Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Meseidő

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 27.07.2014 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Itt beszélgethettek a jövő héten érkező újdonságokról. :)
A frissítésről a hivatalost itt olvashatjátok: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?10489-Friss%C3%ADt%C3%A9s-j%C3%BAnius-3-%C3%A1n-A-sz%C3%B6vegbubor%C3%A9kok-esete-%29&p=86569#post86569
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«1317

Hozzászólások

  • pocckiraly (HU1)pocckiraly (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 30.05.2013
    Sziasztok!
    Úgy látom, én vagyok az első hozzászóló!
    Ahogy olvastam a "tervezetet", nagyon jónak tűnik! Bízok benne, hogy meg is fog valósulni minden, amit elterveztek!
    A gyakorlatban minden ki fog derülni!!! Már alig várom!!!
  • Anyamano (HU1)Anyamano (HU1) Bejegyzések: 226
    szerkesztette ezt: 30.05.2013
    Hú, ez mind szép és jó, remélem nem fog tőle lefagyni a játék, és a szokásos lassulás is elmarad! :)

    Megpróbáltam a mesedélutános részt elküldeni körlevélben, de nem engedi a "szar" szót! Azt hittem a segíteni-be fog belekötni, de ezt a "szar" részt nem találom benne sehol! Legközelebb esetleg a szövegellenőrző javítása is sorra kerülhetne! :(

    Megvan, a "díszárgyra" volt a hibás, Kapa, elírtad, és a masina egyből kiszúrta! :D
  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 30.05.2013
    Végre egy jó frissítés! Nagyon örülök neki, már régóta vártunk rá!
    Én optimista vagyok Szuper lesz!!!:D
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 30.05.2013
    Végre egy jó frissítés! Nagyon örülök neki, már régóta vártunk rá!
    Én optimista vagyok Szuper lesz!!!:D


    Sziasztok.

    Bizakodva várjuk ezt a frissítést jónak ígérkezik!!!

    Egy apró kérés ha lehet! Ha már baleset event és ugye termeléshez járó Tapasztalati pont bónuszt kapunk.
    Üdvözölnénk azt ha nem automatikusan indulna el a jutalom haenm mi magunk határzhatnánk meg mikor vesszük igénybe.
    Nem mind1 hogy mondjuk a csirke/sertést termelést tudjuk éppen csinálni x órán át vagy sem.

    Bocsi Kati nem idézni akartalak csak mellé nyomtam sima hozzászólás helyett:D
  • TökkfejTökkfej Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 30.05.2013
    Sziasztok!

    Remek hírek, köszönjük előre is, személy szerint kíváncsian várom az új kutatásokat :) Sok sikert BF Team!!!
  • Gila2Gila2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 30.05.2013
    Sziasztok!

    Tetszik a frissítésben leírtak.:cool:
  • judyttha (HU1)judyttha (HU1) Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 30.05.2013
    Alig várom....Végre a sárga táblák problémája megoldódik.Köszönet érte
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 30.05.2013
    Nagyon várom az újításokat ,és a javításokat ,bízok benne ,hogy élvezetesebb lesz a játék :):D
  • Zóóótán (HU1)Zóóótán (HU1) Bejegyzések: 289
    szerkesztette ezt: 30.05.2013
    Sziasztok. Remélhetőleg jó lesz ez a frissítés.
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 31.05.2013
    Szia Kapa333!
    Nagyon jó lenne ha az exkluzív dísztárgyak nem lennének szinthez kötve. Az előbbi eventnél szerettem volna a cserjést megvenni, de sajnos nem voltam azon a szinten.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 31.05.2013
    konvoj írta: »
    Szia Kapa333!
    Nagyon jó lenne ha az exkluzív dísztárgyak nem lennének szinthez kötve. Az előbbi eventnél szerettem volna a cserjést megvenni, de sajnos nem voltam azon a szinten.

    Szia,

    nem hiszem hogy ez lehetséges lenne. Ugyanúgy ahogy a többi dísztárgynál is, minél több boldogságot ad egy dísztárgy, annál később elérhető. Így van egyensúly, mert így a kis szintűeknek és a nagy szintűeknek sem lehet aránytalanul nagy a boldogságuk.
  • ARTURIO2ARTURIO2 Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 31.05.2013
    csatlakozom én is
    reméljük a legjobakat
    az eventhez viszont csak anyit hogy remélem nem kel 24/ 24 be csináljam megest hogy meglegyen minden feledatom!!!!!
  • TökkfejTökkfej Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 31.05.2013
    Kapa333, arról esetleg lehet tudni, hogy nap közben mikor tervezik a frissítés kivitelezését? Gondolom, többen vannak itt, akik szövetkezetben ténykednek és vannak olyan projektek, amiknél nem feltétlenül szerencsés a kimaradó idő (elsősorban a kokárdagyűjtéses projektre gondolok). De ha nem is ez csak úgy is érdekel a dolog, mert már nagyon várjuk ;)
  • Zóóótán (HU1)Zóóótán (HU1) Bejegyzések: 289
    szerkesztette ezt: 31.05.2013
    Tökkfej írta: »
    Kapa333, arról esetleg lehet tudni, hogy nap közben mikor tervezik a frissítés kivitelezését? Gondolom, többen vannak itt, akik szövetkezetben ténykednek és vannak olyan projektek, amiknél nem feltétlenül szerencsés a kimaradó idő (elsősorban a kokárdagyűjtéses projektre gondolok). De ha nem is ez csak úgy is érdekel a dolog, mert már nagyon várjuk ;)

    Szia Tökkfej. Általában a reggeli órákban van a frissítés. Remélem nem baj, hogy én válaszoltam Kapa333, helyett?
  • TökkfejTökkfej Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 31.05.2013
    Valahogy csak megbékülök vele :D:D
  • mamuska7mamuska7 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 01.06.2013
    Sziasztok! Nekem is tetszik az új event játék.

    Nem tudjátok mikor jön a negyedik farm jó lenne már azt is betennék
  • HughesHughes Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 01.06.2013
    Nos végre egy adag olyan frissités amire szerintem már mindenki várt. Hamár a sárga táblákkal megkezdik a dolgokat akkor reméljük a disztárgyak is sorra kerülnek majd később.^^ Az eventekhez anyit, hogy szerintem jó kis eventnek fogunk elébe nézni, csak ne legyen megint lassú a játék betöltése a mostani frissektől. Reménykedem benne, hogy talán azzal a problémával nem kell majd szembesülni a frissítések után. Az új kijelző szerintem végre jó ötletnek tünik. Bár kitudja majd meglátjuk mennyire lesz lassú tőle a játék remélem nem. ^^
    Nos voltaképpen örülök ennek a pack frissnek mert igy megkönyítik megint kicsit a dolgunkat.
  • VittorioVittorio Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 01.06.2013
    Sziasztok!

    A fejlesztések jónak tűnnek így első olvasatra, feltételezve azt, hogy a játék nem fog tovább lassulni tőle - mert sajnos eddig ez a tendencia, hogy ha frissítés, akkor lassulás is van :(
    Az oldalsó termelés figyelő reméljük jól is fog működni, már nagyon rég óta várjuk, ahogy a tooltip sárga szövegbuborék méretének a módosítását is.

    Az új evenet kicsit szkeptikusan várom, de bízom a legjobbakban.

    Viszont kérnénk a szövetkezeti hírek ablak karakter számának legalább a korábbi szintre történő visszaállítását, mert ugyebár a mostani édes kevés.
    Ha már karakter számról van szó, nem lehetne valahogy a levelezés karakter számát is emelni, mert a mostani elég karcsú, még egy egyszerű projekt kezdési levél kiküldéséhez is.

    A negyedik területről csak annyit, hogy sokan vagyunk még akiknek sokk-sokk (tíz-száz) millió(k) $ fejlesztési lehetősége van még a mostani 3 nyitott területen, valahogy nem sírunk még az újabb területért.

    Sikeres és profitban gazdag játékot mindenkinek
  • judyttha (HU1)judyttha (HU1) Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 02.06.2013
    A negyedik területről csak annyit, hogy sokan vagyunk még akiknek sokk-sokk (tíz-száz) millió(k) $ fejlesztési lehetősége van még a mostani 3 nyitott területen, valahogy nem sírunk még az újabb területért.

    Sikeres és profitban gazdag játékot mindenkinek[/QUOTE]

    Sziasztok! Újra olvastam a Kapa333 által írt frissítéseket. De sehol nem találom,hogy új 4.területről sehol nem esik szó. Vagy elsiklottam fölötte?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.06.2013
    judyttha
    én se látok 4.-dik farmra utalást. csupán új event és új kutatás lesz az étteremre és virágfarmra vonatkozólag
  • Matild22Matild22 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 02.06.2013
    Azért nem olvashattál az új 4. farmról, mert mamuska7 érdeklődött felőle és nem a mostani frissítések leírásában volt. Egyébként valóban nekem sem sürgős. Nekem igazából nagyon tetszik a játékban minden... még a küldetéseket nem használom, mert azok nekem nem élvezetesek ebben a formában. De az eventeket kifejezetten szeretem és tetszenek. Remélem ez is jó lesz. Az új dísztárgyakat is szeretem, nekem azok a bokrok nagyon bejöttek az előző eventnél.. :-)
  • Józsibá1950.09. (HU1)Józsibá1950.09. (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 02.06.2013
    Sziasztok! Ez nagyon jól hangzik,remélem a mondottaknak megfelelő lesz! Viszont lehetne olyat is csinálni,hogy a piac a kereslet-kinálat alapján müködjön!! Jut eszembe,jó lenne ha a nem használt disztárgyakat el lehetne adni!! szerintem sokan örülnének neki!!



    szint:69
    szövetkezet:Életerős Mester
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.06.2013
    Józsibá
    a nem használt díszeket letudod bontani. visszakapod az árának a felét. szrtm a piacon se tudnád többért eladni
  • csibem100csibem100 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sziasztok én is nagyon várom hogy a sárga táblákkal tőrtényen valami, mert engem személy szerint ki borítottak!De reménykedek hogy mostantól jobb lesz:)Sok sikert mindenkinek a játékhoz!!szép napot!!!
  • Kniff2Kniff2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sziasztok!
    Örömmel venném, ha a levelezésben nem lenne korlátozva a napi keret és a karakterszám, mert ez így sok esetben pokolian ellehetetleníti a dolgunkat!:( A másik, hogy a szövetkezeti chat igen rövid tartalomig nézhető vissza...ezen is jó lenne, ha módosítanának a játékkészítők, mert csak ott tudjuk nyomon követni a napi tagdíjbefizetéseket is pl. .:)
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Nagyon várom a fejlesztéseket, remélem jól is fog működni.
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sziasztok!
    Amit már látok, és kipróbáltam, Következő betakarítások ablak, jobb felső sarokban.
    TETSZIK :cool: Végre nem felejtem el a többi farmot megnézni, és időben be tudom szedni.
    A frissítés többi részét még tesztelem.
    Köszi a fejlesztőknek, és tényleg hiányzott már.
    :D
  • Kalacska (HU1)Kalacska (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Hurrá! Kisebbek a táblák. Köszi!
  • Tímea.78Tímea.78 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Én nagyon szeretnék egy hentes üzletet mert hát a malackát csak tartom, akkor már dolgozzuk fel azokat is,és a piacot :D A kicsike tábláknak nagyon örülök :D
  • gkittus (HU1)gkittus (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 03.06.2013
    Sziasztok! Köszönöm a sárga táblák kicsinyítését. Így már nem zavar a játékban :) Tetszik a kis ablak is mai mutatja hol mi van kész leghamarabb :) Ez a frissítés is sikeres volt :) Már izgatottan várom az új event felbukkanását is :)
    Tímea.78 írta: »
    Én nagyon szeretnék egy hentes üzletet mert hát a malackát csak tartom, akkor más dolgozuk fel azokat is :D

    ez jó ötlet :)
Sign In to comment.