Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

macska

Szép napot

Vettem egy macskaházat az inyenc farmra is, nem jönnek az amulettek, a főfarmon ott igen, mi lehet a baj?

Köszönöm előre is a segítséget


Hozzászólások

  • őstermelő120 (HU1)őstermelő120 (HU1) HU1 Bejegyzések: 33

    Szép napot

    Vettem egy macskaházat az inyenc farmra is, nem jönnek az amulettek, a főfarmon ott igen, mi lehet a baj?

    Köszönöm előre is a segítséget



  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.10.2017
    Szia!

    Az ínyenc farmon 3 dolog ad amulettet. Az egyik a malom, a másik a siló, és komposzt.

    Ezek sem adják az amulettet?

  • őstermelő120 (HU1)őstermelő120 (HU1) HU1 Bejegyzések: 33
    nem kapok amulettet, sehonnan,
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Őstermelő! Sajnos ez is a hibák egyike a sok közül, amin állítólag dolgoznak. Hogy mikorra lesz javítva az rejtély. Nem tudok biztatóbbat írni.
  • őstermelő120 (HU1)őstermelő120 (HU1) HU1 Bejegyzések: 33
    Köszönöm a választ,
  • elike (HU1)elike (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok, vettem macskaházat a Virágfarmra, jöttek a (rózsaszín) medálok, lett is már 6e körül, de eltűntek és újabb nem jön azóta (kb. 5 napja). Tegnap nyertem a memória játékban kb. 600 piros színű medált, ma felépítettem a Fő farmon a macskaházat, a tegnapi medálok sehol, csak a mai napon elkapott (sétáló munkásos) pár darab van meg.
    Ugye ezeket pótolják, ha meglesz a javítás? A memória játékban nyertekért aranyat tettem be, amit pénzért vettem. Azért... 
    Vagy írjak a központi... hova is? :)

    Köszönöm, hogy meghallgattatok :)


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    elike (HU1) mondta:
    Sziasztok, vettem macskaházat a Virágfarmra, jöttek a (rózsaszín) medálok, lett is már 6e körül, de eltűntek és újabb nem jön azóta (kb. 5 napja). Tegnap nyertem a memória játékban kb. 600 piros színű medált, ma felépítettem a Fő farmon a macskaházat, a tegnapi medálok sehol, csak a mai napon elkapott (sétáló munkásos) pár darab van meg.
    Ugye ezeket pótolják, ha meglesz a javítás? A memória játékban nyertekért aranyat tettem be, amit pénzért vettem. Azért... 
    Vagy írjak a központi... hova is? :)

    Köszönöm, hogy meghallgattatok :)


    Szia!

    Van hiba a macskával, de ha szeretnéd megkapni a már megszerzett amuletteket, akkor csak az ügyfélszolgálat tud benne segíteni.
    Innen éred el:
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu

    Angolul kell a levelet megírni.



  • elike (HU1)elike (HU1) Bejegyzések: 5


    Szia!

    Van hiba a macskával, de ha szeretnéd megkapni a már megszerzett amuletteket, akkor csak az ügyfélszolgálat tud benne segíteni.
    Innen éred el:
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu

    Angolul kell a levelet megírni.



    Köszönöm a gyors segítséget!
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Sziasztok! a macskával kapcsolatban csupán azt szeretném megkérdezni, hogy a főfarmon a laboratóriumnál és a virágfarmon a növénynemesitőnél amuletteket kellene-e adnia, mivel én nem kapok? 

    Előre is köszi a választ. 
    Judit
  • Áfonya1 (HU1)Áfonya1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Én csak a főfarmra vettem macskát, de kár volt :( Alig gyűlik az amulett, 115 ezernél tartok....mikor lesz ebből 3millió 800? 1 év múlva? Szerintem azért ezt a majd 4 milliót kicsit túl gondolták, nem?
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Igen nagyon sokat kell gyűjteni. Arra leszek majd kíváncsi, hogy ennyi mennyiség után mit ad majd érte, de azt sem az elkövetkezendő 1/2 évben lesz. Kivéve ha arannyal dolgozol( szerintem).
  • erzsi1o18 (HU1)erzsi1o18 (HU1) Bejegyzések: 4
    Volt egy csomó nyeremény macska medálom azok hova lettek. Építettem macskaólat és azt hittem feltudom használnia. de nincs meg.  lÜdv Erzsi
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok!  Már a macskám is eltűnt, nem csak az amulettek :(
  • Wanita (HU1)Wanita (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok! Építettem egy macskavárat az ínyenc farmomon, de eltűnt. A főfarmon és a virágfarmon megvan. Már kb. 100 ezer amulett volt. Mi ilyen kor a teendő. Kezdhetem az elejéről az egészet? Köszi előre is a választ? Üdv: Wanita
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 03.11.2017
    Wanita (HU1) mondta:
    Sziasztok! Építettem egy macskavárat az ínyenc farmomon, de eltűnt. A főfarmon és a virágfarmon megvan. Már kb. 100 ezer amulett volt. Mi ilyen kor a teendő. Kezdhetem az elejéről az egészet? Köszi előre is a választ? Üdv: Wanita

    Szia!

    Sajnos, igen. mivel hiba volt benne, a legutóbbi frissítéskor sok farmról törölték.
    Kompenzálás az amulettekért nem lesz, de lesz segítség.
    Itt tudsz tájékozódni  a témában: 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/161479/forditasok#latest
  • Wanita (HU1)Wanita (HU1) Bejegyzések: 4
    Wanita (HU1) mondta:
    Sziasztok! Építettem egy macskavárat az ínyenc farmomon, de eltűnt. A főfarmon és a virágfarmon megvan. Már kb. 100 ezer amulett volt. Mi ilyen kor a teendő. Kezdhetem az elejéről az egészet? Köszi előre is a választ? Üdv: Wanita

    Szia!

    Sajnos, igen. mivel hiba volt benne, a legutóbbi frissítéskor sok farmról törölték.
    Kompenzálás az amulettekért nem lesz, de lesz segítség.
    Itt tudsz tájékozódni  a témában: 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/161479/forditasok#latest

    Nagyon köszönöm!
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Nálam szintén ugyanez a helyzet a macskavár is eltűnt. Az ínyenc farmon volt de hűlt helye van, elment kóborolni. De annyira irreálisan sokat kér, hogy nem is tudom akarom-e.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt