Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Épületekkel/Építkezéssel kapcsolatos kérdések

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 02.09.2015 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Itt tehetitek fel az építkezéssel kapcsolatos kérdéseiteket.


Mielőtt kérdeznél, kérlek nézz szét a GYIK-ben, hátha megtalálod a kérdésedre a választ :)

Épületekkel és építkezéssel kapcsolatos GYIK-ek:

- Az összes létező épület és farmbővítés ára
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«136

Hozzászólások

  • ildi898 (HU1)ildi898 (HU1) Bejegyzések: 12
    Sziasztok! Ha a csűrt aranyból építeném meg, a további bővítések mennyibe fognak kerülni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.12.2015
    Sziasztok! Ha a csűrt aranyból építeném meg, a további bővítések mennyibe fognak kerülni?
    szia
    sajnos ezen fontos infók az új fórumra való átállással elvesztek :(
    csak olyan játékostól várhatod a választ, aki "aranyos" csűrt vásárolt és fejlesztette is azt

    jahhh
    asszem egy másik topikban megválaszoltam már ezt neked :smiley: 
  • ildi898 (HU1)ildi898 (HU1) Bejegyzések: 12
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Ha a csűrt aranyból építeném meg, a további bővítések mennyibe fognak kerülni?
    szia
    sajnos ezen fontos infók az új fórumra való átállással elvesztek :(
    csak olyan játékostól várhatod a választ, aki "aranyos" csűrt vásárolt és fejlesztette is azt

    jahhh
    asszem egy másik topikban megválaszoltam már ezt neked :smiley: 
    Köszi, igen.  :)
    Már megépítettem, de még mindig keresek...

    A Hivatalos Hírek,  Big Farm lexikon – avagy a leírások gyűjteménye, alatt van ilyen:
    A farm, a menük, és a játékelemek:
    Melyből engem MÉG MINDIG az épületek ÉPÍTÉSE érdekelne, de NEM AKTÍV  :'(

    SENKINEK nincs meg???  :s
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sajnos mikor az új fórumot bevezették, nem tették át a régiről ezeket a dolgokat, emiatt inaktív, azaz nincs alatta semmi. A boldogságpontos megvan, de az épületek építési költsége nincs. S mivel mi már megépítettünk mindent, így mi már nem tudjuk mi mennyibe került.
  • ildi898 (HU1)ildi898 (HU1) Bejegyzések: 12
    Sajnos mikor az új fórumot bevezették, nem tették át a régiről ezeket a dolgokat, emiatt inaktív, azaz nincs alatta semmi. A boldogságpontos megvan, de az épületek építési költsége nincs. S mivel mi már megépítettünk mindent, így mi már nem tudjuk mi mennyibe került.
    Sziasztok!
    December 21-én kezdtem el játszani, nekem minden információ hasznos és segíthet.
     Kérem azt, ami van!  :)

    Köszönöm a nagyoknak!

    Kellemes ünnepeket!  o:)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A követelőzés nem szép dolog. A tippek és trükköknél találsz meg minden infót, ami megmaradt.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sajnos mikor az új fórumot bevezették, nem tették át a régiről ezeket a dolgokat, emiatt inaktív, azaz nincs alatta semmi. A boldogságpontos megvan, de az épületek építési költsége nincs. S mivel mi már megépítettünk mindent, így mi már nem tudjuk mi mennyibe került.
    Sziasztok!
    December 21-én kezdtem el játszani, nekem minden információ hasznos és segíthet.
     Kérem azt, ami van!  :)

    Köszönöm a nagyoknak!

    Kellemes ünnepeket!  o:)

    Szia!

    Csak annyit fűznék hozzá hogy ha még most kezdtél takarékoskodj az aranyaddal,mert nem jön olyan gyorsan mint ahogy megy.Az arannyal építhető dolgok bővítése több ezer aranyba kerül már elsőre is.Ha akarsz venni aranyat az más,akkor ha megépíted a körmenüben mutatja a következő szint árát.

    Kellemes ünnepeket Neked is.
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85
    Sajnos mikor az új fórumot bevezették, nem tették át a régiről ezeket a dolgokat, emiatt inaktív, azaz nincs alatta semmi. A boldogságpontos megvan, de az épületek építési költsége nincs. S mivel mi már megépítettünk mindent, így mi már nem tudjuk mi mennyibe került.
    Sziasztok!
    December 21-én kezdtem el játszani, nekem minden információ hasznos és segíthet.
     Kérem azt, ami van!  :)

    Köszönöm a nagyoknak!

    Kellemes ünnepeket!  o:)

    Szia Ildi! Ha minden igaz, akkor ennyi az ára a tágas csűrnek:

    Level 1: 450 gold

    Level 2: 2,450 gold

    Level 3: 5,950 gold

    Level 4: 8,900 gold

    Level 5: 11,900 gold

    Level 6: 14,999 gold

    (Az angol fórumról másolva.)

  • ildi898 (HU1)ildi898 (HU1) Bejegyzések: 12
    A követelőzés nem szép dolog. A tippek és trükköknél találsz meg minden infót, ami megmaradt.
    Elnézést!
    A "Kérem azt, ami van! "  ÓHAJTÓ mondatnak szántam. 
    Sajnálom, ha a KÉREM követelőzésnek érezted.

    Kellemes ünnepeket! :)
  • ildi898 (HU1)ildi898 (HU1) Bejegyzések: 12
    Sajnos mikor az új fórumot bevezették, nem tették át a régiről ezeket a dolgokat, emiatt inaktív, azaz nincs alatta semmi. A boldogságpontos megvan, de az épületek építési költsége nincs. S mivel mi már megépítettünk mindent, így mi már nem tudjuk mi mennyibe került.
    Sziasztok!
    December 21-én kezdtem el játszani, nekem minden információ hasznos és segíthet.
     Kérem azt, ami van!  :)

    Köszönöm a nagyoknak!

    Kellemes ünnepeket!  o:)

    Szia Ildi! Ha minden igaz, akkor ennyi az ára a tágas csűrnek:

    Level 1: 450 gold

    Level 2: 2,450 gold

    Level 3: 5,950 gold

    Level 4: 8,900 gold

    Level 5: 11,900 gold

    Level 6: 14,999 gold

    (Az angol fórumról másolva.)

    Köszönöm szépen!
  • ildi898 (HU1)ildi898 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 24.12.2015
    Sziasztok.
    Nem találom itt az új fórumon.
    Tudna valaki segíteni abban, hogy a termékeny földnek mennyi az építési költsége szintenként?
    Az első szintet látom, a többit viszont nem találom.
    Köszi
    Nem vagy egyedül...  :D

    Még a németeknél is töröltek mindent:

    Hier einmal zwei Links für dich. Dort findest du alle gesammleten Aufbaukosten.
    Hauptfarm Auf.- und Ausbaukosten-Aufstellung

    Links zu den Aufstellungen aller Farmen


  • ildi898 (HU1)ildi898 (HU1) Bejegyzések: 12
    Mindenkinek BOLDOG KARÁCSONYT!  o:)

    http://big-farm-addiction.wikia.com/wiki/Main_farm_upgrades

    Mindig tudtam, hogy angolul kellett volna tanulnom és nem németül. De aki keres, az talál. Aki kitartó az pedig mindent megtalálHAT. B)
  • csikici (HU1)csikici (HU1) Bejegyzések: 2
    Ha dupla csűröm van, akkor az  két raktározási helyet jelent? Kérlek írjatok, ha tudjátok.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Nem. A csűrök tárolási képességei összeadódnak. EGY "telep", de két tartály. Érdemes minél előbb a lehető legnagyobb kapacitásra ( szintre) fejleszteni. A játék mindig a szintnek illő csűrkapacitást tételezi fel, aszerint adja, kéri a feladatokat.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Nem. A csűrök tárolási képességei összeadódnak. EGY "telep", de két tartály. Érdemes minél előbb a lehető legnagyobb kapacitásra ( szintre) fejleszteni. A játék mindig a szintnek illő csűrkapacitást tételezi fel, aszerint adja, kéri a feladatokat.
    Sziasztok!
    A farmház bővítésével is növelhető a csűrök kapacitása. Érdemes ezt is fejleszteni, ha a farmszint megengedi.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Elnézést, hogy beleszólok, de a csűrök kapacitása és a farmház együttesen adja az összes tárolóhelyet. A farmház szintjének emelése nem a csűröket fejleszti, hanem az összes tárolóhelyet emeli meg csak. Attól még a csűrök kapacitása nem nő! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Elnézést, hogy beleszólok, de a csűrök kapacitása és a farmház együttesen adja az összes tárolóhelyet. A farmház szintjének emelése nem a csűröket fejleszti, hanem az összes tárolóhelyet emeli meg csak. Attól még a csűrök kapacitása nem nő! :)
    sziasztok

    sorry, h én is beleszólok, de ha a Farmház szintjét megemeli, akkor +50-el nő a csűrök kapacitása minden szintemelésnél. 1-1 csűr maximálisan 800 férőhelyet ad, tehát a 2 1600-at. ha fullra emeli a farmházat, akkor még +500 tárolási lehetőség van, tehát össz: 2.100
    Kati jól írta, h érdemes fejleszteni azt is ameddig a farmszint engedi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    Elnézést, hogy beleszólok, de a csűrök kapacitása és a farmház együttesen adja az összes tárolóhelyet. A farmház szintjének emelése nem a csűröket fejleszti, hanem az összes tárolóhelyet emeli meg csak. Attól még a csűrök kapacitása nem nő! :)
    sziasztok

    sorry, h én is beleszólok, de ha a Farmház szintjét megemeli, akkor +50-el nő a csűrök kapacitása minden szintemelésnél. 1-1 csűr maximálisan 800 férőhelyet ad, tehát a 2 1600-at. ha fullra emeli a farmházat, akkor még +500 tárolási lehetőség van, tehát össz: 2.100
    Kati jól írta, h érdemes fejleszteni azt is ameddig a farmszint engedi
    Úgy érzem nekem is bele kell szólnom ;)
    A jelen esetben Kiskapának van igaza, de Liz is igazat ír, a különbség csak a megfogalmazásban van. A farmház információs megfogalmazása a döntő sztem, ahol nem a csűrök kapacitásának növelését írja, hanem azon túl a plusz tároló kapacitás biztosítását. A végeredmény így is úgy is ugyanaz.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Porrima!
    Mivel tárolni csak a csűrben tudsz, ...... és innentől nem folytatnám tovább!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 11.01.2016
    Porrima!
    Mivel tárolni csak a csűrben tudsz, ...... és innentől nem folytatnám tovább!
    Én úgy értem a nem szó szerint idézett információt, hogy tárolni a farmház raktárában is lehet - és akkor innentől én se folytatom.
    Ui.: a farmház plusz dolgozói sem bővített házban laknak, hanem a farmházban.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Porrima!

     :) 
  • icus51 (HU1)icus51 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Azt szeretném megtudni ha 2 csüröm van akkor több terményt tudok eltárolni?

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    icus51 (HU1) mondta:
    Azt szeretném megtudni ha 2 csüröm van akkor több terményt tudok eltárolni?

    Természetesen!
    Azért nem írom, hogy kétszer annyit, mert a csűrök különböző nagyságúak lehetnek.
  • Timcsi2005 (HU1)Timcsi2005 (HU1) Bejegyzések: 1
    Azt szeretném megtudni, hogy a lakóházakat valahogy le lehetne bontani?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Azt szeretném megtudni, hogy a lakóházakat valahogy le lehetne bontani?
    Szia!
    Csak akkor tudod lebontani, ha van annyi szabad embered, amennyi a jelenlegi bontani kívánt házban van. Azaz ha van egy kék házad, ami 12 embert ad, csak akkor tudod lebontani, ha van 12 szabad munkásod.
  • csumpimalac (HU1)csumpimalac (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok! Tegnap a tervezővel felfejlesztettem az egyik házamat az 5. szintre, és csak 5 munkást kaptam érte. Nem 30-at kellett volna kapnom? Vagy rosszul tudom? Hogyan van ez, tudna segíteni valaki? Köszönöm
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! Tegnap a tervezővel felfejlesztettem az egyik házamat az 5. szintre, és csak 5 munkást kaptam érte. Nem 30-at kellett volna kapnom? Vagy rosszul tudom? Hogyan van ez, tudna segíteni valaki? Köszönöm
    Rosszul gondolod: plusz 5 munkást kapsz a fejlesztéssel, így lesz a házban összesen 30 munkás.
  • csumpimalac (HU1)csumpimalac (HU1) Bejegyzések: 17
    Á, értem köszönöm. :)
  • Sanima (HU1)Sanima (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Teljesen kezdő vagyok, és azt szeretném kérdezni , hogy az ujonnan kihelyezett föld területet hogyan lehet megfordítani!
    Köszönöm!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sanima (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Teljesen kezdő vagyok, és azt szeretném kérdezni , hogy az ujonnan kihelyezett föld területet hogyan lehet megfordítani!
    Köszönöm!
    Rákattintasz a földre és ott van egy sárga oda-vissza forduló nyíl, azzal tudod forgatni.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt