok ebben segíteni? Köszönöm

    szia
    tök ciki, de csak azt tudom mondani, h próba frissíteni a játékot, hátha akkor sikerül :)
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Sziasztok!
    Hú de jó volt ez a frissítés a virág farmon visszafejlődött a oliva fám.
    Rá maradt egy farm ott meg a rét a méhészet és az összes fa is.
    Levél el a supportra,túl sok mindent azért nem várok.
  • Édua3 (HU1)Édua3 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Már a gépet is újra indítottam és még mindig nem szedi le
  • laurinnyo0207laurinnyo0207 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Sziasztok,


    A szerencsekerékben főnyeremény pörgetésnél lefagyott a játék, a pörgetés megtörtént animáció nélkül, de nem írta ki, hogy mi a nyeremény, és nem is kaptam semmit, de a pörgetés elhasználódott... :(
  • Ádám9.b (HU1)Ádám9.b (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Szia!
    Ha azóta nem pörgettél, akkor a szerencsekerék közepén elméletileg látod, mit nyertél utoljára.
    Valamint nézd meg, nincs e bepipálva a "pörgetés animációjának átugrása" mező a kerék mellett.
  • laurinnyo0207laurinnyo0207 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Szia,

    Igazad van, és tényleg megkaptam, csak nem vettem észre, mert a pörgetéssel pont teljesítettem egy eredményt is és ugyanaz volt a nyeremény! :) Úgyhogy téves riasztás volt, bocsánat...

    Köszönöm a segítséget!
  • Édua3 (HU1)Édua3 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    tök ciki, de csak azt tudom mondani, h próba frissíteni a játékot, hátha akkor sikerül :)

    nem segített semmit, már soha sem fogom tudni leszedni????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Édua32 írta: »
    nem segített semmit, már soha sem fogom tudni leszedni????

    hát akkor sajna marad a Support :(((
    oda kell írnod
  • lacikah2 (HU1)lacikah2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Sziasztok nekem 450 aranyam tünt el remelem visszakapom
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    lacikah2 írta: »
    Sziasztok nekem 450 aranyam tünt el remelem visszakapom

    Szia, vissza "csak úgy "nem kaphatod, ha ki meg belépés, frissités sem oldja meg akkor irj a Supportnak.
  • csiripke9 (HU1)csiripke9 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Hali!
    A Szerencskeréknél kétszer elértem az arany fokozatot utána eltünt mire megkaptam volna az irketrecet. rengeteg aranyat költöttem el meg lehet nézni.kérem az írketrecet!!!!
    Ez így nincs rendben!:(
  • Ádám9.b (HU1)Ádám9.b (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Szia!
    Nem tudom hogy érted hogy eltűnt. De a nyereményt csak akkor kapod meg, amikor elmégy és benne voltál az első ötben. Valószínüleg azért kerülhettél lejjebb, mert valaki többet pörgetett és átvette a helyed.
  • KuanYin (HU1)KuanYin (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Sziasztok!
    Ma kétszer is kipörgettem a szerencsekereket és egyszer sem tudtam az ingyenes pörgetéssel pörgetni és ajándékot sem kaptam.Nemcsak nálam fordult elő,hanem több emberrel is a szövetkezetünkben.Jó lenne,ha utána néznének.Egyre több a hiba mostanában sajnos,az utóbbi két hétben már háromszor írtam a supportnak,mert nem kaptam meg,amit meg kellett volna:(
  • Ádám9.b (HU1)Ádám9.b (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Ilyen probléma ma már volt. Valószínüleg nálad sem jelezte ki mit kaptál, de ha megfigyelted, vagy épp az ingyenpörgetés után vagy, akkor a szerencsekerék közepén elméletileg kijelzi az utolsó nyereményt.
  • BigyeszBigyesz Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Sziasztok

    Nekem sem jó az ingyen pörgetés... lefagy.
  • kötcse (HU1)kötcse (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Nekem is az ingyen pörgetés 3-ból egyszer se indult el.nincs plussz nyeremény,frissitésnél,el veszi a lehetőséget.
  • KuanYin (HU1)KuanYin (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Szia Ádám!
    Sajnos a közepén sem jelzett semmit,valami baja van,mert elég sok embernél jelentkezett ez ma.Volt olyan is amit írtál,az egyik játékos megkapta a játszóteret,de a kerék maga nem pörgött neki sem.De sokan semmit nem kaptunk:(Volt amikor maga a szerencsekerék sem nyílt meg többszöri rákattintásra sem.De pl.a múltkor a hajóval jártam így,hogy hiába kattintgattam semmi nem történt,a szigeten a bank sem működött nagyon sokszor,volt amikor még frissítés után sem.Egyre több a hiba és kezd idegesítő lenni sajnos:(
  • eperszem (HU1)eperszem (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 27.02.2015
    Sziasztok!
    Nem tudom a leveleket elolvasni, és a rossz oldalt bezárni sem lehet.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 27.02.2015
    csiripke9 írta: »
    Hali!
    A Szerencskeréknél kétszer elértem az arany fokozatot utána eltünt mire megkaptam volna az irketrecet. rengeteg aranyat költöttem el meg lehet nézni.kérem az írketrecet!!!!
    Ez így nincs rendben!:(

    Szia!

    Az ír csirkeólat csak az kapja meg, aki az event BEFEJEZTEKOR van az első 5-ben.
    Hiába vagy az event alatt többször is benne az első 5-ben, a végén is ott kell legyél.

    Zsuzsi
  • gabyca (HU1)gabyca (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 27.02.2015
    Sajnos nagyon sok a hiba na mint nap a játékban,akadályozza a szövi versenyt!!!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 27.02.2015
    eperszem írta: »
    Sziasztok!
    Nem tudom a leveleket elolvasni, és a rossz oldalt bezárni sem lehet.
    Előre is köszönöm a segítséget.

    Ki meg belépés, frissités, sütik és előzmények törlése ált.-ban megoldja a problémát..
  • julcsi19julcsi19 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 27.02.2015
    Sziasztok!
    Ugyan ez a problémám nekem is a szerencsekerékkel. 16x pörgettem, de a végén nem kaptam jutalmat, nem pörgött a kerék sem...
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 27.02.2015
    sziasztok!
    Megkaptam a support válaszát,ide tilos beírni.
    De az amire számítottam.
  • AudereyAuderey Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 27.02.2015
    Problémám lenne. a lóversenyzésnél az arany ligába léptem. Az arany számláló megállt. Pedig a versenyeket sorra nyerem.... mitől lehet ez? Nem megy feljebb a skála :(:(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.02.2015
    Auderey írta: »
    Problémám lenne. a lóversenyzésnél az arany ligába léptem. Az arany számláló megállt. Pedig a versenyeket sorra nyerem.... mitől lehet ez? Nem megy feljebb a skála :(:(

    kedves Auderey
    tartok attól, h ez a frissítés hibája
    sajnos, ha valamit frissítenek, új dolgokat raknak be, akkor a régebbi, jól működő dolgok elromlanak :(
    de a szokásos dologgal tehetsz egy próbát. veszíteni nem veszítesz semmit :)
    előzmények és sütik törlése :) hátha....
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 27.02.2015
    Auderey írta: »
    Problémám lenne. a lóversenyzésnél az arany ligába léptem. Az arany számláló megállt. Pedig a versenyeket sorra nyerem.... mitől lehet ez? Nem megy feljebb a skála :(:(

    Arany ligában már veszítesz pontot, ha mások kihívnak és legyőznek. A hirdetőtáblán tudod elolvasni, hány vereséget szenvedtél el.
    Ha nem ez az oka, akkor marad a frissítés...
  • SzékelykópéSzékelykópé Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 28.02.2015
    Sziasztok és kellemes hétvégét!
    Kedves Moderátor!:)
    Tegnap este óta eltünt kb.700 aranyam,kérlek nézd meg,hogy mire ment el-lehet én költöttem el,csak nem emlékszem?:)
    Köszönöm:))
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 28.02.2015
    Sziasztok és kellemes hétvégét!
    Kedves Moderátor!:)
    Tegnap este óta eltünt kb.700 aranyam,kérlek nézd meg,hogy mire ment el-lehet én költöttem el,csak nem emlékszem?:)
    Köszönöm:))

    Szia ez itt a fórum, nem a moderátor foglalkozik az ilyen ügyekkel, ők nem tudják megnéézni, h mi lett az aranyaddal.
    Ebben az ügyben csakis a support segithet, ird meg nekük a problémádat amilyen részletesen csak tudod.
    A kijelentkezés gomb alatt katt az ügyfélszolgálat gombra, majd katt az emailes támogatás gombra és töltsd ki az űrlapot.
  • SzékelykópéSzékelykópé Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 28.02.2015
    Szia ez itt a fórum, nem a moderátor foglalkozik az ilyen ügyekkel, ők nem tudják megnéézni, h mi lett az aranyaddal.
    Ebben az ügyben csakis a support segithet, ird meg nekük a problémádat amilyen részletesen csak tudod.
    A kijelentkezés gomb alatt katt az ügyfélszolgálat gombra, majd katt az emailes támogatás gombra és töltsd ki az űrlapot.
    Szia és köszönöm:))
    A supportra nem érdemes sajnos írni,napok esetleg egy hét is eltelik mire megjön a negativ válasz:((Pláne,hogy hétvége van:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.02.2015
    Szia és köszönöm:))
    A supportra nem érdemes sajnos írni,napok esetleg egy hét is eltelik mire megjön a negativ válasz:((Pláne,hogy hétvége van:(

    Szia!

    Pedig sajnos ezt csak ők tudják Neked megnézni, mi moderátorok nem. Mi is olyan játékosok vagyunk itt, mint bárki más. Több rálátásunk nekünk sincs.

    Zsuzsi
Sign In to comment.