Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Szigetfarm hiba

Sziasztok!
A szigetfarmon nem  tudom a kaput fejleszteni, mert a pálmafáktól egyszerűen nem látszik. Ezzel is szeretném növelni a farm boldogságot, de csak a kerítésre tudok rámenni és fejleszteni, de azzal se enged tovább, ha nincs fejlesztve a kapu.
Help pls!

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Sziasztok!
    A szigetfarmon nem  tudom a kaput fejleszteni, mert a pálmafáktól egyszerűen nem látszik. Ezzel is szeretném növelni a farm boldogságot, de csak a kerítésre tudok rámenni és fejleszteni, de azzal se enged tovább, ha nincs fejlesztve a kapu.
    Help pls!
    Szia!

    NINCS HIBA!

    Javasolom, hogy menj el a szigetfarmodra. Nagyítsd ki a maximumra! Keresd meg a Nagy Pálma dekort. Ha megtaláltad, akkor LASSAN húzd lejjebb a cursort! Ott lesz alatta a Kapu. 1. szinten. Nekem sikerült nálad megkeresnem a kaput. :) 

  • BlackBoss1 (HU1)BlackBoss1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    Olyan problémám van,hogy 2 mangóskert beragadt.Semmit nem tudok vele csinálni.Se learatni,se bontani.
    Tudna valaki segíteni?
  • BlackBoss1 (HU1)BlackBoss1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    Olyan problémám van,hogy 2 mangóskert beragadt.Semmit nem tudok vele csinálni.Se learatni,se bontani.
    Tudna valaki segíteni?
    A probléma megoldódott.Ismétlő kombájnt indítottam és nem működött.1/2-nél megállt,de a turbó betakarítás már leszedte.
  • TimVica (HU1)TimVica (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Sziget farmon a malomban őrölt páva takarmányom eltünt. Nem érzékelte a rendszer! Köszi!
  • farm2022 (HU1)farm2022 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    A sziget farmon nekem is beragadt két sziget mező 1/2 ismétlő kombájnnál.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt