Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Elveszet a farmom!

Tisztelt Adminok! 

A mai napon szerettem volna belépni a játékba de a 90. szintű farmom helyett a kezdő szintet kaptam. Ha lehet szeretném visszakapni a farmomat. Paul Jr. néven vagyok beregisztrálva. 

A segítséget előre is köszönöm.

• Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 424
    szerkesztette ezt: 15.03.2022
    Tisztelt Adminok! 

A mai napon szerettem volna belépni a játékba de a 90. szintű farmom helyett a kezdő szintet kaptam. Ha lehet szeretném visszakapni a farmomat. Paul Jr. néven vagyok beregisztrálva. 

A segítséget előre is köszönöm.
    Szia!

Nem vagyok admin, de megnéztem a ranglistát. Paul jr 5.228 a listán, a farmod szintje 88.
    Javaslom, hogy próbálj meg belépni a "régi" farmodra! De jól nézd meg a bejelentkezéskor, hogy a "táblán" felül MI VAN kijelölve. Bejelentkezés bal oldalt vagy Regisztráció jobb oldalt. Ha a Regisztráció, akkor kell új farmmal indulni. Ha a régivel akarsz játszani, akkor jelöld ki a BAL oldalon a Bejelentkezést! 
    Remélem tudtam segíteni.
    Kiskapa @ hu 1
    Semmi sem olyan egyszerű, hogy ne lehetne elrontani.
  • aíawrtarhdfgcb (HU1)aíawrtarhdfgcb (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok

Nem tudok belépni a farmra, azt írja ki, hogy a megadott név érvénytelen. Pedig erre a névre jönnek az üzenetek is, ezt használom a kezdés óta.
  • sempherflores (HU1)sempherflores (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    A semperflores farmmal játszok,
    Nem tudom a virág farmon beszedni két levendulás parcelát,
    az este elvetettem levendulával, ismétlősre tettem,
    most azt írja katt a betakarításra de semmi:(

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt