Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

hiba jelentés

Bocsánat de google chromot hassználok és kidob a rendszer nem tudok játszani.Egyáltalán nem sikerül ma. Kérlek segítsetek.

• bkatica (HU1)bkatica (HU1) Bejegyzések: 586HU1
    A chrommal volt már több probléma. A mozillával simán fut. azt próbáld meg.
    bkatica @ hu 1
  • natus9 (HU1)natus9 (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    Sziasztok
    Tegnap otta nem tudok belépni a farmomra!
    router kikapcsolás néhány percre nálam megoldotta a gondot
    bkatica @ hu 1
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) Bejegyzések: 35HU1
    Nem tudom megint miért nem lehet bejutni ?vagy azt írja ki ,hogy játék nem töltődik régóta vagy a saját játékos nevemmel adataimmal nem  tudok bejutni Ha bejutok nagy nehezen akkor elölről akarják ,hogy kezdjem az első szintről ,Ez az én játékos nevem és az email címem megmagyarázná valaki nekem ,hogy mi van itt?Miez?
    Piroska
  • Rail (HU1)Rail (HU1) Bejegyzések: 5HU1
    Én sem tudok belépni már 2 napja, a halas dobinak lőttek, a falusi vásárról már nem is beszélek :( Lassan eljutok arra a pontra, hogy már igazán nem is akarok belépni, : :#
    Rail @ hu 1
  • Szabó Julianna (HU1)Szabó Julianna (HU1) Bejegyzések: 15HU1
    Én se tudok már 2 napja, most léptem be és átnézem ki mivel küzd  egyszerűen  amióta volt a fríssítés azóta nehezen  tudok belépni  Azt írja hogy  (túl hosszú ideig nem válaszol) Tud valaki segíteni  előre is köszönöm.
    Szabó Julianna @ hu 1
  • kenda (HU1)kenda (HU1) Bejegyzések: 19HU1
    vasarnap ota nem tudok belepni,idotullepes miatt! tud valaki segiteni?vagy 5 ev utan vegleg abba kell nagyni?
    Sziasztok!
    Nem kell írogatni naponta ebben a témában. A szervereket támadás érte, igyekeznek a hibát kijavítani, de úgy tűnik, hosszú időre macerás lesz a belépés.
    bkatica @ hu 1
Sign In to comment.