Főoldal Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika
Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Elgurult a gyógyszeretek????

Sziasztok.

Komolyan az az érzés fogott el hogy utálom a játékot...

2 év után tértem vissza de továbbra is csak ugyanazzal a pénzéhes arroganciával,a játékosok sikerélményének semmibevételével szembesülök folymatosan..

Melyik az az enyhén fogalmazva is csak elmebeteg aki a Hawaii event extra szintjeinek követelményeit kitalálta????
27.100 db méhviasz begyüjtése!!!!
egy méhészet max szinten ad 70 db-ot... ez ugye teljesen normális szerintetek is???
attachment.php?attachmentid=121&d=1368637531

• bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

Szerintem ne bosszankodj, itt ezeket továbbra sem olvassák a játék készítői. (Még szerencse, hogy 2 év után megvan a farmod.)

Szerintem érdemes magunkat besorolni valamelyik kategóriába: extra aranyat vásárló, kevéske aranyat vásárló és aranyat nem vásárló, és ennek tudatában játszani, csak a játék öröméért és az elvárásodat ehhez igazítani. Ők az aranyvásárlásból élnek és fejlesztik a játékot, így logikus, hogy előnyöket kell kínáljanak érte. Vannak új csomagok, amivel kevés forintért elég jó előnyökhöz lehet jutni, ahol dolgozik helyetted is a játék. Így valamennyit tudsz segíteni magadon, amíg nem ülsz itt.

bkatica
    bkatica @ hu 1
  • Big farmer1 (HU1)Big farmer1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Sziasztok.

Komolyan az az érzés fogott el hogy utálom a játékot...

2 év után tértem vissza de továbbra is csak ugyanazzal a pénzéhes arroganciával,a játékosok sikerélményének semmibevételével szembesülök folymatosan..

Melyik az az enyhén fogalmazva is csak elmebeteg aki a Hawaii event extra szintjeinek követelményeit kitalálta????
    27.100 db méhviasz begyüjtése!!!!
    egy méhészet max szinten ad 70 db-ot... ez ugye teljesen normális szerintetek is???
    Én nem ismertem ezt a játékot csak sodródom de szépen haladok. A szigetet elkezdtem de rájöttem nagyon drága. És a vásárlás: az nevetséges. egy sokoldalu gyümölcsöskert 39.000.000 tengeri kagyló? és ez csak egy dolog. de a narancsos üditő is 28 ezer a nyári koktál is 78 ezer elég szomoru. egy kezdő játékos ezeket nem tudja megtermelni.
Sign In to comment.