Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

eltünt a karácsonyfám,

Sziasztok!

Nem töltötte be a karácsonyfám, így nem tudom, hogy amit gyüjtöttem, hozzá számítja -e egyáltalán.

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    papus6 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nem töltötte be a karácsonyfám, így nem tudom, hogy amit gyüjtöttem, hozzá számítja -e egyáltalán.

    Nem csak neked! Ezért felesleges volt új topikot nyitnod, ezzel van tele a fórum, olvasni is kellene nem csak írni.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    papus6 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nem töltötte be a karácsonyfám, így nem tudom, hogy amit gyüjtöttem, hozzá számítja -e egyáltalán.
    Szia :-)

    Teljesen felesleges ennyi témát nyitni ugyanarról, olvassatok már egy picit a fórumon, mielőtt új témát nyitnátok! Kapásból 5 témában erről van szó, de még keveset is írtam. Kivették a játékból a Mikulás eventet, mert túl sok hibát generált, javítják, és majd visszakapjuk. Hogy mikor, és milyen módosításokkal, azt egyelőre nem lehet tudni.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    papus6 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nem töltötte be a karácsonyfám, így nem tudom, hogy amit gyüjtöttem, hozzá számítja -e egyáltalán.

    Nem csak neked! Ezért felesleges volt új topikot nyitnod, ezzel van tele a fórum, olvasni is kellene nem csak írni.
    papus6 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nem töltötte be a karácsonyfám, így nem tudom, hogy amit gyüjtöttem, hozzá számítja -e egyáltalán.
    Szia :-)

    Teljesen felesleges ennyi témát nyitni ugyanarról, olvassatok már egy picit a fórumon, mielőtt új témát nyitnátok! Kapásból 5 témában erről van szó, de még keveset is írtam. Kivették a játékból a Mikulás eventet, mert túl sok hibát generált, javítják, és majd visszakapjuk. Hogy mikor, és milyen módosításokkal, azt egyelőre nem lehet tudni.

    A nem olvasóknak felajánlanám az egyik karifádat, de nem érdemlik meg. :D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt