Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 27.08.2015 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Itt tehetitek fel a küldetésekkel, feladatokkal és eredményekkel kapcsolatos kérdéseiteket.


Mielőtt kérdeznél, kérlek nézz szét a GYIK-ben, hátha megtalálod a kérdésedre a választ :)

Küldetésekkel, feladatokkal és eredményekkel kapcsolatos GYIK-ek:

- Küldetések és garázs ismertető
- Eredmények listája


Post edited by Kapa333 (HU1) on
«1316

Hozzászólások

  • day025 (HU1)day025 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Meg tudná valaki mondani hogy a matricás könyvhöz tartozó oda-vissza titkos feladat mit takar? Egyszerűen nem tudok rájönni.Ha valaki tudja kérem szépen ossza meg velem..Előre is köszönöm.
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85
    day025 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Meg tudná valaki mondani hogy a matricás könyvhöz tartozó oda-vissza titkos feladat mit takar? Egyszerűen nem tudok rájönni.Ha valaki tudja kérem szépen ossza meg velem..Előre is köszönöm.


    Szia!

    Meg kell látogatnod 50 farmot.

  • day025 (HU1)day025 (HU1) Bejegyzések: 2
    Nagyon  szépen köszönöm :)
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Sziasztok! Két órája keresek egy kérdésemre választ a fórumban. :( Nem találtam érdembenit. Segítene valaki?! A kérdés, hogy a rúnakövekhez hogyan lehet hozzájutni? Válaszokat köszönöm
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Két órája keresek egy kérdésemre választ a fórumban. :( Nem találtam érdembenit. Segítene valaki?! A kérdés, hogy a rúnakövekhez hogyan lehet hozzájutni? Válaszokat köszönöm
    szia

    kb havonta szokott jönni a sziget kül változata. rúnakövet a Viking szigeten szerezhetsz :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Rúnakövet a szigeten tudsz szerezni amikor az játékban van, mondjuk az elmúlt játék a karácsony sziget volt, ha ott játszol rúnakövet kapsz.Minden szigetjáték mást ad, van amelyik kagylót ad, tehát figyeld a repteret ott jönnek a szigeti játékok. Valószínű, most kagylós játék fog jönni, érdemes játszani, de vigyázz sokba kerül, de okosan is lehet vele játszani csak a kagyló/rúnakő gyűjtésért is.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok! Két órája keresek egy kérdésemre választ a fórumban. :( Nem találtam érdembenit. Segítene valaki?! A kérdés, hogy a rúnakövekhez hogyan lehet hozzájutni? Válaszokat köszönöm
    Szia!
    Megnéztelek és szerintem még nagyon kicsi vagy a szigethez,nagyon sokba kerül és bármilyen óvatosan játszol nem tudsz fejlődni a többi farmoddal.Szerintem még hagyj ki vagy két szigetet,persze Te döntesz,én anno kb. 2 szigetet hagytam ki.
    üdv.
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Sziasztok! Két órája keresek egy kérdésemre választ a fórumban. :( Nem találtam érdembenit. Segítene valaki?! A kérdés, hogy a rúnakövekhez hogyan lehet hozzájutni? Válaszokat köszönöm
    Szia!
    Megnéztelek és szerintem még nagyon kicsi vagy a szigethez,nagyon sokba kerül és bármilyen óvatosan játszol nem tudsz fejlődni a többi farmoddal.Szerintem még hagyj ki vagy két szigetet,persze Te döntesz,én anno kb. 2 szigetet hagytam ki.
    üdv.
    Köszönöm szépen a segítséget! Megfogadom a tanácsodat :)
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Tica54 (HU1) mondta:
    Rúnakövet a szigeten tudsz szerezni amikor az játékban van, mondjuk az elmúlt játék a karácsony sziget volt, ha ott játszol rúnakövet kapsz.Minden szigetjáték mást ad, van amelyik kagylót ad, tehát figyeld a repteret ott jönnek a szigeti játékok. Valószínű, most kagylós játék fog jönni, érdemes játszani, de vigyázz sokba kerül, de okosan is lehet vele játszani csak a kagyló/rúnakő gyűjtésért is.
    Köszönöm a választ! :)
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Két órája keresek egy kérdésemre választ a fórumban. :( Nem találtam érdembenit. Segítene valaki?! A kérdés, hogy a rúnakövekhez hogyan lehet hozzájutni? Válaszokat köszönöm
    szia

    kb havonta szokott jönni a sziget kül változata. rúnakövet a Viking szigeten szerezhetsz :)
    Köszönöm szépen :)

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Utána tudok valahol nézni, hogy a szövetkezeti projektek hogyan lépnek szintet?

    pl már sokszor megcsináltuk a "gyermekláncfű hőst" igen rövid idő alatt (7 óra) és nem lép 2-es szintről 3-asra. Szűkösek a készletelemek, jó lenne, ha léphetnénk benne.
    Előre is köszi

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!

    Utána tudok valahol nézni, hogy a szövetkezeti projektek hogyan lépnek szintet?

    pl már sokszor megcsináltuk a "gyermekláncfű hőst" igen rövid idő alatt (7 óra) és nem lép 2-es szintről 3-asra. Szűkösek a készletelemek, jó lenne, ha léphetnénk benne.
    Előre is köszi

    hali
    igen, meg lehet nézni
    a projekteknél vidd a kurzort a sárga trófeára és ott irni fogja, h hányszor kell teljesiteni az adott projeket, h az szintet lépjen. 
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    szerkesztette ezt: 05.01.2016

    Sziasztok,

    az event díszek megváltoztak. Ha a dísztoronyban megnézzük, akkor a régi díszeknek is van "fejlettebb" változata. Ha jön egy új event, nekem már csak az új díszeket kínálja fel.

    Lehet arról tudni valamit, hogy a régi díszek újabb változatához hogyan lehet hozzájutni ? Lesz e olyan event amiben ezek még megjelennek ?

    Köszönöm


  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Sziasztok,

    az event díszek megváltoztak. Ha a dísztoronyban megnézzük, akkor a régi díszeknek is van "fejlettebb" változata. Ha jön egy új event, nekem már csak az új díszeket kínálja fel.

    Lehet arról tudni valamit, hogy a régi díszek újabb változatához hogyan lehet hozzájutni ? Lesz e olyan event amiben ezek még megjelennek ?

    Köszönöm


    Szia!

    Amikor bejelentették az új díszeket azt írták hogy lesz majd régi is meg új is,de hogy mikor ,hogyan,hová azt nem írták.Én is gyűjtöm a díszeket,nekem az lett volna logikus hogy ki lehet választani melyiket akarja az ember megszerezni,de lehet csak akkor lesz megint régi ha az összes új megvan-ez csak találgatás részemről- :)
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
     

    Szia!

    Amikor bejelentették az új díszeket azt írták hogy lesz majd régi is meg új is,de hogy mikor ,hogyan,hová azt nem írták.Én is gyűjtöm a díszeket,nekem az lett volna logikus hogy ki lehet választani melyiket akarja az ember megszerezni,de lehet csak akkor lesz megint régi ha az összes új megvan-ez csak találgatás részemről- :)
    Szia, igen, a választás lenne a legjobb. Megpróbálom amit írsz, összegyűjteni az összes újat, hátha vált. Köszönöm :)
  • icus51 (HU1)icus51 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Szia 

    Megtudja valaki mondani,hogy a piacon miért kérnrk több árut mint amit eltudunk raktározni?
    Ja és a piaci emberkek szinte óránkéni viszi a 45000 dollárt és alig-alig ad valamit

    Köszönöm ha valaki tudja rá a válszt


    Üdv  Icus51   késöbb benézek 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    icus51 (HU1) mondta:
    Szia 

    Megtudja valaki mondani,hogy a piacon miért kérnrk több árut mint amit eltudunk raktározni?
    Ja és a piaci emberkek szinte óránkéni viszi a 45000 dollárt és alig-alig ad valamit

    Köszönöm ha valaki tudja rá a válszt


    Üdv  Icus51   késöbb benézek 
    Szia!
    A kinti piacos emberke mostanában sokszor ajánl fel meglepetés dolgokat, te döntöd el élsz vele vagy sem. Nem kötelező odaadni neki a pénzed, ha nem akarod.
    Valóban vannak olyan szerződések, amiben többet kérnek 1 óra alatt is, de alapjában a sima szerződések nincsenek időhöz kötve, így az teljesen normális, ha többet kér, mint a raktárad, mert nem kell azonnal teljesíteni, többször kicsiket betéve tudod teljesíteni. Én általában a felesleget adom be, így lassabban gyűlik, de engem nem zavar. A végén majd lesz belőle pénzem.
  • icus51 (HU1)icus51 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Köszönöm a választ még azt szeretném megtudni,hogy melyikek a sima szerződések és melyek azok amik időhöz vannak kötve 

    köszönöm ha válaszolsz késöbb benézek

    most gondolhatod,hogy nagyon kezdő vgyok
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    icus51 (HU1) mondta:
    Köszönöm a választ még azt szeretném megtudni,hogy melyikek a sima szerződések és melyek azok amik időhöz vannak kötve 

    köszönöm ha válaszolsz késöbb benézek

    most gondolhatod,hogy nagyon kezdő vgyok
    Szia Icus!

    A síma szerződés neve:  Standard szerződés
    Időhöz kötött neve:          Korlátozott szerződés  (ennél a sarokban látod az időkorlátot, ami alatt teljesíteni kell!)

  • icus51 (HU1)icus51 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Szia köszönöm a gyors választ 
  • danibabu (HU1)danibabu (HU1) Bejegyzések: 7

    Sziasztok!

    Kérdésem a következő, kaptam a szerencsekerék befejezésekor a helyezésemért egy zászló, és 2 napra dupla tapasztalatpontot...utóbbit merre találom?

  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Szia. Ha jól tudom akkor a boldogságszint mutató táblád alatt kell lenni egy táblának ami mutatja az időt,hogy mennyi van még hátra.Azt viszont nem,hogy mennyi pontot ad. Azt az aratásnál a felröppenőbe lehet látni,ha nagyon megfigyeled.Én így tudom.De biztos kapsz rá megfelelő választ valakitől.
  • danibabu (HU1)danibabu (HU1) Bejegyzések: 7

    Igen, én is így tudtam, de most nem látom a táblát...és ahogy észreveszem nem is duplázza a pontokat...

    Köszönöm a válaszod

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Igen, én is így tudtam, de most nem látom a táblát...és ahogy észreveszem nem is duplázza a pontokat...

    Köszönöm a válaszod


    Szia!

    Frissítsd a játékot és ha utána sem látod írj a supportnak,a pontokra nekem azt válaszolták hogy be van építve és nem látni külön a csillagokat,úgyhogy úgy tudod kideríteni hogy dupláz-e ha tudod szimplán mennyi jár.Nekem lövésem sincs róla,nem is igazán érdekel,nem vagyok hajlandó könyvelést vezetni egy játékról.
  • Kriszti1981 (HU1)Kriszti1981 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Meg tudja nekem valaki mondani, hogy mi az a tematikus esemény  a játékban?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Meg tudja nekem valaki mondani, hogy mi az a tematikus esemény  a játékban?
    A tematikus esemény az event, ami 1 hetes. Ilyen a mostani irány a természet! event is. Akkor sikeres, ha megszerezted a díszt.
  • Kriszti1981 (HU1)Kriszti1981 (HU1) Bejegyzések: 3
    Köszönöm szépen
  • danibabu (HU1)danibabu (HU1) Bejegyzések: 7

    Igen, én is így tudtam, de most nem látom a táblát...és ahogy észreveszem nem is duplázza a pontokat...

    Köszönöm a válaszod


    Szia!

    Frissítsd a játékot és ha utána sem látod írj a supportnak,a pontokra nekem azt válaszolták hogy be van építve és nem látni külön a csillagokat,úgyhogy úgy tudod kideríteni hogy dupláz-e ha tudod szimplán mennyi jár.Nekem lövésem sincs róla,nem is igazán érdekel,nem vagyok hajlandó könyvelést vezetni egy játékról.
    Köszönöm szépen!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.02.2016

    Igen, én is így tudtam, de most nem látom a táblát...és ahogy észreveszem nem is duplázza a pontokat...

    Köszönöm a válaszod


    Szia!

    Frissítsd a játékot és ha utána sem látod írj a supportnak,a pontokra nekem azt válaszolták hogy be van építve és nem látni külön a csillagokat,úgyhogy úgy tudod kideríteni hogy dupláz-e ha tudod szimplán mennyi jár.Nekem lövésem sincs róla,nem is igazán érdekel,nem vagyok hajlandó könyvelést vezetni egy játékról.
    Ha van duplázó, akkor mindenhol a duplázott TP-t mutatja. Fejből egy példa: a napraforgó vetésekor 50 TP-t kapsz simán, ha duplázó van, akkor 100-at. Amikor kiválasztod a vetésre, akkor ott láthatod.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Igen, én is így tudtam, de most nem látom a táblát...és ahogy észreveszem nem is duplázza a pontokat...

    Köszönöm a válaszod


    Szia!

    Frissítsd a játékot és ha utána sem látod írj a supportnak,a pontokra nekem azt válaszolták hogy be van építve és nem látni külön a csillagokat,úgyhogy úgy tudod kideríteni hogy dupláz-e ha tudod szimplán mennyi jár.Nekem lövésem sincs róla,nem is igazán érdekel,nem vagyok hajlandó könyvelést vezetni egy játékról.
    Ha van duplázó, akkor mindenhol a duplázott TP-t mutatja. Fejből egy példa: a napraforgó vetésekor 50 TP-t kapsz simán, ha duplázó van, akkor 100-at. Amikor kiválasztod a vetésre, akkor ott láthatod.
    Szia Porrima!

    Örülök hogy "látlak".Köszi az infót,még sose néztem meg ennyire. :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt