Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

[Megbeszélés] [2017-10-19]Szövetkezeti Kemény Munka Kaland Event.

1235»

Hozzászólások

  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Köszi! Vissza vitt igaz de sehol az alma. Kukorica kellene de nem tudok vetni mert teleraktam a földeket búzával mivel hogy tudtam van időm bőven. Tudom hogy ez egy játék na de ez azért több mint bosszantó!! Rendesen bekevertek. Hiába is gyártanám nem tudom hova tenni csak eladhatom. A raktár dugig kukoricával. Másrészt most oda egy csomó aranyam hogy a búzát leszedjem.   :-(
    Egyet szedjél csak le a legkisebb földedet, és vessél bele spéci búzát, hínár nélkül negyven perc alatt kész, hamar le megy, és remélhetőleg van olyanod amit utána kér
    Köszönöm a segítséget!
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Bourges az aranyhoz önuralom is kell. :D Gold vagy nem gold :D én az elmúlt hónapokban eltapsoltam pár 100ezret, de most már megvan minden, most már elég az apró is. 
    Nálam mondjuk nem az van, hogy nem tudnám kinyögni, de annyi mindennel játszok, hogy mindenhova sok kicsi már sok :D Ezért húztam egy határt. Ha +200% van, akkor veszek, az alatt sose :D 

    Amúgy az igaz, hogy ha feladat van, akkor van az emberben teljesítménykényszer. De én mint realista infomókus inkább számolok, és ha agyament a dolog, legyintek. 
    Persze sokan vannak akik nem tudnak vagy nem akarnak számolni és nyomnak mindent, amitől aztán jól infartust is kap mindenki, mert képtelenség :D 
    nah, de nem vagyunk idekötve végül is :) 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah látod drága Losi ezért mondtam,hogy szúúúszááá,nehogy Te is infarktust kapj :D
    Amúgy ha 200% os akciónál veszel csak goldot,akkor abból nem mozog a gg-s ádámcsutkája,mert olyat az kap,aki még nem vásárolt soha,de legalábbis jóideje nem,vagy kivételes kedvence a GG-nek :D
    Az,hogy a matekosok nem csinálják amit eléjük raknak...hm.Én mindent kiszámolok bármi is legyen az,mégis csinálom :) Tod kis szorgos méhecske szindróma.De ebben a dobiban amúgy sem kell nagy számolás ahhoz,hogy lássa az ember,hogy befektetés nélkül lehetetlen még az engedély is,nemhogy a 100 millás végső aji.Elég a sok 0-ra ránézni és rögtön látni.Ehhez nem kell pontosan tudni,hogy 4 napon át folyamatosan 23-on kell pörögni az engedélyhez és 289-en a végső ajihoz ,hisz elég a régi tp.Ha régen nem tudott csak 1,5 millát csinálni az ember és most sokkal több kell a dobozokba,akkor nem kell túl nagy ész hozzá,hogy a 8 és 100 milla nagyon messze van.De mégis megnyitja az emberek zöme és csinálja :D Hogy ez miért van,mint mondtam nem tudom.Talán mazochizmus,bizonyítási kényszer,beteges függőség,kalandvágy,ülő extrémsport stb.de a lényeg,hogy szer a játékosok 85% a dobozol vmilyen formába.Akiben a fent említett dolgok kis mértékben vannak meg,azok játszanak és max annyit áldoznak bele,amit nyernek.Viszont
    Akiben a fent említett dolgok tombolnak,azok biza odagórják a rávalót és ebből jön a Jézuska GG-éknél.
    És hidd el hogy tombol :D
    Legyünk őszinték.Ha az ember normálisan gondolkodna,akkor nem ide áldozná az élete x részét.Nem azokra gondolok,akik 1 héten 1x-2x felnéznek fél órára,ha épp nagyon nincs mit csinálni,hanem azokra akik napi szinten nyomják.Reggel meló előtt felkelnek,vagy meló közben sunyiba ránéznek a farmra kockáztatva,hogy a főnök csúnyán fog nézni,ha lebukik,ébresztőre felkel,ha a doboz lejár és újra kell rakni a dobozt,a főzést,vásárlást stb a játékhoz igazítja és nem fordítva,ha nem tud gép elé jönni beszervezi a szomszádot,rokont akárkit,hogy jöjjön szedjen be,a valós fizuját,amiért megdolgozik elkölti vmi nem kézzel fogható virtuális vmire,aminek semmi haszna.És még sorolhatnám.De a lényeg ugyanaz.Dobozolunk azért mert lehet és a GG keres rajta :D
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Ez tök jó Bourges :D 

    Amúgy nem, nem csak akkor ad 200%-ot ha rég vettél. Anno így volt, de nyáron nekem például 2 héten belül adott. Ráadásul úgy, hogy az elsőnél még a 200%-ra nyomott prime sale-t is, szóval még ott is adott 25 ABE-t a 200% fölé. De régebben az egyet fizet kettőt kap is alig volt, most meg 1-2 nappal a vásárlásom után már láttam, és azóta is nyomja pár naponta, csak nem szimpi, ígyjárt :D 

    Én szerencsére csak havi 4-5-6 napon melózok munkahelyen, amúgy itthon, itt mehet, a pihiidőben kattintok párat. Melóhelyen is belefér óránként pár perc,pihenni végül is kell. Pedig a főnököm mellett ülök. Most már jó, hogy mobilkorszakot élünk, tableten lehet mellette vásárolni meg minden mást is :) Felkelni meg... ahh.. régebben a másik farmosban volt, hogy 3-4 napig keltem 1.5 óránként éjjel. itt most már csak ha a dobozolós épp úgy jár le, és anélkül nem lenne meg az ABE max 1szer. De most már ez se kell :) Öregszem :D 

    Eltököltem némi időt a tökökkel is, most már nem tökölök, alszok, jóccak :) 
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Losi (HU1) mondta:
    sose fogom megérteni (többek közt ezt se...), hogy amikor tudják, hogy 100-ból 100-szor nem jön nekik össze elsőre, ha valami új van, akkor miért nem hagynak 1-2 napot az eventek között. 
    Igen az emlősöknél így van! De ezek a rovarok szintjén vannak, pld. a légy is 100-szor nekirepül a bezárt ablaknak és 100-szor visszapattan róla, de azért megpróbálja 101 szer is és akár 102 szer is...

    Egyébként vicceskedtem a szupporttal egy kicsit, ha már a fejlesztők is vicceskednek velünk, a 100 milla pont begyűjtést bejelentettem náluk mind BUG-ot :) Kíváncsi vagyok a válaszra :)

    Szia! Írd már ki a légyszíves, ha válaszolt.
    Na meg is kaptam a választ. :)

    Ami szabad fordításban röviden így hangzik: köszönjük az észrevételt, a játékosok véleménye számunkra mindig igen fontos és továbbítjuk a megfelelő részleghez. Ha lesznek további észrevételeim csak bátram jelezzem azokat. Remélik továbbra is a big farm játékosa maradok :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Losi (HU1) mondta:
    sose fogom megérteni (többek közt ezt se...), hogy amikor tudják, hogy 100-ból 100-szor nem jön nekik össze elsőre, ha valami új van, akkor miért nem hagynak 1-2 napot az eventek között. 
    Igen az emlősöknél így van! De ezek a rovarok szintjén vannak, pld. a légy is 100-szor nekirepül a bezárt ablaknak és 100-szor visszapattan róla, de azért megpróbálja 101 szer is és akár 102 szer is...

    Egyébként vicceskedtem a szupporttal egy kicsit, ha már a fejlesztők is vicceskednek velünk, a 100 milla pont begyűjtést bejelentettem náluk mind BUG-ot :) Kíváncsi vagyok a válaszra :)

    Szia! Írd már ki a légyszíves, ha válaszolt.
    Na meg is kaptam a választ. :)

    Ami szabad fordításban röviden így hangzik: köszönjük az észrevételt, a játékosok véleménye számunkra mindig igen fontos és továbbítjuk a megfelelő részleghez. Ha lesznek további észrevételeim csak bátram jelezzem azokat. Remélik továbbra is a big farm játékosa maradok :)
    Szia! Én valami olyan válaszra számítottam, hogy ezer bocsánat, vagy valami hasonló, korrigáljuk, a kárpótlást pedig küldjük
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!
    Nem változtak a mennyiségek? Most nekem van olyan érzésem, hogy emeltek a szükséges mennyiségeken. Legalábbis jázminból az volt felírva, hogy 4 réttel 4 órát megy 4/sec ponttal. Most beszedtem 7 rétről (azóta fejlesztettem is a réteket) és azt írja, hogy 854 pont kell a 4-es dobozoláshoz...
    ?????????
    Valaki nézte most a mennyiségeket?




  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Nem változtak a mennyiségek? Most nekem van olyan érzésem, hogy emeltek a szükséges mennyiségeken. Legalábbis jázminból az volt felírva, hogy 4 réttel 4 órát megy 4/sec ponttal. Most beszedtem 7 rétről (azóta fejlesztettem is a réteket) és azt írja, hogy 854 pont kell a 4-es dobozoláshoz...
    ?????????
    Valaki nézte most a mennyiségeket?




    Már a legutóbbi esetben változtattak, ha most is húztak a nadrágszíjon, akkor elég szemetek :(
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Számomra továbbra se lesz kedvencem a szövis dobozolós.Semmit nem változott továbbra is iszonyat sokat kér még is 2-3 ponton megy.Felváltva csak növényeket kér.Tej,alma,tojás sehol:(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Flór4 (HU1) mondta:
    Számomra továbbra se lesz kedvencem a szövis dobozolós.Semmit nem változott továbbra is iszonyat sokat kér még is 2-3 ponton megy.Felváltva csak növényeket kér.Tej,alma,tojás sehol:(
    Ritkán szoktam elégedetlenkedni, de ez a szövis dobozoló úgy car, ahogy van :(
    Elérhetetlen főnyeremények, gagyi jutalmak, rengeteg termék beadása kevés pontért. Ami tetszik a változásban, az a serkentési lehetőség.
    Én csak úgy csinálom, ahogy jön...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt