Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

arany vásárlás

2017.09.22-én este vásároltam 6000.- ft-ért aranyat. 2017.09.23-án jött meg a visszaigazolás, az aranyat viszont nem kaptam meg. /1000e/ van szó.
köszönöm a segítséget

• bourges (HU1)bourges (HU1) Bejegyzések: 2,214HU1
    Szia kedves Böske
    Ezzel a problémával a supporthoz kell fordulni,amit a farmod jobb felső sarkában lévő 4 kis kocka közül a bal alsó fogaskerék legörgetésével éred el a 3 dik ikonról (kis fejecske).Oda katt,majd menj a lap aljára és töltsd ki a kérdőívet.Ezt mind angolul kell sajna,mert nincs magyar support.
    Sok sikert
    (nálunk itt a fórumon sajna nincs modi,cm így nem tud Neked senki segíteni ebben)

Senkinek nem akarok megfelelni,csak önmagamnak.Ha menet közben vannak,akik megszeretnek azért,aki vagyok,ők az én köreim.Aki pedig nem szeret,az kopjon le rólam és ne zavarja a köreimet.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) Bejegyzések: 463HU1
    Szia Böske!
    Ha egyedül nehezen boldogulnál, ezen a linken találsz olyan részt, ahol az aranyvásárlással kapcsolatos problémák szerepelnek. Ez segít a supporthoz írt levélben.

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/129374/mikor-fordulj-segitsegert-a-big-farm-uegyfe

• tanyasi böske (HU1)tanyasi böske (HU1) Bejegyzések: 9HU1
    köszönöm szépen
    Hiába fordultam a supporthoz már kétszer válasz semmi. Mi a teendőm?
    köszönettel
    tanyasi böske
    Szia, a prime time +120%-nál miért csak /nem tudom pontosan/ de kb 87e aranyat kaptam, a kiírásnál 187e van. Valamit rosszul értelmezem?, mert nem először fordul elő.
    köszönettel tanyasi böske
Sign In to comment.