Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Az új frissítés

A mai napig játszottam. Ha marad, az, hogy a csűr megtelt, építs másikat, és nem eladható, átszállítható a termék, bárhova, akkor részemtől annyi. Sehol nem tudok helyet csinálni a megtermett dolgoknak, csak, akkor, ha fizetek..... Még meg is tenném, de nem felesleges dolgok miatt!!!!!! Fejlesztők: 0 ! Holnap reggelig várok, aztán lépek. 

Hozzászólások

  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Szerinted vajon ezt a fejlesztők olvassák ? Nem. Ez a játékosok fóruma, hogy itt megbeszélhessék a problémájukat, tanácsot adhassanak egymásnak. Nem kötelező játszani ezzel a játékkal.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    A mai napig játszottam. Ha marad, az, hogy a csűr megtelt, építs másikat, és nem eladható, átszállítható a termék, bárhova, akkor részemtől annyi. Sehol nem tudok helyet csinálni a megtermett dolgoknak, csak, akkor, ha fizetek..... Még meg is tenném, de nem felesleges dolgok miatt!!!!!! Fejlesztők: 0 ! Holnap reggelig várok, aztán lépek. 


    Nem tudom kinek szántad a mondandódat de itt csak olyan játékosok vannak mint Te.
    Javasolni tudom hogy törölj előzményeket,sütiket a flash-ét is ezt sajna naponta többször ismételni kell,valamint azt is hogy építs még egy csűrt mert arra igen nagy szükséged lesz a továbbiakban.
  • Bontókalapács (HU1)Bontókalapács (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Valóban nem kötelező játszani. Köszi, hogy szóltatok....

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt