Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Álom Világ Farm, pénz. hatékony olivaliget

Sziasztok!

Eltűnt a Tessa Álom farmom, a karbantartás utáni belépés óta nem látható, pedig már pár napja építem. A Gréta álom farm sem látható, bár én csak kb. 2. hete játszom, és ma mutatta először bejelentkezéskor, hogy ma indul. Ha minden igaz, a pénzem is kevesebb lett, ma hajnali 4 körül még millió felett volt, ma délután már csak 2-3 százezer, de ezt nem tudom pontosan.  A bajnoksági kereskedőtől vettem egy hatékony olívaligetet, de nem találom, az érméket pedig levonta, és jelzi is ott, hogy 1x van. Kérem szépen segítsen, aki tud! Köszönöm!

Hozzászólások

  • Adryenn8 (HU1)Adryenn8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    A Tessa álomvilága farm a vége előtt 22 órával kidobott, és utána amikor visszaléptem, akkor egy teljesen új kezdő farm jött elő.
  • mirror (HU1)mirror (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sissi (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Eltűnt a Tessa Álom farmom, a karbantartás utáni belépés óta nem látható, pedig már pár napja építem. A Gréta álom farm sem látható, bár én csak kb. 2. hete játszom, és ma mutatta először bejelentkezéskor, hogy ma indul. Ha minden igaz, a pénzem is kevesebb lett, ma hajnali 4 körül még millió felett volt, ma délután már csak 2-3 százezer, de ezt nem tudom pontosan.  A bajnoksági kereskedőtől vettem egy hatékony olívaligetet, de nem találom, az érméket pedig levonta, és jelzi is ott, hogy 1x van. Kérem szépen segítsen, aki tud! Köszönöm!
    Szia! 
    Valószínű bugos (hibás) a játékod. :( Ezt nem tudod frissítéssel megoldani, viszont a supportnak jelezheted. A hatékony oliva ligetedet a virágfarmon a raktáradban találod, felül az utolsó előtti fülre kattints rá. Ha felépíted a ligeted, csak érméért fejlesztheted. :(
  • CarmisoCarmiso Guest Bejegyzések: 107
    Sziasztok! 

    Ezek ideiglenes farmok, ha megnyitjátok az ablakot felül írja meddig tart az esemény. 

    Üdv, Carmiso

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt