Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

haljavító műhely

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy osztrigát, és homárt, hogy tudnék fogni?
El kell érnem valamilyen szintet, hogy a haljavító műhely és a halpiac elérhető legyen?


Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy osztrigát, és homárt, hogy tudnék fogni?
    El kell érnem valamilyen szintet, hogy a haljavító műhely és a halpiac elérhető legyen?


    Szia!
    Az osztrigát, homárt hajóval tudod halászni. Ahhoz, hogy legyenek hajóid, s halászterületeid, ahhoz Oleg feladatait kell teljesítened a horgászatban, illetve a 3 állandó farmon. Csak utána nyílik meg a halászási lehetőség, halászható vizekkel.
  • martina1239 (HU1)martina1239 (HU1) Bejegyzések: 2
    Köszönöm a választ.
  • anya1955 (HU1)anya1955 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Segítsetek kérlek, mert elakadtam a halászatnál. Még a leges legelején. A kezdd el a tanulást ablakban a 3. feladat megoldásához mit kell csinálni? Már kifogtam többször is az összes halat és nem enged tovább. Köszönöm a segítséget előre is. 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!

    Segítsetek kérlek, mert elakadtam a halászatnál. Még a leges legelején. A kezdd el a tanulást ablakban a 3. feladat megoldásához mit kell csinálni? Már kifogtam többször is az összes halat és nem enged tovább. Köszönöm a segítséget előre is. 
    Szia!
    Az Oleges feladatokkal van gondod?
    Nyisd meg az alábbi topikot, menj a legelejére, és tanulmányozd. Végigvezet az Oleges feladatokon.
       https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt