Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 16-i frissítés megbeszélése: Izgalmasabb átváltás

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 22.09.2013 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«13

Hozzászólások

  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Aranyat dollárra,mikor dollárból van sok. Dollár kellene aranyra váltani az lenne az izgalmas.

    Sajnos a t lemaradt.
  • zsozirisz2zsozirisz2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Ezt már én is gondoltam, de még nem találkoztam ilyen ajánlattal.
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    zsozirisz2 írta: »
    Ezt már én is gondoltam, de még nem találkoztam ilyen ajánlattal.

    Abból a játék üzemeltetőjének nincs haszna, így ilyen ajánlat (szerintem) nem lesz.
  • Lacimci2Lacimci2 Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Ez megint azoknak lesz jó akik sok lóvét költenek a játékra!
    :(
    Dollárt, aranyra az lenne igazán izgis! 150 másodpercig!
    :D
    De ez csak álom!
    :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Azt olvasom ki a fejlesztésből, hogy újfajta ajánlat, ami lehet nem is dollár-arany dolog lesz, hanem más...de majd eldől hétfőn.
  • zsemle69zsemle69 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Inkább olyat kellene kitalálni hogy szövetkezeten belül az egyik a másiknak tudjon adni a cuccaiból pl trágya humusz takarmány stb. :D
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    Az isgalmas lenne, ha néha lehetne dollárt is aranyra vátani.

    Én azt is vártam a Prime Day-tól, hogy nem csak 50 ezer aranyért ad aranybánya engedélyt, hanem olyan is lesz, hogy 10.000-ért ad 5 db aranybánya engedélyt. Abba még be is szállnék, pláne, ha 1 sms-el meg lehetne úszni. Olyan kártyám nincs, amivel fizetni lehetne aranyért, ezért eszembe sem jut, hogy 50.000-et vegyek.
  • lencsilány (HU1)lencsilány (HU1) Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    Köles írta: »
    Az isgalmas lenne, ha néha lehetne dollárt is aranyra vátani.

    Én azt is vártam a Prime Day-tól, hogy nem csak 50 ezer aranyért ad aranybánya engedélyt, hanem olyan is lesz, hogy 10.000-ért ad 5 db aranybánya engedélyt. Abba még be is szállnék, pláne, ha 1 sms-el meg lehetne úszni. Olyan kártyám nincs, amivel fizetni lehetne aranyért, ezért eszembe sem jut, hogy 50.000-et vegyek.

    Sziasztok!

    Aranyvevős kártyám sajnos nekem sincs,sms-sel pedig irreálissan kevesebbet ad.
    Ezért nem vásárolok már aranyat.Jó ötletnek tartanám,hogy legalább a Prime Day alkalmával
    megemelnék jobban a kapott arany összegét.Sokkal többen kapnának a telójuk után:)
  • szamoca2013 (HU1)szamoca2013 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    Szomorúan látom,hogy a levelezés megint nem kerül javításra :(( pedig a célba nem érkezett levelek nagyon sok konfliktus helyzetet szülhetnek,főleg a csapatmunka megbeszélésnél!!
  • BodonyBodony Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    zsemle69 írta: »
    Inkább olyat kellene kitalálni hogy szövetkezeten belül az egyik a másiknak tudjon adni a cuccaiból pl trágya humusz takarmány stb. :D
    Ez nem is lenne rossz dolog mert akinek sok van tudna segíteni a társain.
    Remélem ez is eljön 1X
    csak ki kell várni.
  • ArilkaArilka Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    Inkább azt kellene megoldani, hogy a projektekhez beadott készletelem mennyiséget lehessen összedobni, csapatmunkáról van szó, de mégis egy embernek kell összegyűjtse pl az 1800 jegyet, ami nem egy nap és nem is egy hét.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    Szomorúan látom,hogy a levelezés megint nem kerül javításra :(( pedig a célba nem érkezett levelek nagyon sok konfliktus helyzetet szülhetnek,főleg a csapatmunka megbeszélésnél!!

    Szia,

    írtam már másik témában, leírom ide is, hogy azt a választ kaptam hogy akinek nem érkezik meg egy levél az írjon a supportnak és ők megnézik mi lehet a gond.
    Arilka írta: »
    Inkább azt kellene megoldani, hogy a projektekhez beadott készletelem mennyiséget lehessen összedobni, csapatmunkáról van szó, de mégis egy embernek kell összegyűjtse pl az 1800 jegyet, ami nem egy nap és nem is egy hét.

    Szia,

    jelezve lett már régebben ez az ötlet, ahogy az is hogy a projekteknél lehessen látni ki mennyit tesz hozzá.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    Kapa, itt is arany-dollár átváltás lesz, vagy valami más? Vagy bármit amit termelünk, azt lehet kedvezőbben átváltani dollárra? (pl. 100 röfi 1000 dollár) Azt írtad ha elfogadod az ajánlatot azonnal jóváíródik a dollár a számlámon...
    Illetve, hogy át lehet ugrani az ajánlatokat és azt vettem ki belőle, hogy fizetni kell, ha nem akarok ott ülni és kivárni a 150 másodperceket...
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    Ádámmaci írta: »
    Kapa, itt is arany-dollár átváltás lesz, vagy valami más? Vagy bármit amit termelünk, azt lehet kedvezőbben átváltani dollárra? (pl. 100 röfi 1000 dollár) Azt írtad ha elfogadod az ajánlatot azonnal jóváíródik a dollár a számlámon...
    Illetve, hogy át lehet ugrani az ajánlatokat és azt vettem ki belőle, hogy fizetni kell, ha nem akarok ott ülni és kivárni a 150 másodperceket...

    Szia,

    igen, valószínűleg ugyanaz lesz a lényege az eventnek. Átugrás meg szokás szerint aranyba kerül.
  • KenderkócKenderkóc Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    Örömmel látnánk egy olyan módosítást is, hogy az épületek fejlesztése és a termelés átugrásakor megerősítést kérne a játék, mert a program megakadásakor (lagoláskor) előfordul a véletlen klikkelés és ilyenkor hiába figyelmes az ember nem védhető ki a rossz kattintás.
  • ivanfamilyivanfamily Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    Egy olyan újítást nem lehetne bevezetni, hogy egyszerre több építkezést lehessen csinálni? Mondjuk a három farmon egyet-egyet.
  • zazo2zazo2 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 14.09.2013
    ivanfamily írta: »
    Egy olyan újítást nem lehetne bevezetni, hogy egyszerre több építkezést lehessen csinálni? Mondjuk a három farmon egyet-egyet.
    Sziasztok.

    A farmonkénti, legalább 1-1 építést/fejlesztést egyidőben, Én is és szerintem másokis szívesen támogatnák.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 14.09.2013
    zazo2 írta: »
    Sziasztok.

    A farmonkénti, legalább 1-1 építést/fejlesztést egyidőben, Én is és szerintem másokis szívesen támogatnák.

    Ez a "fejlesztés" csökkentené az aranyvásárlást, ezért kizárt, hogy bevezessék. Az építkezések gyorsítását arannyal tudod megtenni. Ez van. Nekem sem tetszik egyébként...
  • jutka1960 (generic1)jutka1960 (generic1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 15.09.2013
    Kenderkóc írta: »
    Örömmel látnánk egy olyan módosítást is, hogy az épületek fejlesztése és a termelés átugrásakor megerősítést kérne a játék, mert a program megakadásakor (lagoláskor) előfordul a véletlen klikkelés és ilyenkor hiába figyelmes az ember nem védhető ki a rossz kattintás.
    Igen, ezt én is nagyon szeretném, már kétszer beleszaladtam ebbe a csapdába.
  • pekog (HU1)pekog (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    Az vajon normális, hogy frissítés óta a malmon állandóan megy a kerék? Ha őröl akkor is, ha végzett akkor is. Sőt ha az animációt kikapcsolom akkor is megy... Ez nem jött be...
  • szomorú világ (HU1)szomorú világ (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    Nálam is mozog a malom, pedig az animáció ki van kapcsolva. Eléggé zavaró a malomnak ez az oldalirányú mozgása...
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    maria982 írta: »
    Nálam is mozog a malom, pedig az animáció ki van kapcsolva. Eléggé zavaró a malomnak ez az oldalirányú mozgása...

    Ugyan ez a bajom. Kérem azt sürgősen javítani, roppant idegesítő. :(
  • -Evita30-Evita30 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    pekog írta: »
    Az vajon normális, hogy frissítés óta a malmon állandóan megy a kerék? Ha őröl akkor is, ha végzett akkor is. Sőt ha az animációt kikapcsolom akkor is megy... Ez nem jött be...
    maria982 írta: »
    Nálam is mozog a malom, pedig az animáció ki van kapcsolva. Eléggé zavaró a malomnak ez az oldalirányú mozgása...

    Sziasztok!

    Nálam is pörgött és mozgott jobbra-balra a malom annak ellenére, hogy ki volt kapcsolva az animáció. Kapcsoljátok újra be az animációt és megint ki. Nálam ez megoldotta a problémát, már nem pörög és nem mozog.
  • AmadeAmade Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    Hát az event diszitő már hátul van csak épen nem engedi kirakni.Azt írja ki ez a müvelet nem lehetséges.
    Drága kappa utána tudnál nézni hogy miért van ez??
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    Nálam eddig ment az animáció, de most kikapcsoltam...a malom is megállt.
  • bikapete25bikapete25 Bejegyzések: 149
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    Már másik topicban én is leírtam ezt a problémát, csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem kell kényszeresen mindent megváltoztatni. Ez a változtatás rossz, zavaró!
  • ElvinElvin Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    Érdekes, ha bekapcsolom és utánna kikapcsolom az animációt akkor a malom is megál.
  • tündérzozi2tündérzozi2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    -Evita30 írta: »
    Sziasztok!

    Nálam is pörgött és mozgott jobbra-balra a malom annak ellenére, hogy ki volt kapcsolva az animáció. Kapcsoljátok újra be az animációt és megint ki. Nálam ez megoldotta a problémát, már nem pörög és nem mozog.

    Köszönjük a tanácsot, kipróbáltam és már nem mozog ide-oda.
  • enolk2enolk2 Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    Cijasztok!
    Jópofa a három tábla a farm mellett, de mire jó? ...ok, átváltani a farmok közt, de semmivel sem gyorsabb mint a mellette lévő "következő betakarítás-os" panelre ha nyomok.
    Ha jól láttam elvileg a bányának lenne valami új animációja, szerintem nincs neki.
    Engem legjobban ez az új BOLYHOS KEDVENC-es story érdekelne a legjobban! Mi ez? Mikor lesz?
    enolk
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 16.09.2013
    enolk2 írta: »
    Engem legjobban ez az új BOLYHOS KEDVENC-es story érdekelne a legjobban! Mi ez? Mikor lesz?
    enolk

    Vélhetően a következő frissítésnél...ennél fixebbet nem hiszem, hogy tud bárki...a szerencsekerekes hír pl. több hétig volt kint, mire megvalósult :)
Ez a beszélgetés lezárult..