Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Minden eltűnt a farmomról

Minden eltűnt a farmomról!! EZ MÉGIS HOGY LEHETSÉGES?? 94-es szinten vagyok, tegnap bejelentkeztem, meg most is az előbb és azt tapasztaltam, hogy se humusz nincsen, se káposzta, se semmi termés. Csak a dollár és az arany maradt meg. A szardíniát is gyűjtöttem, kb 26.000.000 dollár értékben és az is eltűnt!!! Nem hekkeltem a játékot, és semmi ilyesmit nem csináltam!! AKKOR MÉGIS MIÉRT TÖRTÉNT EZ?????? És visszafogom kapni egyáltalán???

• brazilka80 (HU1)brazilka80 (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Legalább négy száz aranyam eltűnt ,egy újra indítás után ! :( Bosszantó ! Vissza kapom valaha !
  • magg (HU1)magg (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Velem is ugyanez történt.Minden eltűnt, de a csűr tele?!
    Nem értem, remélem javítják a problémát!!
  • balogh farm (INT1)balogh farm (INT1) Bejegyzések: 1INT1
    Sziasztok másnak is  el tűnt mindene csak a pénz maradt , hogy lehetséges ez vissza kapjuk valamikor

• HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) Bejegyzések: 10HU1
    Hát nekem az egész 100-as szintű farmom tűnt el az összes többi területtel együtt.... Másodjára!!!....  :neutral: Tavaly kb. 2 nap múlva elő került :neutral: , jelenleg 1 db 3-as szintű farmom van 3 kemény lakóval  :neutral: -(
  • dred6 (HU1)dred6 (HU1) Bejegyzések: 2HU1
    Sziasztok,nálam is minden eltűnt :(

• kovikovi67 (HU1)kovikovi67 (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    sajnos nálam is ugyan ez a helyzet, eltűntek a termények
  • nap1 (HU1)nap1 (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    Héé-tudja valaki,hogy hova tüntek el a dolgaim a farmomróóól??? MI A FENE FOLYIK ITT???  Se a termés,se növény ültetö magok,se trágya :---semmi!!!! :@:
    nap1 @ hu 1
    A support nem működik. Felesleges rá írni >:) Nagyon sajnálom.... :(
    Elnézést, most kaptam a supporttól a választ.  Azt kérik, hogy használjam a magyar servert és győzödjek meg arról, hogy jól regisztráltam-e, és ellenőrizzem a felhasználó nevemet és a jelszavamat. Ez volt az első dolog amit csináltam a múlt héten!!!!!!! Főleg, hogy csak ezzel az egy játékkal játszom, jó pár éve....
Sign In to comment.