Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Miért nem lehet ebben a játékban más játékosoktól terméket,árut venni vagy eladni?

Hiányolom ebből a játékból az üzletet.Más játékosoknak eladni termékeket,árukat,vásárolni tőlük.Egy kis polcos táblát kellene csak kialakítani,amibe bele lehet pakolni,meghatározni az árat,mellé pedig egy külön piacot,ahol többen fel tudnak csatlakozni eladni.
Játszom egy másik játékban,és ez nekem nagyon tetszik.

Válaszok

• Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,887HU1
    Hiányolom ebből a játékból az üzletet.Más játékosoknak eladni termékeket,árukat,vásárolni tőlük.Egy kis polcos táblát kellene csak kialakítani,amibe bele lehet pakolni,meghatározni az árat,mellé pedig egy külön piacot,ahol többen fel tudnak csatlakozni eladni.
    Játszom egy másik játékban,és ez nekem nagyon tetszik.
    szia
    ebben a játékban is van üzlet, csak éppen másképp, mint az általad említett ( tom melyik ) játékban
    csak itt nem egymással üzletelünk, hanem kül. játékbeli árusokkal. lásd biopiac és halpiac
    ha itt is u. olyan funkciók lennének mint ott, akkor nem sokban különbözne egymástól a 2 játék. pont az a lényeg, h ne legyen u. olyan mint a másik max hasonló. ha minden játékban u. azt lehetne csinálni, akkor nem sok értelme lenne a több 100/1000 játéknak

• kitty4444 (HU1)kitty4444 (HU1) Bejegyzések: 2
    Igen ez olyan mint a Hay Day-ben. Lehet hogy itt van biopiac de akkor sokkal izgalmasabb lenne a játék ha más játékostól lehetne venni mondjuk 20db kukoricát 200db dollárért. És a játékos szabná meg hogy mi adna el mennyiért és biztos vagyok benne hogy ez rengeteg játékosnak tetszene.
Sign In to comment.