Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Tudnátok segíteni?

Sziasztok!

Már sokadjára próbálkozok, örülök, hogy tudok valahonnan segítséget kérni. win 10 van a gépen, és crome-ot használok. Egyes dolgok nem működnek. Pl.: a mostani sziget játékban minden bekapcsolásnál újra kezdi a feladatokat. Ezt úgy értem, hogy pl van egy olyan feladat, hogy legyen malmod, meg kezd el gyártani a narancslevet. Elkezdem gyártani, már van mondjuk 10 üccsim, de másnapra lenullázza az értéket.
Akkor az aranyhalakat hiába etetem, nem kapok érte semmit. 
A szövetkezetből a beadott aranyat hogyan tudom vissza kapni? Ketten vagyunk a szövetkezetben, de nem tudok rá jönni. 
Akkor ma amikor bekapcsoltam a játékot, kiírt egy olyat, hogy sajnos nem sikerült a játékot befejezni, de egy gazda segít... Eddig tudtam elolvasni, mert magától eltűnt. Ez mi volt? Mert sehol nem találom. Köszi a segítséget!

Legjobb válasz

Válaszok

• piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) Bejegyzések: 23
    Sziasztok, Eltűnt 1600 liter tejem .Nem tudom ujabban rablópandurt játszunk?Betakarítottam és mire elakartam adni sehol sem volt Mi van itt ?Ujjabban nem kapom meg az aranyat vagy a jutalmat belépéskor .Ki vagyok akadva  tejesen.Hogy van ez?
  • vica7 (HU1)vica7 (HU1) Bejegyzések: 10
    Szia, ilyenkor egy géptakarítás segít: előzmények, sütik törlése, ha nincs a gépeden cccleaner, telepítsd.

Sign In to comment.