Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Szövetkezet Szövetkezet keresés

szövetkezetet keresek

andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
szeretnék a szövetkezetekben érdeklődni vannak olyan szövetkezetek amiben nincsenek olyan soka minimum 3-an,5-en de csak akkor ha lehetek képviselő és nem kiérdemelnihanwem bejelöéni köszi

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 13.02.2020
    andi2 (HU1) mondta:
    és nem kiérdemelnihanwem bejelöéni köszi
    :D:)) ezt nem gondoltad komolyan ugye? :D

    márpedig egy jó vezető akkor nevez ki vkit képviselőnek ha az illető kiérdemli.
    ha egy random emberke belép egy szövibe nem nevezzük ki azonnal képviselőnek :))
    mi a garancia arra, h nem élnél vissza a jogoddal? mi a garancia arra  h nem fogod elherdálni a közös pénzt a kasszából, vagy nem inditasz random projekteket, amikbe mások esetleg arannyal váltottak ki elemet?
    én nem téged akarlak birálni, csak példaként irtam. mert ez simán megtörténhet bármelyik szövivel, megbiznak valakiben, aztán megjárják mert az illetőnek az a szórakozása, h hogyan üritse ki a kasszát vagy tegyen vmi kárt.
    szal azok akik azt mondták neked h ki kell érdemelni, nem viccből mondták, mert ez igy van, el kell teljen egy kis idő, jobban meg kell ismerni az illetőt, stb. szal óvatosnak kell lenni,és nem kinevezni azonnal vkit képviselőnek, én is igy tennék,ha én volnék vezető (am voltam)
  • Edi62 (HU1)Edi62 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Csinálj magadnak egy szövetkezetet:) úgyse lesz sok jelentkező, max ha 3-rom kis játékos, illetve akkor már egyenesen vezető vagy, nem pedig képviselő, és talán nem teszed tönkre más munkáját:) 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt