Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

11947

Hozzászólások

  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    minya írta: »
    ha sejtésem nem csal,akkor magyar support van itt.akkor nem szóltam.egyáltalán van lehetőség kimondottan nekik írni?

    Van magyar support, igen.
    Itt tudsz nekik írni: http://support.goodgamestudios.com/

    (De kérlek titeket a saját és az ő érdekükben, hogy csak akkor írjatok nekik ha tényleg olyan probléma van amiben csak ők segíthetnek, és én itt a fórumon nem tudok. Például valami eltűnt, nem kaptál meg valamit amit meg kellett volna, stb. :))

    Ha esetleg a fejlesztőkre gondoltál, nekik szerintem közvetlen nem tudsz írni.
  • xxx14 (HU1)xxx14 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    A magyar szupport nagyon korrekt, ahányszor valami problémám volt a programmal, eltűnt fejlesztésem, mindig gyorsan és hatékonyan segítettek. Ne dolgoztassátok őket feleslegesen, nincs értelme.

    Tényleg erről jut eszembe, a múlt hétfői fejlesztés eredményeként Linuxon a mennyiségek 3 tizedessel jelennek meg (pl.: 80 helyett 80,000), ez miatt nem lehet résztermelést indítani olyan helyeken, ahol nem írható be a mennyiség (pl. malom), csak a +/- jellel egérrel lehet módosítani a mennyiséget, csak 1-et, vagy maximumot...

    Ha nem oldódik meg 1-2 nap alatt, majd bejelentem hozzájuk is. :)
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    xxx142 írta: »

    Tényleg erről jut eszembe, a múlt hétfői fejlesztés eredményeként Linuxon a mennyiségek 3 tizedessel jelennek meg (pl.: 80 helyett 80,000), ez miatt nem lehet résztermelést indítani olyan helyeken, ahol nem írható be a mennyiség (pl. malom), csak a +/- jellel egérrel lehet módosítani a mennyiséget, csak 1-et, vagy maximumot...

    Ha nem oldódik meg 1-2 nap alatt, majd bejelentem hozzájuk is. :)

    Szia!

    Nem kell, továbbítottam még az elején mikor írtátok hogy valami nem jó a linux-al. Csak azt hittem már javították azóta, de akkor ezek szerint még nem :(
    Mindenesetre tudnak a hibáról.
  • xxx14 (HU1)xxx14 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Nem kell, továbbítottam még az elején mikor írtátok hogy valami nem jó a linux-al. Csak azt hittem már javították azóta, de akkor ezek szerint még nem :(
    Mindenesetre tudnak a hibáról.

    Köszönöm szépen!
  • Petra JenteticsPetra Jentetics Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    :mad: Rövid leszek!Tehát a lényeg hogy egyáltlán nincs rendjén hogy nem lehet semmit megvenni!!!Nincs idöm egésznap itt ülni,virägozni vagy kukoricäzni!Tehät az lesz hogy mindenem kopär lesz,nnem fogok elörébb jutni,így fogom magam és elbucsuzom a jätéktól!/még valoszinü sokan,mäsok is/ Vagy üljön ide az kukoricäzni meg virägozni,aki ezt kitalälta!Szerintem neki biztos csak erre van ideje,irigylem is érte!
    Üdvözlet!
  • Lyonnn (HU1)Lyonnn (HU1) Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Idézet Zsanna12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ennek egyáltalán nem örülök szintén a hajó vagy a daráló inditása miatt! Remélni tudom,hogy nem aranyért lehet majd kani !
    Idézet minya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bennem is ez fordult meg...ha viszont aranyért ki lehet váltani,úgy gondolom páááá játék....remélem nem aranyról szól a fejlesztés.

    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Azzal tulajdonképpen ellentmondanának saját maguknak. Hiszen azért veszik ki hogy termeld, és ne megvedd.
    És nem volt ilyenről szó a frissítésben, szóval nagyon reméljük hogy még csak meg se fordult a fejükben ilyen :)

    Szoval, bocsi Kapa ha felfedem a lényeget, nem lesz benne aranyért megvehető gomb, ezért hálásak vagyunk. Ellenbe eventkor ha egy eventfeladatot csinálsz, nem kell megvenni pl az almát aranyért mivel se dollárért se aranyért nem tudod, mivel nincs vásárlási gomb, viszont aranyért bármikor be lehet fejezni egy küldetést, de persze mi is tudjuk, hogy az aranyért közvetlen növény állat ...stb vásárlása meg se fordult a fejetekbe ;)
  • rolli4rolli4 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Nálam a termékeknél eltűnt a vásárlási lehetőség

    Egyre vadabb dolgokat találnak ki
  • ferlixxferlixx Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Állnak azok a malmok, amelyek mindig pörögtek! Nem halad az a feladat, ami máskor mindig sikerrel zárult! Az a hajó, ami az esetek 80%-ban boldogan, megrakva, csillag-patkó és -dollárözönt hagyva maga után elhajózott....az a hajó most ott dekkol a kikötőben, tök fölöslegesen és megrakatlanul! A sziget, ami eddig szépen alakult, napokon belül csak rikácsoló, üres pávatemetővé alakul......
    Teljesíthetetlenek lesznek a szövi kutatások....
    .......oda a játék izgalma, a haladás adrenalinja !
    Köszönet a "fejlesztőknek" azért, hogy ilyen agyament, ránk erőltetett önkényeskedéssel egy klassz közösséget szépen kinyírnak......
    .....Mert hát elhozták azt a pillanatot, amikor majd egy év munkáját, 87-es szintű farmot és egy prosperáló szövit az enyészetnek adok át....Ezek az infantilis, megmagyarázhatatlan feltételek.....bocsi, nem kellenek !
  • dofero2dofero2 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Sziasztok!

    Rengetegszer el kell adnunk terményt. Projektkor, eventkor, stb., hogy haladhassunk.
    Ha már annyira fejleszteni akarnak, csináljanak egy olyan boltot minden játékosnak, ahol amit eladott, legalább annyit megvásárolhasson. Vagyis íródjon fel a farmkezelőbe, mint megvásárolható mennyiség.
    Egy szavuk sem lehet, hiszen egyszer megtermeltük!!!
    Én hajlandó lennék drágábban visszavenni, hiszen eddig is ezt tettem.

    És Ti????
  • Bipne1 (HU1)Bipne1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 134
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Adjátok vissza a vásárlási lehetőséget,meg egy piacot ahol lehetőségünk lesz üzletelni. Úgy mint a farrmerama játékban,ez nem volt ferr a számotokról.Sokan dolgozunk és csak úgy tudtunk befejezni néhány küldetést hogy meg vettük a hozzá valókat.Ez egy jó játék volt de egyre uncsibb lesz,a sok beadni valók a szövetkezeti küldetésekbe is pl 81000 káposztát,meg 11000 búzát szedni és termelni ez nehéz,mivel a búza is több mint 6 órás érési idejű akkor legyen a termés mennyisége több pl 400-500 száz db földenként. Vannak olyan játékosok hogy csak 1 szer tudunk belépni naponta.Mivel 12 órás műszakban dolgoznak.Én például a kübrelben dolgozom 16 órás műszakban.
  • csűrös rozi2csűrös rozi2 Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Eggyet értek Bipne1 játékossal ez igy nem mehet,mindenki dolgozik és sajnos sok küldetést nem tudunk befejezni,mert nincs vásárlási lehetőségünk,a szövetkezeti küldetéseknél.Így a készletelemeink is kárba mennek,akkor legyen több temés a földeknél a hogy Bipne1 írta.
  • frank52592frank52592 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    én már annak is örülnék, ha a raktár méretét felszoroznák, hogy ne legyen gond, hogy elfogy a termés és azért nem tudom megrakni a hajót, valamit adni is kellett volna, nem csak elvenni, amúgy jelzem, hogy a méz elvan raktár nélkül is több mint 4000 van az 1750-es raktáramban, szüntessék meg a raktár méretét vagy legyen alapból 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 ekkora :)
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Sziasztok

    Kapa, légy szíves továbbítsd azt is, hogy még a héten kitartok/kitartunk. Utána viszont, mivel ez így nem játék, csak bosszantás, abba fogjuk hagyni. Az ebben a hónapban játékra szánt pénz felét ugyan elköltöttem aranyvásárlásra, még mielőtt ez az okosság kiderült, a többit viszont elviszem inkább máshova.
    Ha nem farmozok, akkor visszamegyek snapizni vagy römizni, ott legalább sikerélményem van.
    További szép napot neked (a fejlesztőknek meg egész napi csuklást) :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    ferlixx írta: »
    Állnak azok a malmok, amelyek mindig pörögtek! Nem halad az a feladat, ami máskor mindig sikerrel zárult! Az a hajó, ami az esetek 80%-ban boldogan, megrakva, csillag-patkó és -dollárözönt hagyva maga után elhajózott....az a hajó most ott dekkol a kikötőben, tök fölöslegesen és megrakatlanul! A sziget, ami eddig szépen alakult, napokon belül csak rikácsoló, üres pávatemetővé alakul......
    Teljesíthetetlenek lesznek a szövi kutatások....
    .......oda a játék izgalma, a haladás adrenalinja !
    Köszönet a "fejlesztőknek" azért, hogy ilyen agyament, ránk erőltetett önkényeskedéssel egy klassz közösséget szépen kinyírnak......
    .....Mert hát elhozták azt a pillanatot, amikor majd egy év munkáját, 87-es szintű farmot és egy prosperáló szövit az enyészetnek adok át....Ezek az infantilis, megmagyarázhatatlan feltételek.....bocsi, nem kellenek !

    Hogy ez mekkora igazság! A farmok "bedőlésével" a szigetet is hamarabb elsüllyesztheti a cunami, mert arra se lesz pénz. :( Elnézést Kapa, de ezek a fejlesztések kiagyalásáért felelős személyek egy rakás idiótából lettek összeválogatva?!
    frank52592 írta: »
    én már annak is örülnék, ha a raktár méretét felszoroznák, hogy ne legyen gond, hogy elfogy a termés és azért nem tudom megrakni a hajót, valamit adni is kellett volna, nem csak elvenni, amúgy jelzem, hogy a méz elvan raktár nélkül is több mint 4000 van az 1750-es raktáramban, szüntessék meg a raktár méretét vagy legyen alapból 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 ekkora :)

    Szia! :)

    Az nem segítene a problémán, ha nagyobb lenne a raktár mérete. Itt az alapvető gond az, hogy sokszor IDŐ hiányában nem tudunk termelni (munka, család, stb.). Ezért hiába lenne pl. 1 milliós a kapacitása, ha időm nem lenne telerakni. Ha egész nap itt ülnék, talán akkor mindenből tele tudnám pakolgatni. De azt ne felejtsd el, nagyon sokan vagyunk, aki naponta 1-2 alkalommal tudunk csak a farmra bejutni és akkor is csak rövid időre.

    Üdv.: Zsuzsi
  • Blinky Bill (HU1)Blinky Bill (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Nem igazán értem azt,hogy nem vásárolhatunk hisz mindent nem tudunk megtermelni amit a játék során használunk.A sok változtatások közepette én még mindig nem tudok a szigetre lépni.Korábban már volt szigetem,de a repülőtérre kattintva csak a kört adja be.Üdv!
  • rozsa590531rozsa590531 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Sziasztok! Kérdezni szeretném ,miért nem lehet vásárolni,Pl tojást,kukoricát stb?? Csak eladni!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Sziasztok! Kérdezni szeretném ,miért nem lehet vásárolni,Pl tojást,kukoricát stb?? Csak eladni!!

    szia
    mert ez az új frissítés eredménye
    itt olvashatsz róla bővebben:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?26111-Friss%C3%ADt%C3%A9s-okt%C3%B3ber-8-%C3%A1n-Hibajav%C3%ADt%C3%A1sok-%C3%A9s-tesztel%C3%A9s
  • tibi1966 (HU1)tibi1966 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Szia Kapa333!


    Én jelenleg a 119.szinten vagyok. A vásárlási lehetőség elvétele egy jól működő gazdaságban / országban sem működik igazán pl: a Németek, vagy Osztrákok nem vehetnének az Oroszoktól gázt csak tőllem. Amit én is veszek ha főzni, fűteni szeretnék.
    Nevetségessé teszik a játékot a tervezői!
  • nagyzoli8nagyzoli8 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    ha belépek azért van mert játszani akarok nem idegeskedni nem a pénzemet de még a szabadidömet se fogom erre az "ingyenes játékra "bánom már azt is hogy elkezdtem az elején nagyon tetszett de igy el lehetetleniteni az elöre haladást ez elképeszö igy nincs játék élmény
  • frank52592frank52592 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    egy féle képen lehet visszaszerezni a vásárlási opciót, NEM VENNI ARANYAT, azt tesztelik a németek, hogy nő e az arany vásárlása ezzel a lépéssel, lehet írni mindenféle felháborodásról, meg egyebekről, ha nő és vásárlásra kényszerítik ezzel az embereket, akkor így fog maradni, ha csökken, akkor vissza lesz rakva. szerintem
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    frank52592 írta: »
    egy féle képen lehet visszaszerezni a vásárlási opciót, NEM VENNI ARANYAT, azt tesztelik a németek, hogy nő e az arany vásárlása ezzel a lépéssel, lehet írni mindenféle felháborodásról, meg egyebekről, ha nő és vásárlásra kényszerítik ezzel az embereket, akkor így fog maradni, ha csökken, akkor vissza lesz rakva. szerintem

    Szervusztok!

    Kedves Frank, szerintem ez jó ötlet is, meg nem is!
    Azért ennek hosszú kifutási ideje lenne, hogy az arany vásárláson teszteljék!
    Ha ennyi negatív vélemény nem elég, akkor nem tudom mi az elég!
    De, azt is megírhatná a Kapa a T. Fejlesztőknek, hogy SOK Játékost elveszít a BigFarm ezzel az újítással ha így marad!
    Sokan már a döntésig sem várnak, vártak és elmentek, ill. elmennek!
    Nem volt itt olyan sok Játékos!
    Ahonnan én jöttem át ide, sokkal többen játszottak!
    Vagy, meg akarják szüntetni a BigFarmot??
    Hisz konkurencia van bőven!
    A Játékosokat meg kéne tartani és megbecsülni, ill. ide kéne vonzani, szerintem!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    frank52592 írta: »
    egy féle képen lehet visszaszerezni a vásárlási opciót, NEM VENNI ARANYAT, azt tesztelik a németek, hogy nő e az arany vásárlása ezzel a lépéssel, lehet írni mindenféle felháborodásról, meg egyebekről, ha nő és vásárlásra kényszerítik ezzel az embereket, akkor így fog maradni, ha csökken, akkor vissza lesz rakva. szerintem

    Bár nem írtam, de folyamatosan olvasom most is a fórumot: azt hiszem kezd tragikussá válni a helyzet :(:(
    Miután egyes játékostársak elmagyarázták a vásárlás kikerülhetetlenségét, attól tartok, hogy zömében csak a nyugdíjasok fognak maradni itt, ők pedig köztudottan nem dúskálnak a valódi magyar forintban, hogy aranyat vegyenek :(
    Úgy gondolom, franknak igaza van: ha drasztikusan csökken az aranyvásárlás, akkor visszaállíthatják a régi rendszert. De a nagy kérdés, hogy aki elmegy, visszajön-e?? Végül is bármikor visszajöhet, mert a farmja megmarad...
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Kérem még mindig vissza a termék vásárlási lehetőségemet! Jogtalanul vettétek el!!! Mivel a játék kezdetén még megvolt!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Porrima írta: »
    Bár nem írtam, de folyamatosan olvasom most is a fórumot: azt hiszem kezd tragikussá válni a helyzet :(:(
    Miután egyes játékostársak elmagyarázták a vásárlás kikerülhetetlenségét, attól tartok, hogy zömében csak a nyugdíjasok fognak maradni itt, ők pedig köztudottan nem dúskálnak a valódi magyar forintban, hogy aranyat vegyenek :(
    Úgy gondolom, franknak igaza van: ha drasztikusan csökken az aranyvásárlás, akkor visszaállíthatják a régi rendszert. De a nagy kérdés, hogy aki elmegy, visszajön-e?? Végül is bármikor visszajöhet, mert a farmja megmarad...

    szia Porrima
    max 6 hónapig marad meg a farmja bárkinek is
    véleményem szrtn aki elmegy, annak kicsi az esélye, hogy valaha visszatér, főleg ha egy másik játékban majd sokkal jobban érzi magát :)
  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Kérem még mindig vissza a termék vásárlási lehetőségemet! Jogtalanul vettétek el!!! Mivel a játék kezdetén még megvolt!!!
    Hát, ezt kár volt leírni! Ha bármit is így kérsz, sose fogod megkapni!
    Hidd el, engem is érzékenyen érint, de inkább nem írok semmit, ha nem tudom féken tartani az indulataimat.
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Sziasztok,akinek van kedve és ereje az újrakezdéshez,az regisztráljon be a nemzetközi szerverre.Ott még a régi opciók élnek.Tudom nehéz újra kezdeni,főleg 100 fölötti szinten, nem beszélve azokról akik sok pénzt öltek bele.
    Úgy gondolom,hogy fejlesztés helyett leépítik a felhasználókat,hisz ha kevesebb a felhasználó gyorsul a szerver.
    Olyan ez mint az áremelés,nem emelünk csak csökkentjük a darabszámot vagy a mennyiséget.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Sziasztok,akinek van kedve és ereje az újrakezdéshez,az regisztráljon be a nemzetközi szerverre.Ott még a régi opciók élnek.Tudom nehéz újra kezdeni,főleg 100 fölötti szinten, nem beszélve azokról akik sok pénzt öltek bele.
    Úgy gondolom,hogy fejlesztés helyett leépítik a felhasználókat,hisz ha kevesebb a felhasználó gyorsul a szerver.
    Olyan ez mint az áremelés,nem emelünk csak csökkentjük a darabszámot vagy a mennyiséget.

    viszont ha kevesebb a felhasználó, akkor kevesebb az arany is ami befolyik :))) nem hinném, hogy ez lenne az oka, hisz pont arra megy ki a játék, hogy több aranyat vegyünk
  • calpurnia (HU1)calpurnia (HU1) Bejegyzések: 60
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    ***
    Én is elmentem. És mindenkit puszilok is (tényleg), de úgy látom, ez egy folyamat volt, aminek ez a lépése lett sok a számomra. Nem mondom, hogy soha nem jövök vissza, de mivel itt max 6 hónapig marad meg a farm, így ez inkább valószínű.

    Én már valamennyi farmos játékot játszottam, volt, amit évekig. Most oda mentem vissza, 2 év után megvan a teljes farmom, mindennel együtt (beleértve a farmaranyat), úgyhogy nem kell elölről kezdenem, juhé :)
    /kieg.: 2 év után azt tapasztaltam, hogy visszamenőlegesen semmi, de nem semmi nem változott, azóta azonban sok újítást vezettek be, de nem a régiek helyett, hanem mellett/

    Szívesen segítek, melyiknél milyen tapasztalataim voltak, annak előrebocsátásával, hogy ezek szubjektív élmények.

    A többit priviben és még egyszer: sziasztok! Ide azért feljárogatok még egy ideig, hiába, nehéz az elszakadás :)
  • bikapete25bikapete25 Bejegyzések: 149
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    heyjude írta: »
    Hát, ezt kár volt leírni! Ha bármit is így kérsz, sose fogod megkapni!
    Hidd el, engem is érzékenyen érint, de inkább nem írok semmit, ha nem tudom féken tartani az indulataimat.

    Ne haragudj Heyjude, de nem értek veled egyet. Nekem egész más a tapasztalatom. Én mindig azt tapasztaltam, hogy ameddig az ember kér, "gazsulál", addig hülyének nézik, lesöprik, átlépik. Általában úgy érzik - tisztelet a kivételnek -, hogy van egy kis "hatalom" a kezükben, és bármit megtehetnek. Legyen az iskola, önkormányzat, egészségügy, nem beszélve az ügyfélszolgálatokról. Az a csúcs. Elrettentő példa. Na aztán amikor borul a bili, akkor kezdenek emberszámba venni.

    De ha megnézed ezt a játékot is, hány elmebeteg frissítés volt már, miközben a hibákat képtelenk javítani. Kérték/tük szépen, háborogtak/tunk, berágtak/tunk, és mit értünk el vele? Lesz.rták. Olyanok, mint a nyomtatóló. Se jobbra, se balra, csak előre. Kitalálnak valamit, ami mögött a profitszerzés az egyetlen szempont, és pont azok véleményét nem veszik figyelembe, akik élesben használják a játékot. Ettől kezdve pedig nincs miről beszélni. 2 lehetőség van. Vagy mindent elfogad az ember, küzd a "játékkal", és bosszankodik, vagy tudomásul veszi, hogy ez veszett fejsze nyele, és lelép. Nekem ez a véleményem.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 10.10.2014
    Sziasztok,akinek van kedve és ereje az újrakezdéshez,az regisztráljon be a nemzetközi szerverre.Ott még a régi opciók élnek.Tudom nehéz újra kezdeni,főleg 100 fölötti szinten, nem beszélve azokról akik sok pénzt öltek bele.
    Úgy gondolom,hogy fejlesztés helyett leépítik a felhasználókat,hisz ha kevesebb a felhasználó gyorsul a szerver.
    Olyan ez mint az áremelés,nem emelünk csak csökkentjük a darabszámot vagy a mennyiséget.

    Szia! :)

    Mivel a tesztelők táborához tartozik a magyar szerver, itt nincs vásárlási lehetőség. De mi van akkor, ha az "okosok" szerint ez beválik, és emiatt a többi szerverre is bedobják ezt az újítást?:confused: Akkor már oda sem lesz érdemes regisztrálni. :( Arról a közel 2 évnyi időről, amit én is beleraktam már a farmomba. Még egyszer biztosan nem kezdem előről sem itt, sem máshol. Akkor inkább hagyom a fenébe és töröltetem, nehogy kísértésbe essek, és újra valamikor vissznézzek, mit barmoltak még el. :(

    Üdv.: Zsuzsi
Ez a beszélgetés lezárult..