Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Szövetkezet Szövetkezet bemutatkozások

Nagymenők - Tagfelvétel

Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
szerkesztette ezt: 18.09.2017 itt: Szövetkezet bemutatkozások
Sziasztok !

A Nagymenők szövetkezet jelenleg 7 szabad hellyel rendelkezik , 100 szint feletti felnőtt játékosok jelentkezését várjuk , akik nyugodt játékra vágynak és fejlődni szeretnének. A kutatások nagy része készen van, napi adók nincsenek tehát minden körülmény adott a fejlődés érdekében.Projektet napi szinten indítunk s néha egy-egy ligát is. Szövi bajnokságon nem aranyozunk , mindenki odateszi magát , amennyire idejéből futja. Kommunikáció az üzenő falon ( chat falon ) minden napos, hisz ott beszéljük meg a dolgokat , meg ha esetleg valaki nem tud vagy nem ért valamit , ott érdeklődhet , tájékozódhat.
Tehát ha ez így megfelelő számodra, jelentkezz de sokat segít ha egyúttal írsz egy levelet SantinoCorleone  vagy sajtosbanán játékosnak.
Amit elvárunk a napi egy-két bejelentkezés mert a pirosodást nem szívesen nézegetjük. Ha mégsem tudsz huzamosabb ideig a farmoddal foglalkozni ( szabadság vagy bármilyen okból ) , azt jelezni kell a vezetők felé .
Dióhéjban ennyi . :)  Jelentkezz ! Szeretettel várunk . :)
Post edited by Hannahmontana (HU1) on

Hozzászólások

  • cirip (HU1)cirip (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok
    Megkértek írjak valamit a szövinkről, de már Hanna minden lényegeset megírt. Milyen a szövink? Megnéztem: 2 éve így szeptemberbe kezdtem játszani és pár napon belül Santino ide is csábított, pedig mondtam kifogásokat rendesen. Azóta is itt vagyok és nem bántam meg, de még van pár csapattársam akik előttem léptek be és itt vannak. Tehát összetartás, barátság, kitartás, egymás segítése, biztatás, stb mind-mind a szövink javára és menetelésére szolgált. Kaptunk hideget-meleget, volt sok jó és sajna rossz is de együtt megoldottunk mindent. Őszintén szólva nem emlékszem, hogy az utolsó évben valaki önszántából távozott volna. Voltak mozgások, de akik mentek azért mentek, mert többszöri felszólításra sem tartották be a játékszabályokat. Egy a lényeg: Minden tagunk egy egyéniség, de egységben tudunk csapatként dolgozni és egyre előrébb jutni. Nem kérünk sokat csak aktivitást napi szinten. Gyere, ha egy összetartó és mozgásban lévő csapat tagja szeretnél lenni.
  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Sziasztok !
    Még mindig van szabad hely, várunk szeretettel :)
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    A Csodafarm szövetkezet várja aktív tagok jelentkezését. Mindegy hogy régebben játszol vagy kezdő vagy, egy aktív jó kedvű csapat vár. Van még néhány kutatásunk, a szövi falunk is szépen fejlődik. Hogy szövetkezetünk hol áll a listán, és milyen szinten van, ez szerintem most nem lényeges, a fontos hogy aktív tagot keresünk.
    Kihívásainkat általában megnyerjük.

    Szeretettel várunk, ha bővebbet szeretnél tudni keress meg! :)


  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Ne haragudj de ez a Nagymenők topicja. Nem olvastad el a szabályzatot ? Jól jönne egy moderátor, ( tudom, hogy nincs :(

    A Nagymenők továbbra is várja a jelentkezőket. :)
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Ne haragudj de ez a Nagymenők topicja. Nem olvastad el a szabályzatot ? Jól jönne egy moderátor, ( tudom, hogy nincs :(

    A Nagymenők továbbra is várja a jelentkezőket. :)
    Talán nem kellene feljelentéssel ennyire durván, tévedhet is az ember. adj tanácsot hogyan töröljem?


  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Azon ne húzd fel magad, az csak egy spam, én sem tudom a jelentését, ha megnézed mikor indítottam a topicot én is kaptam egyet, gondoltam adok én is egyet, legalább jogosan. :)
    Hogy hogyan töröld, nem tudom de mindegy is már :)

    A Nagymenök továbbra is szeretettel várja a jelentkezőket. :)
  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Sziasztok !

    Ismét van szabad helyünk 5 db. :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt