Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Játékelem megbeszélése: Lovastanya

12225

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 08.08.2015
    az én pacikám, " csak 38-as" de minél többet versenyzek, tolatok, hátra, mint a rák:(

    Én napok óta érzem azt, hogy egy helyben mozgok, vagy éjjel elverik a lovam 10-en, és nappal nem tudok annyit nyerni sokszor, hogy visszajöjjön. Nálad még nincs veszve semmi, próbálj az aranyban végezni, az szerintem sikerülni fog, már az is jó hely. Jobb, mint az ezüst, ott semmit nem ad, amit nem értek. Bronzban ad, ha csak 1x is versenyzel, aranyban és felfele ad, de az ezüstben miért nem, ezt sem értem.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 08.08.2015
    köszönöm Ádámmaci, nagy ösztönzés volt az írásod:) igyekszem nem feladni:)
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 08.08.2015
    Sziasztok!

    Egyszerűen nem értem, hogy betanítás alatt miért tudnak kihívni?????
    Én nem versenyezhetek, de ellenem szabad????

    Kicsit dolgozni kéne még a fejlesztőknek a lóversenyen!!!!!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 08.08.2015
    Köles írta: »
    Sziasztok!

    Egyszerűen nem értem, hogy betanítás alatt miért tudnak kihívni?????
    Én nem versenyezhetek, de ellenem szabad????

    Kicsit dolgozni kéne még a fejlesztőknek a lóversenyen!!!!!

    Csak szállítani nem tudod a lovadat a betanítás alatt. (Ezért nem tudsz másokat kihívni.) Versenyezni tud a lovad, ha valaki más viszi hozzád a lovát. Végül is ezek versenylovak. És a lovak egyébként nem is nagyon tudnak különbséget tenni, hogy amit épp csinálnak az verseny-e vagy edzés. Szerintem nekik tökmindegy.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    Sziasztok
    A néha veszíteni is kell dolog,ma elég komolyra sikerült,mert 100 benzinből 1x nyertem 60-70% os esélyek mellett.Hmmmm.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    bourges írta: »
    Sziasztok
    A néha veszíteni is kell dolog,ma elég komolyra sikerült,mert 100 benzinből 1x nyertem 60-70% os esélyek mellett.Hmmmm.

    Velem is megtörtént, hogy egymás után 7-szer vesztettem. De csak nagyon ritkán. Nem olyan rossz ez, hogy a véletlennek is van jelentősége.
    Ismered a póker nevű játékot? Sokan szerencsejátéknak tartják. Kiszámolhatod, mekkora esélye van például annak, hogy 4 egyforma lap legyen a kezedben. (Nagyon kicsi...) Mégis előfordul, újra és újra. Ez a véletlen. De én mégsem tartom a pókert szerncsejátéknak. Mert a nagy nemzetközi póker versenyeket mindig ugyanazok az emberek nyerik meg. Ez a lóverseny is hasonló szerintem. Olyan játék, amiben sok szerep jut a véletlen szerencsének, de a végeredményt ez alig befolyásolja.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    Szia Hunkeldon.
    Azt vágom,hogy nééééha kell,de 8 ból 7 et veszíteni egyhuzamban esélyesebbként szerintem gusztustalan.Ha a gép úgy látja,hogy ne haladjak,akkor inkább adjon nagyobb lovat és ha bukok,hát azt betudom annak,hogy 100 év alatt nem sikerült egy nyamvadt 100 as lovat csinálnom.De így azt érzem,hogy feleslegesen fejlesztek.Mert hiába nagyobb és erősebb a lovam,akkor is kikap.Ezt most ne sírásnak vedd,mert a gyémántliga tőlem még messze áll,a platinába meg táncsak bentmaradok,csupán ezt így hülyeségnek tartom.Mert vágom én a szerencsejátékos dolgot,(esőember :D ),de ez egy játék,amit nem úgy kellene belőni,hogy aki megtalálja a rejtély kulcsát (1000-ből 1) az szakít,a többinek meg ott a vakszerencse.Én még mindig azt mondom,ha valaki beleül egy trabiba,bármilyen nagy is a rally tudása,soha nem előz meg egy lambo-t.Mert mikor 75% al nagyobb az esélyem,akkor ezt én így tudom elképzelni.Ha forma forma esély,akkor ok,ha kisebb akkor pedig egyértelmű.De 8-ból 7 az nevetséges és sajna velem ez nem csak "ritkán" fordul elő.
    És ezzel a felálással sajna a noteszes dolognak sincs értelme,mert anélkül is tom hogy jobb a lovam,és mégis sz@rrá törik.Annak is az egy súlycsoportba lévő lovaknál van jelentősége,de nálam már hetek óta nem ez a döntő.Sok kisebbet ad,ritkán ad nagyot,de nyert pont az ablakba,ellenbe 15-17 vereséget kapok,ami alapból 200 benzin,hogy 0 án legyek,feltéve ha mindig győznék.....
    Gondolom,hogy van benne valami titok,ha mindig ugyanazok vannak gyémántba úgy,hogy az én lovammal határosak,mert mikor 66-67 es volt a lovan 66 al voltak bent,mikor 81 es volt,akkor már 80 assal voltak bent én meg a holdon.Pedig én már figyelek,olvasok,próbálok stb.mi lenne ha még mindig csak vaktába tolnám.....Vagy én vok ennyire bambi?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    Erről a lambo-trabant hasonlatról eszembe jutott a nyúl és a teknős meséje. (A teknős kihívta a nyulat egy futóversenyre, és bármily hihetetlen, de a nyúl vesztett.)
    A jegyzetelés, amit javasoltam, csak arra jó, hogy megtudd, melyik ellenfél miben gyenge. Amikor nagy a szintkülönbség, ez nem számít, de a hasonló erejű lovaknál ez a döntő. És egyre több játékosnak van 100-as lova, előbb-utóbb mindenkinek lesz legalább egy 100-as lova. Kíváncsi vagyok, hogy amikor már az összes játékosnak lesz 100-as lova, akkor vajon mire fognak panaszkodni a játékosok?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    hunkeldon írta: »
    Erről a lambo-trabant hasonlatról eszembe jutott a nyúl és a teknős meséje. (A teknős kihívta a nyulat egy futóversenyre, és bármily hihetetlen, de a nyúl vesztett.)
    A jegyzetelés, amit javasoltam, csak arra jó, hogy megtudd, melyik ellenfél miben gyenge. Amikor nagy a szintkülönbség, ez nem számít, de a hasonló erejű lovaknál ez a döntő. És egyre több játékosnak van 100-as lova, előbb-utóbb mindenkinek lesz legalább egy 100-as lova. Kíváncsi vagyok, hogy amikor már az összes játékosnak lesz 100-as lova, akkor vajon mire fognak panaszkodni a játékosok?

    Ha a teknős és a nyúl olyan szinten érvényesülne a lónál,hogy azt hihetetlensége miatt megmesésítenék,akkor hidd el egy szavam sem lenne.De nálam mostanság ez a trend.Ha 2x láttam teli 100 as ablakot sokat mondok,de még olyat se,hogy ne lenne nekem való kihívható ellenfél.Erre nincs panasz :D Inkább az a gond,hogy a teknős nálam mindig legyőzi a nyulat.Kb 10-ből 8x.És hát nem tom milyen port szív a teki,de piszok jól nyomja.Mindegy milyen arányokkal bír,tuti eltöri a nyúl lábát,vagy lekenyerezi a répával.Ez jelen esetben nem befolyásolja "még" a végcélomat,mivel p-re hajtok csak,de ez szer akkor sincs így jól.
    A 100 as lovak meg.....az hogy hamarosan mindenkinek lesz,ez azért talán kicsit erős kifejezés volt.A luxus x nek már van több is,ezt tapasztaltuk,látjuk.A keményen melózó nagyszintű játékosoknak "nemsoká" lesz,vagy már csak 1 hajszál hijján,de azért van sok közepes és kis szintű is,akik azért még távol állnak a 100 tól szerintem.25 ezer játékosból kb 2000 van azon a szinten,aki ereszd el a hajam szigetet csinálhat,mert már nem kell neki a zs.Másik 3000 az,aki csinálgatja pénzéhez képest (2 fejezet,vagy arany),a többi 20 ezer az meg szer középpályán van még.De valszeg ha sok 100 as szintű lesz,akkor felemelik a limitet és kezdődik a start előről.De míg nem indítják az újat,legalább a gyémántosoknak is lesz kivel bíbelődni és nem folyton a platinásokat döfködik le a várfalról :D
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    bourges írta: »
    De valszeg ha sok 100 as szintű lesz,akkor felemelik a limitet és kezdődik a start előről.De míg nem indítják az újat,legalább a gyémántosoknak is lesz kivel bíbelődni és nem folyton a platinásokat döfködik le a várfalról :D

    Tudod, nekem az a kérdés motoszkál egy ideje a fejemben, hogy ha pár hónap múlva több száz, vagy esetleg több ezer játékosnak lesz 100-as lova, akkor vajon mennyien lesznek gyémántosok? Mert hát akkor is ugyanúgy egymás ellen fognak versenyezni a játékosok. Akkor is csak kb. 30-an fognak a gyémántban végezni? Vagy több százan? Valahogy úgy érzem, hogy egy olyan rendszerben, ahol a játékosok egymás ellen küzdenek, nem az abszolút szint számít, hanem a relatív erők. Sajnos a loviban nem magadat kell legyőznöd, hanem a többiek lovát...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    hunkeldon írta: »
    Tudod, nekem az a kérdés motoszkál egy ideje a fejemben, hogy ha pár hónap múlva több száz, vagy esetleg több ezer játékosnak lesz 100-as lova, akkor vajon mennyien lesznek gyémántosok? Mert hát akkor is ugyanúgy egymás ellen fognak versenyezni a játékosok. Akkor is csak kb. 30-an fognak a gyémántban végezni? Vagy több százan? Valahogy úgy érzem, hogy egy olyan rendszerben, ahol a játékosok egymás ellen küzdenek, nem az abszolút szint számít, hanem a relatív erők. Sajnos a loviban nem magadat kell legyőznöd, hanem a többiek lovát...

    Hát Hunkeldon szerintem ha már sok 100 as ló lesz,és nem emelik meg a limitet,akkor ugyanez lesz a felállás,mint most.A top team lesz a gyémánt a többi platina,arany.....
    Mert míg nem volt 100 as ló,addig ugye a legnagyobbak kerültek be 70-80 as lovakkal,a 60 asok p-ben végeztek
    ut jöttek a 90 es pacik gyémántra a 80 p-be.Most a 100 gyémánt a 90 p-be.Pedig az már nem kicsi ló.Sőt ha Macikáét nézzük 97 es és görcsöl.Tehát szer ha már sok 100 as lessz,akkor is az erős 100 as lovak lesznek a gyémántba és a gyengébb képességű,rutintalanabb 100 as lovak ugyanúgy p-ben görcsölnek majd.Ennek az lesz a vége,hogy a 80-90 es lóval még az aranynak is örülni kell :)
    Vagy megemelik a limitet,mert szer akinek már van/lesz 2-3 db 100 as lova,annak már értelmét veszti a sziget/lógyártás,így oda a gold.Ezt azért mindig szem előtt tartják :D
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    bourges írta: »
    Vagy megemelik a limitet,mert szer akinek már van/lesz 2-3 db 100 as lova,annak már értelmét veszti a sziget/lógyártás,így oda a gold.Ezt azért mindig szem előtt tartják :D

    Ha az istállóban megnézed bármelyik lovadat, akkor jobb oldalt alul találsz egy lakatot, mellette ezzel a felirattal: Még nem elérhető
    Először ezt a fejlesztést fogják szerintem aktiválni, mielőtt még bármit is változtatnának a max. szinteken. Legalábbis így lenne logikus...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.08.2015
    hunkeldon írta: »
    Ha az istállóban megnézed bármelyik lovadat, akkor jobb oldalt alul találsz egy lakatot, mellette ezzel a felirattal: Még nem elérhető
    Először ezt a fejlesztést fogják szerintem aktiválni, mielőtt még bármit is változtatnának a max. szinteken. Legalábbis így lenne logikus...

    Tényleg :D Ez nekem még fel sem tűnt.De az vajon mit takarhat?Mivel lehet spécizni a lovat a későbbiekben?Kivi leszek rá.
    Am tudod min morfondíroztam?Pont most besz Macikával róla.Nem lehetséges e az,hogy az én lovam azért marad mindig p-ben,míg mások feljutnak,mert maga a lovam szintje már jó,de gyenge mint a harmat?Mert ugye ez az első tudatos tulajdonságválasztásom,kisebb korában vaktába választottam,ami épp szimpi volt.És így a lovam a szintjéhez képest csak pl 70%-os.Ha első perctől kezdve jókat választok és mondjuk most 90%-os lenne,akkor szinttől függetlenül felengedne? (mert van aki 80-nal bekerül,más meg 95-el nem).Szer érzi ezt a gép és ez alapján generálja hogy hányan hívhatnak ki és hogy kiket ad be neked.Mert szer oly mindegy,hogy kit hívsz ki,vagy téged ki hív ki,ez előre el van döntve,hogy melyik nap hány pontot nyersz vagy vesztessz.Ezért van hogy még a kicsik is elvernek egymás után sorozatba napokon keresztül.Ut jön 1 nap és mindenkit legyőz.Vagy én már nem tom,de bárhogy is agyalok sehogy sem jó :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.08.2015
    Sziasztok!
    Én a lovas dologhoz itt egy darabig utoljára szólok hozzá. Az elmúlt napokban a sok vereség annyira kiakasztott, hogy azt mondtam nem éri meg idegeskedni, inkább hagyom az egészet. Már azon gondolkoztam befejezem a farmozást is, de aztán erőt vettem magamon és a lovival való küzdelmet fejeztem be. Lehet van, aki számára simán megy a lovi, nálam az elmúlt héten szinte folyton csak elvertek, alig haladtam, s másnap reggelre iszonyat mennyit estem vissza. Mikor feljutottam a 114-ig és onnan reggel felébredek és azt látom 1078 a pontom megérti gondolom az is, akinek ilyen gondja sohasem volt, hogy kissé durva. És szinte minden nap ez ment. Valameddig feltornáztam magam és reggelre iszonyat sokan elverték a lovam és visszaestem, és máig nem sikerült visszatornáznom magam. 97-es, és lehet nincs olyan versenyszám amiben szuper erős, de azt gondolom, hogy amikor teljesen mindegy kit hívsz ki és a napi 200 benzinből max. 3-4 nyerés van, és közben a kihívók meg napi szinten 12-15 vereséget mérnek rád, na ez már nem normális. Így esélytelennek látom a küzdelmet és végzek ahol végzek. Vezettem a táblázatot, figyeltem kit és miben hívjak ki és a tanácsokat megfogadva csináltam a lovis dolgokat, de sajnos csak bosszúságot okoz, így már nem érdekel. Nem ér annyit az a plusz 1 bányászati és 1 db ló dísz, hogy miatta tönkretegyem magam. Minden nap reggel már elrontotta a kedvem, és morcos voltam egész nap, ennek most véget vetek és farmozok, de már nem érdekel a ló. Végez ahol végez, már gyorsítót se veszek, és csak kattingatok, aztán lesz ahol lesz, nem idegeskedek miatta.
    Lehet, hogy lassan sok 100-as ló lesz, de azt gondolom, hogy vannak, akik szigeteznek, és minden időt arra szánnak, hogy több legyen a patkójuk, de nem költenek aranyra, csak haladnak, azok közül nem mindegyikünknek lesz 100-as lova 1 hónapon belül.Van, akinek már 2-3 is van, szerintem nem arany nélkül. Itt nem bántani akartam az arannyal játszókat, hiszen mindenki maga dönti el mit és mennyit áldoz rá, de azt gondolom, hogy aki nem aranyoz, annak nem sok esélye van gyémántba jutni kemény munkával. Aki még küzd annak kitartást, de nekem elég volt.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 10.08.2015
    Ádámmaci írta: »
    Sziasztok!
    Én a lovas dologhoz itt egy darabig utoljára szólok hozzá. Az elmúlt napokban a sok vereség annyira kiakasztott, hogy azt mondtam nem éri meg idegeskedni, inkább hagyom az egészet. Már azon gondolkoztam befejezem a farmozást is, de aztán erőt vettem magamon és a lovival való küzdelmet fejeztem be. Lehet van, aki számára simán megy a lovi, nálam az elmúlt héten szinte folyton csak elvertek, alig haladtam, s másnap reggelre iszonyat mennyit estem vissza. Mikor feljutottam a 114-ig és onnan reggel felébredek és azt látom 1078 a pontom megérti gondolom az is, akinek ilyen gondja sohasem volt, hogy kissé durva. És szinte minden nap ez ment. Valameddig feltornáztam magam és reggelre iszonyat sokan elverték a lovam és visszaestem, és máig nem sikerült visszatornáznom magam. 97-es, és lehet nincs olyan versenyszám amiben szuper erős, de azt gondolom, hogy amikor teljesen mindegy kit hívsz ki és a napi 200 benzinből max. 3-4 nyerés van, és közben a kihívók meg napi szinten 12-15 vereséget mérnek rád, na ez már nem normális. Így esélytelennek látom a küzdelmet és végzek ahol végzek. Vezettem a táblázatot, figyeltem kit és miben hívjak ki és a tanácsokat megfogadva csináltam a lovis dolgokat, de sajnos csak bosszúságot okoz, így már nem érdekel. Nem ér annyit az a plusz 1 bányászati és 1 db ló dísz, hogy miatta tönkretegyem magam. Minden nap reggel már elrontotta a kedvem, és morcos voltam egész nap, ennek most véget vetek és farmozok, de már nem érdekel a ló. Végez ahol végez, már gyorsítót se veszek, és csak kattingatok, aztán lesz ahol lesz, nem idegeskedek miatta.
    Lehet, hogy lassan sok 100-as ló lesz, de azt gondolom, hogy vannak, akik szigeteznek, és minden időt arra szánnak, hogy több legyen a patkójuk, de nem költenek aranyra, csak haladnak, azok közül nem mindegyikünknek lesz 100-as lova 1 hónapon belül.Van, akinek már 2-3 is van, szerintem nem arany nélkül. Itt nem bántani akartam az arannyal játszókat, hiszen mindenki maga dönti el mit és mennyit áldoz rá, de azt gondolom, hogy aki nem aranyoz, annak nem sok esélye van gyémántba jutni kemény munkával. Aki még küzd annak kitartást, de nekem elég volt.




    Szia Macika!

    Olvasom itt a hozzászólásokat és az a gyanúm hogy a lovi direkt az aranyvásárlásra van kihegyezve.Szerintem aki nem használ aranyat soha nem jut be a gyémántba.Olyan érzésem van hogy úgy paraméterezték a lovit hogy csak az jut tovább a platinán aki arannyal nyomja.Igazad van,ne idegeld magad,nem ér annyit az egész.

    üdv.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.08.2015
    Hát szia Macika
    Én átérzem amit mondassz,mivel tod én veled 1 cipőben járok.Míg hittem,hogy van esélyem,addig én is idegeltem magam vele.Mert az első pár szezonban mindig úgy fejlődött a lovam,hogy pont határeset volt.És mások bekerültek én soha.De aztán áttértem a farmépítésre,így nuku sziget.Ezáltal a lovam lemaradt a határesetektől,így az esély is elszállt.Tehát pusztán a platina volt a cél,ahová minden görcsölés,gyorsítás nélkül feljutottam.Ekkor rájöttem,hogy felesleges dühöngeni a ló miatt.Ahogy mondod,az embernek nem csak a játéktól,de még az élettől is elmegy a kedve,mikor csinálná,de sehová nem jut.Pedig az esély (ami sokszor nem is kicsi) ott lebeg a szeme előtt.Valszeg Hunkeldon és a top x már régóta tudatosan fejleszti a lovát,így az övéké szintjükhöz képest mindig bivaly volt,így az Ő útjuk nem volt rögös.A mi kóbor,vaktába összekókányolt lovunk,meg gyenge mint a harmatcsepp.Hiába szintben jó,egy forintot sem ér.Hogy megint kocsikat hozzak fel példának.
    A Hunkeldon lova egy full extrás maserati,míg az enyém 100 ason is motor és váltóhibás lesz.És bár még menni fog,de soha nem érek fel a csilli villi full extráshoz,hiába kókányolom.Tehát ha nekem meglesz a kóbor 100 as,ut előről kezdem az egészet.Nem lóvásáros lóval,hanem kajak 0-ról.És x idő után,majd nekem is lett full extrás :D
    Lehet addigra másnak lesz 3-4,de idő mint a tenger és ez csak egy játék.

    UI:Am az aranyozásnak ehhez köze sincs,mert két játékosom is volt nem 1x gyémántos és tuti 1 db aranya nincs benne.Ez mind a tudatos fejlesztés eredménye.(Akinek nincs tudata,annak kell arany hozzá :D )
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 10.08.2015
    Szia Maci!

    Ahány ember annyi féle...
    Emlékszem, amikor 1-2 éve véletlenül elkattintottam 600 aranyat, majdnem agyvérzést kaptam...
    Tegnapelőtt azt hittem, hogy véletlenül szélnek eresztettem két jó lovamat. A 9 éves unokám két dolgot mondott:
    - Nagypapa, ez csak egy játék!
    - Nem lehet véletlenül kiengedni egy lovat, mert a program rákérdez, hogy tényleg szabadon akarod-e engedni? Kipróbáltam egy 0-s lóval, és tényleg úgy van.

    Szóval az én lovamat is agyba-főbe verik, de valahogy nem tudom mellre szívni ;) Ezt javasolnám Neked is.
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 17.08.2015
    Sziasztok , még régebben olvastam Bourges egyik írását és én az alapján lovizok ,tehát megvárom míg legyengíti a gép az ellenfeleket és csak napi egyszer lövöm el a 100 benzint,eddig működik is mindig ugyanabba a P2-3ba tudok feljutni csak lassabban de kevesebb veréssel, viszont mostanában ha így csinálok szinte mindig megver az első 3 ellenfél pedig mindegyik legalább 20 szinttel gyengébb nálam(én se vagyok magas csak 66os de 40esek aláznak) szóval valami változhatott? a másik sajna nem értem a százalékokat a lovaknál ,hogy mit jelent és hogy lehet emelni ezt valaki le tudná írni vagy ha már leírta elmondaná hol találom? köszönöm
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.08.2015
    kapimre írta: »
    Sziasztok , még régebben olvastam Bourges egyik írását és én az alapján lovizok ,tehát megvárom míg legyengíti a gép az ellenfeleket és csak napi egyszer lövöm el a 100 benzint,eddig működik is mindig ugyanabba a P2-3ba tudok feljutni csak lassabban de kevesebb veréssel, viszont mostanában ha így csinálok szinte mindig megver az első 3 ellenfél pedig mindegyik legalább 20 szinttel gyengébb nálam(én se vagyok magas csak 66os de 40esek aláznak) szóval valami változhatott? a másik sajna nem értem a százalékokat a lovaknál ,hogy mit jelent és hogy lehet emelni ezt valaki le tudná írni vagy ha már leírta elmondaná hol találom? köszönöm

    Szia Kapimre
    Sajnos a lovi kiszámíthatatlan.Vannak olyan napok,amikor 80%-ban szétaláznak,de ut jön 1-2 nap és ugrik az ember 1 nagyot.Én azóta sem veszem a gyorsítót és tegnap előtt már a szele megsuhintott a p2-nek,bár most visszább vertek,de szer a végére bent leszek megint.Igaz most 2 hete több benzint használok már naponta,mint a napi 100 mert unatkozok,de így nem napi 5-6 ember hív ki,hanem 15-20,szóval szer ugyan ott vok.De mivel a mezőny erősödik,így előbb utóbb ez a stratégia megbukik,hisz nem tud mindenki feljutni gyémántba,így minden mostani szint lejjebb fog csúszni szerintem.
    A % a lovaknál meg azt jelenti,hogy abban az ágban a te lovad a másik ellen,hány %-os.
    Pl a te lovad 522 es az ellenfél lova 623-as akkor az övé x% al erősebb.
    De erről a tippek és trükkökben van egy lovas topic ,hogy ezt a számot hogy tudod növelni (nemesítéssel)
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 17.08.2015
    köszönöm rákeresek
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Itt szeretném "megköszönni" mindazoknak a gyémántosoknak, akik az elmúlt 3-4 napban folyamatosan kihívtak és elpáholták a lovam. Így kicsit több időbe tellett, míg bejutottam a gyémántba, de benn vagyok végre. Napi 12-15 vereség és kb. 5-6 nyerés, amik pontban számítanak, és már sokszor azt éreztem elég volt, feladom. Amikor csak azt látod, hogy az esti 1234-ről visszaesel másnap reggelre 1202-ig, néha még alább is, és folyton a kicsik ellen is vesztesz, na ez szerintem durva. Legyen vereség, de ne úgy, hogy 2 nap alatt szinte visszaesik az ember a tetejéről az aljáig a P1-ben. És nem 50 nyerés kellett nekem így, hanem kb. 60, mire bejutottam.És én nem leszek gonosz senkivel, de mostantól csak gyémántost hívok ki, hogy a kicsik ne érezzék azt, amit én 3 napon át éreztem, hogy a gyémántosok ütlegelnek, volt, hogy egymás után ugyanaz. Mikor éjjel 12 vereséggel zártam, reggel nagyon rossz hangulatom volt. Nem számított sem az arany gyorsító, semmi a proginak, csak csúsztam lefele.De szerencsére a P1-ből nem estem vissza, és nagyon nehéz úton, de bejutottam. Köszönöm annak, aki biztatott, és bízott a lovamban. Legfőképpen 2 fő, neveket nem írok, csak ha engedik. Köszönöm nekik...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Hát Macika,ha most tudnék pezsgős képet betenni,akkorát raknék be,hogy az egész oldalt elfoglalná.
    Szerintem utánad én vok a következő,aki ennek tiszta szívből örül,hisz te vagy a párom,mostmár csak majd fel kell húzz magad után engem is :D Az út hátha innentől már aszfaltos lesz,vagy legyél gizda rakjál térkövet :D
    Tehát őszinte GRATULÁCIÓM,igazi harcos vagy.A lovadat meg etesd meg :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Köszi Bourges, hogy tartottad bennem a lelket és mindig számíthattam rád, ha lelkileg kellett. Te vagy az egyik, akinek nagyon köszönöm. És ígérem nem hívlak ki ebben a szezonban, és drukkolok, hogy egyszer te is bejuss ide. Kincsem most már kicsik megnyugszik, és már csak gyémántossal küzd...nagyon nehéz bejutni, de ezek szerint aki nem ismer lehetetlent, annak sikerülhet. Bízom benne más is a sok kudarc ellenére nem adja fel és sok küzdelemmel, de sikerül.

    Egyébként, ok, hogy nehéz, meg ne legyen könnyű, csak azt gondolom, hogy a program a P1-ben már nagyon durva, és ok, hogy 50 nyerés kell, de az nem 50, és szívatós. Vagy csak a gyémántosok kedvence voltam, hogy engem páholtak ezerrel?
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    T. Ádámmaci!
    Leemelem a kalapom előtted! Gratulálok! Én soha nem leszek ott, mert a sok vereség után lelkesedésem alább hagyott.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Ádámmaci írta: »
    Itt szeretném "megköszönni" mindazoknak a gyémántosoknak, akik az elmúlt 3-4 napban folyamatosan kihívtak és elpáholták a lovam. Így kicsit több időbe tellett, míg bejutottam a gyémántba, de benn vagyok végre. Napi 12-15 vereség és kb. 5-6 nyerés, amik pontban számítanak, és már sokszor azt éreztem elég volt, feladom. Amikor csak azt látod, hogy az esti 1234-ről visszaesel másnap reggelre 1202-ig, néha még alább is, és folyton a kicsik ellen is vesztesz, na ez szerintem durva. Legyen vereség, de ne úgy, hogy 2 nap alatt szinte visszaesik az ember a tetejéről az aljáig a P1-ben. És nem 50 nyerés kellett nekem így, hanem kb. 60, mire bejutottam.És én nem leszek gonosz senkivel, de mostantól csak gyémántost hívok ki, hogy a kicsik ne érezzék azt, amit én 3 napon át éreztem, hogy a gyémántosok ütlegelnek, volt, hogy egymás után ugyanaz. Mikor éjjel 12 vereséggel zártam, reggel nagyon rossz hangulatom volt. Nem számított sem az arany gyorsító, semmi a proginak, csak csúsztam lefele.De szerencsére a P1-ből nem estem vissza, és nagyon nehéz úton, de bejutottam. Köszönöm annak, aki biztatott, és bízott a lovamban. Legfőképpen 2 fő, neveket nem írok, csak ha engedik. Köszönöm nekik...

    Ezer gratula Macika!!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Ádámmaci írta: »
    Köszi Bourges, hogy tartottad bennem a lelket és mindig számíthattam rád, ha lelkileg kellett. Te vagy az egyik, akinek nagyon köszönöm. És ígérem nem hívlak ki ebben a szezonban, és drukkolok, hogy egyszer te is bejuss ide. Kincsem most már kicsik megnyugszik, és már csak gyémántossal küzd...nagyon nehéz bejutni, de ezek szerint aki nem ismer lehetetlent, annak sikerülhet. Bízom benne más is a sok kudarc ellenére nem adja fel és sok küzdelemmel, de sikerül.

    Egyébként, ok, hogy nehéz, meg ne legyen könnyű, csak azt gondolom, hogy a program a P1-ben már nagyon durva, és ok, hogy 50 nyerés kell, de az nem 50, és szívatós. Vagy csak a gyémántosok kedvence voltam, hogy engem páholtak ezerrel?

