Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Arannyal/Dollárral kapcsolatos kérdések

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 25.08.2015 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Itt tehetitek fel az arannyal/dollárral kapcsolatos kérdéseiteket.


Mielőtt kérdeznél, kérlek nézz szét a GYIK-ben, hátha megtalálod a kérdésedre a választ :)

Arannyal és dollárral kapcsolatos GYIK-ek:

- Voucher kód beváltása (Aranyrendelés után SMS-ben kapott kód)
- Általános GYIK a fizetéssel kapcsolatban
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«1311

Hozzászólások

  • erika534 (HU1)erika534 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Hová tűnnek az aranyaim? Tegnap kilépéskor még 212 volt, ma belépéskor csak 92. Nem költöttem semmire. Máskor is előfordult már, hogy lecsökkent, csak úgy!
    Köszi a választ! erika534
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Hová tűnnek az aranyaim? Tegnap kilépéskor még 212 volt, ma belépéskor csak 92. Nem költöttem semmire. Máskor is előfordult már, hogy lecsökkent, csak úgy!
    Köszi a választ! erika534
    szia

    ha biztos vagy benne, h még csak véletlenül sem nyomtál rá valamire, ami aranyat kér ( pl. építkezés leállítása vagy termelés leállítása ) akkor a Supportnak kell írnod, ők tudják neked megnézni, h hova lett az aranyad.
    a Support sajnos majd csak 04.-én lesz, de attól már most jelezheted.
  • kollarandris14 (HU1)kollarandris14 (HU1) Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 26.01.2016
    Nem szeretem internetre megadni a személyes adataimat hitelkártyám nincs. Hiába kapnám azt a válasz,hogy "A fizetés teljesen biztonságos!" de attól még személyes adataim. És mivel ez a gép nem rendelkezik elég jó vírusirtóval ezért lehet hogy egy vírus ilyen adatokat akar tőlem lelopni! Válaszotokat előre is köszönöm! (Ha bármi olyan mód van átutalásos fizetésre amit nem vettem észre akkor kérlek írd le köszönöm!)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Válasz✓
    Nem szeretem internetre megadni a személyes adataimat hitelkártyám nincs. Hiába kapnám azt a válasz,hogy "A fizetés teljesen biztonságos!" de attól még személyes adataim. És mivel ez a gép nem rendelkezik elég jó vírusirtóval ezért lehet hogy egy vírus ilyen adatokat akar tőlem lelopni! Válaszotokat előre is köszönöm! (Ha bármi olyan mód van átutalásos fizetésre amit nem vettem észre akkor kérlek írd le köszönöm!)
    szia
    a fizetési oldalon válaszd ki az összeget, majd kattints a TrustPay-re. a bejövő oldalon több bank közül választhatsz. viszont az arany több nap, akár 5 is lehet, míg megjelenik a játékban. így érthető, ha akciós ajánlat van, akkor attól valszeg elesel
  • nomcsije2 (HU1)nomcsije2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Technikai problémának számít, hogy utalással fizettem és nem jött meg az aranyam? Már kétszer jelentettem és még mindig nem hogy aranyat nem látok de még választ sem kaptam.
    Nono
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia! Hol jelentetted?
    Mikor vetted? Utalással kell pár nap átfutás. Levonta a számládról a pénzt?
  • nomcsije2 (HU1)nomcsije2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szia, az ügyfélszolgálaton e-mailban. 28-án csütörtökön, a pénzt levonták. régen is intéztünk utalást és másodperceken belül megjelent az összeg. Mi változott?

  • fortuna50 (HU1)fortuna50 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    A mai napon 10,44-kor SM -essel vásároltam 1270 forintért aranyat,amit még mindig nem kaptam meg,a telefonszámlámról levonták..
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.01.2016
    A mai napon 10,44-kor SM -essel vásároltam 1270 forintért aranyat,amit még mindig nem kaptam meg,a telefonszámlámról levonták..
    szia
    a Support felé kell jelezned, melyet a fórum főoldalán legfelül találsz "Ügyfélszolgálat" néven vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt. kis fejecske fülhallgatóval. ők tudnak utána nézni, h mi történt
    szia, az ügyfélszolgálaton e-mailban. 28-án csütörtökön, a pénzt levonták. régen is intéztünk utalást és másodperceken belül megjelent az összeg. Mi változott?

    szia
    ezen a héten nem volt magyar Support, talán ezért nem kaptál még választ. amúgy is időbe telik, míg válaszolnak, mivel egy Supportosunk van
  • nomcsije2 (HU1)nomcsije2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Értem. "A kérdéseidet továbbítottuk az ügyfélszolgálatnak, és hamarosan választ kapsz rájuk. A kérdésedről neked is küldtünk egy másolatot az e-mail címedre." A másolatot is a Supportos küldi vajon, vagy automatikus? Mert az az e-mail sem érkezett meg. Így nem tudok mást tenni csak türelmesen várni?

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Értem. "A kérdéseidet továbbítottuk az ügyfélszolgálatnak, és hamarosan választ kapsz rájuk. A kérdésedről neked is küldtünk egy másolatot az e-mail címedre." A másolatot is a Supportos küldi vajon, vagy automatikus? Mert az az e-mail sem érkezett meg. Így nem tudok mást tenni csak türelmesen várni?

    szrtm auto üzi. ha nem találod a levelek között, akkor nézd meg a Spam-ekben is.
    sajnos nem tudsz mást tenni, csak várni. persze ha sokáig nincs reakció, akkor érdemes még1x írni nekik. gondolom kaptál ticket-et. ha igen, akkor arra kell hivatkozni, ha újra rájuk írsz
  • Hope1982 (HU1)Hope1982 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    Kérdésem lenne! Néha vásárolok aranyat, de észrevettem, hogy pár csomag, mind a sms-el vásárolhatóak közül, mind a kártyás vásárlások közül (a legolcsóbbak) eltüntek egy idő után! Ez miért van?

    Kicsit bízom benne, hogy esetleg csak én néztem el vmit és ez a játék nem a lehúzásról szól, mert az olyanokat már unom!

    Előre is köszönöm a válaszotokat!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Kérdésem lenne! Néha vásárolok aranyat, de észrevettem, hogy pár csomag, mind a sms-el vásárolhatóak közül, mind a kártyás vásárlások közül (a legolcsóbbak) eltüntek egy idő után! Ez miért van?

    Kicsit bízom benne, hogy esetleg csak én néztem el vmit és ez a játék nem a lehúzásról szól, mert az olyanokat már unom!

    Előre is köszönöm a válaszotokat!

    Szia!
    Ha az 400-ft-os kártyás csomagra gondolsz pl.(én csak kártyával vásároltam párszor)már tavaly eltűnt az éterben.A legolcsóbb mostanság az ezres csomi.
  • katharosz (HU1)katharosz (HU1) Bejegyzések: 5
    január 29-én vásároltam aranyat paypal számlával, ezzel semmi gond nem volt, de 30-án ismételten levonásra került 4300 Ft, anélkül, hogy én vásároltam volna. 
    31-én levelet irtam, ürlap kitöltésével, amire még a mai napig nem kaptam választ. Hová kellene irnom, hogy a pénzemet visszakapjam?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    január 29-én vásároltam aranyat paypal számlával, ezzel semmi gond nem volt, de 30-án ismételten levonásra került 4300 Ft, anélkül, hogy én vásároltam volna. 
    31-én levelet irtam, ürlap kitöltésével, amire még a mai napig nem kaptam választ. Hová kellene irnom, hogy a pénzemet visszakapjam?
    Szia! Februar 1-tol van ujra supportos es nagyon sok a feladata. Egy automatikus valasznak kellett volna lenmie az urlap utan. Azt megkaptad? Ha a heten nem rendezodik javaslom irj ujra az ugyfelszolgalatnak. Sok gond volt a bo 2 het alatt es a ggs jatekainak magyar supportalasa nem keves ido. En bizom benne megoldodik. 
  • katharosz (HU1)katharosz (HU1) Bejegyzések: 5
    nem kaptam vissza automatikus értesitést.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    nem kaptam vissza automatikus értesitést.

    Ha a spamak közt sincs, akkor muszáj lesz újra írnod. Amikor elküldesz egy jelentőt a supportnak, akkor kell kapni egy automatikus levelet, amiben van egy általános üzenet, meg ha valami nem lenne pontos, ami szükséges, akkor arra tudsz válaszolni. Ha a sima levelek közt nincs, érdemes a spamak közt megnézni, mert ha kapsz választ is ugyanoda fog menni. Remélhetőleg a mail címed jól adtad meg. Írj nekem egy mailt azzal a mail címmel, és hogy mikor írtál a supportnak kb., s ha tudok utána nézetek, de nem ígérek semmit, hiszen én sem tudok túl gyakran kommunikálni az ügyfélszolgálattal.
  • katharosz (HU1)katharosz (HU1) Bejegyzések: 5
    most is irtam a supportnak, de nem jön automatikus értesités

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    most is irtam a supportnak, de nem jön automatikus értesités

    Szia! Akkor talán túl erős a tűzfalad. A kéretlen levelek - spam - miatt a böngésződ, vagy a mail-üzemeltetőd is rendelkezik egy szűrővel, hogy ne jöjjön át minden szemét. Mivel ez az üzenet is automata, lehet, hogy letiltja. Állítani kellene a szűrődön, a tűzfaladon, ami ezeket válogatja. Biztosan van valaki a környezetedben, aki ezt meg tudja neked nézni, hátha akkor sikerrel járna az üzenetváltásod.
  • Hope1982 (HU1)Hope1982 (HU1) Bejegyzések: 5
    Szia!

    Az az egyik, amire gondoltam, bár abból januárban még vettem, de az sms fizetéses között is volt olyan ami nem került 1000 ft-ba (508 Ft és 254 Ft) és az is eltünt! Azért annyit nem szeretnék egy játékra költeni, pedig tetszik!

    Azt nem lehet tudni, hogy miért tüntek el ezek?

    Köszönöm a választ, ezt is és a következőt is!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Szia!

    Az az egyik, amire gondoltam, bár abból januárban még vettem, de az sms fizetéses között is volt olyan ami nem került 1000 ft-ba (508 Ft és 254 Ft) és az is eltünt! Azért annyit nem szeretnék egy játékra költeni, pedig tetszik!

    Azt nem lehet tudni, hogy miért tüntek el ezek?

    Köszönöm a választ, ezt is és a következőt is!

    Hááát erről egy betűt sem írtak csak sejteni lehet hogy kevesellték a fizut a GG-nél.
  • Borika47 (HU1)Borika47 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Szia
    Borika47
     Tegnap 12,26-kor és 12.40  perckor vásároltam aranyat a pénzt  2 x l270.-Ft ot  levonta  De az érte járó aranyat nem  kaptam meg.A telelfonomra  azt az üzenetet küldték, hogy / Ismeretlen kulcsszó kérem ismételje meg az üzenetet/ ez megtörtént és mégsincs aranyam   Kis nyugdijjas  vagyok   ennél többet nem tudok a  jútékra költeni. Elvárom, hogy  becsületes uton  küldjék el a  részemre a vásárólt aranyat

    Kérlek segits! 
     
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Szia
    Borika47
     Tegnap 12,26-kor és 12.40  perckor vásároltam aranyat a pénzt  2 x l270.-Ft ot  levonta  De az érte járó aranyat nem  kaptam meg.A telelfonomra  azt az üzenetet küldték, hogy / Ismeretlen kulcsszó kérem ismételje meg az üzenetet/ ez megtörtént és mégsincs aranyam   Kis nyugdijjas  vagyok   ennél többet nem tudok a  jútékra költeni. Elvárom, hogy  becsületes uton  küldjék el a  részemre a vásárólt aranyat

    Kérlek segits! 
     

    Szia Borika!

    Sajnos itt senki nem tud segíteni a supportnak kell írnod ők tudják megoldani.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.02.2016
    Szia
    Borika47
     Tegnap 12,26-kor és 12.40  perckor vásároltam aranyat a pénzt  2 x l270.-Ft ot  levonta  De az érte járó aranyat nem  kaptam meg.A telelfonomra  azt az üzenetet küldték, hogy / Ismeretlen kulcsszó kérem ismételje meg az üzenetet/ ez megtörtént és mégsincs aranyam   Kis nyugdijjas  vagyok   ennél többet nem tudok a  jútékra költeni. Elvárom, hogy  becsületes uton  küldjék el a  részemre a vásárólt aranyat

    Kérlek segits! 
     
    Szia Borika! Írj a supportnak, hogy nem kaptad meg az aranyat. A farmod jobb felső sarkában van a Kijelentkezés ikon, alatta egy fülhallgatós fej, Ügyfélszolgálat. Erre kattints, majd egy új lap nyílik a böngészőben. Azon menj le addig: E-mailes támogatás. Erre is kattints rá. Feljön egy űrlap, amit tölts ki értelemszerűen. A játékhoz regisztrált e-mail fiókodba kapni fogsz egy automatikus levelet, hogy a bejelentést megkapták. A support majd ezek után fog jelentkezni. Üdv. Zsuzsi
  • Borika47 (HU1)Borika47 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Borika47

    Köszönöm a hozzászólást.és a tanácsot  Irtam a  supportnak és egy tikett számot küldött.
     Sajnos már máskor is elveszett a pénzem  nem bizok benne, hogy  megkapom,De remélem, hogy lesznek olyan becsületesek,hogy  az aranyat megkapom.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.02.2016
    Borika47

    Köszönöm a hozzászólást.és a tanácsot  Irtam a  supportnak és egy tikett számot küldött.
     Sajnos már máskor is elveszett a pénzem  nem bizok benne, hogy  megkapom,De remélem, hogy lesznek olyan becsületesek,hogy  az aranyat megkapom.

    Szia :)

    Igen, az a ticket számos az automata levél. Tehát a panaszod szerencsésen megérkezett. Ezután a supportos elhavazottságának mértékétől függ, mikor fog ő maga jelentkezni nálad. Sajnos ahogy Ádámmaci moderátorunk jelezte, egy ember áll jelenleg az összes GG játék rendelkezésére. Így akár több nap is eltelhet, míg választ kapsz. Semmiképpen se add fel, türelmet és kitartást kívánok hozzá.

    Zsu
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    " Semmiképpen se add fel, türelmet és kitartást kívánok hozzá."
    gyurisne.zsuzsi-idézet!

    Szervusztok!

    Először is, Zsuzsa, kérlek ne értsd félre az idézett sorom!
    Tudom, hogy itt nem tehet róla sem a Moderátor, sem senki más, DE azért írjuk be a Javaslat topikba, hogy az ilyen problémákat előtérbe kéne helyezni???
    Nem azért vesz az ember aranyat, hogy ne legyen, vagy türelemmel várjon rá!
    Itt a küldisevent is, és a Játékos tudja mire szánta igazán az aranyát, ami forintba került, de még sincs
    :( 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.02.2016
    " Semmiképpen se add fel, türelmet és kitartást kívánok hozzá."
    gyurisne.zsuzsi-idézet!

    Szervusztok!

    Először is, Zsuzsa, kérlek ne értsd félre az idézett sorom!
    Tudom, hogy itt nem tehet róla sem a Moderátor, sem senki más, DE azért írjuk be a Javaslat topikba, hogy az ilyen problémákat előtérbe kéne helyezni???
    Nem azért vesz az ember aranyat, hogy ne legyen, vagy türelemmel várjon rá!
    Itt a küldisevent is, és a Játékos tudja mire szánta igazán az aranyát, ami forintba került, de még sincs
    :( 
    Drága Nagyika! :)

    Másik topikban is leírtam már, de talán ha több helyen is felbukkan, több emberhez eljut és reményeim szerint jobban érthetővé válik a problémakezelés menete. :)
    Amikor írtok a supportnak, azt hasonlóan képzeld el, mint az e-mail postafiókot. A supportos időrendi sorrendben találkozik a beérkező levelekkel. Kizárólag a személyes adatokat látja (e-mail cím, stb.), de soha nem a levél tartalmát. Ahhoz ugyanúgy meg kell nyitnia a leveleket, mint Neked is az e-maileket, amikor el szeretnéd olvasni, mit kaptál pontosan. És most képzeld el, ott van előtte egy halom beérkezett panasz a GG összes magyar játékából. Melyik ujját harapja először? :) (ez költői kérdés volt csak) A magyar support minimál létszámmal dolgozik. Sajnos kicsi szerver vagyunk, ez van. :(
    Az ő feladatkörükbe tartozna a fórumon sok olyan dolog, amit a moderátorok csinálnak.....egyszerűen a fórumozás sem fér bele az idejükbe. :(

    Zsu
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    " A supportos időrendi sorrendben találkozik a beérkező levelekkel."

    Épp ez a baj Zsuzsa!
    Én is írtam már a Supportnak és több TÉMA meg volt adva, vagy, hogy is mondjam, van ugye olyan is, hogy aranyvásárlási problémák!
    NO, az ILYEN leveleket, panaszokat kéne előre venni!
    / de, elnézést nem "okoskodni" szeretnék, csak játékos fejjel gondolkodom! pl. a Lester is csak 24 órát vár a piacnál! /
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.02.2016
    " A supportos időrendi sorrendben találkozik a beérkező levelekkel."

    Épp ez a baj Zsuzsa!
    Én is írtam már a Supportnak és több TÉMA meg volt adva, vagy, hogy is mondjam, van ugye olyan is, hogy aranyvásárlási problémák!
    NO, az ILYEN leveleket, panaszokat kéne előre venni!
    / de, elnézést nem "okoskodni" szeretnék, csak játékos fejjel gondolkodom! pl. a Lester is csak 24 órát vár a piacnál! /
    szia nagyika
    nagyon jól látod, hisz ha a Supportnak akar bárki is írni, van "Tárgy" rubrika megadva, ahol fizetéssel kapcsolatos, játékos jelentése, technikai probléma, egyéb, stb lehetőségek közül lehet választani. ebből én azt a "merész" következtetést vonnám le, h nem ömlesztve kapják a levelet, hanem témákra bontva, külön mappába. innentől kezdve a Supportos dolga (lenne) a prioritást megállapítani :)
    de persze ez csak az én gondolatmenetem, nem voltam még a "másik oldalon" :smiley:
    egyéb esetben jelentőségét veszíti a "Tárgy" megadása opció, szrtm értelmetlen :)

    ettől függetlenül nem kizárt, h valóban csak egy Supportosunk van, aki nem győzi a leveleket, főleg, ha nem csak ebben a játékban Ügyfélszolgálatos

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt