Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Hol találom meg a vásárolt ajándékokat ?

Mai nap folyamán
V.Marika 111 szint
2018.12.10. 12 óra 27-28 percében KEDVENC AJÁNLAT -n megvásároltam több millió Dollár ért a
Behavazott cuki almáskert 70%
Behavazott farm laboratórium 70% 
Mikor megvásároltam még volt hátra több mint 1 óra 30 perc , gondoltam időbe telik míg ezt nekem jóvá írják s megtalálom a farmomon . Sajnálatomra még este 20 órakor sem találtam sehol a farmomon . Szeretném tudni hol akadt el az ajándékom mivel én kifizettem őket . 
Mihamarábbi válaszukat várom , remélem jóvá írják s megkapom őket . Eddig nem csalódtam a játékban ,remélem ez után sem fogok . Évek óta napi szinten játszom , s szeretnék továbbra is játszani .
 Tisztelettel : V. Marika játékos 

Válaszok

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    hali
    a behavazott cuki almáskert 1 kinézet amit kizárólag a szövetkezeti almáskertre tehetsz fel, a simára nem. szal ha neked nincs olyanod akk passz, nincs hova felraknod
    a behavazott farmlabi is kinézet, katt a farmlaborodra, majd vidd a kurzort a fejlesztésre és megjelenik 1 lila festékes vödör, arra katt, a köv ablakba lesznek a kinézetek, keresd meg és helyezd rá

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Kiegészítés: A kinézeteket akkor tudod feltenni, ha nincs termelés alatt az egység.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt