Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Segítség kérés

Szép jó reggelt kívánok ! 
Van problémám ,sajnos. A lovas farmon a bányába gyűjtött 4000 dollárom nem lett jóvá írva, eltűnt.Sajnos nem tudom még bejelenteni sem,mert ahol lehetne,ott nem jelenik meg a szöveg,amit beírok. Segítséget szeretnék kérni,hogyan tudnám elérni az illetékeseket. Köszönöm szépen.

• bkatica (HU1)bkatica (HU1) Bejegyzések: 585HU1
    Frissítés, ki-belépés sem oldja meg a gondot?
    Az illetékeseket (ügyfélszolgálat) csak idegen nyelven tudod elérni, a képernyő jobb felső sarkában lévő 4 kis kocka közül lenyitod a fülecskénél és ott van a fejecske.
    De kétlem, hogy 4000 dollárral foglalkoznának, sokkal nagyobb problémák megoldásához is idő kell. Még az is csoda, ha az igazi pénzen vásárolt aranyát valaki meg tudja szerezni, ha nem írják jóvá automatikusan.
    bkatica @ hu 1
  • AnyuZsu (HU1)AnyuZsu (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Tisztelt Big Farm!
    Most vásároltam a Kereskedelmi központban,bajnoki érmén egy Rusztikus egyszerű házat, és megszeretném kérdezni,hogy azt hol találom?Már kerestem,de nem találtam sehol sem!Tudna valaki segíteni?Eltünt volna,mert sajnos nem kaptam meg! :(  Előre is köszönöm.Üdvözlettel: AnyuZsu
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) Bejegyzések: 35HU1
    Tisztelt Big Farm!
    Most vásároltam a Kereskedelmi központban,bajnoki érmén egy Rusztikus egyszerű házat, és megszeretném kérdezni,hogy azt hol találom?Már kerestem,de nem találtam sehol sem!Tudna valaki segíteni?Eltünt volna,mert sajnos nem kaptam meg! :(  Előre is köszönöm.Üdvözlettel: AnyuZsu
    Szia!
    Kinézetet vásároltál, a lila vödörnél találod, amikor ráklikkelsz  a meglevő házaid egyikére
Sign In to comment.