Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Faluvásár

Sziasztok! Totya TSZ: tagjai segítségeteket szeretném kérni . Tegnapi nappal záró Faluvásárral kapcsolatban, kérdezem, hogy mikor kapjuk meg az összesítő értesítést, mert ma reggeli belépéskor nem volt és természetesen a helyezésért járó ajándékoknak írmagját sem találjuk :( Mivel első alkalommal nyertük itt el az első helyezést, nem tudjuk, ezt mire vélni, hisz minden másban kaptunk eddig értesítést  :/
Előre is köszönöm segítő tájékoztatásotok! További jó játékot kívánunk: Manka8 :)

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    SZia!

    Valahogy itt az összefoglaló elmarad. de elvileg a megnyert jutalmaknak a zöld dobozotokban ott kellene lennie.
  • Manka8Manka8 HU1 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 29.10.2018
    bkatica HU1bkatica (HU1) Bejegyzések: 474
    SZia!

    Valahogy itt az összefoglaló elmarad. de elvileg a megnyert jutalmaknak a zöld dobozotokban ott kellene lennie.
    Szia Katica!
    Egyik tagnál sincs sajna :( illetve nálam se. Már tisztítottam és más böngészőn is beléptem, de semmi :( 9 jutalom járt volna :( Mindenkinél csak az egyéni ajándékok vannak, mit azonnal kaptunk.Zöld dobozban is végignéztem mindent :(


  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sajnos ötletem sincs, mert nyilván meg lehet nekik írni, hogy hanyadikok lettetek, és a legkézenfekvőbb bizonyíték, hogy a díszetek nincs meg. De azért ezt akkor is nehéz bizonyítani. Egy próbát talán megér... Már csak azért is, mert úgy tűnik, hogy nem sokára megint lesz Faluvásár.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szia Manka8! Mi is így jártunk, igaz nem elsők lettünk, hanem 4. helyezést értünk el, de nem kis munkával és semmit, de semmit nem kaptunk, kivéve a napi 2 ajándék amit mindenki megkapott.Ha tudsz vmit közöld itt légy szíves.
  • jaboda (HU1)jaboda (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok !Figyelmetlenségem miatt a faluvásáron a hosszú kihívást (12órásat)nyomtam meg !Ki lehet törölni vagy folytatnom kell?                                                                                                                                                                       Köszönettel Jaboda
  • Manka8Manka8 HU1 Bejegyzések: 11
    jaboda (HU1) mondta:
    Sziasztok !Figyelmetlenségem miatt a faluvásáron a hosszú kihívást (12órásat)nyomtam meg !Ki lehet törölni vagy folytatnom kell?                                                                                                                                                                       Köszönettel Jaboda
    Szia!
    Sajnos igen folytatnotok kell. Jártam így én is és a csapattal nagyon összekapva magunk sikerült. Természetesen a pontokat amit megtermelsz illetve csapatod is megkapjátok! Ez akkor is jár, ha nem tudjátok befejezni a kihívást maradéktalanul!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt