Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Június 11-i frissítés megbeszélése: Kisebb változások

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 13.06.2014 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«1

Hozzászólások

  • Ákica2008Ákica2008 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 10.06.2014
    Arra vagyok kíváncsi, hogy a frissítés ideje alatt, amíg nem elérhető az oldal, addig az event ideje tovább fogy, vagy szünetel?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 10.06.2014
    Ákica2008 írta: »
    Arra vagyok kíváncsi, hogy a frissítés ideje alatt, amíg nem elérhető az oldal, addig az event ideje tovább fogy, vagy szünetel?

    Szia!

    Tovább fogy. Remélhetőleg nem lesz túl hosszú frissítés. :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.06.2014
    Jövő hétre várhatók az új díszek? Mit értünk itt a játékban tutorialon?
    Megoldható lenne, hogy a jobb oldalon a hajó érkezési vagy távozási ideje is látszódjon a virágfarmos idő alatt? Jelenleg húzogatom, hogy lássam az óráját, mikor érkezik újra... Tudom, holnap ez már lehetetlen, de később?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 10.06.2014
    Ádámmaci írta: »
    Jövő hétre várhatók az új díszek? Mit értünk itt a játékban tutorialon?
    Megoldható lenne, hogy a jobb oldalon a hajó érkezési vagy távozási ideje is látszódjon a virágfarmos idő alatt? Jelenleg húzogatom, hogy lássam az óráját, mikor érkezik újra... Tudom, holnap ez már lehetetlen, de később?

    Szia!

    Nem tudni ennyire előre mikor jönnek, majd kiderül ha eljön az ideje :)
    A tutorial az amit végigjátszol mikor regisztrálsz egy új farmot, mikor a játék megmutatja mit hol találsz, stb.

    A hajós ötletet továbbítom. Én egyébként a virágfarmon az oliva/citrusligetről szoktam megjegyezni mikor jön újra. Persze ez csak akkor működik ha reggel rögtön tele tudom pakolni a hajót a kertek aratásával együtt.
  • kzbt (HU1)kzbt (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 10.06.2014
    Sziasztok!! Elegem van a mellé beszélésből !!!! Valaki mondja már el mi a ro.... hadt életért csináltam meg a 35%-os pluszt az okleveleknél mert nem látom és nem értem hogy jöhet ki az amit a küldetés végén látok és kapok!!
    Lehet kicsit háborgok, de ha kapa azt mondta min. + 4 akkor....,.. 3 nem lehet!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 10.06.2014
    kzbt2 írta: »
    Sziasztok!! Elegem van a mellé beszélésből !!!! Valaki mondja már el mi a ro.... hadt életért csináltam meg a 35%-os pluszt az okleveleknél mert nem látom és nem értem hogy jöhet ki az amit a küldetés végén látok és kapok!!
    Lehet kicsit háborgok, de ha kapa azt mondta min. + 4 akkor....,.. 3 nem lehet!!!!!!!!!!!!!!!!

    Szia!

    +1-et mondtam, soha nem írtam olyat amit te írtál.
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Nem tudni ennyire előre mikor jönnek, majd kiderül ha eljön az ideje :)
    A tutorial az amit végigjátszol mikor regisztrálsz egy új farmot, mikor a játék megmutatja mit hol találsz, stb.

    A hajós ötletet továbbítom. Én egyébként a virágfarmon az oliva/citrusligetről szoktam megjegyezni mikor jön újra. Persze ez csak akkor működik ha reggel rögtön tele tudom pakolni a hajót a kertek aratásával együtt.

    Sziasztok !
    A hajós ötlethez a végéhez közeledő építkezést is jelezhetné a betakarítások alatt vagy ugyanott ás színnel a játék akkor nem kéne a kép az építkezésről.
  • kzbt (HU1)kzbt (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    +1-et mondtam, soha nem írtam olyat amit te írtál.

    Bocsi, félreértettem ! Azt hittem szintenként min +1, így logikus lenne, mert most így tök mindegy milyen szinten állsz a traktorral ugyan annyit kapsz!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    kzbt2 írta: »
    Bocsi, félreértettem ! Azt hittem szintenként min +1, így logikus lenne, mert most így tök mindegy milyen szinten állsz a traktorral ugyan annyit kapsz!

    Szia!

    %-ban van megadva a bónusz, nem konkrét számban, de a játék mindig felfelé kerekít, ezért van legalább +1 bónusz mindig.
    Nagyobb számoknál sokkal jobban látszik, mondjuk ha 50 bizonyítványt kapnál eredetileg, ott már 68-at kapsz, tehát +18 a bónusz.
  • Ede3 (HU1)Ede3 (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Folyik a frissítés :-)
  • NiikiiNiikii Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Én nem látom a hajónál azt az ablakot! Ez mért van?
  • minimanó21minimanó21 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Sziasztok!
    Én is így vagyok vele,semmilyen ablakot nem látok
  • TotedoTotedo Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Sziasztok!
    A frissítés óta nem tudok készletelemet betenni a projektekhez. Éppen összejött, mikor leállt a szerver, most meg nem sikerül. Ott van a zöld ikon, de hiába nyomkodom.
    Kérem segítsetek!
    Köszönöm
  • fulop9fulop9 Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Totedo írta: »
    Sziasztok!
    A frissítés óta nem tudok készletelemet betenni a projektekhez. Éppen összejött, mikor leállt a szerver, most meg nem sikerül. Ott van a zöld ikon, de hiába nyomkodom.
    Kérem segítsetek!
    Köszönöm

    Sziasztok!
    Nálunk sem tud senki sem készletelemeket betenni a projektekbe. :(
  • aprajafalva (HU1)aprajafalva (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Eltűnt a garázs .
  • kzbt (HU1)kzbt (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    %-ban van megadva a bónusz, nem konkrét számban, de a játék mindig felfelé kerekít, ezért van legalább +1 bónusz mindig.
    Nagyobb számoknál sokkal jobban látszik, mondjuk ha 50 bizonyítványt kapnál eredetileg, ott már 68-at kapsz, tehát +18 a bónusz.

    Köszi ! Még arra tudnál esetleg válaszolni, hogy miért van különbség az egyes küldetések oklevél db számai között ugyanolyan helyezés esetén?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Úgy látom, a mostani frissítésbe még mindig nem fért bele az, hogy az Almástáska eladást a Pékségnél történő kattintással el lehessen végezni :(
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Porrima írta: »
    Úgy látom, a mostani frissítésbe még mindig nem fért bele az, hogy az Almástáska eladást a Pékségnél történő kattintással el lehessen végezni :(
    Én úgy szoktam eladni, hogy mikor felugrik a "csűr megtelt" ablak, akkor a kis plusz jellel egyel megnövelem a felkínált mennyiséget. És ezek után minden simán működik.
  • dagikám8 (HU1)dagikám8 (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Sziasztok!
    A garázsról és a traktorokról szeretnék leirást olvasni, de nem találom.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    dagikám82 írta: »
    Sziasztok!
    A garázsról és a traktorokról szeretnék leirást olvasni, de nem találom.

    szia
    itt találhatsz róla leírást:
    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?22316-Friss%C3%ADt%C3%A9s-m%C3%A1jus-21-%C3%A9n-G%C3%A9pes%C3%ADt%C3%A9s
  • fehérnyusz2fehérnyusz2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Az ínyenc farmon nem lehet begyűjteni a süteményeket az utolsó frissítés óta valaki tud ebben segíteni?
  • sanyika1978sanyika1978 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Sziasztok,hat én nem vettem észre a frissítésből semmit. Azt azonban igen,hogy rendre hiába csinálok küldetést egy hét kihagyás után,folyton sokkal magasabb szintüekkel tesz egy csoportba a gép. Most is az én 65 szintem mellé még bejött egy: 78,79,109,111 és 114 szintű játékos. Hetenként veszit az ember 10%ot,és még nem is csinál küldetést,akkor ez hogy lehet?
  • enjoy35 (HU1)enjoy35 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Sziasztok! 52-es szinten vagyok és nem tudok keverőüzemet venni! A hajó meg állandóan az olívabogyót kéri tőlem!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Az ínyenc farmon nem lehet begyűjteni a süteményeket az utolsó frissítés óta valaki tud ebben segíteni?

    Amikor felugrik hogy add el, akkor növeld meg 1-gyel azt a mennyiséget, amit felkínál és el fogja adni.
    Én sem érzek semmit a frissítésből, és nem látom a hajónál sem a raktárkészletet.

    51-es szinttől lehet venni keverőüzemet, és az olivást is. Persze terület és ember kell hozzá.
  • kzbt (HU1)kzbt (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    dagikám82 írta: »
    Sziasztok!
    A garázsról és a traktorokról szeretnék leirást olvasni, de nem találom.
    Én is!hahahahaha mert rövid volt az üzi!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    kzbt2 írta: »
    Én is!hahahahaha mert rövid volt az üzi!!!

    sziasztok
    a 21-es hsz-ben adtam linket hozzá :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    hunkeldon írta: »
    Én úgy szoktam eladni, hogy mikor felugrik a "csűr megtelt" ablak, akkor a kis plusz jellel egyel megnövelem a felkínált mennyiséget. És ezek után minden simán működik.

    Jó tipp. ki fogom próbálni, köszi.

    U.i.: Kipróbáltam, működik a módszer.
  • Ede3 (HU1)Ede3 (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Félig raktam meg a hajót, szépen elment és visszajött ugyanúgy félig rakva. Makacs lett. Csak azt nem raktam rá, amit nem akartam. Még kevés a mandulám, úgy gondoltam akkor nem akarom eladni, mert jó az nekem sütibe. Most berakodtam azt is, remélem üresen jön vissza legközelebb...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 12.06.2014
    Ede3 írta: »
    Félig raktam meg a hajót, szépen elment és visszajött ugyanúgy félig rakva. Makacs lett. Csak azt nem raktam rá, amit nem akartam. Még kevés a mandulám, úgy gondoltam akkor nem akarom eladni, mert jó az nekem sütibe. Most berakodtam azt is, remélem üresen jön vissza legközelebb...

    Rögtön utána jött vissza, vagy 6 óra elteltével félig megpakolva, és kérte a másik felét a rakománynak?
  • almesterkealmesterke Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 12.06.2014
    Ádámmaci írta: »
    Rögtön utána jött vissza, vagy 6 óra elteltével félig megpakolva, és kérte a másik felét a rakománynak?
    Betartotta a 6 órás menetidőt és akkor kérte az elmaradt rakományt.
Ez a beszélgetés lezárult..