    Nah Macika,ha meglesz a 100 as lovam cserélünk és te tartod az én lelkem :D
    Am a gyémántosok már csak ilyenek,te leszel a kivétel.Mert már hallottam itt fogadkozást,olyantól akinek nem sikerült ezt betartani,de te nagyon megküzdöttél érte és benned bízom.Bár ha engem meglátsz még most nyugodtan hívj csak ki,hogy gyűljön az aranypatid,mert nekem most mindegy a helyezés,p-ből már csak nem löknek ki.
    Mégegyszer gratula,szép volt.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    Köszi mindenkitől a gratulációt. Most nehéz helyzetben vagyok. Amíg aranyban és platinában voltam szinte mindig 2 vagy 3 gyémántos jelent meg, akit kihívhattam, most, hogy benn vagyok platinásokat ad csak be. Így elég nehéz lesz a fogadalmam betartani. Így módosítom azt. Ha van gyémántos azt hívom ki. Aki platinában van P1 vagy p2-ben, vagy éppen most kapaszkodik fel P-be, az jelezze felém, hogy ne hívjam ki.Ezeket a kéréseket tiszteletben fogom tartani. Én is írok levelet minden kihívható ellenfelemnek, hogy tudjam kihívható vagy sem...de csak az ő engedelmükkel fogom tenni...Tiszteletben fogom tartani a kéréseket.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    Ádámmaci, én is gratulálok, és hozom a pezsgőt, sőt pezsgőket, a többiek helyett is! :D

    egyszerre_nyilik_a_pezsgo_38832_089580_n.jpg
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Ádámmaci, én is gratulálok, és hozom a pezsgőt, sőt pezsgőket, a többiek helyett is! :D

    egyszerre_nyilik_a_pezsgo_38832_089580_n.jpg

    Köszönöm szépen neked is. Aranyosak vagytok...
    konvoj írta: »
    T. Ádámmaci!
    Leemelem a kalapom előtted! Gratulálok! Én soha nem leszek ott, mert a sok vereség után lelkesedésem alább hagyott.

    Ne add fel. Nehéz az a pár nap és tényleg úgy érzed mi a fenének küzdök én itt semmi esélyem, felesleges, de aztán bennem volt az, ami az életben is, hogy ne hogy már nem jön össze sohasem. Tény mikor 2 napon át csak agyba-főbe vertek és már majdnem visszaestem P2-be akkor azt mondtam lesza..rom és nem érdekel, eljátszom a benzineim, és ennyi. De aztán csak ott motoszkált, hogy ha már ide eljutottam nem szabad feladni, és szegény Bourges "vállán" sírtam ki bánatom, és ő biztatott, és még egyszer köszönöm neki a támogatást. És volt még 1 gyémántos, akinek sokat köszönhetek, ha ő is jelzi itt majd jelenlétét, és levehetem a leplet a nevéről, akkor neki is itt újra meg fogom köszönni, amit tett értem. Levélben már megtettem, de tényleg le a kalappal előtte is.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    Ádámmaci írta: »
    Köszi mindenkitől a gratulációt. Most nehéz helyzetben vagyok. Amíg aranyban és platinában voltam szinte mindig 2 vagy 3 gyémántos jelent meg, akit kihívhattam, most, hogy benn vagyok platinásokat ad csak be. Így elég nehéz lesz a fogadalmam betartani. Így módosítom azt. Ha van gyémántos azt hívom ki. Aki platinában van P1 vagy p2-ben, vagy éppen most kapaszkodik fel P-be, az jelezze felém, hogy ne hívjam ki.Ezeket a kéréseket tiszteletben fogom tartani. Én is írok levelet minden kihívható ellenfelemnek, hogy tudjam kihívható vagy sem...de csak az ő engedelmükkel fogom tenni...Tiszteletben fogom tartani a kéréseket.

    Lám, ezt mondtam már az előző szezonban is. Már nagyon rég óta úgy lovizok, hogy mindig a gyémántos ellenfelet hívom, ki, ha van olyan. Sőt, közülük is legnagyobb szintűt. De sokszor csak platinás ellenfelek közül választhatok, még most a szezon vég felé is. Korábban, amikor még csak kevesen jutottak be a gyémántba, még rosszabb volt a helyzet. Eddig csak csendben halgattam, ahogy szapulnak a többiek: "Ez a gonosz gyémántos agyba-főbe veri a lovamat, nem hagyja, hogy feljebb jussak." Külön köszönet Ádámmacinak az őszinteségéért. Talán végre megértik a többiek is, hogy nem gonoszságból hívjuk ki egymást. Egy-egy játékossal talán lehet kivételezni, de amikor három olyan játékos közül kell választani, akiket egyformán jól ismersz, és szíved szerint egyiket sem hívnád ki, akkor dönteni kell. Vagy lemondasz a további versenyzésről és aranypatkókról, vársz 10-12 órát, amíg a gép új ellenfeleket ad, vagy versenyzel tovább. Bocsáttassék meg nekem, de én a versenyt választom.
Sign In to comment.