Főoldal Hungarian Archívum Szövetkezet (a)

Furcsa tagok

Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
szerkesztette ezt: 12.09.2014 itt: Szövetkezet (a)
parduc102 írta: »
Sziasztok!! szövetkezetet keresek kiléptem mert pasziv volt minden nap játszom aktív vagyok igaz csak 18 szinten vagyok még de igyekszem előre lépni.
parduc102
Előre is köszönöm.


szia
Csak helyesbítek: Én dobtalak ki, NEM A SZÖVI VOLT PASSZÍV,(ezt kikérem a tagok nevében) hanem te nem adtál még egy dollárt sem. Nálunk 7 szinttel jöttél 18-ig eljutottál az összes levelünkre még egy böffentés sem volt. Jól éltél nálunk, kihasználhattad a lehetőségeinket!
Megkértelek a kutatásba is tedd a kutatód, oda sem érkezett.

ennyi
Post edited by Verocskafarm (HU1) on

Hozzászólások

  • papageno (HU1)papageno (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 10.09.2014
    szia
    Csak helyesbítek: Én dobtalak ki, NEM A SZÖVI VOLT PASSZÍV,(ezt kikérem a tagok nevében) hanem te nem adtál még egy dollárt sem. Nálunk 7 szinttel jöttél 18-ig eljutottál az összes levelünkre még egy böffentés sem volt. Jól éltél nálunk, kihasználhattad a lehetőségeinket!
    Megkértelek a kutatásba is tedd a kutatód, oda sem érkezett.

    ennyi

    Nagyon helyes, gratulálok! Nálunk is megfordulnak az ilyen pofák, egyik szövibe sem kéne őket felvenni!
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 11.09.2014
    én inkább szégyellném magam mint hogy itt harsogjak.
    EZ EGY JÁTÉK!
    ezt sokan elfeledik és véresen komolyan veszik mintha a zsebükről lenne szó!
    az alacsony szintű játékosoknak szükségük van minden dollárra hogy fejlődni tudjanak,pofátlanság "megvágni" őket, pláne ha a "nagyok" nevetve kifizethetnek minden költséget...
    szia
    Csak helyesbítek: Én dobtalak ki, NEM A SZÖVI VOLT PASSZÍV,(ezt kikérem a tagok nevében) hanem te nem adtál még egy dollárt sem. Nálunk 7 szinttel jöttél 18-ig eljutottál az összes levelünkre még egy böffentés sem volt. Jól éltél nálunk, kihasználhattad a lehetőségeinket!
    Megkértelek a kutatásba is tedd a kutatód, oda sem érkezett.

    ennyi
    papageno3 írta: »
    Nagyon helyes, gratulálok! Nálunk is megfordulnak az ilyen pofák, egyik szövibe sem kéne őket felvenni!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.09.2014
    én inkább szégyellném magam mint hogy itt harsogjak.
    EZ EGY JÁTÉK!
    ezt sokan elfeledik és véresen komolyan veszik mintha a zsebükről lenne szó!
    az alacsony szintű játékosoknak szükségük van minden dollárra hogy fejlődni tudjanak,pofátlanság "megvágni" őket, pláne ha a "nagyok" nevetve kifizethetnek minden költséget...

    Szia! :)

    Ne haragudj, de nem voltunk ott, nem ismerünk minden körülményt, így bárki felett pálcát törni nem lehet. Nem tudhatjuk, hogy az ő szövetkezetük aranyban mennyire "erős". Gondolok itt arra, vannak-e abban a szövetkezetben olyan tagok, akik egyébként is használnak aranyat. Esetleg ők tudnának a kutatásban a kisebbeknek segíteni, oly módon, hogy helyettük arannyal befizetnek kutatót? Az adott kutatás hány főt kért? Tudták-e volna nélkülözni az alacsonyabb szintű játékos kutatóját? Milyen gyakran tud a szövetkezet kutatást indítani? Többek között ezekre a kérdésekre nem tudjuk a válaszokat, tehát véleményt ne is formáljunk addig.

    Abban persze egyet értek Veled, a kisebbeket ott segítsük, ahol tudjuk. :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 11.09.2014
    én inkább szégyellném magam mint hogy itt harsogjak.
    EZ EGY JÁTÉK!
    ezt sokan elfeledik és véresen komolyan veszik mintha a zsebükről lenne szó!
    az alacsony szintű játékosoknak szükségük van minden dollárra hogy fejlődni tudjanak,pofátlanság "megvágni" őket, pláne ha a "nagyok" nevetve kifizethetnek minden költséget...
    Szia Sajtosbanán!
    Szó sincs pofátlanságról, nagyon nincs igazad! A tagfelvétellel életbe lépett egy "szerződés" a feltételek ismeretében. Módjában áll kilépni bárkinek, akit "meg akarnak vágni", nem kell megvárni a kirúgást!
    A nagyok nem nevetne (sírva) kifizették kis szintű korukban azt a kutatást, aminek a haszna most az újaké is.
    Továbbá nevetve kifizetik ahelyett, aki azért VALAMIT tesz! (köszön, válaszol, azt ad, amit tud, ... szóval része a tagságnak!)
    A fenti gondolgodás miatt vélik sokan úgy, hogy "neked úgyis van" megfeledkezve arról, hogy nekik sem a nyuszi tojta, az aranyvásárláshoz pedig, - ami a kutató pótláshoz kell - végképp semmi köze másnak.
    Félreértés ne essék, mindenkinek érdeke a fejlődés, szeretnénk, ha lenne lehetőség dísszel, táppal, terménnyel segíteni a tagságot, de aki csak kapni szeretne, annak nincs joga passzívnak nevezni azt, aki MÁR nem ad.
    Igen, játék: Ha ideadod a labdát, megkapod a vonatot. Üzlet ez is.
    Elnézést az OFF-ért, de kiakadtam :mad:
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 11.09.2014
    szia
    el kellett volna azt is olvasni, amire reagáltam, és nem hangoskodni, ezt te tetted, nem én.Én csak megvédtem a szövit, akit passzivnak nevezett. Szépen el leveleztünk vele, de csak elfele működött, a kutatásaink révén szépen gyarapodott. Egy szót nem volt képes írni.
    Én és a többiek is az 1. szintről kezdtük, nem vásároltuk magunkat, de ha igy lenne ahhoz sem lenne senkinek semmi köze. És ahogy lentebb is olvastam, ez egy szövetség, mindenki segiti a szövit, hogy ő is gyarapodhasson általa. De sajnos újabban csak élősködőket találni, talán ezért is van hogy olyan sok szövi keres tagokat. A régi játékosok meg joggal várják, ha ők adnak a szövi részére az újak is tegyék, nem kérünk irreális dolgokat.
    köszönöm hogy elolvastátok. remélem nem baj hogy irtam
    én inkább szégyellném magam mint hogy itt harsogjak.
    EZ EGY JÁTÉK!
    ezt sokan elfeledik és véresen komolyan veszik mintha a zsebükről lenne szó!
    az alacsony szintű játékosoknak szükségük van minden dollárra hogy fejlődni tudjanak,pofátlanság "megvágni" őket, pláne ha a "nagyok" nevetve kifizethetnek minden költséget...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.09.2014
    én inkább szégyellném magam mint hogy itt harsogjak.
    EZ EGY JÁTÉK!
    ezt sokan elfeledik és véresen komolyan veszik mintha a zsebükről lenne szó!
    az alacsony szintű játékosoknak szükségük van minden dollárra hogy fejlődni tudjanak,pofátlanság "megvágni" őket, pláne ha a "nagyok" nevetve kifizethetnek minden költséget...

    sziasztok
    hát akkor nekem csak az a hozzáfűzni valóm lenne, hogy szégyellje magát az, kedves sajtosbanán, aki a másikon akar élősködni.
    mit gondolsz? a nagyok soha nem voltak kicsik? nekünk nem kellett megküzdeni azért, hogy nagyobb szintet érhessünk el? mi is befizettük a kutatásokat keservesen, beadtuk a tagdíjat megint csak keservesen, mert haladni kellett a szövinek. az, hogy nekünk nagyoknak több pénzünk van mostanra, kemény munkával értük el. nem nyavalyogtunk, hogy ugyan már..... valaki fizessen már helyettünk, mert neki több van.
    és szrtm legalább büszkék lehetünk rá, hogy saját erőnkből jutottunk idáig, nem pedig más verejtéke által.
    ez nem "megvágás", ahogy te nevezed. hanem dolgozz meg te is a jóért :) ne a sült galambra várj :)))))
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    Sziasztok,szép jó napot kívánok.
    Igazat adok a Liz652 és a többieknek,mi sem voltunk mindig magas szinten.Néha az összes dollárunk befizettük hogy egy kutatást eltudjunk indítani.Sajnos aki most lép be az csak a hasznot akarja leszedni.
    Mancinéni azért a csetet illik olvasni,és az is jó ha közli v.ki hogy bocsi pár napig nem leszek elérhető.Akkor nincs az illető kitéve.
    Nálunk minimum elvárás a reggeli és az esti köszönés.Minden a cheten van megbeszélve,ha viszek infót a fórumról azt is oda írom ki.Ha v.kinek jó ötlete van a gyorsabb haladásra azt is ott osztja meg.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    Sziasztok! :)

    Egyébként nektek is igazatok van "Csajok" (Évike, Verocska, Liz, Beth), mert valamikor Ti is, én is kicsiként kezdtük a szövetkezeti életet. És ahogy Beth írja, sokszor az utolsó párezer dollárunkat is befizettük, hogy kutatás indulhasson. Úgyhogy mindenki tudja, néha mennyire nem egyszerű sakkozni a dollárokkal kicsiként. Ebből a tapasztalatból kiindulva a volt szövetkezetemben azt csináltuk, ha nem volt szükség mindenki befizetésére, akkor a kicsiknek szóltunk, hogy magukra költsék, fejlődjenek, mert a projekthez, az eventhez jobb. Vagy ha valaki felajánlotta, befizetett helyette arannyal egy kutatót. Nálunk ez bevált, nem volt még hál' Istennek olyan, aki csak kihasználni akart volna bennünket. A soraitokat olvasva eddig nagy szerencsénk volt. :)

    Zsuzsi
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    Liz652 írta: »
    sziasztok
    hát akkor nekem csak az a hozzáfűzni valóm lenne, hogy szégyellje magát az, kedves sajtosbanán, aki a másikon akar élősködni.
    mit gondolsz? a nagyok soha nem voltak kicsik? nekünk nem kellett megküzdeni azért, hogy nagyobb szintet érhessünk el? mi is befizettük a kutatásokat keservesen, beadtuk a tagdíjat megint csak keservesen, mert haladni kellett a szövinek. az, hogy nekünk nagyoknak több pénzünk van mostanra, kemény munkával értük el. nem nyavalyogtunk, hogy ugyan már..... valaki fizessen már helyettünk, mert neki több van.
    és szrtm legalább büszkék lehetünk rá, hogy saját erőnkből jutottunk idáig, nem pedig más verejtéke által.
    ez nem "megvágás", ahogy te nevezed. hanem dolgozz meg te is a jóért :) ne a sült galambra várj :)))))

    én nem szégyenlem magam, imádok Rajtad élősködni :-D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    én nem szégyenlem magam, imádok Rajtad élősködni :-D

    ezt meg kell, hogy cáfoljam :)
    dolizol és fizetsz rendesen, mint ahogy ezért is fogsz :))))
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    hibás írás sorry
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    Sziasztok! :)

    Egyébként nektek is igazatok van "Csajok" (Évike, Verocska, Liz, Beth), mert valamikor Ti is, én is kicsiként kezdtük a szövetkezeti életet. És ahogy Beth írja, sokszor az utolsó párezer dollárunkat is befizettük, hogy kutatás indulhasson. Úgyhogy mindenki tudja, néha mennyire nem egyszerű sakkozni a dollárokkal kicsiként. Ebből a tapasztalatból kiindulva a volt szövetkezetemben azt csináltuk, ha nem volt szükség mindenki befizetésére, akkor a kicsiknek szóltunk, hogy magukra költsék, fejlődjenek, mert a projekthez, az eventhez jobb. Vagy ha valaki felajánlotta, befizetett helyette arannyal egy kutatót. Nálunk ez bevált, nem volt még hál' Istennek olyan, aki csak kihasználni akart volna bennünket. A soraitokat olvasva eddig nagy szerencsénk volt. :)

    Zsuzsi
    Szia Zsuzsi!
    Bizony, nagy szerencsétek volt! Tizen... szinttel csatlakoztam a szövinkhez, ahol a "legnagyobb" tag 30 körül járt. Nem volt drágára kutatott termék, segítő öreg róka, sem gazdag patrónus, így kivételezés sem.
    Most a kezdőket tudjuk segíteni, mentesíteni ahol csak lehet, de állandó létszámgondunk miatt a szükséges kutatók nehezen jönnek össze. Volt kezdő tagunk, - már haladó - aki első perctől állja a kutatót, elmondása szerint simán megteheti, nincs is tagdíj ügyben piszkálva, hiszen azt az arannyal ellentétben át tudjuk vállalni. Másnak viszont nem futja rá, "majd ha legalább fele olyan szinten leszek, mint ti" a kukoricázásra, projektre pedig nincs ideje, mert "nem a gép előtt élek".
    Engem ekkor kezd érdekelni, hogy miért is csatlakozott? Tán' csak nem potyázni? :rolleyes:
    Mostanra több hasonló élmény miatt gyakorlatilag feladtuk a tagkeresést, vagyunk, ahogy vagyunk, hagyjuk a piros pöttyös inaktívokat, pötyörészünk, magunknak :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    evike26742 írta: »
    Szia Zsuzsi!
    Bizony, nagy szerencsétek volt! Tizen... szinttel csatlakoztam a szövinkhez, ahol a "legnagyobb" tag 30 körül járt. Nem volt drágára kutatott termék, segítő öreg róka, sem gazdag patrónus, így kivételezés sem.
    Most a kezdőket tudjuk segíteni, mentesíteni ahol csak lehet, de állandó létszámgondunk miatt a szükséges kutatók nehezen jönnek össze. Volt kezdő tagunk, - már haladó - aki első perctől állja a kutatót, elmondása szerint simán megteheti, nincs is tagdíj ügyben piszkálva, hiszen azt az arannyal ellentétben át tudjuk vállalni. Másnak viszont nem futja rá, "majd ha legalább fele olyan szinten leszek, mint ti" a kukoricázásra, projektre pedig nincs ideje, mert "nem a gép előtt élek".
    Engem ekkor kezd érdekelni, hogy miért is csatlakozott? Tán' csak nem potyázni? :rolleyes:
    Mostanra több hasonló élmény miatt gyakorlatilag feladtuk a tagkeresést, vagyunk, ahogy vagyunk, hagyjuk a piros pöttyös inaktívokat, pötyörészünk, magunknak :)

    Szia!

    Ha valaki ilyen szinten nem hajlandó együttműködésre, akkor inkább keressen magának másik csapatot, ahol semmi sem történik, így neki se kell semmit csinálni. :) A piros pöttyöket nem hagynám. :) Hányan vagytok aktívak a jelenlegi 17 főből? Máshová betársulni nem gondoltatok még? Mert az a baj, hogy egy idő után kutatni sem tudtok már, ha a csapat egy része nem is fizeti a kutatókat. :(

    Jócskán belemerültünk, lehet Kapa át is emeli egy másik topikba az egészet. :) Ezekre a szövetkezetes gondokra véleményem szerint segítséget nyújthatna, ha normálisan lehetne társulni több szövetkezetnek is (összevonni aranyat, dollárt). Maximálisan érthető, hogy senki nem szeretné a már addig belerakott dolgait elhagyni és kilépni, hogy egy másikba átlépjen. Vagy azt kockáztatni, hogy nem tudnak a régiek és az újak együttműködni, és akkor hiába volt a társulás. Így viszont marad a rengeteg kisebb-nagyobb szövetkezet és a kínlódás.

    Zsuzsi
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    Szia!

    Ha valaki ilyen szinten nem hajlandó együttműködésre, akkor inkább keressen magának másik csapatot, ahol semmi sem történik, így neki se kell semmit csinálni. :) A piros pöttyöket nem hagynám. :) Hányan vagytok aktívak a jelenlegi 17 főből? Máshová betársulni nem gondoltatok még? Mert az a baj, hogy egy idő után kutatni sem tudtok már, ha a csapat egy része nem is fizeti a kutatókat. :(

    Jócskán belemerültünk, lehet Kapa át is emeli egy másik topikba az egészet. :) Ezekre a szövetkezetes gondokra véleményem szerint nagy segítséget nyújtana, ha normálisan össze lehetne társulni több szövetkezetnek is (összevonni aranyat, dollárt).

    Zsuzsi
    Már az első kirohanásomnak új topikot akartam nyitni, de hát itt volt az előzmény, most meg már mindegy.
    :D Maradnak a piroskák, ezen már túl vagyunk, minek kezdjük elölről a keresgélést? Reménytelen ilyen felhozatallal. Így sokkal kevésbé zavar, mintha zölden lennének passzívak. (Nálunk az aktivitás nem feltétlenül az adjálpénzt!)
    12-en jó kis csapat vagyunk, nekünk a szövi olyan, mint Virág elvtársnak a "narancs" : még ha kicsi is, savanyú is, de a mienk!!! :)
    Nem hajtunk, nem követelünk, bosszankodás helyett pedig játszunk. :D Rendben van ez így. :)
Sign In to comment.