Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Jószágokkal/Növényekkel/Tápokkal kapcsolatos kérdések

13

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.08.2016
    Sziasztok!

    Nem tudom gyűjteni a cseresznyét, mert meg kéne trágyáznom, ugye ! És bár azt mutatja, hogy van trágyám 16 adag, mégsem tudom megtrágyázni. Már frissítettem, az sem megoldás !
    Mi lehet a probléma? :)
    Előre is köszi a segítséget!

    Szia! :)

    Normál esetben egy cseresznyéskert indításához 30 trágyára van szükség. (Természetesen ez a mennyiség csökkenni fog, ha építesz a fő farmra víztornyot.)

    Zsu
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Nem tudom gyűjteni a cseresznyét, mert meg kéne trágyáznom, ugye ! És bár azt mutatja, hogy van trágyám 16 adag, mégsem tudom megtrágyázni. Már frissítettem, az sem megoldás !
    Mi lehet a probléma? :)
    Előre is köszi a segítséget!
    Szia!
    Asszem 30 trágya kell a cserihez,nekem van víztornyom és már azzal mutatja de ha ráviszed az egeret akkor mutatja mennyi kéne.
  • Rita Tamasi (DE1)Rita Tamasi (DE1) Bejegyzések: 3
    Rajta vagyok a teszt szerveren,és 16-os a szintem már,Megszeretném kérdezni,hogy mikor lehet lovam?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Raven3 (HU1) mondta:
    Rajta vagyok a teszt szerveren,és 16-os a szintem már,Megszeretném kérdezni,hogy mikor lehet lovam?
    szia
    elvileg a 16-os szinttől lehet istállód. menj a világtérképre, ott válaszd ki a lótanyát
  • Rita Tamasi (DE1)Rita Tamasi (DE1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 12.12.2016
    Köszi.de azt írja,hogy még nem elérhető.


    Szia!Köszi a segítséget,már megoldodott.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.08.2016
    Raven3 (HU1) mondta:
    Köszi.de azt írja,hogy még nem elérhető.
    ha rákatt az istállóra, akkor írja a feltételeket
    "amint megrakodtad a hajót, itt találkozhatsz Rose McLundyval és a lovával 16-os szint felett"
    akkor ezek szrtn előbb a hajót kell elkezdeni? ezt nem tom, mert én még csak 13-as vagyok

    Raven3 (HU1) mondta:
    Szia!Köszi a segítséget,már megoldodott.
    ja.. okés :)

  • Rita Tamasi (DE1)Rita Tamasi (DE1) Bejegyzések: 3
    Igen tudom,Átmentem a másik géphez,és ott megtudtam csinálni.
  • vikica94 (HU1)vikica94 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!! Valaki meg tudná mondani, hogy a horgászást hogy lehet fejleszteni???????????????? Előre is köszi!!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia! :)

    Kattints Olegre. A körmenün pedig a jobb oldali ikonra, Oleg horgászni küldése.
    A felnyíló ablakban pedig a bal kéz felőli felső sarokban a két fül közül a másodikat válaszd. Azzal tudsz horgászati TP-t gyűjteni. :)

    Zsu
  • vikica94 (HU1)vikica94 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Köszi!!!
  • Inwood (HU1)Inwood (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Még eléggé kezdő vagyok és nem tudom hogyan lehet vaníliát termelni a réten. Segítene valaki?
    Köszi előre is!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Inwood (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Még eléggé kezdő vagyok és nem tudom hogyan lehet vaníliát termelni a réten. Segítene valaki?
    Köszi előre is!
    Szia! :)

    Rákattintasz a rétre, a felnyíló ablakból pedig kiválasztod a vaníliát.

    Zsu
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Inwood (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Még eléggé kezdő vagyok és nem tudom hogyan lehet vaníliát termelni a réten. Segítene valaki?
    Köszi előre is!
    Szép estét :)

    Mivel még csak a 19-k szinten vagy,még nem elérhető a virágfarmod.
    Ha a 40-k szintet eléred,akkor tudod majd használni. :)
  • Inwood (HU1)Inwood (HU1) Bejegyzések: 3
    Köszönöm
  • Lyda (HU1)Lyda (HU1) Bejegyzések: 1
    Üdvözlet.ki Tudja hogy mért tűnik el bizonyos megtermelt termék minden indításkor?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Lyda (HU1) mondta:
    Üdvözlet.ki Tudja hogy mért tűnik el bizonyos megtermelt termék minden indításkor?
    Szia!
    Kicsit pontosabban kifejtenéd?

    Ádámmaci
  • Andrásxxx (HU1)Andrásxxx (HU1) HU1 Bejegyzések: 11

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogyan jutok hínárhoz /vagy mikor/. A laborban elvileg már gyárthatnék vele tápot.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogyan jutok hínárhoz /vagy mikor/. A laborban elvileg már gyárthatnék vele tápot.

    szia
    a Sellő öbölben lehetséges bizonyos ételek elkészítésével hínárt kapni. d ahhoz 61-es horgászszinten kell lenned és ha jól emléxem az étteremnek meg 14-es szinten
  • Andrásxxx (HU1)Andrásxxx (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Liz65 (HU1) mondta:

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogyan jutok hínárhoz /vagy mikor/. A laborban elvileg már gyárthatnék vele tápot.

    szia
    a Sellő öbölben lehetséges bizonyos ételek elkészítésével hínárt kapni. d ahhoz 61-es horgászszinten kell lenned és ha jól emléxem az étteremnek meg 14-es szinten

    Köszi, akkor még "dolgozom" a feladaton : )
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köszi, akkor még "dolgozom" a feladaton : )
    szívesen :)
    amúgy Ádámmaci egy jó kis leírást készített, itt van az étteremről egy táblázat. itt látható hányas éttermi szint és hányas horgászati szint szükséges bizonyos ételek elkészítéséhez. a táblázat alján pedig látható, h melyik kaja ad hínárt

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3258578/#Comment_3258578

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 18.03.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia
    a Sellő öbölben lehetséges bizonyos ételek elkészítésével hínárt kapni. d ahhoz 61-es horgászszinten kell lenned és ha jól emléxem az étteremnek meg 14-es szinten

    hali
    a sellő öböl nem fejleszthető 14. szintre
    sellő öböl max level=7

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hali
    a sellő öböl nem fejleszthető 14. szintre
    sellő öböl max level=7
    szia
    igazad van, sorry, valóban csak 7-ig lehet. köszi a kiigazítást. nem tom honnan vettem a 14-et :smiley:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogyan jutok hínárhoz /vagy mikor/. A laborban elvileg már gyárthatnék vele tápot.


    Szia! :)

    A Sellő-öbölben gyártható utolsó 5 étel fog majd hínárt adni.

    Ezen ételek gyártásához két feltételnek kell teljesülni:
    • el kell érni minimum a 61-es horgászati szintet
    • Sellő-öblöt pedig minimum a 4-es szintre kell fejleszteni

    Zsu
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogyan jutok hínárhoz /vagy mikor/. A laborban elvileg már gyárthatnék vele tápot.

    Talán még tudok olyat írni, amit más nem;)
    A horgászszintet kell fejleszteni elsősorban, mert már 3-as szintű öbölben is tudnál 10 féle ételt készíteni, de pl. 40-es horgászszinten csak 6 félét tudol.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 18.03.2017

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogyan jutok hínárhoz /vagy mikor/. A laborban elvileg már gyárthatnék vele tápot.

    Talán még tudok olyat írni, amit más nem;)
    A horgászszintet kell fejleszteni elsősorban, mert már 3-as szintű öbölben is tudnál 10 féle ételt készíteni, de pl. 40-es horgászszinten csak 6 félét tudol.

    Szia Gyuri! :)

    Egy kicsit pontosítok, ha megengeded, ugyanis Andrást a hínár érdekli elsősorban. :)

    Betennék egy táblázatot, ami tartalmazza, mik az együttes feltételei az adott ételek készítésének, ami fontos a hínár szerzése miatt:


    Horgászati szint Sellő-öböl szint  Kapott hínár száma
    Jól átsütött szardíniás taco 8. 1
    Sült sügér almával 10. 1
    Pontypogácsa 16. 1
    Friss makrahaltál 24. 1
    Édes-savanyú csuka 28. 2
    Rántott harcsa 38. 2
    Friss halsaláta 42. 3
    Aranymakrahal citromos szószban 46. 3
    Tokhal focaccia-n 52. 3
    Fűrészfogú-steak 60. 3
    Sushitál 61. 4 1 vagy 3
    Halkebab 68. 4 1 vagy 4
    Disznóhalleves 72. 4 1 vagy 3
    Sósvízi burger 75. 5 1 vagy 4
    A horgászok örömére 78. 5 1 vagy 4
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok.Nem akartam nyitni másik topikot igy itt kérdezném.Van arany magom,ha nagy földbe vetem többet ad vagy nincs jelentősége ugyan ugy terem ;)Köszönöm a választ előre is :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok.Nem akartam nyitni másik topikot igy itt kérdezném.Van arany magom,ha nagy földbe vetem többet ad vagy nincs jelentősége ugyan ugy terem ;)Köszönöm a választ előre is :)
    Én ugyan még nem sok aranyvirágmagot vetettem, de úgy tudom és úgy logikus, hogy teljesen mindegy, milyen földbe veted. Viszont nem mindig azonos mennyiségű aranyat ad, de ez nem a földtől függ, hanem a véletlentől, és a humuszozás se hatásos.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok.Nem akartam nyitni másik topikot igy itt kérdezném.Van arany magom,ha nagy földbe vetem többet ad vagy nincs jelentősége ugyan ugy terem ;)Köszönöm a választ előre is :)

    Szia! :)

    Úgy van, ahogyan Gyuri írta, a majd felröppenő aranyra nincs hatással. :)

    Viszont az aranyvirág mennyiségére, amit eladhatsz dollárért, az természetesen más-más mennyiség a föld szintje miatt. De pontosabb számokat az egyes földet információs menüjében találsz az aranyvirágról. :)

    Zsu
  • cucus13 (HU1)cucus13 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    A termőföldemen nem tudom megszüntetni  a peremnövények által okozott kárt. sziklás stb. mit tegyek nem tudok vetni mást növényt.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt