Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban Tippek és Trükkök

Oktoberfest hiba

Sziasztok! 
Nagyon ritkán tudok játszani az Oktoberfest-en, mert mindig hibaüzenetet ír ki, amikor kereskedni akarok. Mit tegyek? Köszönöm!

"errorCode_INVALID_ACTION

support-Info: 
Command: PBMainmarketDonateResponse
ErrorCode: 5
Timestamp: 1506057455
Zone: 16
PID:1080336"

Legjobb válasz

• pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Válasz✓
    Szia Áfonya1!
    Én ezt úgy oldom meg, h frissítem az oldalt, és utána már engedi a kereskedést.
    Üdv: maja

Válaszok

• pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Válasz✓
    Szia Áfonya1!
    Én ezt úgy oldom meg, h frissítem az oldalt, és utána már engedi a kereskedést.
    Üdv: maja
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    A mostani karbantartás óta nem találom a hordós embert. A játék a főfarmot jelölte meg 4X mentem körbe megnéztem minden fát bokrot. Sehol. Van valakinek hasonló tapasztalata vagy én vagyok a vaksi. Eddig gond nélkül mindig ráakadtam hiszen simán ki lehet szúrni. Most sehol nincs.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 415
    Én azóta is megtaláltam. Nem lopták el. Igaz, jól el volt dugva. :)
    Kiskapa @ hu 1
    Semmi sem olyan egyszerű, hogy ne lehetne elrontani.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Tesómnál még jóval friss előtt mindig a virágra vitt,de sehol sem volt,pedig a 130 as tv-re is feltettem.Ez így ment 2 napig.2 nap után gondolt 1 et és leült a hajó mellé :D

Senkinek nem akarok megfelelni,csak önmagamnak.Ha menet közben vannak,akik megszeretnek azért,aki vagyok,ők az én köreim.Aki pedig nem szeret,az kopjon le rólam és ne zavarja a köreimet.
  • Áfonya1 (HU1)Áfonya1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Köszönöm a hozzászólásokat! Nekem változatlanul alig működik, állandóan frissítgetem, de még így is alig - alig megy. :(
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Néhány tipp az Octóberfesthez:
    a hordós embert keressétek a házak felett is (ma pl nekem ott volt), a hajón és a stégen is,
    a kereskedéshez pedig: meg kell nézni, h az idő mit mutat, ki-be lépni a sátorba és frissíteni (nekem bevált).
    Azért ide írom, mert itt jeleztétek a problémákat.
    Marika

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt