Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Meseidő

1517

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Aggodalomra semmi ok, akinek gondja volt a Békakirály kútjával írjon a supportnak, és visszakapja a pénzét.:)

    Köszönjük, nem elégedetlenkedünk, mert biztos többeknek ez is nagyon sok segítség! Bár a boldogságpont jobb lett volna. :( De tudom, nem rajtad múlik.
  • Kittibaba2Kittibaba2 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Aggodalomra semmi ok, akinek gondja volt a Békakirály kútjával írjon a supportnak, és visszakapja a pénzét.:)

    Ez így igen csak meg van bonyolítva. Egyszerűbb lenne vissza állítani úgy ahogy volt. Support-nak is kevesebb munkája lenne ezzel a problémával meg mindenki meg lenne elégedve :)
  • Zsó311 (HU1)Zsó311 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sziasztok,

    Nagyon szuperek az újítások, viszont a legutóbbi frissítés óta a betakarítást, nem tudom betakarítani. Reggel, még jó volt. Jó lenne, ha vissza tudnátok tenni ezt a funkciót újra.

    Üdv:

    Az Étteremnél,KÉSZ a legszebb villa, de nem tudom, érvényesíteni!!!
    A Farmon, a tej - búza beragadt, nem szedi le!!!
    A tojást sem szedi le!!!
  • bela54 (HU1)bela54 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Várjuk a további lenyúlásokat!!!!
  • DavidRS4DavidRS4 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Kittibaba2 írta: »
    Ez így igen csak meg van bonyolítva. Egyszerűbb lenne vissza állítani úgy ahogy volt. Support-nak is kevesebb munkája lenne ezzel a problémával meg mindenki meg lenne elégedve :)

    Már csak azért sem lenne egyszerűbb, mert valószínű már van aki megvette 30 ezerért 20 boldogsággal. Ez sajnos így alakult, én is benéztem, de ha tényleg visszaadják azt a 25 ezret, akkor minden oké. Előfordul sajnos ilyen, ők is hibázhatnak.
  • reer (HU1)reer (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Most mindenki egyesével irogasson,nem kellet volna az embereket hülyére venni és akkor nem lenne ilyen gond !!!
  • Slowater2Slowater2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Aggodalomra semmi ok, akinek gondja volt a Békakirály kútjával írjon a supportnak, és visszakapja a pénzét.:)

    Hmmm.... Nekem a kút sem kellett volna így. Nem beszéléve az elpazarolt építési időről.
  • Simike (HU1)Simike (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sziasztok!!!!!Reggel amikor elkezdődött az event akkor a béka király tava 55.000 dollár volt most már csak 33.000 dollár ????Ha várok estig ingyen lesz????!!!!HOGY VAN EEEEZZZZ???!!!! :-(
  • bela54 (HU1)bela54 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Aggodalomra semmi ok, akinek gondja volt a Békakirály kútjával írjon a supportnak, és visszakapja a pénzét.
    Új magyar népmese !!!!
  • zsofy25zsofy25 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sajnos nem marad. Annak is 20 lesz. :(
  • Kittibaba2Kittibaba2 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    DavidRS4 írta: »
    Már csak azért sem lenne egyszerűbb, mert valószínű már van aki megvette 30 ezerért 20 boldogsággal. Ez sajnos így alakult, én is benéztem, de ha tényleg visszaadják azt a 25 ezret, akkor minden oké. Előfordul sajnos ilyen, ők is hibázhatnak.

    Akik 30 ezerért meg vette azoknak lenne legalább 1 jó napjuk :)
    De gondolj bele abba,ha mindenki egyesével ír mennyi napba fog ez telni a supportnak,hogy kárpótoljon mindenkit?
    Én nem fogok írni ez miatt hamar vissza jön nekem az amit el vesztettem,de vannak akiknek nem olyan hamar térül meg akik buktak rajta. Pl. volt aki a szekerét bontotta le,hogy ez a kút meg legyen neki. Szegény azért nem keveset bukót rajta :(
  • WaldenWalden Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Aggodalomra semmi ok, akinek gondja volt a Békakirály kútjával írjon a supportnak, és visszakapja a pénzét.:)


    Kedves Kapa,
    ezt az optimista hozzáállást a részedről csak díjazni lehetne, talán megszavazhatnánk neked némi "aranyat"
    A supportnak , Te is tudod nagyon jól fölösleges írnunk, mert hetek óta semmilyen választ nem kapunk. Csupán egy visszaigazolás jön a levelünkre, hogy beérkezett a rendszerbe.....és kész ezzel a részükről elintézettnek is van tartva.
    Ezek alapján kérünk téged, hogy Te jelezd a supportnak a felháborodásunkat és az azonnali kártérítést.
  • Zsó311 (HU1)Zsó311 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Zsó311 írta: »
    Sziasztok,

    Nagyon szuperek az újítások, viszont a legutóbbi frissítés óta a betakarítást, nem tudom betakarítani. Reggel, még jó volt. Jó lenne, ha vissza tudnátok tenni ezt a funkciót újra.

    Üdv

    Az Étteremnél,KÉSZ a legszebb villa, de nemtudom, érvényesíteni!!!
    A Farmon, a tej - búza beragadt, nem szedi le!!!
    A tojást sem szedi le!!!
  • DavidRS4DavidRS4 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Kittibaba2 írta: »
    Akik 30 ezerért meg vette azoknak lenne legalább 1 jó napjuk :)
    De gondolj bele abba,ha mindenki egyesével ír mennyi napba fog ez telni a supportnak,hogy kárpótoljon mindenkit?
    Én nem fogok írni ez miatt hamar vissza jön nekem az amit el vesztettem,de vannak akiknek nem olyan hamar térül meg akik buktak rajta. Pl. volt aki a szekerét bontotta le,hogy ez a kút meg legyen neki. Szegény azért nem keveset bukót rajta :(


    Értem amit mondasz, csak amiket láttam fórumon, az alapján a supportnak a te megoldásod se lenne egyszerű. Biztos vagyok benne, hogy lennének olyan emberek (akinek nem inge....), akik azért lennének felháborodva, mert ők 55 ezerért vették meg ugyanazt, ami másnak csak kb. a felébe került. Hiába lenne újra a régi áron a kút, sokan nem tudnák elviselni, hogy másnak mázlija volt és olcsóbban megszerezte.
  • Kittibaba2Kittibaba2 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    DavidRS4 írta: »
    Értem amit mondasz, csak amiket láttam fórumon, az alapján a supportnak a te megoldásod se lenne egyszerű. Biztos vagyok benne, hogy lennének olyan emberek (akinek nem inge....), akik azért lennének felháborodva, mert ők 55 ezerért vették meg ugyanazt, ami másnak csak kb. a felébe került. Hiába lenne újra a régi áron a kút, sokan nem tudnák elviselni, hogy másnak mázlija volt és olcsóbban megszerezte.

    Hm.... Ha ebből a szem szögből nézzük akk valószínű újabb konfliktust keltene. :(
    Én mindenesetre le vonom a tanulságot és,ha új dekorációk lesznek nem veszem meg egyből inkább várok vele 1-2 napot :) Biztos ami biztos alapon :)
  • bela54 (HU1)bela54 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Egy végső megállapítás a békakirályhoz:így volt megtervezve.
    Úgy kell annak aki beleugrott(Én 3-at vettem,meggyorsítottam és beszívtam)
    Jól kitervelték!!!!
  • BeYuBeYu Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Szerintem nagyon jó ez a frissítés, imádom! :D Ez az event is nagyon tetszik! :cool:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    BeYu írta: »
    Szerintem nagyon jó ez a frissítés, imádom! :D Ez az event is nagyon tetszik! :cool:

    Szia!

    Nem biztos, hogy annyira örülnél, ha Te is megszívtad volna. ;):D További jó játékot kívánok! :D

    Üdv.: Zsuzsi
  • FanniH (TEST-SERVER1)FanniH (TEST-SERVER1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Szerintem ez a frissítés most nagyon jól sikerült!! :)
    A tooltipek csökkentése és késleltetett kinagyítása szerintem megfelelő. :)
    Az event-et most kezdem, de eddig megfelelőnek találom az elvárásokat :)
    Az, hogy kiraktátok, hogy a következő betakarításig mennyi idő van, szerintem nagyon megkönnyítitek az életünket, mert nem kell folyamatosan átlépegetni a további farmokra, hogy megnézzük, a termelésünk állapotát.
  • tbendegúztbendegúz Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Nagyon jók a frissítések! A betakarítást visszajelző ablak nagyszerű ötlet!
  • Zsó311 (HU1)Zsó311 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Zsó311 írta: »
    Sziasztok,

    Nagyon szuperek az újítások, viszont a legutóbbi frissítés óta a betakarítást, nem tudom betakarítani. Reggel, még jó volt. Jó lenne, ha vissza tudnátok tenni ezt a funkciót újra.

    Üdv:

    Az Étteremnél,KÉSZ a legszebb villa, de nem tudom, érvényesíteni!!!
    A Farmon, a tej - búza beragadt, nem szedi le!!!
    A tojást sem szedi le!!!

    KÖSZÖNÖM!!!
    Vagy megjavult magától???
  • Klingártonné (HU1)Klingártonné (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    sziasztok. Épitem az elvarázsolt fát. Az infóban 7.29 van irva,deépités közben 9 órát mutat. mi ez a zavar?
  • maszki2maszki2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    sziasztok. Épitem az elvarázsolt fát. Az infóban 7.29 van irva,deépités közben 9 órát mutat. mi ez a zavar?

    szia, szerintem a főfarmodnál nézted az épitési időt és ott a házad szintje miatt kevesebb viszont vagy az étteremnél vagy a virágfarmnál épited és ott meg kisebb szintü a fülke és ezrt lassabb az épités
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    sziasztok. Épitem az elvarázsolt fát. Az infóban 7.29 van irva,deépités közben 9 órát mutat. mi ez a zavar?

    Szia,

    az hogy mennyi idő alatt építi fel attól függ hogy hanyas szintű a farmházad/fülkéd az adott farmon.
  • ApciApci Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Szia Kapa333!

    Mikor lesz elérhető az új event leírása?

    A békakirály tava csúnya egy eljárás, ez többet árt mint három jó változtatás!

    A supportos problémáról már ne is beszéljünk, úgy látszik a magyar szerver mellőzve van! "kis pénz, kis foci" ahogy régen mondták, hát ez nem tisztességes!

    Üdv.: Apci
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Apci írta: »
    Szia Kapa333!

    Mikor lesz elérhető az új event leírása?

    A békakirály tava csúnya egy eljárás, ez többet árt mint három jó változtatás!

    A supportos problémáról már ne is beszéljünk, úgy látszik a magyar szerver mellőzve van! "kis pénz, kis foci" ahogy régen mondták, hát ez nem tisztességes!

    Üdv.: Apci

    Szia,

    már most is elérhető. Ahogy megtudom a többi feladatot bővítem a leírást.

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?5535-Eventek&p=87542#post87542
  • rakk (HU1)rakk (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sziasztok!
    Lehet, hogy megvakultam, de nem találom a gombot, ahol le kell adni a terményt.
    Már a tojással végeztem, káposztát és kukoricát is adtam már le, de most nincs meg a gomb.
    Csak olyan van, hogy kihagyás aranyért, meg a mutasd, ami a földet mutatja, ahol termelni lehet.
    Csak nekem tünt el, vagy rossz helyen keresem?
    Tudnátok segíteni? Köszönöm!
  • szorsi76 (HU1)szorsi76 (HU1) Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sziasztok! 42-es szinten 110 mesekönyv lapot kér :)
    És ahogy látom, az épületek adják, nem a földek.
  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sziasztok!
    Ma kellemetlen meglepetés ért! Örültem a békakirály kútjának, mert 4x4-es és 32 boldogságot ad, gyorsan meg is vettem, fel is építettem az elsőt, az ínyenc farmomra, ahogy lejárt az építési idő, nem is néztem semmit, azonnal indítottam az újabb építkezést a fő farmon, és csak miután már elkezdte néztem meg a már kész kútamat és döbbenten láttam, hogy 20 boldogság. Hogy is van ez?
Sign In to comment.