Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

ELADÓ FARM (86 szintű)

Sziasztok! Már több mint 3 éve játszom a bigfarmon, és már nincs nagyon időm foglalkozni vele, és nem szeretném hogy a farmom, amivel ennyit töltöttem elenyésszen. Szeretném hogyha valaki tovább vinné úgy hogy NE, legyen megváltoztatva a jelszó, mert 1-2 havonta rászeretnék nézni. Szeretném ha valaki tapasztalt farmos vinné tovább aki termel, learat, fejleszt,stb. A farmot úgy rendeszheted, ahogy kedved tartja. Aranyat is ész szerűen fejlesztésekre, amire kell. A farmom neve kitty4444, ha esetleg megszeretnéd nézni hogy milyen. Mivel tényleg nem szeretném hogy rossz kezekbe kerüljön ezért nagyobb szintű farmosnak a kezébe szeretném adni.
Hogy mi található a farmon azt most elolvashatod:
Dollár: 9 677 194
Falusi dollár: 1 769 023
Arany: 5009
Termelési költségek: +324%
Munkások: 11
Eltárolt dísztárgyak: -
Aranybányászati engedély: 3
Normál bányászati engedély: 2
Zseton: 0
Szerencse hozó érme: 777
Építési zseton: -
Zászlók: 6 fajta
Tematikus épület: szövetkezeti almáskert, havas ház
Tájak: Első hó, Hősök felemelkedése, Vidéki táj
Matrica pontok: 37 szint
Könyvek: Karórépa-takarmány kézikönyv, kukorica kézikönyv, Csirke tojás kézikönyv, Kézikönyv édes szőlőhöz, Cseresznyéskert kézikönyve
Nem vagyok szövetkezetben.

Remélem minden fontos dolgot leírtam számodra:) Ha szeretnéd tovább vinni a farmot, nyugodtan írj az itteni farmomhoz vagy is a Kitty4444-re.

Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Kitty4444!
    Tilos a farmok adás-vétele!!
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    zurika (HU1) mondta:
    Szia Kitty4444!
    Tilos a farmok adás-vétele!!
    De még az ingyen ajándékozása is tiltott! Bármelyik pillanatban ezért a farmot törölhetik!!!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt