Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: A tervező

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 18.06.2014 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«138

Hozzászólások

  • Giffid (HU1)Giffid (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Szia Kapa333!
    Az hogy nagyon rövid ideig marad az építőmester mit takar? Mert ha vki dolgozik éppen akkor neki nem leszesélye kihasználni sajnos... :(
    Szép napot!
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Izgalmasan hangzik...remélem gyakori vendég lesz az építőmester (és lesz is mindig elég pénzem rá, hogy fejlesszek valamit) ;)
  • Magányos FarkasMagányos Farkas Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Ami a számomra kérdéses maradt és sokadik olvasatra sem találtam még utalast sem rá:

    - Az építőmester egy épület szintet ad (pl tehenészet 6. szint), vagy csak 1 épületet tudunk 1 újabb szinttel emelni?

    Minden esetre elég érdekesen hangzik a leírás.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Számomra az is kérdés mennyibe fog kerülni az újabb szint felhúzása, illetve a házaknál hogyan változik a boldogságpont minuszba.

    Én olvasatomban amikor megy az event, akkor bármelyiket lehet fejleszteni, de mivel kevés ideig lesz az event, és a fejlesztési idő meg általában hosszú, így szerintem max. 1 épületre lesz lehetőség, ha van elég pénzünk rá.

    Többen jelezték a tejgazdaság magasabb szintre fejleszthetőségét. Csak a főfarmon lehet majd fejlesztgetni?....
  • szafira3szafira3 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Ez csodálatos lesz ha a csürt tudjuk fejlesztení csak jó volna tudni mennyivel fog nagyob tárhelyet biztositani és mennyiért?
  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Ádámmaci írta: »
    Számomra az is kérdés mennyibe fog kerülni az újabb szint felhúzása, illetve a házaknál hogyan változik a boldogságpont minuszba.

    Én olvasatomban amikor megy az event, akkor bármelyiket lehet fejleszteni, de mivel kevés ideig lesz az event, és a fejlesztési idő meg általában hosszú, így szerintem max. 1 épületre lesz lehetőség, ha van elég pénzünk rá.

    Többen jelezték a tejgazdaság magasabb szintre fejleszthetőségét. Csak a főfarmon lehet majd fejlesztgetni?....


    Szia!
    Az tényleg nagyon gáz, ahogy a tejgazaság most működik.:mad:
    Nagy csalódás, hogy azt nem lehet fejleszteni. :(
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    heyjude írta: »
    Szia!
    Az tényleg nagyon gáz, ahogy a tejgazaság most működik.:mad:
    Nagy csalódás, hogy azt nem lehet fejleszteni. :(

    Sziasztok,

    pedig jeleztem már korábban :)
    Most viszont sajnos csak a hivatalosban szereplő épületeket lehet fejelszteni.

    Pontosabb infókat, adatokat az új szintekről és sem tudok, csak annyit amit a hivatalosba is kiírtam.
  • Magányos FarkasMagányos Farkas Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    heyjude írta: »
    Szia!
    Az tényleg nagyon gáz, ahogy a tejgazaság most működik.:mad:
    Nagy csalódás, hogy azt nem lehet fejleszteni. :(

    Merem remélni, hogy ez csak az első lépés.
    Az öreg Steve bemutatkozó munkája és ha bedolgozza magát, további épületeket is vállal :)
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok,

    pedig jeleztem már korábban :)
    Most viszont sajnos csak a hivatalosban szereplő épületeket lehet fejelszteni.

    Pontosabb infókat, adatokat az új szintekről és sem tudok, csak annyit amit a hivatalosba is kiírtam.
    Kapa égyszíves jelezd már a fejlesztők felé, hogy a díszekkel is kezdjenek valamit.
    Korlátozott a hely, és ha az épület fejlesztéseknél a boldogság szint ilyen ütemben romlik, nagyon sokan abbahagyják a játékot. Hiába csinálsz több eventet, ha annak a jutalma nem nő, és nincs mit lecserélned már.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Féltelek írta: »
    Kapa égyszíves jelezd már a fejlesztők felé, hogy a díszekkel is kezdjenek valamit.
    Korlátozott a hely, és ha az épület fejlesztéseknél a boldogság szint ilyen ütemben romlik, nagyon sokan abbahagyják a játékot. Hiába csinálsz több eventet, ha annak a jutalma nem nő, és nincs mit lecserélned már.

    Azért várjuk meg mit hoz a fejlesztés :)
    A kerítést és kaputis lehet fejleszteni, ezek mind adni fognak kis plusz boldogságot gondolom. És ha a házak fejleszthetőek lesznek akkor pár ház fölöslegessé válik, azok helyére mehet dísztárgy :)
  • eduka68eduka68 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Ázsia eventnél emelve lett a daruk száma:-( Szerintem ezt az 1000 db-t is épp elég összeszedni, mivel 90%-ban csak a malom ad!Inkább csökkenti kellett volna! A vetett rizs 8 alkalomból egyszer adott darut!
  • Magányos FarkasMagányos Farkas Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Kapa333 írta: »
    Azért várjuk meg mit hoz a fejlesztés :)
    A kerítést és kaputis lehet fejleszteni, ezek mind adni fognak kis plusz boldogságot gondolom. És ha a házak fejleszthetőek lesznek akkor pár ház fölöslegessé válik, azok helyére mehet dísztárgy :)

    Nem hiszem, hogy fölöslegessé válnának a házak. Hiszen ha jól sejtem az újabb szintek, újabb embereket is igényelnek majd, így kelleni fog a ház.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    eduka68 írta: »
    Ázsia eventnél emelve lett a daruk száma:-( Szerintem ezt az 1000 db-t is épp elég összeszedni, mivel 90%-ban csak a malom ad!Inkább csökkenti kellett volna! A vetett rizs 8 alkalomból egyszer adott darut!

    Csak a következő eventnél lesz változás, és csak a frissítés után fog többet adni majd a rizs is. Elvileg könnyen teljesíthető lesz.
    Nem hiszem, hogy fölöslegessé válnának a házak. Hiszen ha jól sejtem az újabb szintek, újabb embereket is igényelnek majd, így kelleni fog a ház.

    Á, tényleg, ezt nem vettem számításba.
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    eduka68 írta: »
    Ázsia eventnél emelve lett a daruk száma:-( Szerintem ezt az 1000 db-t is épp elég összeszedni, mivel 90%-ban csak a malom ad!Inkább csökkenti kellett volna! A vetett rizs 8 alkalomból egyszer adott darut!

    Nem volt olyan egyszerű 1000 db darut összeszedni. Szerintem inkább nehezítették azzal hogy a duplájára emelték.
  • Magányos FarkasMagányos Farkas Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    eduka68 írta: »
    Ázsia eventnél emelve lett a daruk száma:-( Szerintem ezt az 1000 db-t is épp elég összeszedni, mivel 90%-ban csak a malom ad!Inkább csökkenti kellett volna! A vetett rizs 8 alkalomból egyszer adott darut!
    Kapa333 írta: »
    Csak a következő eventnél lesz változás, és csak a frissítés után fog többet adni majd a rizs is. Elvileg könnyen teljesíthető lesz.

    Én ezt nem igazán tudom elhinni, már megbocsáss.
    Írja ugyan a hivatalos, de a rizs még így is problémás.
    Könnyen lehet, hogy kiemelten ad, de a készletek, amit kapsz az event alatt és meg is marad (hisz feladat is kéri, hogy vess).
    Ha ki akarod használni akkor ez ismét arany, és nem kevés. :(
    Remélem ugyanakkor, hogy neked lesz igazad és egyéb területek is jobban dobálnak. Akkor valóban könnyebb lehet.

    ui: A többi eventnél is átdolgozzák, vagy csak az Ázsiát?
    Legalább ugyanolyan ritka a szentjános is.
  • pekog (HU1)pekog (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 05.09.2013
    Az kimaradt vagy csak én nem látom, hogy ha fejlesztem pl a farmházat, akkor gondolom több ember több dísztárgy....
  • Giffid (HU1)Giffid (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 06.09.2013
    Hali!
    Tejgazdaságnál és pékségnél nem kellene újabb szint, elég lenne ha a fejlesztő tudna számolni...
    Ugyanis a max termelhető mennyiség (nekem 2-ik szintű tejgazdaságnál)200 db lenne, de 98 tejszín a max termelhető...
  • ArilkaArilka Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 06.09.2013
    Kapa, lehet tudni mennyi ideig fog tartani az event? Ez is 24 órás lesz, mint a Szerencsekerék?
  • -Evita30-Evita30 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 06.09.2013
    -Evita30 írta: »
    Sziasztok!

    Egy másik probléma részbe már írtam a gondunkat, ami nem egyedi eset, ahogy előttem is megjegyezték, de az archívumba került. Így újra megkérdezem, hogy várható-e javulás a levelező rendszerrel kapcsolatban. Azt már meg sem kérdezem, hogy a csoportos üzenetekkel lehet e valamit kezdeni, hogy mindenki mindent megkapjon, mert az már elég régóta fennálló probléma. Viszont egy ideje már a privát levelek sem mindig érkeznek meg a címzetthez. Nem egyszer fordult már elő velünk, hogy a küldőnél bekerült az elküldött levelekbe, de a címzett nem kapta meg. Lehetne ezzel kezdeni valamit, vagy ez is marad így, mint ahogy a csoportos üzik megérkezésének problémája?
    Köszönöm előre is a választ!

    Már nem tudom hova írjam, hogy valami választ kapjak. :( Sajnos a frissítés hiba javításaiban nem szerepel a levelezés javítása, úgyhogy valószínűleg ezzel most nem kezdenek semmit. De várható talán valamikor a jövőben?

    Köszönöm a választ!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 06.09.2013
    -Evita30 írta: »
    Már nem tudom hova írjam, hogy valami választ kapjak. :( Sajnos a frissítés hiba javításaiban nem szerepel a levelezés javítása, úgyhogy valószínűleg ezzel most nem kezdenek semmit. De várható talán valamikor a jövőben?

    Köszönöm a választ!

    Szia,

    pontosan mi a baj a levelezéssel?
  • -Evita30-Evita30 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 06.09.2013
    Kapa333 írta: »
    Szia,

    pontosan mi a baj a levelezéssel?
    -Evita30 írta: »
    Sziasztok!

    Egy másik probléma részbe már írtam a gondunkat, ami nem egyedi eset, ahogy előttem is megjegyezték, de az archívumba került. Így újra megkérdezem, hogy várható-e javulás a levelező rendszerrel kapcsolatban. Azt már meg sem kérdezem, hogy a csoportos üzenetekkel lehet e valamit kezdeni, hogy mindenki mindent megkapjon, mert az már elég régóta fennálló probléma. Viszont egy ideje már a privát levelek sem mindig érkeznek meg a címzetthez. Nem egyszer fordult már elő velünk, hogy a küldőnél bekerült az elküldött levelekbe, de a címzett nem kapta meg. Lehetne ezzel kezdeni valamit, vagy ez is marad így, mint ahogy a csoportos üzik megérkezésének problémája?
    Köszönöm előre is a választ!

    Ebben ott a probléma, amit már két problémás témában írtam, de a lényeg:
    Azt már meg sem kérdezem, hogy a csoportos üzenetekkel lehet e valamit kezdeni, hogy mindenki mindent megkapjon, mert az már elég régóta fennálló probléma. Viszont egy ideje már a privát levelek sem mindig érkeznek meg a címzetthez. Nem egyszer fordult már elő velünk, hogy a küldőnél bekerült az elküldött levelekbe, de a címzett nem kapta meg.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 06.09.2013
    -Evita30 írta: »
    Ebben ott a probléma, amit már két problémás témában írtam, de a lényeg:
    Azt már meg sem kérdezem, hogy a csoportos üzenetekkel lehet e valamit kezdeni, hogy mindenki mindent megkapjon, mert az már elég régóta fennálló probléma. Viszont egy ideje már a privát levelek sem mindig érkeznek meg a címzetthez. Nem egyszer fordult már elő velünk, hogy a küldőnél bekerült az elküldött levelekbe, de a címzett nem kapta meg.

    Hétfőn rákérdezek, nem hallottam eddig ilyen hibáról.
  • -Evita30-Evita30 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 06.09.2013
    Kapa333 írta: »
    Hétfőn rákérdezek, nem hallottam eddig ilyen hibáról.

    Köszönöm szépen! :)

    Egyébként az archívumba került gondok a játékal témában a 490-es bejegyzés egy másik játékosé, és az enyém a 497-es.
  • enolk2enolk2 Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 07.09.2013
    Hello mindenki!
    Másnak is feltűnt, ahogy állítottak az Ázsiai event 6. feladatán kicsit fordítva sült el?!
    Ezt úgy értem, nehezebb lett...szinte semmi nem ad darukat! Bármit vetek vagy szedem le az állatokat és nem kapok semmit :( de tényleg nulla. Már kiléptem meg vissza, frissítettem is és nem lett jobb. Csak én vagyok most vele ilyen szerencsétlen?
    enolk
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 07.09.2013
    enolk2 írta: »
    Hello mindenki!
    Másnak is feltűnt, ahogy állítottak az Ázsiai event 6. feladatán kicsit fordítva sült el?!
    Ezt úgy értem, nehezebb lett...szinte semmi nem ad darukat! Bármit vetek vagy szedem le az állatokat és nem kapok semmit :( de tényleg nulla. Már kiléptem meg vissza, frissítettem is és nem lett jobb. Csak én vagyok most vele ilyen szerencsétlen?
    enolk

    Szia,

    a frissítés csak jövő héten hétfőn lesz, tehát csak a következő ázsiás eventnél lesz változás.
  • enolk2enolk2 Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 07.09.2013
    Kapa333 írta: »
    Szia,

    a frissítés csak jövő héten hétfőn lesz, tehát csak a következő ázsiás eventnél lesz változás.
    Köszi akkor, csak szimplán vagyok szerencsétlen most vele :D
  • Schmidtvali2Schmidtvali2 Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 07.09.2013
    enolk2 írta: »
    Hello mindenki!
    Másnak is feltűnt, ahogy állítottak az Ázsiai event 6. feladatán kicsit fordítva sült el?!
    Ezt úgy értem, nehezebb lett...szinte semmi nem ad darukat! Bármit vetek vagy szedem le az állatokat és nem kapok semmit :( de tényleg nulla. Már kiléptem meg vissza, frissítettem is és nem lett jobb. Csak én vagyok most vele ilyen szerencsétlen?
    enolk
    Szia!
    Többször olvastam már a fórumon, most én is megírom:)
    A témaeventeknél az utolsó feladatot mindig csirketápgyártással csinálom meg. Hiába írják, hogy minden ad, igazából a malom+siló+komposztáló hármasból jönnek tömegével a felröppenők. Itt is csak úgy ,ha max.-on járatod őket. Ha sok lesz a csirketáp, akkor eladom. Csak egy tipp, de próbáld ki, hátha szerencséd lesz vele.
    Sok sikert:)
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 07.09.2013
    Lehet azt tudni, hogy az egyszerű házakat csak a főfarmon lehet majd fejleszteni? Vagy a másik farmokon is?

    Köszi
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 07.09.2013
    csibepatak írta: »
    Lehet azt tudni, hogy az egyszerű házakat csak a főfarmon lehet majd fejleszteni? Vagy a másik farmokon is?

    Köszi

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?13943-Friss%C3%ADt%C3%A9s-szeptember-9-%C3%A9n-Az-%C3%A9p%C3%ADt%C5%91mester&p=117173#post117173
  • vm12vm12 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 08.09.2013
    Kapa333 írta: »
    Hétfőn rákérdezek, nem hallottam eddig ilyen hibáról.

    A levelezés nálunk is problémás. Gyakran a chaten derül ki hogy a társaság 1/3-a nem kapta meg a levelet.

    Illetve van egy ezzel kapcsolatos új problémám is: nem lehet kimásolni a már elküldött levél szövegét. Eddig ki lehetett, és újra tudtam küldeni (pl ha az illető nem kapta meg), most irhatom újra előröl, úgy, hogy kiférjen a szűkös karakterszámra, és ne tartalmazzon olyan "csúnya" szavakat, mint terMOFOld :-)
    De az is elég, ha lenne olyan funkció, hogy továbbküldés...

    előre is köszi
    vm
Sign In to comment.