Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

probléma

Miért nem tudok belépni a játékomba?
üdv:mónika20

• piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) Bejegyzések: 35HU1
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.Nekem ezt írja ki.Nekem azt írták vissza az email-re amit  írtam ,hogy keresem a választ a Gyíkba.Most megint kezdődik a tavalyi cirkusz amikor nem lehetett bejutni ,mert másik alkalmazást kellet  letölteni? Semmit nem töltök le a gépemre, Egyébként újabban  észrevettem ,hogy amikor elkezdtem játszani egy darabig nehezen működött,olyan volt mintha nem is én játszottam volna,
    Proska
  • Asztrid (HU1)Asztrid (HU1) Bejegyzések: 8HU1
    Ugyanez a problémám. Tegnap is rossz volt már, de akkor a javítással egy ideig jó volt. Kíváncsi vagyok, mikorra csinálják meg.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) Bejegyzések: 586HU1
    ...most már én sem tudok belépni...
    :(
    talán a szerverrel lesz valami probléma....
    bkatica @ hu 1
  • Jankuska (HU1)Jankuska (HU1) Bejegyzések: 11HU1
    Sziasztok!
    Én sem tudok belépni. A német fórumon olvastam ott is ilyen probléma van, többen írják, hogy nem lehet belépni.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) Bejegyzések: 1,821HU1
    Csatlakozok az előttem szólokhoz: ma 0 óra 0 perckor megszakadt a kapcsolat a szerverrel, azóta több gépen, több operációs rendszerrel és több böngészővel sem lehet belépni tisztítás után sem.

2016. február 22-i búcsúm után valóban nem játszottam 2-3 hónapig,
    de abba lehet ezt hagyni??
    (Épp ideje megváltoztatni az aláírásomat...)
    SZERESSÜK EGYMÁST GYEREKEK...
    sziasztok.
    inviteles vagyok, nem tudom, de nálunk több invitelesnél lépett fel a probléma.
    Az lett nálunk a megoldás, hogy nem csak áramtalanítani kellett a routert, hanem a saját gombjával kellett ki és kis idő múlva bekapcsolni. Akkor állt helyre a net annyira, hogy a játékot is elbírta.
    Az volt a zavaró, hogy más honlapokat behozott, de ezt nem.
    Aztán kipróbáltam,hogy mobil nettel ment a játék. és akkor mondták a többiek, hogy a routert is kapcsoljam ki 1-2 percre. Ez bevált.
    bkatica @ hu 1
  • medve54 (HU1)medve54 (HU1) Bejegyzések: 5HU1
    Sziasztok
    Nem működik a gép igy hogy versenyezzünk, a dobozolósom is el úszott. 
    medve54 @ hu 1
    szerkesztette ezt: 04.05.2019
    sziasztok.
    inviteles vagyok, nem tudom, de nálunk több invitelesnél lépett fel a probléma.
    Az lett nálunk a megoldás, hogy nem csak áramtalanítani kellett a routert, hanem a saját gombjával kellett ki és kis idő múlva bekapcsolni. Akkor állt helyre a net annyira, hogy a játékot is elbírta.
    Az volt a zavaró, hogy más honlapokat behozott, de ezt nem.
    Aztán kipróbáltam,hogy mobil nettel ment a játék. és akkor mondták a többiek, hogy a routert is kapcsoljam ki 1-2 percre. Ez bevált.
    Katica, ha ez a megoldás, akkor millió puszi, bár én most bent vagyok, elég tűrhetően megy a játék, de inkább nem szeretném kipróbálni, mert egyszer lefagyott, és utána megint 1 óra hosszáig nem tudtam visszamenni - különben én is Inviteles vagyok valóban. Letesztelem a szövistársaimnál, utána szólok.
    ------------------------
    Hát akiket megkérdeztem, azok között van Inviteles is, meg más is.
    Nálam egyelőre megy a játék, egyedül a mélytengeri halászat nem, de most  a dobozolás érdekel engem, a főfarm meg szerencsére tökéletes. Azért a router resetelést inkább nem próbálnám ki, csak ha muszály.
    Post edited by Porrima (HU1) on

• natus9 (HU1)natus9 (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    Sziasztok!
    Sajnos én sem tudok bejelentkezni....
    néha sikerül,ottána megint nem jó...
    igy nem lehet játszani!!!!
    Nálunk a szövetkezetből több tagot is érint. Nem kicsi gondról van szó. Jó lenne, ha legalább mondanának valamit, hogy mi a helyzet.
    valószínűleg náluk is van hiba, mert más országok fórumain is ez a téma, de hétvégén a GGS-nél a fű sem nő.
    Talán hétfőn lesz valami.
    Nálam egyébként minden rendben, minden farm tökéletesen működik azóta is.
    bkatica @ hu 1
  • jcg (HU1)jcg (HU1) Bejegyzések: 6HU1
    Látom itt jobban pörög a buli ezért ide is bemásolom.

Halihó.

Tegnap este óta nem tudok belépni se az otthoni, se a munkahelyi gépről. Érdekes módon telefonon keresztül sikerül. A vezetékes net inviteles mind a két helyen és kábellel csatlakozok a modemre. 
    "a weboldal ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött."
    Otthoni környezet: Linux mint, chromium és firefox
    Munkahelyi: win7, chrome
    jcg (HU1) mondta:
    Látom itt jobban pörög a buli ezért ide is bemásolom.

Halihó.

Tegnap este óta nem tudok belépni se az otthoni, se a munkahelyi gépről. Érdekes módon telefonon keresztül sikerül. A vezetékes net inviteles mind a két helyen és kábellel csatlakozok a modemre. 
    "a weboldal ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött."
    Otthoni környezet: Linux mint, chromium és firefox
    Munkahelyi: win7, chrome
    Én is különböző rendszerekről próbáltam sajnos sikertelenül. Telefonról nem tudom, mert a winfosra nincs app.
  • Andienne (HU1)Andienne (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    Szép Napot!

Az lenne a kérdésem, hogy elnyertem a "tanuki" versenyen az első helyet, és kiválasztottam az Ír csirkeólat!
    Na már most hiába megyek a festékes vödörre, ott sincs mint opció, csak a behavazott ól verziót kapom meg.
    Hol lehetne előcsalogatni?
    Köszönöm!
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) Bejegyzések: 35HU1
    Szép Napot!

Az lenne a kérdésem, hogy elnyertem a "tanuki" versenyen az első helyet, és kiválasztottam az Ír csirkeólat!
    Na már most hiába megyek a festékes vödörre, ott sincs mint opció, csak a behavazott ól verziót kapom meg.
    Hol lehetne előcsalogatni?
    Köszönöm!
    szia!
    Főfarm, raktár, tematikus épület.

• natus9 (HU1)natus9 (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    Már megint nem enged belépni!!!!!!!!!!
    natus9 (HU1) mondta:
    Már megint nem enged belépni!!!!!!!!!!
    az én javaslatomat megpróbáltad?

Nekem válaszoltak az előzőnél. Az érintett szervereket külső támadás érte. Valószínűleg ez történhetett most is, de mivel hétvégén nincs fejlesztő, így hétfőnél előbb nem fogják a gondot megoldani.
Sign In to comment.