Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Eventekkel kapcsolatos kérdések

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 01.09.2015 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Itt tehetitek fel az eventekkel kapcsolatos kérdéseiteket.


Mielőtt kérdeznél, kérlek nézz szét a GYIK-ben, hátha megtalálod a kérdésedre a választ :)

Eventekkel kapcsolatos GYIK-ek:

- Leírás az összes eventről
- Témaeventeknél található tárgyak
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«1319

Hozzászólások

  • Lacus48 (HU1)Lacus48 (HU1) Bejegyzések: 4
    Szeretettel üdvözölllek!!!

    A Bigfarm lexikonban nem találom az 1x Eventek le írását!!!

    Jelen  esetben,a Mikuilás sziget feladat sorai kellenének!!!

    Kérem a sgítségedet!!

    Üdvözlettel Lacus
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szeretettel üdvözölllek!!!

    A Bigfarm lexikonban nem találom az 1x Eventek le írását!!!

    Jelen  esetben,a Mikuilás sziget feladat sorai kellenének!!!

    Kérem a sgítségedet!!

    Üdvözlettel Lacus
    szia

    gondolom a Karácsonyi farmra gondoltál :) teljesen új leírás nincs, de megegyezik a viking farmmal, melyet a GYIK-ban vagy az alábbi linken találsz:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/106496/vikingfarm

    természetesen be kell helyettesíteni a dolgokat, de nem nehéz, hisz a len helyett most piros lent kell gyártani és stb

  • Lacus48 (HU1)Lacus48 (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!!

    Líz Hálásan köszönöm!!

    Régi motoros vagyok,csak még ezen az új fórumon járatlan!!

    Természetesen be tudom helyettesíteni!!! Puszi
  • Sziasztok!
    Kölcsön farmon vagyok, e-mail elérhetőség nem nálam van, ellenben nem jelent meg nálam ma az ázsia event.
    A saját 2 farmon pöpec, ezen a kölcsön farmon semmi. 89-es a szintje, és érthetetlenül ülök... o.O
  • teca52 (HU1)teca52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 34
    Sziasztok!
    Kölcsön farmon vagyok, e-mail elérhetőség nem nálam van, ellenben nem jelent meg nálam ma az ázsia event.
    A saját 2 farmon pöpec, ezen a kölcsön farmon semmi. 89-es a szintje, és érthetetlenül ülök... o.O
    sziasztok   nekem sincs  és a szöviben  többnek sincs
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Kölcsön farmon vagyok, e-mail elérhetőség nem nálam van, ellenben nem jelent meg nálam ma az ázsia event.
    A saját 2 farmon pöpec, ezen a kölcsön farmon semmi. 89-es a szintje, és érthetetlenül ülök... o.O
    Szia!
    Lépj ki a játékokból, törölj sütiket, előzményeket, gyorsítótárat és visszalépve remélhetőleg megjelenik az event.
  • Sziasztok!
    Kölcsön farmon vagyok, e-mail elérhetőség nem nálam van, ellenben nem jelent meg nálam ma az ázsia event.
    A saját 2 farmon pöpec, ezen a kölcsön farmon semmi. 89-es a szintje, és érthetetlenül ülök... o.O
    Szia!
    Lépj ki a játékokból, törölj sütiket, előzményeket, gyorsítótárat és visszalépve remélhetőleg megjelenik az event.
    Minden megvolt, még másik böngésző is, de event sehol.... :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Minden megvolt, még másik böngésző is, de event sehol.... :(

    szia
    ezt sajna a sütik és előzmények törlése valszeg nem fogja megoldani, így marad a Support. nekik kell írni
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.12.2015
    A nemeten is problema, remelhetoleg ott van CM vagy modi aki olvassa es cselekednek. De addig is marad a supportnak iras.
  • farmerapuka (HU1)farmerapuka (HU1) Bejegyzések: 6
    Mint kiderült, a mi szövinkben is többen event hiányosak vagyunk sajnos... :(

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    A nemeten is problema, remelhetoleg ott van CM vagy modi aki olvassa es cselekednek. De addig is marad a supportnak iras.
    az angolon nem panaszkodtak, ott egyenlőre nyugi van
    de csak a Support marad, más megoldás nincs. mindenki jelezze még ma, mert így valszeg kaphat kárpótlást ha újra lesz Support :)
  • farmerapuka (HU1)farmerapuka (HU1) Bejegyzések: 6
    Liz65 (HU1) mondta:
    A nemeten is problema, remelhetoleg ott van CM vagy modi aki olvassa es cselekednek. De addig is marad a supportnak iras.
    az angolon nem panaszkodtak, ott egyenlőre nyugi van
    de csak a Support marad, más megoldás nincs. mindenki jelezze még ma, mert így valszeg kaphat kárpótlást ha újra lesz Support :)
    Nos, a Support "űrlap" kitöltése azért okozott némi hajtépést :dizzy: 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Nos, a Support "űrlap" kitöltése azért okozott némi hajtépést :dizzy: 
    kedves farmerapuka

    a Supporttal sohasem 1xű :smiley:  ha csak a kitöltéssel volt problémád eddig, az nem is olyan vészes :)))
  • farmerapuka (HU1)farmerapuka (HU1) Bejegyzések: 6
    Édesek: "Kedves Játékosunk!

    Létrehoztunk egy új ticketet (hivatkozási számot) a bejelentésednek, és amint lehet válaszolunk.

    Irodánk 2015 december 24. és 2016 január 3. között zárva lesz.

    Ebben az időszakban csak korlátozott számú ügyfélszolgálatos (supportos) lesz elérhető. Természetesen minden kérdéseteket meg fogunk válaszolni, viszont ehhez egy kicsivel több időre lesz szükségünk. 2016 január 4-án visszatérünk a normális munkamenetbe. Köszönjük a megértéseteket.

    Szeretnénk kellemes karácsonyi ünnepeket és Boldog Újévet kívánni nektek!

    A további kérdések elkerülése végett, kérjük, bizonyosodj meg arról, hogy megemlítetted az e-mailedben az általad játszott játék nevét, a felhasználóneved és az oldalt ahonnan játszol. Továbbá kérjük, nevezd meg a világot/szervert amin játszol. Ezeket az információkat a játék belépő oldalán találhatod meg. A kifelejtett információkat erre az e-mailre válaszolva pótolhatod.

    Kérlek, e-mailed tárgyaként add meg a levél tárgya előtti ticket számot. Erre a számra hivatkozva mindig utánakérdezhetsz és/vagy további információkat kaphatsz a problémáddal kapcsolatban.

    Nem akarsz sokat várni a válaszunkra? Akkor találkozz a többi játékossal a hivatalos fórumunkon, beszélgess velük a játékainkról, továbbá itt válaszokat is találhatsz a frissítésekkel kapcsolatban felmerülő kérdésekre."

    Tehát: ebből semmi nem lesz!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nos.....
    elvileg a szabályzat tiltja, h a Support levelét nyilvánossá tedd, bár ebben semmi olyat nem látok, amit nem lehet megmutatni, hisz sablon levél :)
    egyébként ha máshonnan nem jön segítség ( esetleg külföldi oldalról ), akkor is érdemes nekik írni, hisz ez alapján fognak kárpótolni. persze ettől még az eventet sajna nem fogod tudni megcsinálni de vigasztaljon az a tudat, h valszeg nem 1-2 hétre ugrottál be játszani és így még találkozol sok Titokzatos Ázsia és más eventekkel is :)
  • farmerapuka (HU1)farmerapuka (HU1) Bejegyzések: 6
    Liz65 (HU1) mondta:
    nos.....
    elvileg a szabályzat tiltja, h a Support levelét nyilvánossá tedd, bár ebben semmi olyat nem látok, amit nem lehet megmutatni, hisz sablon levél :)
    egyébként ha máshonnan nem jön segítség ( esetleg külföldi oldalról ), akkor is érdemes nekik írni, hisz ez alapján fognak kárpótolni. persze ettől még az eventet sajna nem fogod tudni megcsinálni de vigasztaljon az a tudat, h valszeg nem 1-2 hétre ugrottál be játszani és így még találkozol sok Titokzatos Ázsia és más eventekkel is :)
    Nos, azért is másoltam be, mert semmi személyre utaló nincsen benne. A nagy énemről írtam Nekik, kb 2 éve játszom. A nagy énemhez örököltem meg apukát, és e kettő mellett segítek be a szabolcs farmba. Ebből látható, hogy nem 1-2 hét a terv :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Nos, azért is másoltam be, mert semmi személyre utaló nincsen benne. A nagy énemről írtam Nekik, kb 2 éve játszom. A nagy énemhez örököltem meg apukát, és e kettő mellett segítek be a szabolcs farmba. Ebből látható, hogy nem 1-2 hét a terv :)
    hát akkor meg tudod, h mi a dörgés :smiley:
    sajnos lehet, h ezt az eventet ki kell hagynod :(
  • farmerapuka (HU1)farmerapuka (HU1) Bejegyzések: 6
    Nem örülök, mert fejlesztendő farm, de ez van....a másik kettőn azért pörög :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nem örülök, mert fejlesztendő farm, de ez van....a másik kettőn azért pörög :)
    van még pár 100 évünk
    hova sietsz? :smiley: 
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Miért nincs Ázsiai eventem ? Sütiket töröltem ujrainditottam,frissitettem ,de semmi....
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Miért nincs Ázsiai eventem ? Sütiket töröltem ujrainditottam,frissitettem ,de semmi....
    szia cica

    sajnos ez nem egyedi probléma :(
    sok játékosnak nincsen, így a legokosabb, ha írsz a Supportnak. bár ők jan. 04-ig nem lesznek, de ha jelzed, kaphatsz kárpótlást
  • farmerapuka (HU1)farmerapuka (HU1) Bejegyzések: 6
    Liz65 (HU1) mondta:
    Nem örülök, mert fejlesztendő farm, de ez van....a másik kettőn azért pörög :)
    van még pár 100 évünk
    hova sietsz? :smiley: 

    Addig azért nem szeretnék élni :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Addig azért nem szeretnék élni :)
    akkor ebben megegyeztünk :smiley:
    de akkor is....... még lesz Titokzatos Ázsia, ne aggódj, most fogd fel egyfajta pihenésnek
    bár én is most érnék rá, mert szabin vagyok, de át ez van :(
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Liz65 (HU1) mondta:
    Miért nincs Ázsiai eventem ? Sütiket töröltem ujrainditottam,frissitettem ,de semmi....
    szia cica

    sajnos ez nem egyedi probléma :(
    sok játékosnak nincsen, így a legokosabb, ha írsz a Supportnak. bár ők jan. 04-ig nem lesznek, de ha jelzed, kaphatsz kárpótlást
    szia Liz probáltam irni errort irt ki gondolom zsufolt a rendszer. köszönöm.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nálam simán bejön az űrlap. Próbáld meg újra légy szíves, hátha...
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Nálam simán bejön az űrlap. Próbáld meg újra légy szíves, hátha...
    Probáltam ugyan azt irja.
    An error occurred. Please accept our apologies for the inconvenience and try again later.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Probáltam ugyan azt irja.
    An error occurred. Please accept our apologies for the inconvenience and try again later.
    innen a fórum főoldaláról is próbáltad? tudod... legfelül "Ügyfélszolgálat"
    nekem simán bejön
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Liz65 (HU1) mondta:

    Probáltam ugyan azt irja.
    An error occurred. Please accept our apologies for the inconvenience and try again later.
    innen a fórum főoldaláról is próbáltad? tudod... legfelül "Ügyfélszolgálat"
    nekem simán bejön
    igen probáltam, közben még irtam itt is és probáltam a suportot eközben megkaptam az eventet köszönöm a válaszokat
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    igen probáltam, közben még irtam itt is és probáltam a suportot eközben megkaptam az eventet köszönöm a válaszokat
    hát akkor gratula hozzá és jó eventezést :)
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Liz65 (HU1) mondta:

    igen probáltam, közben még irtam itt is és probáltam a suportot eközben megkaptam az eventet köszönöm a válaszokat
    hát akkor gratula hozzá és jó eventezést :)
    köszönöm :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt