Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Kérdés

2»

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Lizi :-)

    Rövid leszek, mert nincs kedvem olyan csörtébe ismét belemenni, aminek nincs értelme. Te valóban az őskorban játszol, és szerintem ott ragadtál valahol, hiszen nagyon sok olyan elemmel bővült a játék, ami a tapasztalati pontok növelését segíti elő. De mielőtt még leírnék pár dolgot megemlíteném két mondatban, hogy mikor pipiace kezdte a játékot, még közel sem volt annyi szintfejlődésre alkalmas eleme a játéknak, mint most! Két külön játékosról beszélünk, más-más játékstílussal, úgyhogy semmiképp nem hasonítanám össze őket!

    És akkor csak felsorolásszerűen pár olyan elem, ami a szemed előtt van, csak meg kell látni, és élni kell vele!

    - sok-sok hasznos kézikönyv
    - malom szintemelkedés
    - Matilda farmakadémiája
    - rövid intervallumok (felező, amit egy halom feladat ad)
    - TP duplázó
    - termelésserkentő
    - farmlabor, prémium cuccok

    Van még!!!!! Csak párat felsoroltam, hogy érzékeltessem neked, mennyi minden van a játékban, ami egy kis gógyival nagyon sok TP-t hoz a konyhára, és még számolnod sem kell, mert a ranglistában fehéren-feketén ott van a heti előrehaladás, és bármi más, amit szeretnél.
    szia Bea
    én se fokoznám a hangulatot
    így csak egy kérdésem lenne...
    te ezekkel a TP növelő alkalmazásokkal hány szintet lépsz egy nap?
    hogyan lehetséges, h kb 10 ezer játékos ( most nem mennék bele, h valójában hány magyar játékos aktív... )
    pár év alatt sem éri el azt a szintet amit Krisz 1 év alatt?
    neked menyi gógyid van ehhez?
    valóban az őskorban élek, mert hiába növelem az általad megadott tényezőket, még se tok egy nap 5-6  vagy akár több milla TP-t összeszedni
    de neked ez tuti simán megy, hisz ellenkező esetben nem  lenne ekkora a szád :)
    de akkor miért is vagy még mindig 308-as szinten  kb 3 éve:?
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia Lizi :-)

    Rövid leszek, mert nincs kedvem olyan csörtébe ismét belemenni, aminek nincs értelme. Te valóban az őskorban játszol, és szerintem ott ragadtál valahol, hiszen nagyon sok olyan elemmel bővült a játék, ami a tapasztalati pontok növelését segíti elő. De mielőtt még leírnék pár dolgot megemlíteném két mondatban, hogy mikor pipiace kezdte a játékot, még közel sem volt annyi szintfejlődésre alkalmas eleme a játéknak, mint most! Két külön játékosról beszélünk, más-más játékstílussal, úgyhogy semmiképp nem hasonítanám össze őket!

    És akkor csak felsorolásszerűen pár olyan elem, ami a szemed előtt van, csak meg kell látni, és élni kell vele!

    - sok-sok hasznos kézikönyv
    - malom szintemelkedés
    - Matilda farmakadémiája
    - rövid intervallumok (felező, amit egy halom feladat ad)
    - TP duplázó
    - termelésserkentő
    - farmlabor, prémium cuccok

    Van még!!!!! Csak párat felsoroltam, hogy érzékeltessem neked, mennyi minden van a játékban, ami egy kis gógyival nagyon sok TP-t hoz a konyhára, és még számolnod sem kell, mert a ranglistában fehéren-feketén ott van a heti előrehaladás, és bármi más, amit szeretnél.
    szia Bea
    én se fokoznám a hangulatot
    így csak egy kérdésem lenne...
    te ezekkel a TP növelő alkalmazásokkal hány szintet lépsz egy nap?
    hogyan lehetséges, h kb 10 ezer játékos ( most nem mennék bele, h valójában hány magyar játékos aktív... )
    pár év alatt sem éri el azt a szintet amit Krisz 1 év alatt?
    neked menyi gógyid van ehhez?
    valóban az őskorban élek, mert hiába növelem az általad megadott tényezőket, még se tok egy nap 5-6  vagy akár több milla TP-t összeszedni
    de neked ez tuti simán megy, hisz ellenkező esetben nem  lenne ekkora a szád :)
    de akkor miért is vagy még mindig 308-as szinten  kb 3 éve:?
    Kevesebb mint 3 év alatt eljutni 300 szint fölé az egy elég jó arány. 
    Több mint 5 év alatt a 166. szintre eljutni, és korszerűtlen épületekkel rendelkezni viszont már, már botrányosan lehangoló... Sorolhatnám még a jelzőket. (Aranyat nem vevő, teljes munkaidőben dolgozó játékosok sokkal előrébb vannak kevesebb idő alatt)  Arról nem is beszélve, hogy még ez a nemtudás mellé társul 4780 db fórum hozzászólás jelenleg, tehát az ész osztás az megy, de miről??? , Miről is akarsz kioktatni fejlettebb, okosabb (a játékhoz) tagokat. Nevetséges!!!

    Beszéljek egy picit magamról is, hogy hogyan van ekkora szintem... NA erről picit fentebb írtam, talán elsem olvastad, vagy szimplán az emlékezéssel is gondok vannak....
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 02.04.2018
    Hali
    A kezdettől fogva nem akartam hozzászólni ehhez a témához de olvasva a Te legutóbbi hozzászólásodat kedves Krisz, meggondoltam magam
    Jó volna visszavenni ebből a kioktató stílusból. Az oké, hogy te több olyan dologra rájöttél, amire mások nem és ki is használod, így ott tartasz ahol, de ez még nem jogosít fel arra, hogy emiatt így kezelj másokat, lásd tudatlannak nevezel egyeseket, belekötsz abba ők bizony jóval korábban kezdtek játszani mint te és még közel se tartanak a te szinteden. Oké, leírtál pár dolgot amivel a gyorsabb szintlépés elméletileg megvalósítható, ő ennek ellenére mégis lehetetlennek vagy csalásnak tarja. Ha nem hiszi el, legyen az ő dolga. Az meg teljesen lényegtelen , hogy valakinek hány hsz-e van a fórumon már megbocsáss. Vannak akik többet szeretnek írogatni, vannak akik nem. Ő az előbbiek közé tartozik. Na és akkor mi van? Emiatt miért is kéne kritizálni bárkit? Csupán egy olyan dolgot vágtál hozzá, aminek semmi köze a témához. Valaki  eljut 3 év alatt 300 as szintre, más 13 hónap alatt több mint 700-ra, ő szinte  5 év alatt 166-ra? (azt még tegyük hozzá hogy Ti ketten arany segitségével vagytok ott ahol, és Bige se mondja hogy ő nem aranyozik, mert voltam vele több tápos küldiben és nyomta a 30-40 ezer vagy az attól több tápot,-jóó kis TP szerzési lehetőség mi?- Liz, meg nem aranyozott. Na kinél is van az előny?)És? Mindenki úgy játszik ahogy az ideje engedi/ tud/ akar és saját stratégiával. Nem biztos , hogy mindenkinek az az elsődleges cél hogy rövid v hosszú idő alatt érjen el egy meglehetősen magas szintet. Na, inkább ez az egymásra mutogatás a nevetséges hogy én ennyi idő alatt ennyit értem el, te annyi idő alatt csak annyit.
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Hali
    A kezdettől fogva nem akartam hozzászólni ehhez a témához de olvasva a Te legutóbbi hozzászólásodat kedves Krisz, muszáj lesz kivételt tennem.
    Jó volna visszavenni ebből a kioktató stílusból. Az oké, hogy te több olyan dologra rájöttél, amire mások nem és ki is használod, így ott tartasz ahol, de ez még nem jogosít fel arra, hogy emiatt így kezelj másokat, lásd tudatlannak nevezel egyeseket, belekötsz abba ők bizony jóval korábban kezdtek játszani mint te és még közel se tartanak a te szinteden. Oké, leírtál pár dolgot amivel a gyorsabb szintlépés elméletileg megvalósítható, ő ennek ellenére mégis lehetetlennek vagy csalásnak tarja. Ha nem hiszi el, legyen az ő dolga. Az meg teljesen lényegtelen , hogy valakinek hány hsz-e van a fórumon már megbocsáss. Vannak akik többet szeretnek írogatni, vannak akik nem. Ő az előbbiek közé tartozik. Na és akkor mi van? Emiatt miért is kéne kritizálni bárkit? Csupán egy olyan dolgot vágtál hozzá, aminek semmi köze a témához. Valaki  eljut 3 év alatt 300 as szintre, más 13 hónap alatt több mint 700-ra, ő szinte  5 év alatt 166-ra? (azt még tegyük hozzá hogy Ti ketten arany segitségével vagytok ott ahol, és Bige se mondja hogy ő nem aranyozik, mert voltam vele több tápos küldibe és folyt a 30-40 ezer vagy az attól több táp,-jóó kis TP szerzési lehetéség mi?- Liz, meg nem aranyozott. Na kinél is van az előny?)És? Mindenki úgy játszik ahogy az ideje engedi/ tud/ akar és saját stratégiával. Nem biztos , hogy mindenkinek az az elsődleges cél hogy rövid v hosszú idő alatt érjen el egy meglehetősen magas szintet. Na, inkább ez az egymásra mutogatás a nevetséges hogy én ennyi idő alatt ennyit értem el, te annyi idő alatt csak annyit.
    Hali

    Kicsit te is mellé beszélsz a dolgoknak, de jól van az! Csupán annak a játékosnak vizsgáltam meg a haladását aki az enyémet is beszéli. Plussz még egyet akiről szintén ő beszélt... Tehát beszédedből az jön le, hogy ő teheti, én nem. Hmm?
    Azt említettem, hogy "Aranyat nem vevő, teljes munkaidőben dolgozó játékosok" tehát nem magamhoz mértem...
    Kioktatás? Szerintem semmilyen oktató anyag nincs az írásaimban...
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Én csak annyit szólnák hozzá a témához, hogy én viszont egyáltalán nem szeretnék szintet lépni ilyen hatalmas ütembe. Amikor TP duplázót nyerek, vagy kapok valahonnan ajándékba, én bizony a raktárból etetem az állatokat, nem gyártok tápot, ameddig a duplázó le nem jár. A gyümölcsöt se szedem be, amikor a gyümölcsösökre van duplázó. Ki így-ki úgy.
    Nyilván aki arannyal próbálja meg gyorsítani a dolgokat, hát gyorsítsa. De ezért nem jár külön elismerés senkinek. Attól még Ő is ugyan olyan játékos marad mint bárki más. Legfeljebb a GGS az ilyen játékost jobban kedveli. Az elismerést is tőlük kell várni.

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 02.04.2018
    Liz65 (HU1) mondta:

    szia Bea
    én se fokoznám a hangulatot
    így csak egy kérdésem lenne...
    te ezekkel a TP növelő alkalmazásokkal hány szintet lépsz egy nap?
    hogyan lehetséges, h kb 10 ezer játékos ( most nem mennék bele, h valójában hány magyar játékos aktív... )
    pár év alatt sem éri el azt a szintet amit Krisz 1 év alatt?
    neked menyi gógyid van ehhez?
    valóban az őskorban élek, mert hiába növelem az általad megadott tényezőket, még se tok egy nap 5-6  vagy akár több milla TP-t összeszedni
    de neked ez tuti simán megy, hisz ellenkező esetben nem  lenne ekkora a szád :)
    de akkor miért is vagy még mindig 308-as szinten  kb 3 éve:?
    Szia Lizi :-)

    Akkor nézzük a kérdésed legelőször. Mikor szöviverseny van, akkor egy nap, egy szintet legalább lépek, mert sokat küldizek, sok tápos küldiben veszek részt, keverem a rövid tápot, és nő a TP-m, emellett prémiummal etetek, prémiummal szórom a gyümölcsösöket, van TP duplázóm, éjjelre elvetem a napraforgót, ha az adott feladat úgy kívánja, azzal több, mint 100 ezer TP pontot szedek össze, és még sorolhatnám! De az hogyan lehet, hogy te még mindig Kriszt hasonlítod össze más játékosokkal, amikor itt csupán arról van szó, hogyan lehet növelni okosan a tapasztalati pontokat? Leírtuk, már nem egyszer, és még mindig értetlenkedsz. Teljesen másképp játszik Krisz, mint én, ha úgy játszanék én is, mint Krisz, akkor nekem is menne az a fejlődés, mint neki, de én nem úgy játszok! És nem a szám nagy, csak próbálom neked elmagyarázni, hogyan lehet ebben a játékban az értetlenkedésed ellenére úgy haladni, hogy olyan fejlődésen menjél keresztül, amilyenen Krisz is végigment.. Ja, és még közel sem játszok 3 éve, egész pontosan 2 éve, és 5 hónapja jászok, és az elmúlt egy évben kb. 170 szintet léptem előre, ahhoz képest, hogy nem veszek aranyat, nem is olyan rossz, főleg ha azt nézem, hogy mennyi TP-kell egy szintlépéshez :D:D 

    Hali
    (azt még tegyük hozzá hogy Ti ketten arany segitségével vagytok ott ahol, és Bige se mondja hogy ő nem aranyozik, mert voltam vele több tápos küldiben és nyomta a 30-40 ezer vagy az attól több tápot,-jóó kis TP szerzési lehetőség mi?- Liz, meg nem aranyozott. Na kinél is van az előny?)És? Mindenki úgy játszik ahogy az ideje engedi/ tud/ akar és saját stratégiával. Nem biztos , hogy mindenkinek az az elsődleges cél hogy rövid v hosszú idő alatt érjen el egy meglehetősen magas szintet. Na, inkább ez az egymásra mutogatás a nevetséges hogy én ennyi idő alatt ennyit értem el, te annyi idő alatt csak annyit.
    Szia Sestri! :-)

    Nem tudom hol láttál tőlem olyan mondatot, hogy én nem aranyozok?? Én azt írtam le többször is, hogy nem vásárolok aranyat, a kettő nem ugyanaz! A játékban elég sok olyan feladat van, ami bányászatihoz juttat, kihasználom a lehetőségeket, összegyűjtöm a bányászatikat, kapom az aranymagvakat, és nem ülök az összegyűjtött aranyamon, hanem használom! Tápos küldire, fejlesztek belőle víztornyot, veszek belőle kinézetet, vagy épp amire futja! Lizi leírta, hogy ő vásárol aranyat, de ezek szerint nem tudja jól felhasználni, és már elnézést, de erről nem Krisz tehet, vagy nem én! Ráadásul nem mi mutogattunk a másikra, hogyan ért el ekkora szintet 13 hónap alatt, hanem Liz kezdte el a mutogatást, és hiába írtuk le többször is, hogyan lehet kiaknázni a játék adta lehetőségeket, ő csak értetlenkedik tovább!

    Segíteni annak lehet, aki hagyja, és aki alkalmas arra, hogy befogadja a kapott információt!

    Sziasztok! Én csak annyit szólnák hozzá a témához, hogy én viszont egyáltalán nem szeretnék szintet lépni ilyen hatalmas ütembe. Amikor TP duplázót nyerek, vagy kapok valahonnan ajándékba, én bizony a raktárból etetem az állatokat, nem gyártok tápot, ameddig a duplázó le nem jár. A gyümölcsöt se szedem be, amikor a gyümölcsösökre van duplázó. Ki így-ki úgy.
    Nyilván aki arannyal próbálja meg gyorsítani a dolgokat, hát gyorsítsa. De ezért nem jár külön elismerés senkinek. Attól még Ő is ugyan olyan játékos marad mint bárki más. Legfeljebb a GGS az ilyen játékost jobban kedveli. Az elismerést is tőlük kell várni.

    Szia Margit :-)

    Semmilyen elismerést nem vár senki senkitől, de támadásokat se, hogyan tudott 13 hónap alatt eljutni oda, ahová! Le van írva minden infó, aki akar él a kapott infókkal, aki nem akar élni vele, az meg értetlenkedik tovább.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Kevesebb mint 3 év alatt eljutni 300 szint fölé az egy elég jó arány. 
    Több mint 5 év alatt a 166. szintre eljutni, és korszerűtlen épületekkel rendelkezni viszont már, már botrányosan lehangoló... Sorolhatnám még a jelzőket. (Aranyat nem vevő, teljes munkaidőben dolgozó játékosok sokkal előrébb vannak kevesebb idő alatt)  Arról nem is beszélve, hogy még ez a nemtudás mellé társul 4780 db fórum hozzászólás jelenleg, tehát az ész osztás az megy, de miről??? , Miről is akarsz kioktatni fejlettebb, okosabb (a játékhoz) tagokat. Nevetséges!!!

    Beszéljek egy picit magamról is, hogy hogyan van ekkora szintem... NA erről picit fentebb írtam, talán elsem olvastad, vagy szimplán az emlékezéssel is gondok vannak....
    hali Krisz
    az arcod akkora, h a fészre is min. 2x kell regisztrálnod, h 1x beleférjen :)
    igen... 5 éve játszom és "csak" ezen a szinten vagyok. ennek megvannak az okai, ami nem tartozik senkire
    korszerűtlen épület?
    bocsi, h csak 7-8-as szinten vannak, talán még 6-os is akad
    igen, vannak akik sokkal előrébb vannak tőlem teljes munkaidőben, de én a pénzem inkább máshová teszem. és persze fél évet ki is hagytam :) de ha idetolnám a lóvét, akkor sem lenne lehetséges pár hónap alatt több száz szintet lépni. főleg, h mostanában nem müxik az aranyvásárlás se kártyáról, se telóról :)
    te még a senki földjén voltál, mikor én a hsz-eimet a régi fórumon összeszedtem, nem kevés játékosnak segítve. hát igen... mostanában nincs egy normális hsz, mert csak az ilyen "mellveregetős" játékosok jönnek be, mint te :)
    okosabb vagy????
    vagy talán csak kicsit többet használod a guglit, mint más játékos :)))
    hogy hogy van ekkora szinted?
    a véleményem megvan
    szrtd, ha a fiókod adatbázisát átvizsgálnák, minden rendben lenne?
    és akkor szrtm ezt most itt hagyjuk abba
    dumálhatsz amit akarsz, lenézhetsz mert te "szuper agyú" vagy ( szrtd )
    hack nélkül te ezt a szintet ennyi idő alatt nem éred el, bármit is magyarázol bele
    és hiába nem szól hozzá senki itt a fórumon, a priviket kapom ez ügyben, tehát nem csak nekem ez a véleményem és tűnik fel másoknak is a gyors szintlépésed
    szal...... nyugi nagy arc

    MizuBige (HU1) mondta:
    Szia Lizi :-)

    Akkor nézzük a kérdésed legelőször. Mikor szöviverseny van, akkor egy nap, egy szintet legalább lépek, mert sokat küldizek, sok tápos küldiben veszek részt, keverem a rövid tápot, és nő a TP-m, emellett prémiummal etetek, prémiummal szórom a gyümölcsösöket, van TP duplázóm, éjjelre elvetem a napraforgót, ha az adott feladat úgy kívánja, azzal több, mint 100 ezer TP pontot szedek össze, és még sorolhatnám! De az hogyan lehet, hogy te még mindig Kriszt hasonlítod össze más játékosokkal, amikor itt csupán arról van szó, hogyan lehet növelni okosan a tapasztalati pontokat? Leírtuk, már nem egyszer, és még mindig értetlenkedsz. Teljesen másképp játszik Krisz, mint én, ha úgy játszanék én is, mint Krisz, akkor nekem is menne az a fejlődés, mint neki, de én nem úgy játszok! És nem a szám nagy, csak próbálom neked elmagyarázni, hogyan lehet ebben a játékban az értetlenkedésed ellenére úgy haladni, hogy olyan fejlődésen menjél keresztül, amilyenen Krisz is végigment.. Ja, és még közel sem játszok 3 éve, egész pontosan 2 éve, és 5 hónapja jászok, és az elmúlt egy évben kb. 170 szintet léptem előre, ahhoz képest, hogy nem veszek aranyat, nem is olyan rossz, főleg ha azt nézem, hogy mennyi TP-kell egy szintlépéshez DD 
    hali Bea
    nyilván, h bajnokság alatt mindenki rövid tápot kever, ez nem kérdés, nő is valamicskét a TP ez által
    a prémiummal való etetés szrtm sok játékosnál megvan :)
    Kriszt azért hasonlítom össze más játékossal, mert kiemelkedően nagy szintet ért el rövid időn belül. és még csak nem is figyeltem volna fel rá, ha nem arcoskodik a fórumon
    bár már többen kérdezték, ez hogyan lehetséges
    szrtm örülj neki, h nem úgy játszol mint ő :))))
    :D:D:D:D
    ez az egész kezd úgy kijönni, mintha egy "szektára" próbálnál rábeszélni :D

    "Teljesen másképp játszik Krisz, mint én, ha úgy játszanék én is, mint Krisz, akkor nekem is menne az a fejlődés, mint neki, de én nem úgy játszok! És nem a szám nagy, csak próbálom neked elmagyarázni, hogyan lehet ebben a játékban az értetlenkedésed ellenére úgy haladni, hogy olyan fejlődésen menjél keresztül, amilyenen Krisz is végigment."
    halleluja!!!

    szrtm akkor most neked is azt mondom, itt vége
    ha mélyebben belemennék, akkor te is tod, h nem ennyi lenne az egész


    Szia Sestri! :-)

    Nem tudom hol láttál tőlem olyan mondatot, hogy én nem aranyozok?? Én azt írtam le többször is, hogy nem vásárolok aranyat, a kettő nem ugyanaz! A játékban elég sok olyan feladat van, ami bányászatihoz juttat, kihasználom a lehetőségeket, összegyűjtöm a bányászatikat, kapom az aranymagvakat, és nem ülök az összegyűjtött aranyamon, hanem használom! Tápos küldire, fejlesztek belőle víztornyot, veszek belőle kinézetet, vagy épp amire futja! Lizi leírta, hogy ő vásárol aranyat, de ezek szerint nem tudja jól felhasználni, és már elnézést, de erről nem Krisz tehet, vagy nem én! Ráadásul nem mi mutogattunk a másikra, hogyan ért el ekkora szintet 13 hónap alatt, hanem Liz kezdte el a mutogatást, és hiába írtuk le többször is, hogyan lehet kiaknázni a játék adta lehetőségeket, ő csak értetlenkedik tovább!

    Segíteni annak lehet, aki hagyja, és aki alkalmas arra, hogy befogadja a kapott információt!
    Bea
    remélem ezt te magad is elhiszed
    az az arany amit a játék ad, nem elég víztorony fejlesztésére, kinézet vásárlására, max hosszú-hosszú heteken keresztül
    igen... vásároltam aranyat régebben, már nem teszem, főleg, h nem lehetséges, mert hibás mind a kártyás, mind a telós vásárlás :D
    valóban nem tudtam jól felhasználni, mivel a szövimre költöttem, sorry :)))) és persze erről nem Krisz tehet
    igen, értetlenkedek tovább, mert bárhogy számolok, tervezek, levetítem... pár hónap alatt több száz szintet nem lehetséges lépni tisztességes módon
    bármennyit költ rá valós pénzben, bármennyit ül gép előtt
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Liz65 (HU1) mondta:
    Bea
    remélem ezt te magad is elhiszed
    az az arany amit a játék ad, nem elég víztorony fejlesztésére, kinézet vásárlására, max hosszú-hosszú heteken keresztül
    igen... vásároltam aranyat régebben, már nem teszem, főleg, h nem lehetséges, mert hibás mind a kártyás, mind a telós vásárlás :D
    valóban nem tudtam jól felhasználni, mivel a szövimre költöttem, sorry :)))) és persze erről nem Krisz tehet
    igen, értetlenkedek tovább, mert bárhogy számolok, tervezek, levetítem... pár hónap alatt több száz szintet nem lehetséges lépni tisztességes módon
    bármennyit költ rá valós pénzben, bármennyit ül gép előtt
    No akkor segítek egy picit, hogy mennyi aranyat is lehet itt összekaparászni, ha teszel is érte, hogy legyen, és nem csak a szádat jártatod, hogy nem lehet, meg így nem lehet, meg úgy nem lehet!

    Az elmúlt hónapot írom csak le, és nyisd ki a szemed, hogy mennyi aranyhoz jutottam a játékban, a szorgalmam, és a szerencse által!

    - lóversenyzés: 1 bányászati, 2000 arany
    - szövis dobozolás havi 2 alkalommal: 2x4 engedély, 16 000 arany
    - szövis dobozolás arany láda jutalom hozott: 2 engedély, 4000 arany
    - egyéni dobozolás havi 1 alkalommal: 3 engedély, 6000 arany
    - halas dobozolás: 2 engedély, 4000 arany
    - szövihajó hozott meglepi ládában 1 engedélyt: 2000 arany, és kb. 600 aranyat
    - szövibajnokság aranyládáiból kaptam 1x 3 aranymagot, 1x 8 aranymagot, nem tudom pontosan mennyi arany lett belőle, de számoljunk egy 6000 arany átlagot
    - a VB-n megnyert sima meglepi ládákból kaptam kb. 1800 aranyat, és 1 bányászatit, az 2000 arany
    - a VB arany ládáiból kaptam 2 bányászatit, és 5 aranymagot: a bányászati 4000 arany, az aranymagból hozzávetőlegesen kaptam kb. 3000 aranyat
    - a sima szerencsekeréken pörgettem 2x bányászatit, az 4000 arany

    Több nem jut eszembe, de elképzelhető, hogy kaptam még. Amit itt felsoroltam, ha jól számolok 55 400 arany, amit nem vásároltam, hanem kaptam, összegyűjtögettem, dolgoztam érte! És képzeld, ebből jut a víztoronyfejlesztésre is, kinézetre is, és jut a szövimre is. Abból van nekem jutalom, ha a szövim jól szerepel a versenyeken, a feladatokban, és én áldozok arra, hogy jól teljesítsünk. Mivel nem vásárolok aranyat, így odarakom magam a feladatokhoz, és mint látod a szorgalommal is hozzá lehet jutni nem kevés aranyhoz, csak tenni kell érte. És hiába agyalsz olyanon, amit ki sem próbálsz, fogj hozzá, csináld, ne elméletben számolgass, meg agyalj, és magyarázkodj, hogy nem lehetséges, kezdj hozzá, küzdjél a feladatokban, mint mások is, akik haladnak, és akiknek a haladását szóváteszed. Te megvárod az éjfélt, hogy elindítsd a dobozolásokat? Mert én igen, teszek érte, hogy ott legyek az élmezőnyben, megdolgozok az eredményekért! Látod, a mostani szövis dobozolásból kivettek 3 engedélyt, de én most is ott vagyok az első 50-ben, mert ha haladni akarok, akkor muszáj tenni is érte valamit. 1 engedély is 2000 arany, és nekem sokat számít az is! Nyugodtan beleáshatod magad még jobban a témába, te fogod magad beégetni nyilvánosan ha mégis rájössz, hogy nagyon is lehet haladni ebben a játékban, még jobban is lehet attól, amit Krisz elért, csak meg kell érte dolgozni!

    Sértegetni meg végképp ne sértegess senkit, mert az már mindennek az alja..
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Liz65 (HU1) mondta:
    Kevesebb mint 3 év alatt eljutni 300 szint fölé az egy elég jó arány. 
    Több mint 5 év alatt a 166. szintre eljutni, és korszerűtlen épületekkel rendelkezni viszont már, már botrányosan lehangoló... Sorolhatnám még a jelzőket. (Aranyat nem vevő, teljes munkaidőben dolgozó játékosok sokkal előrébb vannak kevesebb idő alatt)  Arról nem is beszélve, hogy még ez a nemtudás mellé társul 4780 db fórum hozzászólás jelenleg, tehát az ész osztás az megy, de miről??? , Miről is akarsz kioktatni fejlettebb, okosabb (a játékhoz) tagokat. Nevetséges!!!

    Beszéljek egy picit magamról is, hogy hogyan van ekkora szintem... NA erről picit fentebb írtam, talán elsem olvastad, vagy szimplán az emlékezéssel is gondok vannak....
    hali Krisz
    az arcod akkora, h a fészre is min. 2x kell regisztrálnod, h 1x beleférjen :)
    igen... 5 éve játszom és "csak" ezen a szinten vagyok. ennek megvannak az okai, ami nem tartozik senkire
    korszerűtlen épület?
    bocsi, h csak 7-8-as szinten vannak, talán még 6-os is akad
    igen, vannak akik sokkal előrébb vannak tőlem teljes munkaidőben, de én a pénzem inkább máshová teszem. és persze fél évet ki is hagytam :) de ha idetolnám a lóvét, akkor sem lenne lehetséges pár hónap alatt több száz szintet lépni. főleg, h mostanában nem müxik az aranyvásárlás se kártyáról, se telóról :)
    te még a senki földjén voltál, mikor én a hsz-eimet a régi fórumon összeszedtem, nem kevés játékosnak segítve. hát igen... mostanában nincs egy normális hsz, mert csak az ilyen "mellveregetős" játékosok jönnek be, mint te :)
    okosabb vagy????
    vagy talán csak kicsit többet használod a , mint más játékos :)))
    hogy hogy van ekkora szinted?
    a véleményem megvan
    szrtd, ha a fiókod adatbázisát átvizsgálnák, minden rendben lenne?
    és akkor szrtm ezt most itt hagyjuk abba
    dumálhatsz amit akarsz, lenézhetsz mert te "szuper agyú" vagy ( szrtd )
    hack nélkül te ezt a szintet ennyi idő alatt nem éred el, bármit is magyarázol bele
    és hiába nem szól hozzá senki itt a fórumon, a priviket kapom ez ügyben, tehát nem csak nekem ez a véleményem és tűnik fel másoknak is a gyors szintlépésed
    szal...... nyugi nagy arc

    Látom ócska poénnal indítod irományodat, erre nem reagálnék. Ekkora arcal azért ennyire csak nem süllyedhetek le, mint amit te megengedhetsz magadnak :(
    Senki nem kérdezte, hogy hova költöd a pénzed, és milyen problémáid vannak... Talán, ha problémáid vannak, és a pénzed is másra költöd, akkor nem a haladókat kellene vizsgálni...
    Mellveregetős részt kérlek idézz, gondolom sokat találsz...

    "Guglit" többet használom mint más játékos? Nem tagadom, ha nem tudok valamit rákeresek, és választ, válaszokat keresek. Nem pedig ész nélkül beszélek a dologról. Az egy hiba, akkor hibázom igazad van.

    Fiókom átvizsgálását biztosra veszem, hogy már kérték, sőt nem csak az enyémet, valahogy nem volt probléma. Ha szeretnéd jelents be, hogy meggyőződésed van róla, hogy csalással haladtam. Választ is fog kapni. Remélem Leon lesz az :smiley:
    A haladás nagy harcosainak ez feltűnhet, de egy tapasztalt játékos azért elbírja képzelni, hogy hogyan megy ez, persze, ha nincs tele elfogultsággal. Aki meg ki se próbálta a dolgot, annak az elképzelése nem mérvadó. 

    Várom poénjaidat, és további süllyedésedet.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Ha én lennék a GGS, még akkor sem zárnám ki azt a játékost, aki rettentő sok aranyat vesz, ha programot használna a tápkeveréshez. 
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Ha én lennék a GGS, még akkor sem zárnám ki azt a játékost, aki rettentő sok aranyat vesz, ha programot használna a tápkeveréshez. 

    Igen ebben talán igazad van. 
    Erre a h.sz-ra írtam egy hosszabb h.sz.-t, aztán úgy döntöttem, hogy visszatörlöm. Nevek szerepeltek benne, hogy hányan is képesek tápban nagy számokra. 100ezer fölé, 200 ezerhez közel, és 200 ezer fölé., 300ezret megközelítve, és esetleg elérve.
    2 dolog amiért töröltem, mert rájöttem, hogy csak a legügyesebbek használnak "programot". A másik dolog az, hogy azt gondoltam ne írjak le játékos neveket. Esetleg egyesek sérelmeznék, és az már pont nem hiányzik ide. Egész pontosan 7 név volt, amit csak ezen a versenyen láttam, és plussz 4 amire még emlékszem a közelmúltból. Számtalan olyan aki csak 2-3-4 percig nyomja, de akkor elég ügyes, és megy is dolgára, ezek azok a játékosok akik ennyi aranyat szánnak a dologra, de 30 perc alatt ők is szépen teljesítenének.
    Ezzel arra utaltam volna, hogy ez a "program" nagyon el van szaporodva ezek szerint, de mégsem látta még senki...

  • Rigó Jancsi (HU1)Rigó Jancsi (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Hogyan tudom az eventek nehézségi fokát megváltoztatni??
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!

    Hogyan tudom az eventek nehézségi fokát megváltoztatni??

    Szia!
    Az event nehézségi fokát akkor tudod megválasztani, ha már legalább 3 alkalommal teljesítetted. Az event indulásakor látod: ha rögtön a feladatot mutatja, akkor még nem választhatsz, viszont, ha megmutatja az összes fokozatot, akkor igen. Iyenkor rákattintassz arra a fokozatra, amit csinálni akarsz, és kezdheted. Nagyobbra nem mehetsz értelemszerűen, csk a tiédnél kisebbre.
    Remélem érthető voltam. 
    Marika
  • Rigó Jancsi (HU1)Rigó Jancsi (HU1) Bejegyzések: 2
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Hogyan tudom az eventek nehézségi fokát megváltoztatni??

    Szia!
    Az event nehézségi fokát akkor tudod megválasztani, ha már legalább 3 alkalommal teljesítetted. Az event indulásakor látod: ha rögtön a feladatot mutatja, akkor még nem választhatsz, viszont, ha megmutatja az összes fokozatot, akkor igen. Iyenkor rákattintassz arra a fokozatra, amit csinálni akarsz, és kezdheted. Nagyobbra nem mehetsz értelemszerűen, csk a tiédnél kisebbre.
    Remélem érthető voltam. 
    Marika
    Köszönöm!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    manka (HU1) mondta:

    Szia!
    Az event nehézségi fokát akkor tudod megválasztani, ha már legalább 3 alkalommal teljesítetted. Az event indulásakor látod: ha rögtön a feladatot mutatja, akkor még nem választhatsz, viszont, ha megmutatja az összes fokozatot, akkor igen. Iyenkor rákattintassz arra a fokozatra, amit csinálni akarsz, és kezdheted. Nagyobbra nem mehetsz értelemszerűen, csk a tiédnél kisebbre.
    Remélem érthető voltam. 
    Marika
    Kicsit pontosítanék, mert ez így nem teljesen igaz. Először is mindenki a szintjéhez mérten kapja meg az event nehézségi szintjét. Rigó Jancsi 37-es szinten van, nem tudom, hogy jelenleg melyik nehézségi szintet csinálja, de ha eljut a harmadik nehézségi szinthez, ott egyszer kell megcsinálnia mind a két dísz esetében a hármas fokozatot, és utána van lehetősége eggyel nagyobb, vagy akár kisebb fokozat választására. Nem kell háromszor teljesítenie semmit, az event hármas nehézségi fokozatát kell megcsinálni, de az fontos, hogy mind a két dísz esetében, és onnantól kezdve tud választani.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    de az fontos, hogy mind a két dísz esetében, és onnantól kezdve tud választani.
    Hali
    én ebben nem vagyok olyan biztos...
    inkább az ellenkezőjét állitom. vagyis nem szükséges mind a 2 disz esetében  megcsinálni a 3. nehézségi szintet.,elég csak az egyik
    legalábbis amikor én csináltam igy volt
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    SestriPlayer (HU1) mondta:

    Hali
    én ebben nem vagyok olyan biztos...
    inkább az ellenkezőjét állitom. vagyis nem szükséges mind a 2 disz esetében  megcsinálni a 3. nehézségi szintet.,elég csak az egyik
    legalábbis amikor én csináltam igy volt
    Szia Sestri :-)

    Engem így engedett annak idején tovább, akkor tudtam eggyel magasabb fokozatot választani, mikor a hármas szinten mind a két dísz esetében megcsináltam az eventet. Nyilván nem szeretnék senkit félretájékoztatni, nálam így volt, azért írtam ezt az infót.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Nekem többször is meg kellett csinálni a szinteket, mire tovább engedett, ezért is írtam. Viszont a legfontosabbat mindhárman kifelejtettük: mégpedig azt, h a megszerzett díszt ki is kell tenni! Addig ugyanis valóban nem enged tovább, hiába csinálod meg többször is. Sok változás történt a játékban, ezért a legjobb megoldás szerintem, ha mindhármunk segítségét összeteszi! :)
  • Skatalin (HU1)Skatalin (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Valaki megtudja mondani, hogy lehet beváltani az építési zsetonokat? Köszönöm
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! Valaki megtudja mondani, hogy lehet beváltani az építési zsetonokat? Köszönöm

    Szia!

    Itt olvashatsz róla:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/175308/marcius-21-i-frissites-uj-jutalmak-es-meghosszabbitott-leallasido#latest
  • Skatalin (HU1)Skatalin (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Köszönöm a választ! :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt