Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Mi miatt lassú a játék?

Üdvözlet!

Szeretném megkérdezni,tud-e róla valaki,hogy mi miatt lassúbb az egész játék,bármelyik farmon vagyok.A szigeten még olyan probléma is van,hogy nem mindig indít el tevékenységet.A Google Chromot használom,a számítógépemen más tevékenység nem lassú.Előre is köszönöm a meghallgatást!

Üdvözlettel:margitka16

• csáknoriszka (HU1)csáknoriszka (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Nem tudtam teljesíteni a kihívást 4 farmról. Kb öt percet gondolkodik, hogy létezem-e. Nekem erre nincs se időm, se türelmem. Nagyon szeretem a farmokat, de at nem, hogy itt görcsölök, mert semmire sem haladok. Nem kellene túlterhelni a szervert. Úgysincs időm sem Tesslára, de még a szigetre sem. Nem lehetne legalább az alapjátékot normálisra  csinálni???????????????????????????????????????????
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) Bejegyzések: 22HU1
    egész délután nem lehet belépni ez már nem farm hanem türelemjáték csak már kezd elfogyni
    ali7139 @ hu 1
  • Metalic (HU1)Metalic (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Használhatatlanul lassú a játék, mióta a léggömbös szerencsekerék megjelent. Mivel reménytelen hozzá zsetont szezeni érltelmetlen is. 
  • tyimeske (HU1)tyimeske (HU1) Bejegyzések: 8HU1
    Ma egy újabb kihívás úszott el. Gyorsan be kellett volna szedni a vadvirágot, de megint nem engedett be. :(
    Kezd a hócipőm tele lenni.
    tyimeske @ hu 1
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) Bejegyzések: 161HU1
    Engem is felidegesít,hogy belassult,olyan,mintha nem érzékelné,hogy ráklikkeltem,aztán mégiscsak.Mióta új dizájnja lett az aratandó dolgok utáni jutalmaknak,azóta sínylődés az egész játék.Egy küldetésbe sem lehet belevágni így.
  • Melnda (HU1)Melnda (HU1) Bejegyzések: 6HU1
    Idegesitő a játék  lassu  nem enged belépni  többször kell egy  ábrára rákkantitani. A decemberi hönapban minden uj frissitésnél jelentkezik a hiba  MEGOLDÁST  minél hamarabb kérjűk.
    melenda

• andi2 (HU1)andi2 (HU1) Bejegyzések: 40HU1
    google chormet használsz énis de nekem nem lassú a játék lehet a géppel van valami vagy a játékkal
    hu1 andi2
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) Bejegyzések: 40HU1
     :(  :s nem tudom

hu1 andi2
  • Melnda (HU1)Melnda (HU1) Bejegyzések: 6HU1
    Már 3 napja  lassú a játék nem lehet folyamatossan sem betekeritani sem vetni..

MI AZ OKA?????

melnda 

• Borika47 (HU1)Borika47 (HU1) Bejegyzések: 10HU1
    borika47

Harmadik napja  nehezen enged be a játékba / Ha  mégis be tudok lépni akkor az aratásnál vetésnél  többször rá kell kattintani , több éve jáátszom. de ilyen még nem volt  2019 decembere óta csinálja ezt de nem mindig
     Csak ha valmi  ujat  tesznek fel  Pl. a   szövetkezeti falu /
     MI AZ OKA ?????  választ kérek

Borika47 @ hu 1
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) Bejegyzések: 615HU1
    Szia Borika!

Nem tudjuk.
    bkatica @ hu 1
Sign In to comment.