Főoldal Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

horgászat/halászat

sziasztok. segítséget szeretnék kérni mert megakadtam és nem találok sehol leírást a horgászat,ill. a halászat fejlesztéséről.
nem tudok hajót építeni,ill. fejleszteni. valaki egyszer említet olyat hogy horgászattal kifogot halakból kel felajánlani valahol valakinek és akkor tovább léphetek. namármost rengeteg halat fogtam ki. többször leürítettem már a három horgász lehetőséget,tapasztalati szintem,60 tehát szeretnék már kihajózni a nagy vízre. és ezt nem tudom.
megköszönném ha valaki utmutatást adna.

• Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Lolek (HU1) mondta:
    sziasztok. segítséget szeretnék kérni mert megakadtam és nem találok sehol leírást a horgászat,ill. a halászat fejlesztéséről.
    nem tudok hajót építeni,ill. fejleszteni. valaki egyszer említet olyat hogy horgászattal kifogot halakból kel felajánlani valahol valakinek és akkor tovább léphetek. namármost rengeteg halat fogtam ki. többször leürítettem már a három horgász lehetőséget,tapasztalati szintem,60 tehát szeretnék már kihajózni a nagy vízre. és ezt nem tudom.
    megköszönném ha valaki utmutatást adna.
    szia
    csak akkor tudsz kimenni a "nagy vízre" ha Oleg összes feladatát teljesítetted és ha 20-as horgászati szinten vagy. Oleg feladatait az alábbi linken találod, végezd el mindet, és megnyílik előtted a nagy halászati lehetőség :)

• Lolek (HU1)Lolek (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    köszönöm a segítséget
  • Horti (HU1)Horti (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    én nem tudom megcsinálni a horgász leckét. Miért nincs aranyozási lehetőség? így nem tudok halat fogni, csomó feladatból ki vagyok zárva
    már fél órákat rááldoztam, de nem megy
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 415
    Horti (HU1) mondta:
    én nem tudom megcsinálni a horgász leckét. Miért nincs aranyozási lehetőség? így nem tudok halat fogni, csomó feladatból ki vagyok zárva
    már fél órákat rááldoztam, de nem megy
    Meg lehet csinálni. Türelem és munka. De a végeredménye megéri. Akkor lehet sok halat fogni, HA a flotta fel lett fejlesztve. Nagyon sok pénzt lehet a halászattal kitermelni. Ráadásul minden horgászati szint lépésekor aranyat is ad, úgy, mint a földeken. Amikor halászati event van, akkor érdemes elindulni, míg kicsi az ember a halászatban, mert ha jól teljesít, ingyen ad jutalmul hajókat. Minél magasabb a szint, annál jobbat. Az elején csak csónakot, de a végén már vonóhálós hajót. Rajta! Érdemes Oleg feladatait elvégezni! De van olyan is közte, amit a földeken kell megcsinálni.
    Kiskapa @ hu 1
    Semmi sem olyan egyszerű, hogy ne lehetne elrontani.
    vagy túl nehéz feladat, vagy lassú a gépem, de ez nem megy
    a többi feladat annyira könnyű, ez meg annyira nehéz. nem is értem
    hány óra szükséges ennek a feladatnak a megoldására? mert a 70 perc nem volt elég, többre meg asszem nem lesz lelkierőm

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt